Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
17. kvě 2009

Val zkus to na bazos.cz tam je to zdarma 😉

pismenko
17. kvě 2009

jejda, tak všichni se dneska asi slunili, co?my taky a už jsem ted uložila vykoupanou dorotku a jdu taky plavat, protože smrdím od ohně, dělali jsme špekoně a pak byli na zahrádce místní restaurace na pivčo 😎 😎 😝

pismenko
17. kvě 2009

Žiraf, podej hlášení 🙂

zirafik
17. kvě 2009

královno, jsem tu a poslušně hlásím..... že nic 😝 😝 🙄

zajdla
17. kvě 2009

Žiraf já to vidím toho 20.Jak jsem psala. 😀

My jsme byli ve školce na Dni matek a pak ještě na pivču . 😀 Měla bych se dát do žehlení,ale už na to dnes prdím.Zítra taky den.

pismenko
18. kvě 2009

Dobré ránko, tak já valím zapnout hned počítač a koukám, že nic 🙄 🙄 Pavli nezoufej, já přesně vím, jak se cítíš, já chtěla začít rodit hlavně přirozeně a né žádné vyvolávačky a neklaplo to....ty máš ještě ,,čas"...držím palec 😉 😉

Jinak všem krásný den, vypadá slunečný, alespoň u nás 😎 😎 😎

helicek
18. kvě 2009

Nazdar............teda žirafí 🙂 Ty chceš trhnout rekort, že?

Já jdu dnes k Apolináři na velký ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, pak jedu na gyndu ke své doktorce a pak domů, do práce už nejdu, kašlu na to. Tak až dorazím domů, pustim počítač a všechno napíšu a snad i fotečky budou, musím si o ně říct včas

helicek
18. kvě 2009

teda rekord 🙂

zirafik
18. kvě 2009

ahoja holky, podávám hlášení, že stále nic a už mně to pěkně.... víte co 😠 . Pádim do poradny 😝 . Jo a dnes se mi zdálo, že jsem musela na císař 🙄 u 🙄

zirafik
18. kvě 2009

Heli, držím palečky a těším se na foto 😉

zajdla
18. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.

U nás slunečno a teploučko.A my s Lucinkou doma.Půjdem aspoň na procházku nebo se doma zblázním.

Heli tak držím palečky. 😀 😉 😉 A už se těším na fotečky princezny. 😉

Žiraf tak nezoufej.Krystýnka si řekne.kdy ven. Neboj. 😉

jitousek
18. kvě 2009

ahojte tak jsem rychle přikvačila a koukám že se tu stále nic neděje mylím jako porod a tak 😎

jitousek
18. kvě 2009

tak my jsme včera po O vyrazili ven na prochajdu no skončili jsme v Hypernově ale Míša nechtěl spinkat spal včera za den asi dohromady 3h 😕 .............v kočáru jsme mu malinko zvedli záda aby viděl ven jelikoš se nudil tak byl uvytržení ze stromů a tak 😅

no a co myslíte když nespal přes den nechtěl ani spát večer a do 23h bylo vymalováno já padala na držku jelikoš manža byl na noční 😠 😖 a kojení bylo v 20h v 21.30 v 22.30 dostal už sunar a v noci kojo 2.30 a 4.30 a od 6 už zase stáváme 😒 jsem jak když mě přejede parní válec ouplně hotová 😔

jdu se natáhnout protože Míša usnul sice to bude asi tak 30 minutek ale dobrejch 😉

jitousek
18. kvě 2009

a to ještě když jsem ho kojila v těch 2.30 tak se chudák zakuckal až se při odříhnutí poblil vohodil sebe i mě tak že bylo převlíkání nejhorší na tom je že on se při tom rozkouká a pak ho uspat je unykát 😒 tak že jsem usla asi tak kolem 3.30 a za hodinu na novo 😠

zajdla
18. kvě 2009

Jitu Míša toho teda moc nenaspí.Potom je mrzutý.Ach jo.Ono se to upraví až začne lozit.Bude unavený a tím bude víc spinkat.

valentynka
18. kvě 2009

Ahoj holky,

jitoušku, mě toho taky Filípek moc nenaspinká.
vždy 1x 1-1,5 hodinky a pak vždy jen po 20minutách.
ted se to trošku zelpšilo,že spinká tak 2x 1-1,5hodiny .

jinak včera večer taky boj, nakojila jsme ho v osm a pak se probral v 9 a nemohl zabrat a dotoho začalo bolení.
no já blbec včera dělala chlupatý knedlíky se zelím a cibulkou ☹ ☹ ☹
já si to vůůbe cneuvědomila,že by mu to vadilo, minule už v pohodě.
takže nastoupila rourka a to bylo prďánků a v závěru trošku už průjem.

no dneska ráno teplota v 8 h. 38,7st, takže jsme mu dala nurofen .
umyla jsme is hlavu a za chvilku nakojíma jedu s ním k doktorce.

no a v noci furt tak nějak pobrekával ze spaní, nevím jestli měl špatné sny nebo ho ještě bolelo bříško ☹ chudinka

pismenko
18. kvě 2009

Zajdi, bereme tě za slovo 😀 😀

tak u nás se zatáhlo a je tam dost černo, ale až mi dopere pračka, půjdeme na vycházku, bo co doma, že?? vařit nebudu, protože jsme totálně vyluxovaný, chce to velký nákup, ale není kdy 😅 😅

Heli, tak to máš dneska pěkný den 😵 😵 na fotečky se těším 🙂 🙂

Pavli, tobě držím palečky a podej taky hnedle hlášení až dorazš domů, ju?

pismenko
18. kvě 2009

Val, tak u vás taky na pytel, co?? Dorotka taky někdy tak pobrekává, ale myslím, že to jsou sny, protže má u toho zavřený oči.
včara byly asi nějáký špatný vybrace, protože se taky ze začátku dost budila, Tom chodil pořád nahazovat dudla a nakonec jsem ji hodila před 20:00 plinku na hlavu a spala do půl 3, takže dobrý a pak do půl 6 a konečná 🙄 🙄

pismenko
18. kvě 2009

Jitu, to by jste mohli taky vyzkoušet s tou plenkou..., ale něják se mi zdá, že jste to už taky aplikovali, že?

pismenko
18. kvě 2009

A kde máme tu veru?? A co ten nemík??

konec monologu, jdu přebalit, protože máme vymalováno a snad to nemá až na zádech 😝 😝 😝 😝

jitousek
18. kvě 2009

ju ju písmen aplikovali ale někdy to funguje a někdy nepomáhá vůbec nic .....říkám si že včera byl fakt nějakej divnej den možná asi jak se zase prudce oteplilo měna tlaku nebo nevím tohle jinak nikdy nedělá bylo to jen jednou a to bylo taky jak sew prudce oteplilo nechtěl spát ani v kočáře ...jinak v kočáře vždy spinkáme klidně i 3 4 hoďky 😉 včera ani boha

jitousek
18. kvě 2009

teď spinkáme už skoro hoďku sice teda jsem ho musela už dvakrát obrátit na bok a boj s dudanem ale jinak pššššš je to dobýýýýý 😅

pismenko
18. kvě 2009

hmm, tak u nás už kape 🙄 🙄 🙄 🙄

jitousek
18. kvě 2009

tady to je zatažené ze všech světovejch stran otázka kdy to spadne ale stačí píchnout vydlama a je to tady 😀

valentynka
18. kvě 2009

ü nás je taky zataženo

u nás začala plínka fungovat a hlavně, ted nechce přes den spinkat na zádech a jen na boku.
jsme ho začínal aprávě dáva na obk,aby si odpočinuly zádíčka a jemu se to zalíbilo 🙂

jenže když usne s plínou,tak ho chodím kontrolovat, bo on si ji mudlá na obličeji,tka aby se mu dobře dýchalo

valentynka
18. kvě 2009

než jsem si vyfoukla vlasy,tak filda usnul v lehátku

jitousek
18. kvě 2009

jinak stále spíme 😎 Míša taky právě jen na boku je zajímavé že v kočáře na zádech ale doma jen na bok jinak neusne v noci se třeba překulí na záda taky ale po kojení ho vždy dám na bok a střídáme boky levá pravá seno sláma 😀

zajdla
18. kvě 2009

Holky máte ty polohavátka na to,aby zůstaly dětičky na boku?Já to u Lucky neměla a teď o tom přemýšlím,protože Lucka ležela pořád na zádech a jak blila,tak jsem měla strach aby se neudusila.Máte s nima některá zkušenost?

pismenko
18. kvě 2009

Tak dorotka vůbec na boku nespí ani neleží, když ji dám na bok, tak se okamžitě pžekulí na záda.

valentynka
18. kvě 2009

no já fildu vypodložím,ze strany pod polštářem mám velkýho medvěda a ten ho drží,ale příště bych do těch podložek asi šla