Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
11. kvě 2009

joooooooooooooooooooo holky, furt tu strašííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😠 🙄 🙄

nene Kamčul, já rodim u nás, v pátek 😀 😀 ... Já vim, že jsi za námi chtěla zajít do Příbrami, ale my se rozhodli počkat až u nás domalují 😀 😀

Chris, dnes jsem na Tebe myslela.... Karolínka je nádherná 😵 a skorem jsem bulela dojetím..... já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😅

Královno, jsem ráda, že jsi tadýýýýýýýýýýý 😉 . V poslední době se tu bez Tebe moc nedělo, takže jsi o moc nepřišla.... 😉 . Máme spokojené těhulky, které mají vše ok - Lucka, Zajda, Heliček.... pak jednu nervní, skoro přenašečku - žirafí 🙄 ..... a spokojené maminky, které občas trápí kakání a kojení.... ale jinak mají krásný, zdravý miminka 😵 😵 .... A pak naše Týnečka, která bojuje s otěhu.... teď to bylo jednou nanečisto (vypadalo to nadějně i s testíkem a pak mrcha ☹ ) ale teď už budou jen platné pokusy 😉 😉

jitousek
11. kvě 2009

juuuuuuuuu chris karolínka je užasná beruškaa 😉 😵 😵 😵 😵 😵 moc se Vám povedla 😎

zajdla
11. kvě 2009

Chris -Karolínka je krásné mimišenko. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉 😉

zajdla
11. kvě 2009

Holky i takto se dá naletět tady na bazárku: https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

valentynka
11. kvě 2009

ahoj holky,
díky za pochvaly 🙂
filípek nosí rifle jen když někam jdem jako do kavárny a když jedem k mamče,tak ho tma pak převlíkám do tepláčků nebo punčocháčků.
Dupajdy má už jen na noc.

Jitu, ještě mám pořád v kočárku tu vložnou tašku,bo ještě leží,tak aby to neměl tvrdé a píšou v návodu,že je do 9 kg nebo 1/2roku.

valentynka
11. kvě 2009

a co se týče toho kakání ( dočítám ) 🙂 tak mě Filípekkakal 1x deněn vždy ráno, ted se to zase nějak pošramotilo a kaká tak obden, pokud třetí den se nevykaká, nastupuje rourka.

ty nitky druhý den už nebyly, měla by to být alergie na to kravské mléko, nestačí když vynecháš pouze mléko, musíš i sýry a jogurty.

jinak holky Filípek má strašně silný zádový svaly, krásně se udrží.
nenechávám ho sedět často, vždy aby měl změnu,aby si zádíčka ulevily.
když je unavený a chci ho vyfotit,tak se neudrží a nenehcávám ho, spíše je to pro to focení.
ted ho občas dám do polštáře na chvilku a krásně si drží záda rovný

janda79
11. kvě 2009

ahoj holky!
přišla jsem vás pozdravit. dneska v noci toho asi moc nenaspím, páč naše fenka by měla každou chvíli rodit. jsme z toho dost nervozní, protože prvně rodila císařem(máme to tedy v rodině 🙂 ) a teď se o ni bojíme, aby to tentokrát zvládla sama a byla ok. dala jsem jednu novou fotku, tak můžete kouknout na Verdíska ve vaně.
mějte se krásně!!!

pismenko
12. kvě 2009

Dobré ránko, u nás se včera čerti ženili, padaly kroupy jak golfové míčky 😕 😕 , ve tři hodiny byla tma jak v pytli a já jsem byla posraná až za ušima a jak máme plechovou střechu,m tak to byly bomby až z toho Dorotka usnula 😀

No a já bych taky potřebovala něco probrat, malá mi totiž v noci špatně spí a dost často se mi budí. jo kde jsou ty časy jedno kojení za noc 😖 😖 ☹ Kdyby to bylo alespoň tak, že ji nakojím a ona hned usne, ale pdlačku 🙄 Dneska mrčela od 1:30-3:00 a ajá myslela, že mě odvezou. obávám se, že má asi hlad a uvažuju nad večením příkrmem.Každopádně týden ještě vydržím a pak jdeme na 4měs prohlídku a musím se poptat.Mě to vcelku to časté kojení nevadí, už jsem si zvykla, ale nechci aby něják strádala 😒

Takže ledňačky, jak to je u Vás?? Pořád jenom kojíte??

jitousek
12. kvě 2009

dobré ránko tak jsem myslela že budu první a jsem druhá 😎 nazdárek královno 😵

rintintyna
12. kvě 2009

jééé čau královno a samo všechny ostatní. Pavli nebuj, už to máš fakt za pár a všechno bude v poho 😉 Dnes se budou podle všeho čerti ženit 😒 ale neva, už to potřebovalo zalejt. Zítra mám druhou lekci výkladu karet, tak pak budu mít zase pár dní hlavu v pejru 😀 a v sobotu jdeme zkoumat paranormální jevy a následovat bude přednáška o bylinkách, takže pořád se něco děje a to je hlavní 😉

jitousek
12. kvě 2009

hele já si užívala toho slastného užasného rádoby režimu 14dní kdy Míša krásně papal naposledy večer v 20 a vydržel spát až do půl páté 😵 😵 teďka??? kojíme dokrmujeme sunarem od minulého týdne a spíme od 20+- někdy i od 22 a v 1 hodinu kojíme ve 3 kojíme a o půl páté kojíme ...........dneska třeba bylo jen kojeníí v 1 a pak až v půl páté .........nemyslím že by strádala určo by ti hulákala hlady jako ten náš minulej tejden ten se vztekal když s těh mejch hrnečků už nic nevyždímal a vařili jsme Nutroš a pak se jelo pro sunar 😉 😵 😵 😵

jitousek
12. kvě 2009

z rinty bude čarodějka hauuuuuuuu hauuuuuuu 😵 😵 😵 😵

pismenko
12. kvě 2009

No já se té umělé výživě bráním zuby nehty, alespoń dokončit ten 4 měsíc, jsem fakt zvědavá co mi v to úterý řeknou.

Rinty, tak si vykládání užij 🙂 🙂 A co jinak??

jitousek
12. kvě 2009

mám pocit že ty dětičky si z nás dělaj pěkně dobrej den 😅 myslím s tím kojením oni se nasosaj a člověk neví kolik si ty potvůrky vytáhnou tvářej se nabaštěně jen zasne lampa a ty slastně usneš za chvíly zase vytahuješ hrnec aby se jim zacpal krákorec 😀 .................dělám si legraci ale kdyby mě někdo vyprávěl že s kojením je taková lapálie tak nebudu věřit .........prostě jsem si najivně myslela že když mlíko je není co řešit ale že s mlíkem přijdou i krize to jsem netušila a tahle je teda excelentní .......naštěstí existuje ten sunar a už si s toho nedělám velkej kedlub prostě až to vyschne ouplně pojedeme na flaše a basta 😎 ....i když dneska ráno to vypadalo nadějně tak jsem zvědavá jelikoš jsem měla po 100letech nakojenou košili 😵 😵 😵 😎

rintintyna
12. kvě 2009

No tak jak psala Pavlínka, minulý měsíc se po srovnání páteře (teda aspoň já si to dávám do souvislosti), hned zadařilo. Teplotky vyskočili raketovou rychlostí, krásně se držely na 37,2, tak jsem 13DC testla a byly tam 😵 žádný tlustice, ale taky žádný duši. To bylo v pondělí, v pátek jsem pak testla znovu a byly tam zase, né o moc silnější, ale i tak jsem to pod rozkvetlým stromem oznámila budoucímu otci a užili jsme si nádherný den. O víkendu jsem ale dostala menzes a mimi se neudrželo. Naštěstí na konrole děloha čistá, takže tentokrát bez revize. Léčitel říkal, že se to teď může ještě párkrát stát, než se úplně ozdravíme, že prostě sice se nastartoval proces směr kupředu, ale ještě to nebylo úplně to pravý ořechový 😉 Jsme ale s Mildou oba v pohodě a frčíme dále, bo věřím, že vše se v dobré obrací 😵

pismenko
12. kvě 2009

Rinti já tě fakt obdivuju za ten tvůj pozitivní přístup 🙂 😲

jitousek
12. kvě 2009

určo to teď dopadne rinty ........tohle je dobrej základ když se to nepovede a nemusíš nikam na revizi je to v pohodě ........to bylo takové na nečisto mimís to omrkl a te´d až přijde určo se zahnízdí jak má 😉 😵 😵 😵 😵 já to měla taky tak a nejlepší na tom byla jak jsme byli u bylinkářky a ona to věděla že jsem v tom ale jen naznačovala a až pak mě řekla že mě to nechtěl raději říci prej abych se třeba neradovala moc předčasně jelikoš jsme tam byli asi 2 dny po početí 😀 ........a tak to jen tak naťukávala já jsem to vnitřně tušila ale fakt nejkrásnější na tom bylo to jak jsem si v tej době užívala života nezpoutaně žádné stresy a žádné testy test jsem si dělala aažž 21.5 a to bylo skoro 5 dní po oček mrše 😎 jůůůůůůůůů za chvíly to bude rok co jsem našla Tygra na testíkách 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
12. kvě 2009

juuu to je nostalgie teď jsem se ponořila do vzpomínek jak jsem šla do práce a na stole nechala manžovi testík a jak mě volal a měl radost po noční když to našel a říkal ať na sebe dávám pozor .........ten den byl příšernej venku lilo jako z konve a já na kole brázdila z poštou mokrá jak myš nebylo mě dobře začalo mě bolet břicho jako na mrchu a já mimíska přemlouvala ať tam kouká zůstat že je silnej a statečnej a že se nemusí bát že ho nedáme a že na práci prdím a že to bylo naposledy co jsem nás vystavila takovému nebezpečenství druhej den jsem šla k obvo´dačce to byl čtvrtek pro neschopenku a v pátek už jsem věděla z krve že HCG je 4850 😵 😵 😵 😵

no tak troška vzpomínání 🙂 ale krásnýho 😎

jitousek
12. kvě 2009

zajdi ten inzerát to je husťárna 😒

jitousek
12. kvě 2009

my tu máme dneska sluníčkově tak jsem zvědavá jestli to vydrží manžýa je po noční a spí Míša taky usnul já jsem teď vyprala jeho deku a povlečení tak to jdu pověsit ven 😉

rintintyna
12. kvě 2009

jj, Jitu, tak to byl taky strastiplnej začátek, taky si teď říkám, raději hned pro neschopenku, třeba k tomu obvoďákovi 😉 No mě dost vyděsila v prvních dnech ta prasečí chřipajzna 😕 a taky jsem měla takovou nemilou a stresující příhodu s otcem, až jsem si říkala, že mě vždycky na tom začátku musí něco takového potkat. Ale obraťme list, to už je za náma 😉

helicek
12. kvě 2009

krásné dopoledne, máme po vydatném dešti, opět nemusíme zalévat naší zahradu (saharu), občas si myslím, že byldím v Africe, jak tam u nás málo prší 😀

pismenko
12. kvě 2009

tak ta opička drní už přes hodinu, já se z ní picnu 😝 😝 pročítám teď kojeni.net o tom buzení a častém kojení a jsou na tom amky hůře než my, takže vydržet.

heliii už 21tt?? no fííha 😵

valentynka
12. kvě 2009

no nazdááárek královno 🙂

já jsme ted taky na kojeni.net a zrovinka jsem sem chtěla dát odkázek.
pročítám příkrmy
http://www.kojeni.net/prikrmy.php

endlessblue
12. kvě 2009

Ahojky královno. S malou jsme doteď chrněly.. malá ještě žvatlá ve velký posteli (to se jí líbí), tak rychle písnu, než začneme vstávat.

Já teda zatím jenom kojím!!! Ještě ani čajík jsem nikdy nedávala. Pořád dodržujeme těch 7x kojení za 24hod. Taky nevím, jestli jí to stačí... ale je fakt, že když se napapá, tak mám prsa ouplně prázdný. Ale večer je malá fakt pokládek. Baštíme po koupání.. cca v 19h. pak si jí budím když jdu samaa spát, to je okolo 23h.. no a pak spíme až do 5-6 ráno, ale to už mám většinou jedno prso vykojený do košile 😅 ranní krmení, je teda fakt nacvaknutí.. páč malá může jen otvírat papulu a teče to samo. Ale pak přes den, je to takový všelijaký. Musí chudák makat... tak asi tak.. jsem zvědavá, kolik mi přibrala... páč takovýho narvanýho pupíka jako mívala už nemá....tak mám strach, jestli se dá z těch mých mini nádob vůbec uživit starší mimi 😕

helicek
12. kvě 2009

no jo, letí to jak vítr, za pár týdnů končím v práci, teda pak vybírám dovolenou a budu je prudit z domova, nechám si udělat připojení do svého počítače a budu jim pomáhat, teda pokud se mi bude chtít. Už se na to těším, až budu doma, i když mi asi bude hodně chybět ten náš pracovní kolektiv a i šéf, i když je na zabití

tevina
12. kvě 2009

Ahoj holky,

Zkoukla jsem fotky 🙂
Val Filípek je pěknoučkej a má moc krásný věcičky na sebe,fešák 😉
Cyrdík se teda taky krásně vybarvuje,je už úplně jinej než když se narodil 😵
A Karolínka je zatím naše nejmenší miminečko,je moc krásná 🙂

Nevím jestli jsem někoho nepřehlídla 😕

Jinak jsem včera byla na tý besídce ve školce a bylo to tak nádherný,byla jsem úplně dojatá a slzičky jsem měla na krajíčku 😵

Jo a dneska mi přišla ta vložka do kočárku tak pak dám fotky do alba,je moc pěkná.

Rinti myslím na tebe a držím pořád palečky.

Jdu stáhnout ty fotky.

tevina
12. kvě 2009

tak fotky jsou tam,je tam i adámkova nová autosedačka

kacena00
12. kvě 2009

holky jen vás pozdravim, páčto mám malýho v šátku, nespí a moc se mu nelíbí to že sedim, doufám, že se mi podaříještě dnes dát do pc dnešní ranní dárek od cyrilka - teda nafotila sem ten hezkej dárek od synčeka, sem se musela tlemit- včera probíráme fekální téma, tak dnes vám přispěju trochou do mlýna 😀 😀 😀

pismenko
12. kvě 2009

Tak co je to tady za pořádky?? 🙄 🙄

Ta moje malá opět drní, kéž by to bylo dneska v noci lepší 😒 😒 😒 Až se te´d probudí, tak už ji do koupačky nedám šanci usnout, ať je trochu znavená 😎 😎

Mrkla jsem Vám do albíček a všechyn mimi jsou suprácký....

jo a my se na bok teda taky zatím nepřetočily, i když jistá snaha tam občas je, ale možná se mi to jenom zdá....ale z bříška na záda už jsme to taky zvládly 😀