Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
28. čer 2009

jj, slyšela 😔

valentynka
28. čer 2009

no nic, upaluju k telce, ještě se musím vykoupnout.

mějte se a zítra papa

pismenko
28. čer 2009

Je to děs, co se všechno děje ☹ Já teď bulím u každých zpráv, jak tam ukazují ty povodně a ty nebohé lidi, co o všechno přišli 😔 Poslali jsme aspoń nějáké ty smsky, ještě bych poslala nějáké oblečení, ale musím pozjišťovat kam

pismenko
28. čer 2009

Taky jdu hají,tak dobrou všem 😉

zirafik
28. čer 2009

ahoja holky... no já jsem taky pěkný střevo, neb jsme byli v sobotu v Pze v Tescu nakoupit... já pak kojila v autě, pak jsme odříhávali a tatínek mně hrozný hlad, takže přejede 300 m (já s malou v náručí) vzadu ... no a na parkovišti manža nedal zprava přednost a málem to chlap do nás poslal 😒 . Jeli jsme teda pomalu, ale beru jako takový varování, že do sedačky se prostě musí vždy, že náhoda je fakt blbec 😒

Chris, ta tchýňa je fakt kr... 😒 ... na kakání zkus rourku nebo teploměr... já už to dělala několikrát a vždy s úspěchem 😉

tevina
28. čer 2009

Chris náš tomík nebyl kojenej a kakal taky jednou za 3-4 dny,doktorka řekla že je to v pohodě,prostě všechno strávil,taky nám pěkně přibejval,v půl roce měl 9800g 😅

Holky ty povodně to je fakt hrozný,taky bulim když se dívám na to sama 😔

zirafik
28. čer 2009

jinak musím říct, že to co nesežerem v noci sežerem odpolko a večer 😒 . ... v noci klid 7 hodin a pak bych potřebovala ty kozy aspoń tři 😝 ... přes den kojo 6 9,30 10,30 12,30 13,30 16,30 17,30 18,30 19,30 20,30 😝 😝 ... většinou cca 30min 😝 😝 ... klid je v kočárku a v autě 😝 ... naštěstí občas vypomůže mamka i tchánovci, tak aspoň chvíli je klid 🙄

kremrolka01
28. čer 2009

čau holky, téda úplně mě mrazí jak to čtu, hlavně teda Pavlí 😕 😨 to mi úplně připomnělo tu reklamu nemyslíš zaplatíš... fuj fuj tak hlavně že to dobře dopadlo a fakt BACHA NA TO 😔

my už jsme doma, týden byl úplně fantastickej, moc jsme si to užili
svatba se vyvedla na jedničku, po dlouhýýýýý době jsme se vyblbli, zatrsali, no pohodička 🙂 🙂 🙂 no akorát jsem málem musela domů ke Kubovi, mamča mi volala že mu ohřáli MM, 100 ml vycucnul na jeden zátah a než stihla k tomu ohřát další dávku tak prý takovej hysterák, no vůůbec nevěděli co s ním 😔 prý takhle půl hodiny řval ani to další mlíko nechtěl, tak už mi volala ať přijedu, jenže tam jak hrála dost hlasitě muzika tak jsem to nelsyšela a volala zpátky až po 10 minutách tak to bylo akorát že prý už asi 2 minuty spí... no my přijeli v půl druhý, malej spal až do šesti brouček... no tak si to hlídání pěkně užili, ale jinak byl prý moc hodnej

zirafik
28. čer 2009

jj, Tevi... je to děs 😔 ... to jsou potom tragédie 😔 ...

kremrolka01
28. čer 2009

téda Pavlí to jí máš furt u prsu, to je hrozný jak člověk zapomíná, dneska už mi vůbec nepřijde že jsem taky někdy kojila třeba 2 hodiny v kuse, dneska 15 minut je oprvadu max, spíš tak těch 5-10, takže neboj bude líp 😉

zirafik
28. čer 2009

Péti, tak to je dobře, že jste si to užili 😵.... u nás je to taky tak, že když se hnu malá řve ☹ ... a manža hned volá 🙄

...už dítě zas řve 🙄 .... jestli moc nerozmazlujeme ... chováním 😒 .... holky necháváte občas řvát v postýlce ?

zirafik
28. čer 2009

snad jo...

kremrolka01
28. čer 2009

Pavlí někdy jo, ale moc mi to nedá, třeba když je manža s ním vedle a slyším řev, tak teda on ho nechává, ale já tu nadskakuju a stejně ho za chvíli jdu chovat 😒

kremrolka01
28. čer 2009

no a teď jak dočítám co jste napovídali, tak musím reagovat na Jituš, jak psala o tý kamarádce jak cestuje a že jí trošku závidí... no tak já jak tam seděla na tý svatbě a koukala na tu mládež jak tam tak bezstarostně tancuje, popíjí,... nic je netrápí, jedou až do rána... no tak taky jsem si v duchu říkala, holka tak takový už to nikdy nebude...

kremrolka01
28. čer 2009

k Baruš: ono je to těžký nestresovat, já myslím, že se to občas nevyhne žádný kojící matce 😒 jenže vy jste si to fakt vyžírali od začátku ☹ to je blbý že teď když by to šlo tak zas Cyrďa bojkotuje 😒 a neporadila ta laktační poradkyně jak na to? třeba ho nechat chvilku vyhladovět aby měl fákt hlad a to prso si vzal? ale je to divný, já už bych taky řekla že ve 4 měsících by měl prso a flašku rozlišit
snad bude brzo líp a bude i čas a chuť na koně 😉

kremrolka01
28. čer 2009

tak a jdu taky do hajan, Jakoubek dneska nějak podezřele usnul hned po koupání a po kojení v půl osmý tak jsem zvědavá kdy se vzbudí, a to na dnešek chrněl 22-7-9,30, ten mě fakt rozmazluje 😲 😲 😲

zajdla
29. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Teda,měla jsem po noci co dočítat. 😀

S tou autosedačkou si holky zvyknete.Kór jestli jezdíte často autem.Já už automaticky malou připásávám i pár metrů,co jedem k našim. 😀

Val gratuluji k zoubkům. 😉

JInak já dnes operu koš na mimi, autosedačku.Začala jsem prát i hlubokou korbu.Pak už by to mělo být snad všechno nachystané. 😀

endlessblue
29. čer 2009

Dobré ránko holky, tak jsem zpátky z výletu.
Nedočítám... 5 dní bych asi nezvládla 🙂 .. Jsou nějaké novinky???

Jinak, dneska po obědě jdeme s Juli k doktorce a na poslední hexu...jenže malá se mi ráno probudila s úplně oteklým očíčkem, tak asi nejdřív vyrazíme do Olmíku k očnímu ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 Mě rozhodí i takováhle "drobnost"...
Buď má chuděrka alergii... ale to by jí ty očička asi natekly obě... a nebo včera při stříhání nehtíků, jí tam nějaký vystřelil.... já bych si nafackovala!!!!!!!!!!!!!!!

zajdla
29. čer 2009

Kremrolko -malý taťku nezapře. 😀 😉

Endi já to neumím tak shrnout.To si musíš počkat na někoho druhého. 😀 😉
Malá může mít jen nafoukané v očičku.Uvidíš,co ti řeknou na očním.Možná ti malou ani doktorka nenaočkuje. ☹

Holky nevíte,čím bych mohla vyprat plesnivé flíčky z látky?

zajdla
29. čer 2009

Holky zase řvu.Malý Matýsek to dokázal. https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jitousek
29. čer 2009

krásné ráno,
tak u nás dneska po dlouhé době vylezlo sluníčko to má člověk hnedle lepší náladu po ránu .... 😵
jinak dnešní noc docela ušla až na včerejší uspávání které trvalo do 21.30h chtěla jsem se jít ještě koukat na střepiny jenže před desátou brutální nářek jak když nás na nože berou až jsem se vyděsila já sama jelikoš jsem šla za záchoda a najednou řev letěa jsem do ložnice a Míša v postýlce brečel ze spaní hned jsem ho vytáhla a chovala a spal mě v náručí jen už jsem ho nemohla položit na spátek do postýlky 😒 prostě při pokládání zase brečel tak jsme chovali asi 30minut a položila jsem si ho k sobě do postele a spali jsme spolu manža byl na noční tak že byl místo něj v pelíšku .......jen jsem zvědavá jak já tohle odbourám to braní si ho do postele 😨 😎

helicek
29. čer 2009

Dobré ráno, tak dnes jsem v práci naposledy, pak 14 dní dovču, potom pár dní v práci, asi už jen 7 dní a frrrrrrrrrrr, dovolená a nástup na mateřskou. Jupí.
Endí, neboj, třeba si malá přes noc podrbala očičko a mohla si ho škrábnout, uvidíš, co Ti řekne očařka, neboj

jitousek
29. čer 2009

zajdlo 😢 taky tu bulím hnedka po ránu

jitousek
29. čer 2009

zajdlo zkus to na kousku savem jelikoš plíseň sama o sobě vyprat nejde ☹ existuje spešl savo proti plísnim ale nevím jestli je to i na textil 😒 zkus se optat v drogošce

jitousek
29. čer 2009

ajéééééééé Míša kadíííí a jak 😵 pardóooon ale to je mazec 😎

helicek
29. čer 2009

že by dálnice až na záda? 😀

zajdla
29. čer 2009

JItu malá umí taky hodně řvat ze spaní.Musím jí úplně probrat,pak hned v pohodě zase usne.
JJ savo zkusím.Zajdu tady do drogešky a poptám se.Když tak bych to zkusila hodit i do čistírny,uvidím,co mi poradí.
Tak to bude hned po ránu pěkná nálož. 😀

Heli jé to se máš,na dovču.My nepojedem letos nikam.Jen takové jednodenní výlety. 😀Bude ta trouba a pračka. 😵 😵 😵Ale to mi nevadí.Hlavně,že budu moct normálně prát a péct v normální troubě.už se těším na pekáče buchet. 😀

zuzanka26
29. čer 2009

Ahoj holky,

no teda vy jste toho nakecaly večer!

Koukla jsem se na toho Matýska, chudáček malej, kdo ví, co bude mít v životě za problémy, když měl to krvácení do mozku 😢

No jinak jak jsem četla to s těma autosedačkama, to už se taky stalo, jeli jsme někam tady po Praze a taky sedačka byla připoutaná a Sárinka ne 😖 to je prostě nepozornost, ale stává se to bohužel, člověk musí fakt strašně myslet u takových situací a nedělat to automaticky.

Jinak ještě k tomu kakání, uvidíš Chris, jestli je malá v pohodě, neřešila bych to. Mně když nekakala 4 dny, tak jsem jí tam dávala tu rourku a nic! prostě se jí nechtělo.

Jitu počkej až bude tuhá strava a budeš honit bobky z plínky, co se ti vykutálí 😀 😀 😀

zuzanka26
29. čer 2009

Kremrolko, mě už to napadlo x-krát, že už to nikdy nebude jako dřív, nikdy už si bezstarostně nezapařím ( jo možná tak v 50 letech, to už bude Sárince 20 😀 ), ale říkám si, že jsem si toho hojně užila předtím, třeba na VŠ, když jsem bydlela na kolejích, pařila jsem fakt každý den, dnes nechápu, jak jsem na to vůbec měla náladu, jo jo, to bylo nejdůležitější ulovit nějakýho pěknýho chlápka apod.

helicek
29. čer 2009

zajdli, já budu dovolenkovat u nás na Lhotě, doma, pěkně na zahrádce, Péťa mi jede s babí do Krkonoš a já budu prát hadříky na Honzíka, pojedu do Sadský za babičkou a dědou a za tátou a pak bude mít dovču i manžel a kluci se vrátí z Krkonoš, takže budeme doma a jezdit na výlety, ale i tak to bude super dovolená, protože to bude pohodička, žádný spěch, zajedeme na houby, na borůvky, no prostě Čechy to jistí 😀 😀 😀 a taky zajedeme k mojí ségře na Moravu, tam pak necháme Péťu, zajedu k bratránkovi očíhnout jeho nový byt, vyzvednu si tam autosedačku pro Honzíka.......už se těším