Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
2. dub 2009

tak my dneska taky strašíme od 7h 😵 ten náš malej breburda prostě nechce spinkat jak se rozední je po spaní 😅 a já bych ještě spala 😎 ..........no tak nás teda s manžou vištípal opět s pelíšku s mohutným rámusem .....byl nakojen přebalen a já chtěla najivka aby ještě ležel musela jsme s ním hopsat a nakonec jsme dohopsali na hrací deku tam jsme si chvíly vydrželi hrát a pak jsme přetančili do kuchýně do koše a na snídani hurááá a opět máma musela v půl deváté vytáhnout prso nu a teď už jsme ho oblíkala a vypravila na okno a spí 😵 😵 😵 😵

jitousek
2. dub 2009

Pavis fotečky jsou pohodově nádherný taky mě zajímá kde jste spojili své ruce a řekli si ANo 😉 😵 😵 😵

zirafik
2. dub 2009

Jo, Chris na těch fotkách Ti to moc sluší 😉 . Bych tě teda vůbec nepoznala 😕 😅

jitousek
2. dub 2009

jo oblečky vyfotím ale momentálně se perou tak že až uschnou vyfotíme 😵 😎

už peru druhou pračku .....dneska teda jedu od rána 😅

jitousek
2. dub 2009

teda žiraf ty už to máš taky za pááár co 😉 ??

jitousek
2. dub 2009

mám pocit jako by to bylo včera co jsi měla v pase fotečku s prvníma dálnicema na testu 😵

zirafik
2. dub 2009

Jandi, apríl byl naprosto skvělej, to se Ti povedlo 😀 😀

jitousek
2. dub 2009

Janda je rozenej šprýmař ..........fakt super fórek ........my jsme to nějak prokaučovali a zapoměli na to že bylo včera aprýla 😎

jitousek
2. dub 2009

jooo a kde pa je naše Královna 😕 ???? Že by odjela s malou na královskou cestu někam kolem světa 😀 ??

endlessblue
2. dub 2009

Dobré ránko....tak jaro zavítalo konečně i k nám... je to paráda... mám po celém baráku otevřená okna..

Jinak.. dnešní kojo nic moc: 20:00, 22:00, 2:00, 6:00, 9:00.. jsem hotovson.. asi chce malá sama nabrat nějaký to deka navíc 😀

christla
2. dub 2009

Holky, děkuji za pochvaly. 😅 Já tu hanbatou fotku zase vymazala..... Přeci jen sem chodí lidi, co mě znají.... 😅 U nás je taky nádherné počasí, asi půjdu po obědě na procházu s pesanem. Čekala jsem dneska pošťačku s balíčkem a ono nic. 😒 Mají mi přijít oblečky z MMA.....

christla
2. dub 2009

Pavis, svatební fotky jsou krásné!!! Muselo to být úžasné, ty palmy...... 😵

tanuki
2. dub 2009

ahoj! Chris, to jsem ráda, že sjem se dočkala fotečky 😀 sice sjem neviděla hambatou, ale i tak dobrý 😀
U nás zas kójo krize a první rýma..
Pavis, tak Tě vítám, mladá pání (já jsem pořád slečna 😀 když nemám s sebou Veru..) To musela být romantika 😵 ale ta první fotka vypadá trochu jako fotomontáž 😀

endlessblue
2. dub 2009

Jééé... Pavis je zpátky ze svatbičky... no nádhera.. už teď jsme si s manžou říkali, že jsme měli odjet do teplých krajů a vzít se jen tak na pláži 😀 ...
Pavis.. fotky jsou nádherný... krása.... romantika 😉

Chris... pěkná fotečka... konečně jsi se odtajnila... a moc ti to sluší, fakt 🙂

Holky, vzala jsem job za 4500... budu překládat... hihi... to jsem zvědavá, jak to zvládnu 😀

pavis
2. dub 2009

Holky, dik za pochvaly a gratulace 🙂 , ja ted nestiham, Ani se rozhodla, ze doma je to jako nuda, tam jsme se ji porad venovali, cachtala se v bazenu, v mori, porad byla stredem deni, vetsinou nahata, no a ted je oblecena, jenom se mnou, ja jeste se u toho snazim vybalovat a prat 😠 takze rev a rev
Byli jsme na ostrove Mauritius, svatba tam je i u nas pravne platna, byla to fakt nadhera.
Tanu, fotomontaz? 😕
Chris, moc pekna fotecka, taky jsem nevidela hambatou, ale moc ti to slusi! 🙂

evitkamalicka
2. dub 2009

pavis gratulujem a krasne fotecky 😉

zirafik
2. dub 2009

Endy, gratulace k prácičce? Co vůbec byteček? Už se to někam pohlo??

Jitu, jj, letí to (včera jsem zbalila pár kousků do tašky do porodky 😅 ).... já bych taky neřekla, že tygrovi už budou skorem 3 měs. 😕 😕 a u zajdy vůbec nechápu.... nedávno testík a teď toto v pase 😕 😕

zirafik
2. dub 2009

Pavis, jééé Mauritius 😵 😵 ... já nevím, jak letos přežiju bez dovolený a hlavně moře... já si tam vždy tak vyčistim kebuli.... a hlavně je skvělý i na mý různý zdrav.neduhy, hlavně tam dole 😕 😅 . Ale říkala jsem si, že bychom třeba jeli s našima nebo tchánovcema autem na sever Itošky do apartmánu, což není tak daleko a ani by to snad tolik nestálo a snad by se to zvládlo i s 3 měs.mimi... hlavně, že by bylo dost hlídačů 😅

tevina
2. dub 2009

Ahoj holky,

Téda Pavis to je fakt nádhera,závidim 🙂 Moc vám to tam sluší a Aničká je krásná v těch šatičkách 😵 Jo a ta první fotka fakt vypadá jak když je tam to pozadí přidaný,...jak je to trošku rozmazaný.Ale nádherný fotky.

Chris,hanbatou fotku jsem taky neviděla 😀 ale jinak ti to tam sekne moc 🙂

tevina
2. dub 2009

Jinak se omlouvám že se nepřidám ke konverzaci o kojícícch problémech,protože bych vám stejně vůbec neporadila 😔

endlessblue
2. dub 2009

jéé.. a já taky neviděla hambatou fotku 😅

endlessblue
2. dub 2009

Mauritius... šmarjá.. to muselo být fantastický.... JÁ CHCI TAKY, JÁ CHCI TAKY, JÁ CHCI TAKY !!!!!!!!!!!!

kremrolka01
2. dub 2009

JÁ TAKY 😀 😀 😀

kremrolka01
2. dub 2009

ziraf no já taky nevím jak letos bez moře vydržím, my jezdíme taky každý rok, je to bájo, Petr má exzémy a tam se toho vždycky krásně zbaví
Kubovi už v létě sice bude půl roku ale já bych se s tak malým ještě bála, bude nám muset stačit chaloupka a k moři se vydáme až příští rok, to už z toho bude mít i Kubajs rozum tak si to užije, asi bych to viděla autem na sever Chorvatska

kremrolka01
2. dub 2009

pavis ještě bys mohla přidat nějakou kde jsi celá, zajímali by mě šatky 🙂

tevina
2. dub 2009

no šatičky bych taky chtěla vidět 😵

valentynka
2. dub 2009

ahoj holky,

chris, moc ti to s bříškem sluší 🙂
a já hambatou viděla 🙂

Pavis, nádhera, nádhera, nádhera 🙂
musela to být teda romantika kort ještě na mariciusu.

to rozmazané pozadí to tak má právě být🙂

jinak já ráno šla s filípkem k dotkorovi na kontrolu se srdíčkem, ráno v 8, přišla mi pozvánka.
no a sestra se podívala do papírů a že jsme tam byli v únoru.
tka jsem jí říkala,že mi to bylo divný a ona proč jsem jako nezavolala, no ještě udělá blbku ze mě.
minule ztratila kartu, pak nás pozvala,když už jsme tam týden před tím byli, pak zase měla v pc evidováno,že jsme tam byli a přitom jsme tam nebyli a dnes nás piozve aniž by jsm měli.
no jámyslela,že mě klepne.
no tak jsme zase vycouvali z ordinace a šli se projtí do města.
koupila jsem si váhu, mamča mi na ní dala peníze, jakože za bolístku při porodu, bo váhu potřebuju a tak se to šiklo a mača je spokojená,že aspon jsem si něco koupila, stála 1500,- po slevě, jinak 1800

valentynka
2. dub 2009

já chci taky vidět šatičky 🙂

holky mě ted už druhý den filípek tak povídá a jak se slší, tak přidá ještě víc 🙂
jinak taky už vidím dva zoubky v dásničce,jsou ještě schovaný,ale asi brzy vylezou🙂

valentynka
2. dub 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3005360

tak filípek bude mít botičky 🙂

tevina
2. dub 2009

Val botičky hezký,taky potřebujeme.