Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
18. bře 2009

Tak my vyrážíme ven.Sice svítí sluníčko,ale je jen 5 °C.Ale i tak toho musíme využít.Než začne zase pršet.

rintintyna
18. bře 2009

čau kočky zdravím 😵 já mám v občance taky manžu a párkrát už mi to přišlo vhod, když jsem potřebovala rychle jeho rodné číslo, nebo se prokázat jako jeho manželka 😀 Jinak vyhlížíme Lucku, hele až přijde, tak uděláme mexickou vlnu jo? 😀

pismenko
18. bře 2009

Jo 😀 😀

rintintyna
18. bře 2009

No tak snad příjde, ale moc nás tu není, to na vlnu stačit nebude. Tak leda bychom byly za mávátka 😀 😀 😀

pismenko
18. bře 2009

Já psala báře smsku, že máme novou těhule, ale neprozradila jsem, tak možná ji zvědavot nedá 😀

rintintyna
18. bře 2009

😉 😀 tak to už máme na menší slavobránu

pismenko
18. bře 2009

Pcheee, bára to ví 😕 😕 od Kremrolky 🙂 🙂 tak asi nedojde a mě brečí dítko, tak to asi prošvihnu

rintintyna
18. bře 2009

hmmm, no já taky musím jít něco dělat 😒

helicek
18. bře 2009

ale krásně tu pere slunko do kanceláře, paráda, kéž by ty jejich předpovědi se sněžením nevyšli, co? 😀

lucianas
autor
18. bře 2009

Ahojky,
jakpak se tu máte, co řešíte? 😕

zirafik
18. bře 2009

Luci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........ to je dóóst.......

lucianas
autor
18. bře 2009

Žirafík, ahoj. Jsi se mě nemohla dočkat, nebo co? 😅

zirafik
18. bře 2009

no, už tu strašim od včerejška.... furt Tě vyhlížím 🙂

lucianas
autor
18. bře 2009

ty jsi ani nespala?

zirafik
18. bře 2009

chvíli jó 😀 .... ale to víš vyhlížíme Tě všechny 😀
A včera jsem psala toto.... tak snad se dočkám všech odpovědí 😅 😅 ......
já se po Lucce sháněla... a chtěla jsem ten grafík.... a ono nic.... tak toto byl ten důvod ....... tééééééééééééééda .... Luci, tyty ty tajnůskářko .. a hezky nám všechno napiš!!... jak to bylo, kdy sis dělala testík, co manža, co u dr. a tak .... ukaž foto testíků a tak... to se teda musí napravit !!!!!!!

zuzanka26
18. bře 2009

Ahoj Luci, poslala jsem ti sms 😎

zirafik
18. bře 2009

Lucíku a žádný zamlouvání ... krásný zprávičky jsou tu potřeba 😵

lucianas
autor
18. bře 2009

Žirafi, o tom, že jsi požadovala grafík, jsem se dočetla až včera, když jsem schválně po tom pátrala a když mi to napsala Týnka do IP, že tu ten požadavek byl. Ale včera už mi to přišlo blbý vkládat grafík, tak jsem to udělala tak, že jsem večer změnila si pas. .... nechtěla jsem nic tajit, ale taky ne zakřiknout. i když doufám, že to nezakřiknu i tak.

Zuzi, vím. akorát jsem měla plnou paměť a první část se mi podařila vymazat. Ale zhruba jsem si to domyslela. .... tak jsi teda byla rychlejší. Ale co, tak je to známo takto. Nevadí, v pohodě.

lucianas
autor
18. bře 2009

Žirafi, neboj. zamlouvat nic nebudu, ani zatloukat. už to nemá cenu. 😀

lucianas
autor
18. bře 2009

.... tak jsem čekala na ms, kterou jsem očekávala 19.2. a stále nepřicházela. ... zkusila jsem změřit BT a stále se držela nahoře. ... držela i v sobotu, neděli, pondělí .... a tak jsem testla ...

lucianas
autor
18. bře 2009

... ani ne do limitu, sotva vytáhnout jsem to stačila a byly dvě krásné dálnice .... foto testíků mám doma, vložím večer ....

zirafik
18. bře 2009

a co manža?? a byla jsi už u dr? ........
No je to nádhera.... 😵 😵

lucianas
autor
18. bře 2009

.... abych něco nezanedbala, šla jsem ještě koncem února na gyndr .... těhu potvrzeno, na utz vnitřním nic nešlo vidět, na utz přes bříško malý náznak něčeho .... další kontrola toto pondělí (16.3.) ..... dost se strachem jsem prožila víkend před kontrolou - špinění, mírné krvácení .... na kontrole potvrzeno srdíčko, vystavena průkazka, předepsán utrogestan .... mimi na utz bylo krásné 🙂 , foto ale nemám .... dnes konečně už špinění ustalo a snad to bude v pohodě .... dle ms jsem v 8tt, ale termín vychází dle toho, co mám v pase, tak nevím .....

zirafik
18. bře 2009

tý jóó..... a tak dlouho si vydržela netestit 😕 ..........

zuzanka26
18. bře 2009

já jsem si říkala, že kdyžuž je to v pase, není to tajný. A jak ti je Luci? 😉

zirafik
18. bře 2009

luci, já špinila na začátku 2x, to bude ok. Hlavně, že je srdíčko 😵 😵

lucianas
autor
18. bře 2009

... v den prvního testingu jsem skočila do C+A pro něco miminkovského a pro přáníčko, kam jsem dala testík, manžovi jsem předala odpoledne .... byl dost v šoku, tento měsíc jsme to opravdu nečekali .... ale je moc a moc rád .... o víkendu společného strachu mi dost pomohl, šel se mnou i na kontrolu .... oběma nám spadl kámen ze srdce ...

lucianas
autor
18. bře 2009

... ještě nějaké dotazy??? ....

beruskaveruska
18. bře 2009

ahojda krásné ráno 🙂

Lucinko to je paráda gratuluju
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zirafik
18. bře 2009

když jsi třeba 8+1, tak už jsi vlastně 9tt, tak to počítá kůň a je to tak správně 😉