Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
26. lis 2009

no já vidím to další snažení asi jako markét cca za rok 😉

kremrolka01
26. lis 2009

beru to pracujou hormony, kouknej na fotku berušátka, pohlaď bříško a řekni si že musíš být veselá za něj 😉

christla
26. lis 2009

Strana 3, jo???? 😕

Holky, tak dnešní noc katastrofa. Kája se ve 2 vzbudila, jako že je vyspalá a do 4 jsme byly vzhůru.... Pak usnula a spaly jsme do 6,30. Je to fakt děsný. Dneska jí zkusím dát kaši tak po 17. hodině, pak jí vykoupu a před spaním jí zkusím dát mlíčko a půjde spát. Zítra vám dát vědět, jak jsem pochodila, jo?

Jo a chtěla jsem se zeptat.... dneska jsem Káje poprvé dělala ten vaježný žloutek. Zajímalo by mě, jestli to papání s tím žloutekm můžu schovat do zítra?

tevina
26. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Zdravím po dlooouhé době.Máme se fajn,ale adámek je ranní ptáče,vstáváme kolem 5 hodiny,šestá je pro mně luxus.Nejsem na to zvyklá,tomík byl a je spáč 😅
Takže když adámek spí tak se snažim spát taky,počítač v tu dobu radši nezapínám,protože vím že bych se od něj neodtrhla a pak bych tu padala na hubu.
Když je vzhůru tak nemám šanci,to mě na pc nenechá vůbec 😠
Občas vás dočtu,tak jsem malinko v obraze.

Moc gratuluju Berušce k úspěšným kontrolám 😉 Beru jen tak dál 😵

Sárince vše nej nej nej k prvním narozeninkám 🙂

Rinti u tebe snad taky vše OK 🙂 Myslím na vás,těhulky 😉

Musím stáhnout nějaké fotky,abyste viděli jak rosteme.Teda spíš nerosteme.V roce měl adík 9300g a teďv 16 měsícich jsem navážila to samý.Je to takovej cvrček malinkej 🙂

lucianas
autor
26. lis 2009

Ahojky,
tak jsem byla u té dr., napsala mi nějaké prášky, co mohou i kojící. Pak taky doporučení na neurologii. Uvidím, jak zaberou prášky, a když ne, tak v pondělí valím někam na tu neurologii. Snad ale nebudu muset.

Tevi, taky tak nestíháš koníka, jako já? Se budeme muset polepšit, aby všichni měli přehled. 😉

rintintyna
26. lis 2009

čau kočky, tak dnes jsem na odpis 🙄 jak jsem zlenivěla a celé dny jen lenoším, tak dnes mě ty tři hodinky, kdy jsem společně s několika dalšími kolegyněmi hlídala asi 10 dětí různého věku a pohlaví 😀 úplně zmohlo. Ještě jsem se pak nějak dostala k manželovi do práce na oběd, ale plánované odpolední pochůzky po městě jsem prostě musela vzdát 😒 už jsem necítila kyčle a záda a ucasnovaná jsem tedy pěkně. Jdu sebrat síly, udělám česnekovou pomazánku a pak něco jako chlebíčky a padnu za vlast 😅

rintintyna
26. lis 2009

Jéé Věrůůů ty hormony daj člověku zabrat co, já tudle bulela u projevu nějaké 100 leté Anny Proletářky, u příležitosti 17 listopadu, jak začla mluvit o legionářích, sokolech atd, tak mě dojalo, co to bylo za lidi a kam dnes ten svět spěje. Jooo a pak ještě několik týdnů před tím si prostě vklidu žehlím a běžel dokument o tom chlapíkovi jak posílal ty vlaky s dětima do Anglie a jak mu dnes přišli poděkovat i s dalšími generacemi, to jsem se normálně úplně štkavě rozplakala až jsem si musela sednout, no úpně, jak kdybych to byla já, kdo se zrovna musel rozloučit s děckem a posadil ho na vlak.

rintintyna
26. lis 2009

jooo tak ta paní, to nebyl 17. listopad, ale to založení republiky 😕

valentynka
26. lis 2009

ahooj holky,

včera jsem už nenakukovala, bo jsme šli odpoledne s manžou na prochajdu-chodíme ted každý den,když je doma a pak jsme se stavili já na kafíčko s palčinkou a manža na řezanku s bramborákem. jsme ted objevili novou restauraci,že se tam dá jet i s kočárem 🙂

ted jsme odpo byla taky s Filípkem venku,aby se provětral, je u nás ted pořád krásně, svítí sluníčko, můžu hezky doma větrat a je krásný vzduch.

Vítám tu taky ztracenou dcééééru Baruš 🙂
hezky jsi to baruš popsala 🙂 poprděný jsme tu fakt všechny a je to hrozně moc krásný.
my třeba s manžou sedíme a koukáme na něj pořád, na ty jeho gesta, už dělá pěkný drštičky a začíná se stydět co začal mámovat 🙂

endy, tééda, ty jsi se do toho cvíča teda pustila, já chci taky , jen to hlídání nevím jak ošéfovat ☹
manža chodí do práce nepravidelně, moje mamča taky, ségra by teda hlídala středa i pátek, jenže to bych byla raději kdyby hlídala u nás doma, nebo šla s ním na prochajdu, což nehrozí- není prcházecí typ a v baráku mají tolik nástrah,že se prostě bojím, halvěn tam mají schodiště a větší díry mezi špryclema a je to mžik a on je na druhým konci bytu a to bych trnula hrůzou někde na cvíču

valentynka
26. lis 2009

Danielek hezky nabírá 🙂
moc krásné fotečky 🙂

Rinty, až se mimi narodí a uvidíš nějaký dokument v televizi o dětech, tak budeš řvát jak želva, bo si hned budeš představovat to své dítko.
já jsme vždycky na kaši ☹

Tevi, 5 hodina joo? tý voe, tak to bych taky asi nefungovala, u nás tak nějak furt ta 6-6,30, déle ani náhodou

tevina
26. lis 2009

Tak jsem konečeně přidala pár fotek.
Zapla jsem si nahrávání zoufalek a jdeme hajííí 🙂

beruskaveruska
27. lis 2009

ahoj krásné ránko 🙂

Tevi krásné fotečky já musím zase doprohlídnout všechna albíčka 🙂

zajdla
27. lis 2009

Ahojky,pěkné eráno.

Tak Lucinka má angínu,tak jsem se k počítači moc nedostala.Dneska už je to lepší,ale už se doma nudí.Asi zešílím než půjdeme ven.Ale manža už je doma,tak se budeme střídat a já budu chodit s Linduš ven se procházkovat.

valentynka
27. lis 2009

ahoj holky
tak venku zase začíná být nádherně, to sluníčko dodává úplně jinou energii, takhel by mohlo být celou zimu, pěkně přes den sluníčko,aby se dalo chodit na prochajdy

tak já ještě včera vytáhla prkno a u zoufalek jsem žehlila, pak jsem si ještě dala půlnoční vanu a ještě četla a do pelechu jsem šla skoro v 1, no a jen co jsme zabrala tak pusinka malá chtěla mlíčko a už mi zůstal v posteli, noo takže jsme se vůůbec nevyspala, bo mi cestoval a tím jsem spala na půl

joo a dneska dostane hrušku, bo už druhý den nekaká a to se u nás nestává, kakal dříve i 3x za den,ale to je pravda,že měl třeba tu hrušku nastrouhanou.
nicméně včerejší jablíčko nepomohlo, tak dneska bude hruška s jabkem

tak jsem dlaa fildu spinkat, jenže on chtěl lumpačit u záclony a jak ho zvedám, tak se úplně propnul jako luk, včera zse roztáhlnul nožičky jak žába, už se začíná vztekat a vynucovat si svoje,pacholek jeden

valentynka
27. lis 2009

Tevi,to jsou ale zlatíčka 🙂
Adámek je teda už velkej, to snad fakt není možný jak to letí, za chvilku bude Filípek taky tak velkej, to už aby jsme zapracovali na dalším mimču 🙂

Zajdi, tak at se rychle uzdraví !
ted jsou ty dny krásný, teda spon u nás je každý den sluníčko

rintintyna
27. lis 2009

čau holky, Val, tak že by mi taky pomohla hruška 😕 😅 pomohlo mi to psylium, pár dní jsem chodila každý den, ale sotva jsem zajásala, tak se to nějak poondilo, nooo budu se muset hlavně víc hýbat. To říkám pořád a místo toho koníkuju a koníkuju 😀

evitkamalicka
27. lis 2009

ahoj kočky 🙂

zajdla
27. lis 2009

Tevi teda,toto letí.To je hrůza.

Ale my už pracovat na dalším mimi nebudeme. ☹ 😢

valentynka
27. lis 2009

rinty, třeba zabere 🙂 hrušky jsou projímavý 🙂
ještě k tomu hlavně hodně pij.

zajdi, třeba ještě joo 🙂

ahooj evit , ty naše cukrářko 🙂

evitkamalicka
27. lis 2009

val 😀

zirafik
27. lis 2009

strana 1... první 😕 😕

zirafik
27. lis 2009

ahoja, tak jak se máme děvčata??

U nás celkem fajn noc, tak má člověk hned lepší náladu 😵 .. .jak málo ke štěstí stačí 😀

beruskaveruska
27. lis 2009

no holky takové mrtvo????

pádím na nehty pak mrknu 🙂

christla
27. lis 2009

Ahojky!
Tak my byli dopoledne na nákupu v Globusu, měli tam v akci Pampersky, tak jsme nakouplili.
U nás noc..... Zase nic moc. Od 22 hodin se budila každou hodinu až do 2 a od 2 hodin spala až do 6,45!
Lepší než nic, že...... ae teda bylo líp..... 😒
co se týče včerejší kaše.... Takže vasi v 17,30 jsem udělala kaši do talířku. Kája na to byla celá natěšená, tak jsem zaradovalal, že jako budu slavit úspěch, ale on ouha.... Snědla asi 10 lžiček a apk se jí z toho začal zvedak žaludek, tekže konečná....
No, takže večer klsicky před spaním dostala kaši v lahvičce, to snědla a šla hajat. Teď jen ale nevím, jestli v tom mám pokračvat, v tom podáván kaše lžičkou a čekat, že se to třeba zlepší nebo to vzdát a dávat dál v ahvičce. Ono to totiž asi bude mít stejný efekt, co se týče zasycení....

tevina
27. lis 2009

Holky děkuju za pochvaly 🙂
Když nestíhám dočítat tak alespon zkouknu albumy a fakt to neskutečně letí,dětičky vám krásně rostou 😵

Zajdi mě je hrozně líto,že už nebudu mít miminko.Taky třetí neplánujeme a když si představím že to malý miminko už nikdy nezažiju tak se mi chce bulit.Já bych ho chtěla třeba ted hned 😅
No holt si musíme počkat na vnoučata 😀 Doufám že se dočkám tý holčičky 😅

zajdla
27. lis 2009

JJ Tevi,musíme si počkat na vnoučata,to je hrozné

kacena00
27. lis 2009

hoj holky, jdu jen na skok, musim vÿužít chvíle, co spí, čeká mě nádobí, prádlo a takový ty krávoviny 😝

včera večer sem zkusila napsat vám, ale koník se mi sekl, už dokonce i na exploreru, na opeře kt. používám obvykle už mi nefunguje dlouho a pak se kousnul mrcha i tady

tak zdravím a posílám pusiky i od cyrducha

endlessblue
27. lis 2009

Hihi...holky. tak myslím, že na vnoučátka si ještě počkáte 😀

Jsem dneska KO... Juli se ráno probudila v 7 a od té doby nezabrala. Dopolední šlofíček nic.. ryk jak vix... no, teď jí zkusím dát Sunar a fláknout s ní do postele. Jestli neusne, tak to bude první den, kdy nejde spát vůbec!!!! 🙄

helicek
27. lis 2009

Ahoj holky, teda Honzík už spinká v noci pět hodin a pak kojení a pak čtyři hodiny, takže super, navečír má od pěti do šesti bezdůvodný pláč, to tak trhá srdce, ale fakt nevíme, proč pláče a pak se jde koupat a pak papat a v půl sedmé až v sedm usíná a spinká těch pět hodin. Takže parádička.
Já aspoň stíhám v kuchyni, už mám 5 druhů cukroví 😀

helicek
27. lis 2009

rinti, co švestky sušený? Mě zabraly