Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zuzanka26
18. únor 2010

Ahoj holky,

Endy neboj, třeba se to nějak poddá, naopak musíš vysvětlit manželovi, že děti je lepší mít u sebe blíž, a rychle odrostou a můžete podnikat výlety dřív než když budete mít pauzu a pak zase malé mimi, kvůli kterému výlety nepůjdou 😎

Rinti moc držím palce, chápu, že tě asi vyděsili, ale musíš prostě zůstat nad věcí a říkat si, že je vše v pořádku. 😔

My taky druhé chtít budeme, ale kdy se to povede, to je dost ve hvězdách, navíc teda frekvence nic moc 😕

endlessblue
18. únor 2010

Zuzi a to vy se už snažíte???? 😉

evitkamalicka
18. únor 2010

jeeej kocky, tak tu sa uz pomaly zacina znova tehulit

beruskaveruska
18. únor 2010

1 tvaroh ve vaničce
250g hladké mouky
1 pr. do pečiva
2 celá vejce
5 lžic mléka
2 lžíce rumu
1 lžíce cukru

ze všeho udělat naráz těsto- trochu se to lepí, ale to nevadí. Rozehřát olej nebo sádlo a lžící namočemou v oleji nabírat kousky těsta a dávat je do oleje. Otáčíme aby se krásně osmažili ze všech stran. Na ubrousku nechat vykapat a obalit v moučkovém cukru. Je to rychlé nečeká se na kynutí. Do půl hodky až hodky máte hotovo se vším všudy

tanuki
18. únor 2010

Zuzi, přiznej barvu 🙂 Doufám, že se někdy uvidíme, až budeme zdraví. Zítra jdem k dr, to jsem zvědavá, jak dopadneme, fakt nevím, co s ní.. dobrý to není a na antibiotika to taky úplně není 😠

endlessblue
18. únor 2010

jééjda...to je bezva tip na slaďoučkou večeři.... asi manžu zítra trošku rozmazlím.... no....chci to druhý mimi, tak se musím otáčet, ne??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zirafik
18. únor 2010

to jo holky piplačka to ze začátku je 😝 ... ale miminečko má taky něco do sebe 😵 😵 ... manža říká, že by se děti měly rodit půlroční nebo ideálně roční 😅

holky, dostala jsem k ježuchovi parní hrnec tefal, tak v něm občas dělám a musím říct, že všechno chutná úplně jinak... tak nějak čerstvějš 😝 😝 ... či jak to říct 😝

ad. zuby -u nás 6 😝 a 7.a 8. se klube 😝 ... ale užíváme si s nima... 😝

zirafik
18. únor 2010

tak koukám, že mi nějak unikly příspěvky na další straně 😕 ... no stejně musím letět.. dítě už se ozývá... dopolední půlhodinka je za námi 😝 ... odpo půlhodiny v kočárku a je vyspáno až do 20,30-21hod 😝 😝 😠

endlessblue
18. únor 2010

Jééé Pavli.....tak to máš teda frmol... mladá mi spinká dopoledne tak 1,5h a odpo cca hodinku 🙂

evitkamalicka
18. únor 2010

my spinkame doobedu tak 1,5 hodinky a poobede 2-3 hodinky

tanuki
18. únor 2010

u nás je teď odpo neuvěřitelný problém uspat, ale když už usne, je to na 2hodinky. V noci spí stále mizerně, ale většinou jí stačí podat ruku, pohladit. No, za 2měsíce utnu kójo asi definitivně (jestli nevyměknu) ale už je to takové to batole, co osahává matku a volá "p-so, p-so".. ☹

Endy a vy se chystáte na nějakou sportovní dofču, teď v létě?

beruskaveruska
18. únor 2010

koukám , že je každé dítko s tím spinkáním úplně jiné co?

tanuki
18. únor 2010

evit, to máš teda velkého spáče 😉

evitkamalicka
18. únor 2010

tanu no ja som rada, ze tak dobre spi a v noci spime 18:00-6:30, nech spi kym moze

zuzanka26
18. únor 2010

Ahoj holky,
my se ještě nesnažíme, já měla teď nějaký gyn. problém a ani nevím, jaké mám cykly. 😲 Jen o tom miminku už přemýšlím. Ale jestli to bude trvat tak dlouho jako Sárinka, tak to nevím, jak zvládnu 😕

My taky blbě spíme, je to teda lepší než před pár měsícema, ale min. buzení 2x za noc je, někdy je to lepší, někdy horší.

Tanu, jasně, že se uvidíme, a co je Verunce? kašle?

zuzanka26
18. únor 2010

Holky, kdybyste viděly, jak Sárinka říká Taaaauuuu ( jako čau), to je k posr.... 😀

tanuki
18. únor 2010

koukám Evit, že máš jako maminka z celého dne jen 8mi hod služby 😀 tak to se nedivím, že jste se na potomka vrhli tak brzo 😉
Zuzi, zas moc nekašle, ale je děsně zahleněná

evitkamalicka
18. únor 2010

tanu no 8 hodin ako v praci 😀

evitkamalicka
18. únor 2010

to ma urcite po manzelovi ten spanok

zuzanka26
18. únor 2010

Tanu, to jsou ty šťastné typy 🙂 co naděláme, každé dítko je jiné.
😉

evitkamalicka
18. únor 2010

ale druhe moze byt pravy opak

zuzanka26
18. únor 2010

Evit třeba ne. Já čekámu u druhého to samé, teda jestli někdy bude 😖

zuzanka26
18. únor 2010

ale ideální rozestup pro mě jsou 3 roky 🙂

endlessblue
18. únor 2010

Nééé, nechystáme... právě že je Juli ještě malá. Jedeme na chalupu s kamarádama...4 páry, všechny dítka téměř stejného věku. Chlapi budou asi lítat na kolech a maminy se starat o potomstvo.... ale nějaký ten den snad i maminy vyrazej 🙂

Jenže manža by už zase chtěl jezdit pod stan, čundr.... atd... a to s Julčou zatím moc nejde 😅

endlessblue
18. únor 2010

Já bych taky brala tak ty 3 roky, spíš necelý tři roky 😀

endlessblue
18. únor 2010

Tak to je Adámek teda extra chrundidlo 😉

zuzanka26
18. únor 2010

Endy to jsem ti chtěla napsat, měla jsem sen, že jsem měla taky Julinku ( místo Sárinky) a že mi bylo hrozně trapný ti napsat, že jsem dala stejný jméno. To jsou prdlý sny fakt 😉

zajdla
18. únor 2010

Já můžu napsat,že holky jsou každá jiná.Lucka byla hodnější.Linduš je darebák,víc plače.Ale je taky hodná,to zase nemůžu říct.Ale Lucka byla větší spáč.Spala hodinu dopoledne a 2 hodiny odpoledne.Linduš hoďku dopoledne a odpoledne hoďku až hoďku a půl a šmitec. 😀

pismenko
18. únor 2010

zuzi, takové noční můry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
18. únor 2010

Tak to je Linda jenom o půl hodiny zlobivější 😀 😉