Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
17. zář 2009

No je užasnej Helííí broučínek malej 😵 😵 😵 😵

valentynka
17. zář 2009

ahoj holky,
tak jsme se včera navečer vrátili 🙂
rychle to uteklo, počasí super, hotýlek taky.
Filípek poprvé řádil na písku, tak se mu to moc líbilo 🙂
bylo tam jen moc schodů a tak se mě už ozývají svaly na nohou 😀

něco nového ?? co heliček ??

jdu vás dočíst u snídaně.

joo a Filípek si přivezl rýmičku ☹ holky pora´dte co na to ?? myslím že zajda tu dávala nějaké rady ohledně rýmy🙂

christla
17. zář 2009

Dobré ráno!
Tak se v rychlosti hlásím. Dneska strašíme už od sedmi hodin. 🙄
Jinak jdu podat hlášení, jak to u nás probíhá se zeleninkou.... Máme tedy za sebou mrkev a brokolici. No, na všechno se zatím šklebí, ale snad se to srovná. Dneska budu vařit brambor....
V pondělí mi v poradně doktorka říkala, že kaše zatím dávat nemám, že jen pokud by malé na noc nestačilo mléko, ale to zatím stačí, takže prý začneme až v 6. měsících.....

Jinak vás holky moje nedočítám, nějak nestíhám. Teď už mi zase za zády haleká malá. 😅

christla
17. zář 2009

Val, já dávám na rýmu Nasivin a odsávám. Nebo kdyžtak tu mořskou vodu, ale ta je spíš na zvlhčení sliznice.

helicek
17. zář 2009

díky holky, fakt moc díky, Honzík je úžasný, vůbec nepláče, pořád jenom spinká, kaká a papá, jen to koupání nesnáší, to řve, ale aspoň si pořádně uleví. Rodila jsem v Brandýse nad Labem, Petr přijel domů a já už ležela v předsíni a říkám mu: seru na Apolináře, jedeme do Brandýsa, protože Honzík jde ven........manžel byl úžasný, fakt super, porod si moc neužil, protože ho používali jako podrž, přines a podej doklady, takže nám ani otce u porodu neúčtovali, ale při narození už mě držel za ruku a pak Honzíka dostal do náruče dřív, jak já. Včera mi říkal, že doma i štěstím brečel, ach, jsem fakt šťastná a děsně dojatá. Mlíčko máme kvalitní, kojíme a snad nám vydrží co nejdýl.

lucianas
autor
17. zář 2009

Ahoj,

Heli, moc a moc gratuluji, a přeji malýmu i tobě hodně štěstíčka a zdravíčka. Takový porod ti opravdu taky závidím. Byla to rychlovka. Tak si teď už jen užívejte spokojených chvil ve čtyřech, ať jsou jen a jen radostné. 🙂

Evit, ahoj. Po dlouhé době tě tu opět vítáme. Tak co, jak se připravuješ na první narozeniny Adámka?

evitkamalicka
17. zář 2009

Luci ano pripravujem...mam toho teraz vela, prerabali sme kupelnu, robime si vodicak takze mam skoro kazdy den jazdu, dalej som otvorila internetovy obchod tak aj s tym je dost prace

zajdla
17. zář 2009

Čauky.

Heli Honzík je nádherný.Moc se Vám povedl.Moc,moc,moc gratuluji. 😀 😉 😵 😵 😵 😵 😵

JInak o malou Lindu se pokouší rýma.Snad to zažehnám.Dávám ji mořskou sůl do nosíka.Ještě zajdu do lékárny pro nějaké kapičky.Ach jo.Nevím,kde to malá chytla.Lucinka je zdravá.Ach jo. ☹

beruskaveruska
17. zář 2009

krásné ráno 🙂

Helíčku moc gratuluju malej je úžasnej 🙂 tak jen samou radost at vám dělá 😉

christla
17. zář 2009

Ahoj Heli!

Teda já žasnu, tak rychlý porod.... 😀

Každopádně přejem Honzíkovi vše nej do života!!!!! 😉

valentynka
17. zář 2009

jéé holky, tka to jsme přišla akorát 🙂

juuu, no to byl teda fakt rychlej porod, ještě že jsi neporodila fakt v autě.
manžel měl nahnáno a lítal jak tryskomyš coo,

Jinak Honzík je krásńoučkej 🙂 už se těším an další fotečky 🙂

a čtu,že krásně papá,tak tu váhu za chvilku dožene 🙂

ahooooj beruškoooooo 🙂

jak se cítíš ???

kremrolka01
17. zář 2009

ahoj holky
heli vítej zpět!!! Honzík je moc krásnej 😵 😵 😵 moc gratuluju a přeju mu do života jen samá NEJ!!!!! 😲 😲 😲
teda a ten porod taky závidím, ale třeba ten druhej bude taky rychlejší než 20 hodin 😎

zuzanka26
17. zář 2009

ahoj holky,

koukla jsem na Honzíka, ten je krásnej, tak hodně štěstí do života!!!! 😉

valentynka
17. zář 2009

Taky přejeme s filípkem hodně zdravíčka do života a hoooodně lásky 🙂

zajdla
17. zář 2009

Hodila jsem fotky z vítání do albíčka. 😉

kremrolka01
17. zář 2009

jé a Zuzka dala nové fotky, teda Sárince to moc sluší a jaký má už krásně dlouhý vlásky a koukám, že se staví úplně u všeho 🙂

kremrolka01
17. zář 2009

zajdi sluší vám to, je vidět jak jste šťastná rodinka 😵

lucianas
autor
17. zář 2009

Evit, a s čím máš internetový obchod? Opravdu se nenudíte.

Zuzi, Sárinka už je pěkná kočka. A je fotogenická, jak se tak dívám na fotečky, jsou moc pěkné.

Heli, Honzíček je moc pěkný. A tu váhu krásně dohání!!

lucianas
autor
17. zář 2009

Zajdli, moc hezké fotečky. sluší vám to.

zajdla
17. zář 2009

Zuzi malá je šikulka. 😀 😀

evitkamalicka
17. zář 2009

luci svadobné a spoločenské šaty

zajdla
17. zář 2009

Holky díky. 😔 😔

valentynka
17. zář 2009

sárinka je už slečna v tý čelence 🙂

Filípek taky miluje klávesnici 🙂

Zajdi, hezké fotečky 🙂

zirafik
17. zář 2009

jééé Helíííííííííí, moc moc blahopřeju 😵 a mám slzy na krajíčku z toho jak to popisuješ 😵 ... a taková rychlovka 😕 😕 ... tak třeba se u druhýho taky dočkám 😅

lucianas
autor
17. zář 2009

Evit, tak to musí být krásná prácička. Pak nám hoď i odkaz, se pokocháme. Já ráda prohlížím takové šatečky. A jen půjčovna, nebo přímo prodejna?

Já doufám,že bych se mohla dočkat takové pohodičky u porodu i teď. ... jsem ale asi náročná, že? 😅

zuzanka26
17. zář 2009

je holky díky, dala jsem tam ty fotky, a hodně starých umazala. člověk má fakt radost z každýho pokroku.

Luci 35 tt? pane jo, to je fofr 😉
Luci třeba budeš mít překotný porod 😉

jo jo, taky závidím porod, já jsem císařovna, tak mě to asi jednou čeká znovu 😒 ale nevadí, když už vím, jaký to je.

evitkamalicka
17. zář 2009

luci predajna poslem link do IP

kremrolka01
17. zář 2009

jo a jak Baruš navrhovala pražskej sraz tak já jsem taky pro!!!! ne že se to tu tady zase zamluví!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

kremrolka01
17. zář 2009

já jdu na tu horu nádobí, malej usnul, snad ho nevzbudím, ale už se to nedá, to furt buď ho člověk hlídá nebo zas ho nechce rámusením budit, pak se má něco udělat 😝
do nový kuchyně už jedině myčku 😎

zirafik
17. zář 2009

Péti, já bych taky byla ráda kdyby byl SRAZÍK 🙂 !!! Snad se to NEZAMLUVÍ 😎 !!!!!!!!!!!!