Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
28. dub 2009

holky mě přišlože mi to zhoršily...a četla sem že když se užívaj dýl tak můžou fakt působit protichůdně, a poté cosem je přestala brát se to za pár dnů zlepšilo...tak já nevim, ale já a moje krize sme nějaký divný....

teď mám na sobě v šátku malýho, až bude spinkat nebo zítra vám napíšu dnešní anabázi, byla sem s ním u doktora páč se mi nezdál on a ta jeho rýma, byl jinej nebyl to on...v noci to bylo děsný, ale z krve nakonec vyšlo, že zán+t v těle nemá uf, a má to všechno na nosohltanu, takže vypadáme jak pojízdná lékárna, ale hlavně sem se uklidnila, byly sme totiž ve styku s kamarádkou, co jí malou 4 měsíční dcerušku vezli do nemocnoce s podezřením na zápal plic, ten naštestí vyloučili, ale stále jsou v nemocnici, chjo, o ty děti se už člověk jen a jen bojí

tanuki
28. dub 2009

já na homeopatika nevěřím 😉

kacena00
28. dub 2009

já taky nějak ne, nicméne sem pro malýho opět poslušně nakoupila, páčto jeho pediatrička na homeo věří 😀 tak uvidíme, jestli pomůžou jemu, on není ničím zatíženej, on může užívat a nebude si přitom řikat, že to stejnak nebude k ničemu..pak se budu moct rozhodnout, co a jak 😝

zirafik
28. dub 2009

ahoja holky, tak koukám, že nic nevíte......... 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 ... já byla u našich a přišla mi supr zprávička 😉 😉

zirafik
28. dub 2009

psala jsem Barče a Verušceberušce - ta všechny moc pozdravuje 🙂

zirafik
28. dub 2009

a ta zpráva.... jak jsme tu mluvili o té omluvence pro Chris, tak jí nakonec opravdu dostala 😅 😅

zirafik
28. dub 2009

neboť......... AHOJKY, JMENUJI SE KAROLINKA, NARODILA JSEM SE DNES V 15:06, VÁŽÍM 3500G, MĚŘÍM 51 CM

zirafik
28. dub 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajdla
28. dub 2009

Jéééééééééééééééééééééé supéééééééééééééééééééééééééééééér.Krásné míry.Pak že 2,5 kila.Haha 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajdla
28. dub 2009

Už zase řvu,ach jo.

zirafik
28. dub 2009

JJ, je to nádhera 😵 😵 , narodila se přesně o 2 týdny dřív.... Jsem dojatá a trošičku závidím 😅 😅

zirafik
28. dub 2009

tak dneska se v pražské zoo narodilo krásné žirafátko, škoda, že jsme se neřipojili 😅 😅 , ale u Chris to za nás napravili... Žiráfák se narodil během 1 hodiny, to je krásný porod 😵

zajdla
28. dub 2009

JJ to je jak já,Já rodila taky přesně o 2 týdny a malá měla 3,55. 😀 😀

zajdla
28. dub 2009

Žirafíku,tak už jsi na řadě ty. 😀 😉 To už může být brzo. 😵 😵 😵

zajdla
28. dub 2009

Tak já jdu žehlit,mám tady toho zase horu.A to jsem nezačala ještě prát miminkovské.To budou teprve hory.

zajdla
28. dub 2009

Už se těším na fotečky. 😵 😵 😵 😵

zirafik
28. dub 2009

já taky a moc 😵 😵 ¨

.... tady je video http://tn.nova.cz/magazin/hobby/kuriozity/on-li... ...porod té žirafky... u druhé části mi ukápla slzička dojetí 😵 ... a žirafí máma byla naprosto úžasná 😵

zuzanka26
28. dub 2009

jupí, krásná zpráva, nemám na CHris číslo, ale moc ráda bych jí pogratulovala. 🙂 🙂 🙂 😵 😵

tevina
28. dub 2009

Jéé gratuluju ke Karolínce,krásné míry 😵

jitousek
28. dub 2009

no to je báááááječná novina jááááá jsem ouplně v nejkrásnějším šoku tak naše Chris už to má za sebou no tak to moc gratuluji a připíjíme s Míšou já kojo čajem a Miška mlíčkem aby se Karolínce líbíkovalo na tom našem krásném světě a mamince a taťkovi dělala jen a jen samou radost huráááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
28. dub 2009

to bylo obav a strachů a najednou tichá voda břehy mele a je s toho ......... 3.5kilča pane ju ještě že si o ty dva týdny pospíšila kočanda naše nová koníková 😎 😎 😎

jitousek
28. dub 2009

jo jinak paní se mě konečně ozvala s tím kolotočem jak jsm tu ráno psala a omlovala se že to asi tenhle tejden nestihne poslat že lítaj z dítětem po alergologii a že zejtra jedou na svátky (asi na čarodky a pátek 1.máje pryč) tak že když to nestihne mám vydržet do pondělí a pak to snad už pošle 😉 😒 😠 😎 😵 no nadšená nejsem ale chápu akorád jsem se jí měla předem optat za jak dlouho je schopná to vyexpedovat a já bych nechvátla s tou pladbou předem no nic koza stará se musí stále učit nakupovat přes net 😠 😕 😵 😵 😵

jitousek
28. dub 2009

jo žiraf ptal jsi se na tu vodu co piju ......kohoutkovou jen studenou a tu teplou si vždy převařím normálně jako na čaj v konvici a nic si do hrnku nedám louhovat .....prostě piji uvařenou vodu jen tak 😅 😅

jitousek
28. dub 2009

jinak Míšánek je dneska zlatíčko musím říci až na brek před spaním po O kdy už byl udandanej a chtěl fakt spát a já ho trápila strojením že mě usnul v náručí uoplně vyřízenej tak to dneska šlo krásně spinkal po O v kočáře já jsem šla s mamďou do města a vydržel od 12h až do 16h v kočáře spát jako duudek 😎

teď už taky spinká od 8.30h tak uvidíme kdy bude další kojo jestli v noci nebo vydržíme do rána ????

a zejtra jdeme na první hexa tak na nás myslete dopoledne jsem zvědavá hlavně si říkám že to bude v pohodě aby byl i Miška v pohodě jde se mnou babička tak t osnad zmáknem 😉

jitousek
28. dub 2009

a ty neboj žirafi brzy se už taky dočkáš máš to za pár 😉 😵 😵 😵 😵 😵

až to budeš nejméně čekat tak to vypukne a budete též kompletní rodinka 🙂 🙂 🙂

zajdla
29. dub 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tady konečně trošku popršelo.Už to bylo potřeba jak sůl.

Jitu,tak ať tu hexa dneska zvládnete. 😉

helicek
29. dub 2009

ahoj holky, tak zase jen na skok. Jsem vpořádku, nožky natýkají trošku, tak se to dá zatím zvládnout. Ale ta vedra mě umlátí. Dnes se konečně zatáhlo, tak snad to bude lepší. Ráno při vstávání do práce jsem jak mátoha, potřebovala bych vysadit aspoň na týden. Možná si vemu dovču. Odpoledne je to už ok, to už jsem doma a odpočívám, ale v práci bych usla jak mimino

zajdla
29. dub 2009

Heli,tak buď doma a odpočívej.Užívej si těhu. 😉 😀

helicek
29. dub 2009

když já bych se doma unudila k smrti, spíš potřebuji tak pár dní vždy vysadit. Zkusím se tu dohodnout, že bych chodila obden.......hihi, třeba mi na to přistoupí, když jim dám na výběr

jitousek
29. dub 2009

Ahojky zdravíme ze zataženého Trutnova 😉 asi bude pršet hurááá konečně se spláchne ten prach a pyl ale ještě by tomohlo tak do 11h počkat jdeme na tu včelku a pak ať si padaj třeba trakaře 😀