Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
4. kvě 2009

Chris v pase máš Krolínka 😅

tevina
4. kvě 2009

Taky grutuluju ještě jednou přeju hlavně hodně zdravíčka 🙂

christla
4. kvě 2009

Holky děkuji. Děkuji všem, co mi poslay SMS. Já neměla sílu odpovídat.....
Zítra jedeme s malou do poradny......

tevina
4. kvě 2009

Chris to je normální ten pocit že se ti chce pořád brečet a jsi na měkko,taky jsem to měla.

zirafik
4. kvě 2009

Chris, neboj ono to půjde.... jen co si najedete na nějaký režim 😉 . A co babičky a manža?? Pomáhaj, pomáhaj ???

Takže ten poslední monitor nebyl moc dobrý, tak Ti to museli vyvolat?? A jak dlouhý byl vlastně porod??

Hormony jsou poblázněné ... asi ještě víc, co? Já jsem taky lítostivá víc než kdy předtím, ale to k tomu asi patří... no nedovedu si představit, že by to mělo být ještě horší ..., neb i dnes na monitoru se mi chtělo skorem brečet.... 😅 😅

zirafik
4. kvě 2009

jednak z toho, jak jsem malou šťouchla a ona hned reagovala poskočením... tak to bylo dojetím 😅 😅 ... no ale pak z toho, že možná budu muset rodit někde v tramtárii 😒 , neb se u nás na sálech 12.-14.5 maluje.... a ještě ten streptokok do toho 🙄 🙄

zirafik
4. kvě 2009

Chris, prosím, prosím.... dej aspoň jednu fotečku 😅

christla
4. kvě 2009

Porod trval 5,5 hodiny. Ale ta procedura..... Píchali mi vodu...... To je fakt moc příjemné. 😒
Poslední monitor minulé pondělí byl dost vysoký, tak i mě tam nechali s tím, že se uvidí. No a v pondělí odpoledne mi přišla doktrka říct, že v úterý v 9.30 jdeme na to..... No doela rána. Tak jsem zavolala manžela, aby přijel. Byl celou dobu porodu se mnou a jsem mu za to strašně vděčná, protože bez něj bych to nezvládla.

christla
4. kvě 2009

Tak zatím jen jedna, pak nějaké fotky dodám.

zirafik
4. kvě 2009

chris, stejně jsem z toho na měkko, že už máš malou u sebe 😵 😵 ... To je supr, že manža byl oporou 😉 .

Je to krásný... tak si to užívej a nestresíkuj se, ať máš dobrý mlíčko 😉 . Jinak holky tu psaly, že pijou na kójo meltu s medem nebo užívaj ty homeo nebo pijí ty kojo čaje, tak bych něco prubla 😉

zirafik
4. kvě 2009

jééééééééé 😵 , to je krásný puclíček 😉 .. a jak je chudinka rozkřičená, asi že jí vyhnali ... 😅

zirafik
4. kvě 2009

😉 jo a taky se má vypít min. 3L denně

valentynka
4. kvě 2009

ahoj holky,
tak vítám Chris zpět, malá je krááásná, pár minutek z bříška 🙂
těším se na více foteček a neboj, to je každá mamča po porodu stráášně lítostivá.
Já brečela pořád 🙂

Endy, ty jsi prostě hotová nákupčí, super oblečky a ještě suprovější ceny 🙂
se asi zase vrhnu do aukra 🙂

tak nakonec na kafíčku jsme byla jen já a ta holčina těhotná, osttaní nedorazily.

zuzanka26
4. kvě 2009

Ahoj holky,

Chris vítej zpět a přeju hrozně moc štěstíčka s Karolínkou. Taky se těším na fotečky.
Ziraf neboj, taky se dočkáš a už za chviličku, a taky se pak odtajníš? 😕

holky, my máme teď taky dost mizerný noci, krmení tak dvakrát,ale to házení nahoru dolů nožičkama mezitím mě dost budí. 😝

zirafik
4. kvě 2009

Zuzi, jj, už se těším 😵 😵 , kdo si počká ten se dočká 😅 . Já se odtajním, ale tak že vám fota pošlu třeba na mailík, neb mně tu zas někdo našel a psal mi do IP 😒 ... ale ani se nepodepsal 😠

valentynka
4. kvě 2009

pavlít,o je síla!!!
nechápu co to k tomu ty lidi vede 😠 😠 😠

zajdla
4. kvě 2009

Ahojky Chris.Jsem ráda,že tě tady vidím.Malá je nádherná. 😉 😀 😵 😵 😵 Snad tě ten poporodní spín brzo přejde.Hodně popíjej kojo čajíky a když tak zkus ty Homeo. 😀

kremrolka01
4. kvě 2009

ahoj holky 🙂
chris moc zdravím!!! ještě jednou gratuluju ke Karolínce, je nádherná 😵 😵 😵
jj po příchodu domů je to fakt mazec, já taky pořád brečela, měla pocit že život je jen kojení a sprchování, to přejde neboj se 😉
mlíčko se ještě určitě rozjede, co nejvíc koj, střídej prsa, některým to trvá týden i víc než se začne dělat, jak radí holky hodně pít - kójo čaje, melta, případně homeo ricinus communis
rinty 😢 😢 😢 😢 😢 to mě strašně moc mrzí ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ já bych ti to tak moc přála, u vás je holt ta cesta k miminku hodně trnitá, ale určitě se jednou zadaří, viz. majdulka, tak držím palečky na kontrolu a ať se to aspoň tentokrát obejde bez revize
u nás vše v pohodě, malej už začíná bejt pěknej vzteklounek, teď měl kolem sebe zase spoustu lidí, tak se pořád nosil a jak se položí tak spustí takovej kvíkot, už je vidět že poznal k čemu ten brekot je... prevít 😀 😀 😀
my měli taky teďka nějakej spurtík, naštěstí jen tři dny a už je zas mlíka dost, zatím to zvládáme bez příkrmů, ale radši taky už vozím karbičku Sunaru všude sebou jako krabičku poslední záchrany 🙂
endy malej se taky ještě nepřetáčí, ani na bok, jako Míša když pase koníky tak se překuluje na záda, ale teda taky nedokážu posoudit jestli je to úmysl nebo z toho jak se vehementně kinklá tak se překulí 😀

kremrolka01
4. kvě 2009

jo a ještě jedna novinka ... Jakoubkovi začly růst vlásky tak už nevypadá jako Lenin 😀 😀 😀 zato mně začly nechutně padat 😠 😠 😠 takže jsme si to krásně vyměnili

kremrolka01
4. kvě 2009

tak jsem ještě hodila nové foto do alba a jdu do hajan, jsem dneska jak zlámanej pes
malej už od půl devátý chrní, dneska to šlo celkem hladce, zato včera dvouhodinovej řev, usnul v deset,... ale zase zato pak spinkal až do šesti 😵 😵 😵 takže krása, ale teda to uspávání to mě úplně vysává 😒

zirafik
4. kvě 2009

ahojík Péti, Kubíček je krásnej i bez vlásků 😵 😵

Já jdu pomalu do pelechu 🙄 🙄

helicek
5. kvě 2009

Ahoj, tak gratuluji Chris k holčičce a Týnko, tobě držím palečky, tohle určitě nebude trvat věčně a dočkáš se taky miminka.
Mě pořád bolí v podbříšku, večer jsem jak zmlácená a začínám mít problémy s kaděním. 18.5. jdu na kontrolu, na ten velký ultrazvuk a pak ke své gynekoložce. Ale jinak se cítím dobře.

zajdla
5. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Kremrolko malý byl hezký i když neměl vlásky.Dětičky jsou krásné všechny. 😀 😵

Už mám z toho kojo docela strach.S Luckou jsme bojovaly.Nakonec jsem skončila na příkrmech a ve 3 měsících jsem skončila s kojo.Ale teď to snad bude lepší.Musí.Mám domluvenou odsávačku a nakoupím homeo a horu kojo čajíků.

Dneska má Lucka klouzáka ze školky.Babička s dědou si ji berou na výlet.Tak já nemusím letět do školky. 😀 Mám tady horu žehlení,tak se do toho putím. ☹

lucianas
autor
5. kvě 2009

Ahoj,
všechny zdravím a přeji pohodový a snad slunečný den. Zatím to vypadá, že by mohl být.

zajdla
5. kvě 2009

Ta u nás taky svítí sluníčko,ale fouká studenější vítr.malá už je pryč,tak jdu na věc a jdu žehlit. ☹

endlessblue
5. kvě 2009

Dobré ránko všem 😉

Tak my stále papáme jako o život. Potvůrka se hlásí přesně ve 4 ráno... to teda nemám pochopení 😅

Chris...zdravííím!!!!! Karolínka je rozkošná, už se těším na další fotečky!! A neboj, za chvilku se všechno zlepší.. hlavně PŘIKLÁDAT, PŘIKLÁDAT, PŘIKLÁDAT... a nevzdávat to, ať se mlíčko rozjede!!!! 😉

Peti.... Kubíček je rozkošnej!!! Vám vlásky rostou a my je postupně ztrácíme. Za chvilku bude mít malá přehazovačku 😀 😀

Dneska jedeme do města autíkem a budu nakupovat kytky a takkk..docela se těším, že vypadnu z baráku 🙂

Jo a opět jsem nakupovala:
http://www.aukro.cz/item622161609_letni_frote_o...
http://www.aukro.cz/item622159330_tunicka_next_...
Aukru 3x HURÁ HURÁ HURÁ 😀

zirafik
5. kvě 2009

ahojík holky,

týjovka Veru, to jsou krásný šatičky 😵 😵

Heli, tak na ty problémy bych zkusila po ránu tbl.probiotika a pak je dobrý kefír a jakékoliv kompoty 😉. Já chodim celkem dobře 😉 . Snad líp než před tím 😅

endlessblue
5. kvě 2009

žiraf..tak coo?? nerodíme? 😀

zirafik
5. kvě 2009

Endy, i ty vtipálku 😀 😀 😀

endlessblue
5. kvě 2009

Noooo... šak už to může být každou chvilinku 😉 musej holčičky dohnat kluky, ne????? 😀