Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
28. kvě 2009

Markét jj cítila mlíčko,tak chtěla být u zdroje. 😀 😀 Hoď pak fotečku s naušničkama.Určitě bude kóča. 😉

pismenko
28. kvě 2009

Holky, přišel mi něják email, že jsem vyhrála 750liber.to bude asi blbost, co??

kremrolka01
28. kvě 2009

ahoj holky,
tak vás opět naštvu - u nás noc 21:30-7:00 😎 😎 😎
já šla spát až o půlnoci protože jsem dávala ještě fotky Jakoubka na web a probrat se tím hafem byl nadlidskej výkon a přesně jak píše Jiťu, přišlo mi úplně neuvěřitelný jakej to byl drobeček, ty hůlčičky nožičky i ručičky, žlutej jak kdyby přijel z Tater a ne z břicha 😀
Markét to bude Dori kóča, těším se na foto a ať jí to prďolku moc nebolí
zajdi držím palečky na kontrolu 😉

endlessblue
28. kvě 2009

Brý ránko.. my noc...tak nějak napůl.. kojo 19:00, pak jsem si jí vzbudila ve 23:00 abych si ulevila... ale malá se vzbudila už v 5 ráno.. takže tak...

Jéé Markét, já už bych taky chtěla malé udělat ty naušničky, ale tak nějak nevím kde!!!! 😒

zajdla
28. kvě 2009

Endi se poptat maminek v poradně,třeba ti poradí.Nebo se zeptej doktorky,ona to většinou pichá.Ale určitě ti poradí,kde se to dá nastřelit.

pismenko
28. kvě 2009

My to jdeme propíchnout a ne nastřelit 😒 😒

zajdla
28. kvě 2009

Markét,tak ať to malou moc nebolí.Ahlavně,ať to netrvá dlouho. ☹

pismenko
28. kvě 2009

No snad, psychicky přiravená nejsem,ale co už.Přece ty naušničky nenechám v tom lihu 😝 Jsem ráda, že jedem tom s náma.No hlavně držte palečky na to převážení 😉

pismenko
28. kvě 2009

zajdi, taky moc moc držíme palečky na KO, už se ti to taky krátí 😵 😵

tevina
28. kvě 2009

Ahoj holky,

my jdeme na 11 na kontrolu s tím uchem,tak snad to bude dobrý.

Písmen držím palečky na ty náušničky,naše dr. si vezme mimčo do ordinace a maminku nechá za dveřma,pak jí holčičku přinese už s náušničama.A taky jen píchá,nenastřeluje.

tevina
28. kvě 2009

A koukala jsem na fotky,a Dorotka má ty řasy tááák strašně dlouhý,fakt nádhera 🙂

pismenko
28. kvě 2009

Dikec Tevi, však ti tvoji rošťáci taky nejsou k zahození 😉 😉 😉

my do ordice půjdeme s ní, chci aby věděla, že tam jsme 😔

tevina
28. kvě 2009

No už jste přeci jen starší,u nás píchá všem holčičkám ouška v 6 týdnech.

nemo1985
28. kvě 2009

🙂 Markét....... budeme všichni na Dorotku myslet na její ouška

včera jsem zkusila malému 2malé lžičky pacholíčka, a jak mu chutnalo.

jinak ty malé přesnídávky od Hippu jsou od 4měsíců,jsem v obchodě na ně koukala a četla no, ale nekoupila, mají broskve, banány, no různé.

Jinak čajík mu dávám

jitousek
28. kvě 2009

ju markét to bude ta tvoje Dorča parádnice krásná okatá 😵 😵 😵

hele u nás taky teda nepouštěj dovnitř a píchaj to v ordinaci bez maminek 😎 asi nejni o co stát třeba Tě nahaj taky za dveřma 😉

jitousek
28. kvě 2009

ale neboj neude si to pamatovat mě taky propichovali uši a nepamatuji se a prej jsem taky řvala jako tur 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
28. kvě 2009

nemo pacholíka jo??? 😕 😕 😕 to ti říkal doktor? to slyším prvně
všude píšou že se má začít zeleninkou jednodruhovou, pak teprve přidávat ovoce
jinak píšou od 4.měsíce, ale od toho 4 . je to spíš pro děti na UM, kojeným stačí dávat příkrmy od 6. když jim nic nechybí
nám teda doktor taky říkal že už můžu začít dávat mrkvičku, ale já vyčkávám, zatím je spokojenej a hlavě jak jednou začnu tak už budu muset dávat pořád, jsem holt pohodlná matka 😝

jitousek
28. kvě 2009

ještě že nebude mít náš Míša naušnice ten by to nepřežil 😵 😵 😵 😵

jitousek
28. kvě 2009

kremrol já taky ještě nespěchám na příkrm až bude ten čas poznám to Míša se rozhodně nedá opít rohlajzem 😵 😵 😵

kremrolka01
28. kvě 2009

mamča dělá na ORL a taky ouška píchají 😉 určitě to vydrží, no pak jí ukaž v zrcadle a určitě se sobě bude líbit parádnice 🙂
Kuba se teda na sebe dívá do zrcadla hrozně rád, vždycky se na sebe chcechtá, nejvíc udiveně kouká když má na sobě něco hodně barevnýho 🙂

jitousek
28. kvě 2009

no chce to začít zeleninkou jinak si je rozmlsáme a je to perdeli 😅 jelikoš ovoce je sladší a na zeleninu se hůřejc zvyká tak že my až bude ten správný čas začneme zeleninkou 😵 😵 😵

kremrolka01
28. kvě 2009

Jituš co ty víš třeba jednou bude mít naušnice 😀 😀 😀

jitousek
28. kvě 2009

jo Míša se taky sleduje v zrcadle a včera to byla prča v čekárně byl tam stejně starej klučina a kluci se prohlíželi a chechtali na sebe pak si spolu pobečeli jak je píchali no a pak se Míša naprdnul jelikoš Ondrášek si chtěl jeho ruku strčit do pusy a náš Míša začal nehorázně bulet no klasika jeli jsme domu s muzikou a to už byl rozmrzelej po tej hexe no 😔

jitousek
28. kvě 2009

no jestli bude tak ať si je nechá nastřelit puberťák sám 😵 😵 😵

zajdla
28. kvě 2009

Jj prvně zeleninka ,pak ovoce.Já jsem začínala pak prvně bílým jogurtem a pacholíka až hodně pozdějc. 😀

Tak vyrážím k zubařovi a pak na tu kontrolu.Kuknu asi až večer.Tak na nás myslete. 😀 😀 ☹

pismenko
28. kvě 2009

No Nemo, já vych rozhodně nic mléčnýho (nebo smetanovýho) taky ještě nedávala, ale věřím, že mu to šmakovalo 😀 😀

My máme za sebou ochutnávku banánu, dala jsem ji kolečko do té rýžové kaše. Mám v plánu vyzkoušet taky tu první lžičku(asi mrkev nebo květák).Dneska to koupím a možná zkusím 🙂

pismenko
28. kvě 2009

No a jiank se Dorotka už suveréně přetáčí na bok a myslím, že kdyby trošičku chtěla, dá to i nabřuch 😀

kremrolka01
28. kvě 2009

no vidíš, že je lehká má i svoje výhody 😀 to ten náš břichoun jak ho položím tak leží a ani se nehne 😀
na zádech je spokojenej, na břichu taky ale že by se nějak snažil se otočit to ne
jen když ho dám na bok tak se snaží a napíná a na to břicho se dostane

kremrolka01
28. kvě 2009

no právě já jen co jsme se bavily s mamkou o příkrmech tak vyprávěla jak jí doktorka vynadala že mi v 9 měsících dala probiňáka 😕 , tak proto se tomu tak divím a to že my už jsme pilii od 6 týdnů ovocný šťávy, od 3 měsíců zeleninový polívky, kaše a já nevím co všechno...

pismenko
28. kvě 2009

Já dostala ve 3 týdnech krupici 😝 😝 😝 😝 😝