Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
21. kvě 2009

Já jdu za chvilku na babinec.Už se moc těším.Bude hlídat babička a pak tatínek jak přijede z Prahy.Aby si malé taky užil,když zítra bude zase celý den v pr....

endlessblue
21. kvě 2009

Nemá Kubíček špíčky... možná je mu spíš velká kůže... Kremrol, musí víc papat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jsme s Julčou celý den na zahradě (dokud můžem).. tak jsem nafotila pár foteček... snad z toho něco bude 😉

jitousek
21. kvě 2009

tak coooo ještě niic 😵 chju chju teda ta si chudák asi taky užívá 😒

kacena00
21. kvě 2009

hele peti já se mám co tlemit, až na to, že je cyrda o dva měsíce mladší sme na tom uplně stejně 😀 😀 hadry na nich hoří, tloustnou před očima, plešatěj před očima, malý vlasy jim začaly růst, ještě že máme aspoň stejný kočáry 😀

jéno to mi spal dlouho - asi deset min 🙄

endlessblue
21. kvě 2009

Tak co?? Tak jak?? Ještě nicc?? Já myslím, že už je malá na světě a Pája jen odpočívá 😉

endlessblue
21. kvě 2009

Dneska si jdeme na zahradě udělat makrely... mňááám, už se těšííím 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

kremrolka01
21. kvě 2009

hmmm mňam my dělali na chalupě pstruhy, asi zase koupíme na víkend

co ta Pavluška, no jestli to bude mít jako já tak jí nezávidím, u nás to bylo od prdlý plodovky 20 hodin 🙄

pismenko
21. kvě 2009

Je to tady 😵 😵

pismenko
21. kvě 2009

TAK JSEM TADY.JEMNUJI SE KRISTÝNKA.MĚŘÍM 51CM A VÁŽÍM 3,78KG.DALA JSEM MAMCE ZABRAT,ALE JSME ZDRAVÝ A ŠTASTNÝ.NARODILA JSEM SE DNES V 16:20H.

přišlo mi to teprve před chvilkou, od všech jsem vyřídila pozdravy a gratulace a že se těšíme na fotečky 😵 😵 😵

jdeme koupat, pá

kremrolka01
21. kvě 2009

no HURÁÁÁ.... GRATULUJU MAMINCE 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TO JE KUS ŽENSKÝ 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
21. kvě 2009

gratulujemeeeeeeeeeeeeeee 😵

kacena00
21. kvě 2009

jdeme na koupačku ale nedalo mi to 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jupííííííííííííííííí, gratulujeme žirafátku i žirafce i panu žirafovi 😵 😵 😵 😵 😵 , Barča a Cyrdísek 😵 😵 😵 😀 😀 😀

nemo1985
21. kvě 2009

GRATULUEME a přeji hodně zdravíčka Kristýnce, 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😲

tanuki
21. kvě 2009

jupí! Juchajdá 😉

lucianas
autor
21. kvě 2009

Moc a moc gratuluji, přeji štěstíčko a zdravíčko, ať vám přináší jen samou radost 😅 😵 🙂 😅 😵 🙂

valentynka
21. kvě 2009

jééé co to vidím,usuzuji z posledních zpráv,že už žiraf porodila, no jdu si tu báječnou novinu přečíst, pořád jsme na tu naší holku dneska myslela, byli jsme venku,tak nakukuju až ted

valentynka
21. kvě 2009

Baruš,
já si mylsím,ež cyrda má na pasení ještě dost času,tak bych ještě z toho nedělala závěry,že to snad dělá špatně, teprve se pokouší na těch ručičkách udržet.
zkus mu je dát k sobě a pod prsíčka a uvidíš🙂

holky já dneska v noci kojila pod dvou hodincáh, jsme myslela,že mě mrskne.
0,30-2,30-4,30-6,30 a ještě v 5 hodin vstávání a přidržení dudlíka
poslední asi tři dny v psotýlce tak nějak hejká-pobrekne si,tak neívm, možná k té nemoci

valentynka
21. kvě 2009

tak už je malé žirafátko na světě 🙂

přejeme s Filípkem hoodně zdravíčka a štěstíčka a taky hoodně mlíčka mamince 🙂 🙂 🙂

valentynka
21. kvě 2009

kremrolko, tééda Kubíček je kusan 🙂
ale ooc hezkej a už je to pěknej srandista vid?

endlessblue
21. kvě 2009

hura hura hurarááá....la la la láááá.... 😀 😀 😀 😀

TAK TĚ TADY KRISTÝNKO MOC VÍTÁAAM... všechny tetky koníkovky se už nemohly dočkat!!!! To je partička.. no však ještě uvidíš!!!!!!! 😉 😉 😉 😉

Každopádně hodně zdravíčka, štěstíčka a milující rodiče ti přeje Verča a Julča 😲

katalines
21. kvě 2009

😵 😵 😵 velká GRATULACEEEEEE 😵 😵 😵

jééé já sem tak dojatá 😅

pavis
21. kvě 2009

VELIKANSKA GRATULACE Kristynce!!! 🙂 🙂 🙂

Stastne vykroceni di zivota preje teta Pavis a kamoska Anicka 😵 😵

pavis
21. kvě 2009

Nebyla jsem tu celou vecnost, stydim se 🤐
Ale posledni dny aspon nakukuju, kvuli Pavlince a Kristynce.

Jinak Anicka je uplne torpedo, beha kolem nabytku a nezastavi se ani na chvilku a ja s ni 😝 Musi stat i pri kojeni, jinak neposedi a lezeni uz vubec neexistuje. Nejak jsem na to nebyla tak brzo pripravena, tak ted dostavam zabrat! Musime poresit bezpecnostni prvky, vcera otevrela a zapnula troubu a zmenila teplotu na perouci pracce. A to jsem porad s ni, beru si si s sebou i kdyz jsu curat. Uf, strasne to utika! 😀
Opatrujte se vsechny, moc vas zdravim 😵

pismenko
21. kvě 2009

No holky, tak u nás proběhlo dneska mega psycho. Dorot řvala přes 2 hodiny, prakticky od té doby, co jsem nakojila(u toho už byla značně nevrlá) a dala dp postýlky.Ale to jsem ještě nezažila.Ani prso, ani ruce, rafla jsem se s Tomem, protože ten se zdekoval a prej moc hysterčím, co budu dělat, až bude nemocná nebo jí polezou zuby 😠 😠 ..takže mě opravdu podpořil.ruce m+ bolí, nervy mám a nakkonec víte jak to dopadlo?Musea sem jí dát do kočárku, tak do 5min vytuhla a já ji vzala s tou taškou a mrskla to celé do postýlky.Takže leží v tašce od kočárku a zatím spí a doufám, že se neprobudí.Chudinka, tak posmrkuje ze spánku 😢 😢

No tak u nás takto

Pavis, no to je dost mladá paní 😵 😵 To aby jste Aničce občas připnuli obojek a vodítko toho vašeho hafana, co??

helicek
22. kvě 2009

Dobré ránko

helicek
22. kvě 2009

veliká gratulace Kristýnce a mamince, že to tak perfektně zvládla 😀

jitousek
22. kvě 2009

dobré ránko tak my opět strašíme od 5h 😵 těhulky koukejte si užívat spinkání pak už se jen nevyspíte asi Vám to budu muset servírovat každý den jeolikoš každý den stejně tiše trpím když musím vstávat dřív než v 8h no mateřská dovolená jako vyšitá nevím proč se tomu říká dovolená 😀 já mám teda myšlenky o dovolené jiné no nic 😵 😵 😵 😵 to je ntak na okraj 😎

jitousek
22. kvě 2009

jinak gratulace k malému žirafátku včera už jsem to nestihla semka napsat ale popřála jsem Pavlínce smskou tak dneska ještě tady přeji hodně zdravíčka a rodinné pohody Vám všem 3žirafkám přejíííííííí 3tygři 😵 😵 😵 😵

jitousek
22. kvě 2009

Míša usnul jdu se ještěě natáhnout s ním na gauč alespoň chvíličku 😎

jitousek
22. kvě 2009

ale zase musím ještě podotknout k tomu vstávání je teda pravda že nepotřebuju budík 😅 Míša je přesnej padne půl pátá a kojíme 😅 a ani se na něj nedá zlobit spíš se člověk zlobí sám na sebe že dřív nespal když mohl a hlavně tenhle budíček je ten nejkrásnější když začne vyprávět a culit se na Vás vedle Vás no prostě tenhle budík nejde zamáčknout 😀 a člověka prostě hnedka po ránu pohladí ten jeho potutelnej šibalskej úsměv tak co mamko co budeme dneska dělat 😵 😵 😵 😵