Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
25. říj 2009

já jdu s MM vyndat mrazák a odmrazit už to potřebuje a zítra mi přivezou kuřata tak abych to měla kam dát. původně měli být kuřátka v listopadu tak jsem myslala, že mrazáček počká a ono prd a hup už zítra se dovalej 😀

valentynka
25. říj 2009

no ta diskuse se dá uzamknout a můžeš tam jen s heslem, nějak podrobně jsem to ještě nestudovala

pismenko
25. říj 2009

Ahojky při neděli 🙂

koukám, že řešíte přesun...já osobně bych byla pro FB, už kvůli fotkám a podobně. Lednovky odtud z koníka už tam fungujou dávno a dostane se tam jen ten, koho si povolí, takže to taky nikdo cizí číst nemůže.

tanuki
25. říj 2009

Beru, tak to jsou pro tebe homeo to pravé 😀 tak je totiž jen "informace" 😝

beruskaveruska
25. říj 2009

ahoj Tanu 🙂 tak mi teda poradtě co bych mohla nebo nemohla 😀

Val tak to schválně prostudu a pak se tady s holkama domluvíme co ty na to????

Jdu pokračovat s mrazákem čus bus

valentynka
25. říj 2009

markté,ale na FB není diskuse ,nebo joo??
nebo myslíš normálka psát do éteru, to byhc zase nechtěla, i když by si gto četli jen přátelé

valentynka
25. říj 2009

jdu vařit, za hodinku dorzaí manža z práce, tak zatím

pismenko
25. říj 2009

Val, právě že si tam můžeš založit diskuzi, udělat několik správců(mohou to být prakticky všichni účastníci diskuze) a nikdo jinej se tam nabourat nemůže. Pokud se rozhodne většina, tak to klidně udělám. Navedu, vysvětlím(takže kdo nemá zatím profil na FB) tak tím může začít 🙂

christla
25. říj 2009

Ahoj holky!
Tak já jsem dneska opět na nervy. To moje dítě prostě odmítá jíst a mě už fakt tečou nervy. 😠 Je to něco hroznýho. Teda ta má období....

Markét, já jsem klidně pro FB, ale neumím to sním. Sice jsem se tam zaregistrovala, ale to je všechno, takže pokud jde o přesun, jsem klidně pro.

beruskaveruska
25. říj 2009

nevím co je FB

christla
25. říj 2009

Face Book

zajdla
25. říj 2009

Chris tak asi nemá hladeček.Tak ji nech.uvidíš,že pak se o jídlo přihlásí.Já to znám.Já s Linduš i s Lucnkou s jídlem taky bojuji.U nás ale hodně pomáhá méďanek.

happy018
25. říj 2009

ahoj babenky. mam jednu otazocku, tak snad mi budete vediet povedat. takze, dostala som menstruaciu asi o tyzden skor no a bola velmi slaba len take spinenie, asi 5 dni po pretpokladanej ovulke no a je nejaka moznost ze bude babinko, snazime sa s manzelikom od februara no a nic, zacala som brat kisel;inu listovu asi mesiac pred teda je moznost ze to urobilo to, alebo ze sam mala mensiu dietku asi 10 dni. co vy nato? a inac ziadne ine priznaky....

valentynka
25. říj 2009

holkýý kdepak jstéé??
beruška asi hezky vychrupkává 🙂

tak já jsme teda taky pro FB, pokud ot tam jde, ještě jsem to nehledala jak to funguje,ale na FB jsme každý den, fotečky se tam dají dát taky

evitkamalicka
25. říj 2009

aj ja som na FB 😉

christla
25. říj 2009

Zajdli, já už zkoušela ten váš fígl s medvídkem, ale u nás to nezabírá. nedá se prostě nic dělat, když nechce, nechce. Nevím, jestli to mám v úterý říkat doktorce, až půjdeme do poradny....

valentynka
25. říj 2009

chris, určo to řekni a podle váhy se uvidí jak přibírá.
třeba jí ted nechutná a zítra se pro jídlo ozve.
už jsi zkoušel anějaké příkrym ?
já si tě pletu se žirafkou a tak nevím zda kojíš, nebo máš UM a zavádíš příkrmy

beruskaveruska
25. říj 2009

holky mě je čím dál hůř teplota se drží na 37 tak aspon tak hlavně abych neměla horečky by mě drbdlo bo celé dny budu sama MM má odpolení a to je na prd. 😠

láduju se čajem s citronem jdu si uvázat priznice na krk a uvidím. tak pa pa dneska končím jdu do pelechu.

zirafik
25. říj 2009

ahoja holky,

tak kdyby byl přesun na FB, tak bych byla naprosto spokojená 😉 . Neb já se musím kontrolovat, co napíšu a některý fotky taky radši nedávám 😒 . Na FB jsem zaregistrovaná, ale vůbec tam nechodím, tak by byl aspoň důvod 😉 . Holky, tak bychom si mohli poslat jméno, který máme na FB do IP 😉

Beru, zkus to oscillococinum 😉 , jsou to homeo... pij čajík s citronem a medíkem 😉... ať si brzy fit 😉

Val, já kojim, Chris ne a dávají od 4.měs. příkrmy 😉 . My už chceme taky pomalu začít ... asi za týden bych dala první lžičku... mrkvičku 😉

Dnes opět škola 😝 ... ale byla to příjemná změna 😵

christla
25. říj 2009

Val jo jo, my jsme na UM a už jedeme na příkrmech od 4.měsíce. Uvidím, co mi doktorka řekne..... 😔 Se děísm, jestli vůbec přibrala.

kremrolka01
25. říj 2009

ahoj holky, tak to naše mládě se nějak časově nesesynchronizovalo a usnul už před sedmou, to jsem zvědavá v kolik bude ráno vstávat
koukám že plánujete přesun na FB, já osobně nejsem ani pro ani proti, já tu jsem spokojená, ale pokud se tak rozhodnete tak snad to zvládnu, registrovaná tam nejsem, akorát by bylo fajn aby s tím všechny souhlasily, bylo by škoda aby se nám to tu rozpadlo 😉
Baruš tak to je super že Cyrilek přestal blindit, to fakt bych nikdy neřekla, že to může být déčkem, jseš úplnej detektiv, akorát je teda škoda že na všechno si maminky musí přijít samy 😠 doktor si s tím hlavu neláme a diagnostikuje to nejpravděpodobnější a hotovo
já jsem teď taky začla jíst mlíko, dávám si denně jogurt a plátek sejra a Kuba zatím naprosto v pohodě, a co si vezmu na tom když to třeba vůbec alergie na mlíko nebyla ty žilky ve stoličce? půl roku diety

zajdla
25. říj 2009

Chris jestli ti nechce malá jen mlíčko,tak to měla Lucnka taky.Odmítala mlíko,tak jsme byli jen na příkrmech a kaších.asi po 14 dnech se to upravilo.Ale nechtěla už nutrilon a začala jsem kupovat sunar,protože je chutnější a nesmrdí.

valentynka
26. říj 2009

první ??????

tak hezké pondělí holkýý, jdu si vás dočíst

zajdla
26. říj 2009

druháááááááááááááááááááááááá 😀

beruskaveruska
26. říj 2009

ahoj musela jsem nás postoupit z druhé stránky ☹ no moc líp mi teda není a ještě mi došel Pinosol tak musík do lékárny a pak zalezu do pelechu 😀

Val a to by bylo aby mi ty dny neutekly 😀

valentynka
26. říj 2009

beruško, no ahooj 🙂
to by bylo,aby nebylo, vždyt už máš v pase krásnou 9 🙂
za dvy týdny už půjdeš na NT, pak zase na další vyšetření a pojede to jedna báseň 🙂

zajdi, Pavlí- už jsem si vás na FB přidala

zajdla
26. říj 2009

Beru zkus ty homeo, v lékárně ti poradí.Uvidíš. 😉

beruskaveruska
26. říj 2009

jak se dostanu na te FB ???? ty jo já nto musím řádně prostudovat 😀

beruskaveruska
26. říj 2009

tak už jsem registrovaná, ale nevím dle čeho vás najdu

zajdla
26. říj 2009

Beru najdeš nás podle jména,co ti píšeme do IP.Dáš si vyhledat přátele a pak tam máš jménoa a přijmení nebo e-mailovou adresu. 😉