Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

rintintyna
1. srp 2009

Zajdi na zítřek hlásí bouřku 😵 😵 😵 noooo, ale dáme Lindušce ještě pár dnů 😉

zajdla
1. srp 2009

Jj klidně můžu jet.Všechno mám vyžehlené a nachystané 😀

zajdla
1. srp 2009

Dala jsem fotky Lucinky do alba,tak jestli chcete nakuknite. 😀 😉

rintintyna
1. srp 2009

Zajdi, moooc pěkný. Lucinka si to určitě užívá 😵

zajdla
1. srp 2009

JJ z bazénu je úplně hotová.Nemůžem ji z tama dostat.

Zítra ji vezem ke tchýni.Uvidíme,jestli tam bude chtít spát.Má tam být na prázdniny.Do pátku.V pátek jdu ke kadeřnici. 😀

jitousek
2. srp 2009

bré nedělní ráno ,
tak my jsme včera vyrazili k rodičům na zahradu proto jsem zmizla jelikoš volali jestli nechcem přijet a dnes tam pojedeme též mají bazén tak že se jedem koupat 😎

a náš Míša má za sebou první leteckej pád ☹ včera před odjezdem jsem si ho posadila na zemi do autosedajdy a ještě jsem pro něco šla do skříně nebyl připásanej vždy jsem ho tak nechávala pásy dostával až těsně před tím než jsme opouštěli byt .......no a milej Breburda se naklonil dopředu a přepadl viděla jsem to od tej skříně ale než jsem přiskočila rozplácl se na zemi jak placka a řevu jak když máme přelámané všechny kosti musela jsem vytáhnout prso a ukonejšit ho chudáka jak se lekl .....no prohlídla jsem ho nic mu samo sebou nebylo jen se litoval a leknul a za chvíly se mu na nose oběvil červenej flíček tak máme sedřenej nosánek o koberec dneska už je to vidět docela hodně 😔 😎 tak že dámy poutejte děti do sedáků nenechte to náhodě ledňáčci už nejsou placky ale začínají bejt akční miminka co nemůžeme nechat vteřinu bez dohledu 😉

zajdla
2. srp 2009

Pěkné ráno.

Bude hnusný pařák. ☹

JItu tak hlavně,že to nebylo z výšky.On se mu ten nosánek brzo uzdraví. 😉 Dětičky budou čímdál větší divočáci. 😀

zajdla
2. srp 2009

JInak malá je už nabalená.Jsem zvědavá,jestli ji tam necháme nebo přijedeme i s ní domů. ☹ Bude mi moc smutno. ☹

JInak nesmím porodit do pátku. 😀 V pátek jdu ještě ke kadeřnici ,tak ať jsem v porodce krásná. 😵 😵

jitousek
2. srp 2009

to je pařááááááááák ještě jsme nevyrazili jelikoš Míša usnul doma v koši tak čekáme až se probudí 😎
já jsem zatím setřela schody a chodbu a jsme splavená jak myš no hotovo už nic nedělám sedím a čekám až otevře oči 😀

endlessblue
2. srp 2009

Nazdáreček.. tak jsme změnili plány a v pátek vyrazili na zapíječku svobody kámoše, co se příští týden žení a v sobotu jsme byli na tenisovým turnaji. Bylo to fajn, tatínkové exhibovali na kurtu a maminy se staraly o potomstvo 😉

Dneska máme opět den volna a já ZASE balím 😀 a zítra vyrážíme převzít si zpátky náš byteček a navštívit rodinku. 🙂

Jinak, naše mládě se pokouší lézt. Je to sranda... ještě neví, jak nadzvednout pupek.. tak se vzpírá na nožkách... natahuje ruce a posouvá se po milimetrech za hračkou, ale břichanec nezvedne a nezvedne 😀

lucianas
autor
2. srp 2009

Ahoj,

pravda, pařák je opravdu hrozný. Mohlo by se trošku ochladit. A nebo být tak, jak je přes noc, krásně teploučko a dýchatelno.

Zajdli, krásné fotečky. Malé to v kroji i bazénu sluší.

rintintyna
2. srp 2009

Ahoj Luci, nám tu v Líšni jako vždy vyfukuje, takže když jsem byla dopo na nákupu, tak se to úplně v pohodě dalo. Už se mi vaří kapustová polévka a odpo budu dělat tvarohové šátečky, trochu jsem zhřešila a rozinky krom horké vody bobtnám v kapce rumu. Nooo ale to je taková trošinka, že to nemůže uškodit 😵 Jinak koukala jsem do albíka a tééééta výbavu máte teda hodně slušnou a asi by se docela hodilo, aby to byla dcérenka, ale já se přidávám k většině a tipuju klučíka 😉 Jinak ta zavinovajda klasická je sladká 😵 chtěla jsem se zeptat na ten těhu pás, ten má i podpůrnou funkci nebo jak to funguje? 😕

endlessblue
2. srp 2009

Tak nakukuju!!!! Vegetíme na zahradě, ale je tam dneska fááákt pařáček 😀

Zajdli... no ani se Lucince nedivím, že se jí nechce z bazénu vylejzat!!! Na hodech jí to opět mooooc slušelo 😉

lucianas
autor
2. srp 2009

týnko, tak to docela závidím, ten větřík. tady je opravdu k nevydržení. ... mňam , tvarohové šátečky. už je máš udělané? nechceš mi přivézt? jak je děláš? z jakého těsta? ale děláš mi opravdu chutě. ... jj, výbavu máme díky neteři hodně slušnou. opravdu už jen pár věciček pořídit. nejvíce je tam růžovýho, a to kombinézek na zimu - ty jsou dvě nebo tři. jinak se to docela dá a barvy jsou jak na holčičku, tak na kluka. jinak díky za tip, jsem myslela, že už tě mám v tabulce, a ono ne. tak si tě doplním. chtěla jsem tu zavinovačku klasickou hlavně do kočárku, aby to tam bylo trošku nastrojený. ale co jsem koukala v Brně, tak docela drahý je mají. tak jsem ji koupila kousek od našich a vyšla na poloviční cenu. .... ten těhu pás je spíš na to, že můžu nosit i kratší trička, který jsem měla doma a neleze mi z nich bříško. dělají se samozřejmě, aby měl podpůrnou funkci, ale jsou docela drahý. a navíc, myslím, že z části to zvládne i tady tento. hlavně, to bříško i hřeje, když je to v chladnějších měsících. zatím jsem ho měla ale jen dvakrát, ale určitě ho unosím mnohem víc.

rintintyna
2. srp 2009

aha, tak to jo, já jsem myslela, že je to spíš módní doplněk, aduš má v albu ten opravdu podpůrný a to vypadá, jak babiččino bombardo. Noo ale hlavně aby to teď aduš dobře dopadlo. Šátečky dělám z listového těsta, a vždycky se mi rozpekly, ale už jsem přišla na to, že je musím dělat na mírnou teplotu a delší dobu, sice se mi opět rozvinuly, ale mají aspoň trochu šátečkovský tvar. Už jsem 2 zhltla. Čoveče asi Ti žádný nedovezu, mám zase točohlav 😝 za chvilku se vrátí drahý z práce, tak mě snad trochu vyvenčí 😅

jitousek
2. srp 2009

už jsme se vrátili z koupačky na zahradě u babičky a dědy bylo to suuupeeer já jsem si odpočinula babi vozila a já se vyblbla s manžou v bazéně no jak dva lachtani jsme dováděli 😵 😵 a už se nám to tu zatáhlo tak jsme přijeli domu a zatím nic nepadá ale asi bude pršet 😎 což by chtělo aby se maloučko občerstvil vzdoušek Míša je nevrlej a nešťasnej s toho teplíčka

jitousek
2. srp 2009

rinty to chce pořádnou sklenici vody na točohlav 😎

jitousek
2. srp 2009

musíš pít za dva v tomhle horku i klidně 4 litry vody za den povoleno 😉

rintintyna
2. srp 2009

jitu já vím, jenže já jsem i při daleko menší spotřebě neustále na WC 😅 jsem jak průtokáč fakt 🤐

zajdla
2. srp 2009

Hojky holky.

Právě mě odešla hlenová zátka,tak jsem zvědavá,kdy to vypukne. 😀 U Lucky to bylo až v porodce. 😀 Kdy odešla vám?Mám se už chystat? 😵 😵

zirafik
2. srp 2009

ahoja holkýýýýý 😵 , jsme tady 😝 ... .prvně jsme přespali v penzionu a bylo to v poho 😎 . Malá spala v tašce od kočáru mezi námi a bylo to na pohodu 😎 . Bylo tam krásně, samota, příroda nádherná , byli jsme kouse od Č.Krumlova v takovém rodiném penzionu.

Jitu, žírafka krásná 😵 😵

Zajdi, tak to jsem tu psala v sobotu a v noci ze středy na čtvrtek jsem rodila 😅 😅 ... a finále bylo až odpo v 16,20 😉 . U každého je to jiné, ale říkají do týdne po odchodu zátky 😕

zirafik
2. srp 2009

upřesnění - v noci začala odcházet plodovka, tak jsme jeli ... a malá se narodila v 16,20 odpo

lucianas
autor
2. srp 2009

Týnko, to je škoda, že nepřivezeš. Docela bych si vážně dala. 😉 A to jsou nějak uzavřený jako do čtverce, trojúhelníku? jak tam je daný ten tvaroh? ... snad se ti přestane hlava motat. zkus ledový obklad na čelo, mě docela pomáhalo. a nebo za hoďku dvě se jdi kousek projít. je to tím tlakem.

Zajdli, tak že by to bylo už teď, v nejbližších hodinách, dnech? ... se obávám, že to ani pak nepoznám, kdy mi co odejde. ... pro jistotu bych byla v pohotovosti, včetně tvého manžela.

zajdla
2. srp 2009

Luci zátku určitě poznáš.Je to takový hlen hnusný.Bylo toho docela hodně.Manža už zítra odjíždí směr Kolín.Malá je u babičky v Ostrohu,tak uvidíme.Přinejhorším mě odveze otec přes týden nebo sanitka.Nebo sousedi. 😀

zajdla
2. srp 2009

Tak budu v klidu ,uvidíme v noci.U Lucky taky bylo v neděli večer bolesti,v noci se jelo a v pondělí byla Lucka na světě.Ještě,že je u té babičky.Jinak bych řešila ještě co s malou,kdyby mě to chytlo.

zajdla
2. srp 2009

Manža to vidí ještě dnes v noci.Má to nacvičené.Teď jsem jedla,tak už si ani klásek raději neuvařím.Kdyby jsme museli jet. 😀

zajdla
2. srp 2009

Holky já mám ještě v pátek kadeřnici. 😀 😀 😀 Tak uvidíme.

zirafik
2. srp 2009

zajdi, já už se tááák těším 😵 😵 😵

janda79
2. srp 2009

ahoj holky, zdravím vás!
Zajdi, tak hodně zdaru při porodu! 😀 Ať máš brzy miminko 😉