Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

evitkamalicka
1. pro 2009

berus dakujem 🙂

beruskaveruska
1. pro 2009

tak se drž a at je to jen OK 🙂

pa pa mažu na Růžovku a do pelíšku 🙂

evitkamalicka
1. pro 2009

ja idem tiez kuk ruzovku, pa

zajdla
1. pro 2009

Evi moc gratuluji.Tak super vánoční dáreček. 😉

Chris tchýni neposlouchej.Dělej si podle sebe.To je nejhorší,když bydlí více generací spolu. ☹

Věrko: já mám pubertální 15-letou ségru.K narozkám teď dostane hodinky.A na vánoce chce stříbrný řetízek s medailonkem. 😀

jitousek
1. pro 2009

vaaau Evitka 😵 😵 😵 😵 tak to je bomba zprávička držím moc palečky aby to klaplo 😉 😎

pááni tak to už abychom taky pomalu začli jo druhé kolo 😅 se teda necejtím nejdřív příští rok touhle dobou 😎

jitousek
1. pro 2009

beru tak to teda neporadím my máme samí kluky puberťáky 😎

ale já v tomhle věku jsem si ještě hrála s barbínama 😝 možná by jí udělalo radost něco sexi na sebe 😀 nebo pěkná dívčí šrajtofel či kabeluška já fakt nevím co tyhle 12tileté krásky okouzlí pod stromečkem 😎

janda79
1. pro 2009

Evitko, super!!!!
holky, koukněte, to je neuvěřitelné! http://www.dumpert.nl/mediabase/656611/d1dfcfee...

jitousek
1. pro 2009

jinak dámský sedánek jsem si náramně užila napápla jsem se jedna báseň a hlavně si orazila a vyrazila což faaakt potřebuju ........zavzpomínali jsme na staré dobré časy u nás na poště a pokecali o životech našich druhých i minulých 😀 bylo to faaajny chtělo by to častější srazy 😉

jitousek
1. pro 2009

Janda to je neskutečnýýýýýýýýýýýýýýýýý já jsem tu zaslzela já myslela že se nepostaví 😢 a že je mrtvej já totiš teda anglicky nerozumět 😒 co tam říkaj každý pátý slovo ale tooooooo je sílaaaa sloní porod kam se hrabem 😔 😵 😵 😵 😵

janda79
1. pro 2009

Jituš, já jsem bulela, když otevřel tlamičku 😵

zajdla
2. pro 2009

Prvníííííííííííííííííííí

zajdla
2. pro 2009

Jandi je to nádhera.ˇuplně mě mrazilo a očka slzela.Ach jo.Ta příroda je krásná.

Dneska jdeme konečně s Lucinkou chvilku ven.Nemám už léky nevyšly nám antibiotika,tak musím ještě zajít.Tak se zrovna projdeme na poštu a poptat se na stromečky.Konečně se provětráme všechny. 😀

zajdla
2. pro 2009

Lucinka ještě spinká,tak jsme s Lindou utekly dolů,aby ji Linduš nevzbudila.Ona má totiž ráno strašně moc řečí a musí mi říct,co se jí v noci zdálo za sny. 😀

beruskaveruska
2. pro 2009

ahoj krásné ránko 🙂

mažu na tu internu tak mi držte palce nevím co si na mě zase vymyslí 😠 a pak jdu na obvod ned už mě to zhlenění pěkně sejří tak at už s tím něco dělaj nehodlám být celé těhu zahleněná 😠

christla
2. pro 2009

Dobré ráno!
Tak já už mám vytřeno a namáčím čočku na oběd. Ještě musím Káje uvařit něco k obídku. Dopoledne se bohužel ven nedostaneme, tak snad se to do odpoledne nezkazí, to počasí. Je tam docela hezky.
Zítra odpoledne odjíždíme k našim a budeme tam zase až do neděle.
Co nebudeme doma, tak musím zdi vystříkat savem na plísně, protože se nám začala plíseň někde ukazovat. Tak využiju toho, že budeme pryč, aby to Kája nemusela čuchat.

Evitko, gratuluji a přeji, ať je vš v nejlepším pořádku!! Máte hezký dárek pod stromeček!!! 🙂

Jandi, to video je bomba. Jak píše Zajdla, mrazilo mě a nejvíc mě rozbrečelo to, jak se ke konci to slůňátko snaží chodit!!! 🙂

evitkamalicka
2. pro 2009

dakujem za gratulacie 🙂

tanuki
2. pro 2009

Evit, moc gartuluji a ať jste oba zdraví

rintintyna
2. pro 2009

čau kočky, nooo dnes takové krásné překvapení tu 😵 zrovna včera, jak jsme myly s děvčaty, tak jsem si říkala, chtělo by to nějakou novou těhulku, ať se nám nepřetrhne řetěz 😀 Tanu, vzpomínaly jsme na Tebe, jestli se na chaloupce opravdu pilně učíš 😅 doufám, že v lednu nebo únoru se ještě uvidíme, dokud mám mimi v bříšku. Nic nic, jdu koupit maso na oběd a budu dělat ty čokoládky. Včera jsem si koupila purpuru, tak mi tu málem vzplála, tak dneska si raději zapálím Františka, uvidíme, co na to ten v bříšku 😵 a mám bezy CD z levných knih. Soubor koled nazpívaných schovankami, opravdu exkluzive 😵

valentynka
2. pro 2009

3.strana, jsme myslela že už vás nenajdu☹

ahooj holkýý 🙂

tak včera jsme byli na kafíčku sholkama apak hurá na náměstí na kamion coca cola.
jiank kamion bezva, až na tu miliardu lidí

protlačili jsme se až před kamion,ale fronta k ježíškovi byla z druhé strany než jsme přišli a manžel to pak vzdal a Filípek už byl nějaký unavený.
Anijsme se pak odtamtud nemohla dostat, kort s tím kočárem.
někdo měl remci, někdo pochopení.
ale u těch schodů k Ježíškovi byla teda tlačenice, chudinky děti

valentynka
2. pro 2009

Filípek včera už neusnul,asi byl plný zážitků a prostě v kočáře né a né usnout, takže pak šel rovnou spinkat po 19hodině a krásně teda vydržel od 14h. to čumím.

noo a dneska budíček v 6, v 6,30 vylejzačka z postele.
v 7 jsem si zadělala těsto na kokosový cukroví a pak jsme šli v 8 jakože spinkat, noo ale usnul až v 9,45 raubíř a mě se chtělo tááák spát, bo jsme šla až v 0,30 ((

ted spinká,ale vydržel opět nějak dlouho skoro opět 5 hdoin vzhůru, to se nám fakt ještě nestalo.
asi se mu začnou prodlužovat ty intervaly mezi spaním

beruskaveruska
2. pro 2009

kuk 🙂

beruskaveruska
2. pro 2009

kontrola dobrá na další jdu 23.12. 😠

beruskaveruska
2. pro 2009

holky já jdu konečně zadělat ty těsta at se ráno můžu pustit do pečení tak pa pa berundy moje a já na vás průběžně juknu 🙂

valentynka
2. pro 2009

jůůůů Evit, tak konečně už to vyšlo 🙂
ani jste dlouho nečekali 🙂

mooc gratuluju a držím pěsti 🙂

Cjris, já dnes taky vařila čočku,ale Filípkovi červeno ubio a krutím masíčkem a šmakovalo mu 🙂
jiank teda čočku nenamáčím, hned vařím 🙂

valentynka
2. pro 2009

beruško, gratulka ke kontrole !!

noo 23.12. kontrola to zrovna nevybrali moc hezké datum,ale bude to ok 🙂

já jsme začla dělat banánky na strojku, včera jsem si pro něj byla u mamči.
včera jsem ještě večer slepila linecké.

joo a ještě bych dneska chtěla udělat to kokosové a pak už asi jen z pečených ty perníčky

evitkamalicka
2. pro 2009

berus ja som akurat tiez urobila cesto na medovnicky, lebo tie co som piekla minuly tyzden sme uz zozrali 😅

val dakujem

beruskaveruska
2. pro 2009

Evi to je dobrý co?? no ještě, že u nás co napeču tak zůstane. nez to nandám do krabit tak trošku nechám venku a tamto čeká na ježíška 😀

Val děkuju jsem ráda, že to je v poho. no 23.12. interna a 22.12.gynda, ale tam se těším bo uvidím naše beruščátko jo a práskla jsem vám vůbec, že jsme zatím nenašli kouličky????? ani v Praze ani má paní dok. ta je přesvědčená, že se dočkáme Karličky. Tak jsem na to zvědavá.

beruskaveruska
2. pro 2009

já mám v plánu košíčky a ořechy - jednou obyč těsto druhé oříškové, pak linecké, čoko hvězdy, no a to upečeu tenhle týden a příští týden budu pokračovat 😀

endlessblue
2. pro 2009

Kočky..vy jste tááák pilnýý.. já pořád nestíhám.

Nestíhám kupovat dárky, uklízet... organizovat si věci na učení.... a ještě péct.

Dneska jsem se vypla k výkonu a půjdu udělat těsto na perníčky. A zítra to upeču a nazdobím....pak ještě tak 3 druhy a nazdar bazar...víc ani ťuk.

Holky, kolik kupujete vašim miláčkům darků na vánoce? Nějak to nechci přehánět.. páč Juli z toho asi stejně moc mít nebude 😀

jitousek
2. pro 2009

dobrý podvečer nakukuji nestíhám dneska jsem s manžou odpoledne grutili maloučko zatím a do oken jsem uděla vánoční vycpávku balíčky dárečky aby nám netáhla zima do bejváku😎 no nestihla jsem samosebou vše co jsem chtěla Míša spal asi hodinu a půl na procházce s babičkou a pak ho přišla vrátit 😉 no ale i tak jsem ráda za každou volnou minutu kdy něco stihnu 😵 😵 😵

až ho dám do hajan tak se chystám uklízet psací počítačovej stůl asi neboi se dám do stěny v obejváku 😎 uvidíme jak se mě bude chtít 😉

jinak Endy co se tejče dárků máme pro Míšu za nás rodiče jen jeden dárek hračkovej a to vkládací domeček od Chicca a já mám pro něj punčocháčky kabátek a ponožky no prostě co potřebuje na sebe jo a ještě mu chceme koupit nějakej měkej větší balonek jelikoš ty miluje ze všeho nejvíc a vydrží si i hodinu s někým nebo sám kutálet házet a tak 🙂 ..........něco dostane od babiček a myslím že i tak toho bude až až 😵 😵 😵 😎