Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
5. čer 2009

tak Míša dostal stováka kaše a teď si hraje v sedajdě 😎

tanuki
5. čer 2009

gratulujeme nejkrásnějšímu miminku 😀

katalines
5. čer 2009

žirafí, gratuluju k oficiálně nejhezčímu miminku 😵 bylo jasné, že vyhrát musíte 😉

pismenko
5. čer 2009

no Katy zdááááááááár 🙂

I Tanu zavítala 🙂 🙂 🙂 🙂

Zrovna včera jsem Vás tady vzpomínala.....ještě pavisku

katalines
5. čer 2009

písmen: jestli tě to "potěší" tak chování mojeho chlapa s tvým je stejný, když má odpolední tak se uráčí vylézt z postele tak, aby se napapal a odkráčel si do práce, hlavně doma nic nedělat 😠 Nedej bože, když po něm začne malej ráno v 8hodin skákat,že si chce hrát 😝
asi sem si i zvykla, hlavně už nemusím vstávat po 30minutách až hodině na kojení malého, to jsem byla odrovnaná každé ráno 😒

katalines
5. čer 2009

já Vás sem tam "kontroluju" 😀

pismenko
5. čer 2009

No já už jsem dneska vychladla....ale musím sním hodit řeč 🙄 🙄 🙄

a co jinak?? Jak se máte?

pismenko
5. čer 2009

Tak já padááám chrnět....páááááááááááááááááááá 😲 😲 😲 😲

zirafik
5. čer 2009

dobrej večír.... zdraví vás vítězové 😀 ... to je sranda...škoda, že jsme to takto nedělali pokaždé když se nám tu narodilo nějaké mimčo ... tak to napravíme aspoň u současných těhulek a u vašich druhých miminek... Musím uznat, byla to celkem sranda 😀

Katy to je dobře, že jsi po čase zavítala.. 😉 .. Copak dělá asi beruškavěruška??

pismenko
6. čer 2009

Zdarec,tak u nás se dneska vstávalo extra brzo 😝 😝 😝

pismenko
6. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

To je ten Matyášek od maovy.drobínek malinkej, ale věřím, že to zvládne 🙂 🙂

zajdla
6. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

ŽIraf gratukuji k nejkrásnějšímu miminku. 😀 😉 Já jsem věděla,že když se do toho opřeme my koníkovky,tak to musíme vyhrát. 😵 😵

Markét ten Matýsek je opravdu moc malinký.Budu držet pěsti,ať to všechno zvládne bez následků. ☹

JInak Lucka měla jet dneska s našima na koníky na celý den.Ale večer měla průjem,tak je raději doma.Bude mít dietku a musím ji poléčit do pondělka.Máme jít k zubaři.Dala jsem jí hylak a smectu,tak snad to zabere.V noci kakat nebyla,tak uvidíme teď přes den.

lucianas
autor
6. čer 2009

Ahojky,

Žirafík, gratuluji k vítězství o nejhezčí mimi!!! 😉

tevina
6. čer 2009

Ahoj holky 🙂

jo Matyáška od Maový jsem viděla už včera,je maličkej i když na tý fotce to tak moc nevypadá,budeme držet palce 🙂 Na únorovkách 2008 je popis porodu.

pismenko
6. čer 2009

Jojo, já to četla ráno 🙂 🙂

dneska jedu na třídní sraz.Máme letos 10let od maturity 😕 😕 od 15:00 máme prohlídku školy s naší třídní a potom se přesouváme do restaurace.No malou beru samo sebou, protože je na těch ceckách závislá.Do školy ji vezmu sebou a pak ji tam Tom někde venu dvě hodinky pohlídá.jestli s tím teda počítá, že pojede se mnou.Minulý víkend jsme se takhle domluvili a včera na mě hleděl a pravil, že nikam nejede, ale to předpokládám nemyslel vážně.No a jestli jo, tak nevím 😠 😠

Luci, jak je, už jsi v polovině, co?? Chceme nějákou pupíkatou fotku...i od zajdy 😉 😉

lucianas
autor
6. čer 2009

Tevi, díky za info. Hned si to jdu přečíst.

lucianas
autor
6. čer 2009

Tady je kdyžtak odkaz přímo na diskuzi https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Markét, tak srazík docela závidím, taky bych vyrazila mezi bývalé spolužáky. My měli srazík loni, ale kldině bych byla zase pro další. Snad pojede s tebou a malou ohlídá. A nebo by si spolužáci hold museli zvyknout i na Dorotčinu přítomnost. Což by jim určitě nevadilo. .... jj, už v polovině. Příští týden mě čeká velký utz, tak už se moc těším. A taky focení, asi v úterý udělám fotečku. Snažím se fotit po pěti týdnech, takže ještě pár dní vydržte!!! Jinak pohodička, mimi je hodné. Jen čekám, až se na nás zevnitř začne dobývat a my ucítíme vlnobití!!! 😉 😀

pismenko
6. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

to je dobrý, nám se to jednou taky stalo, ale to byla dorča maličká 😀 😀 😀

zirafik
6. čer 2009

ahoja 😉 ,

týjovka to je sílá.... tak snad se naše Týnka taky takto nepředvede 😅

Jééé ahoj Luci.... ty už jsi tu taky dlouho nebyla .... mordijééééééééé krucipísek 😠

zirafik
6. čer 2009

ježiš ten Matýsek je drobínek.... musí to zvládnout ....

jééé Markét, my máme taky sraz 😅 😅 ... ale ze základky, po 15 letech 🙄 🙄 .... chci si tam na chvíli odskočit, je to 6 km, tak mezi kojem to snad zvládnu...

kacena00
6. čer 2009

ahoj holky! co na té diskuzi k výhře bylo? že sme jako podváděli nebo co?

maové mi je teda líto, a toho miminka taky...snad se stane zázrak, proč si někdio musí tak vytrpět?..

jinak teda koukám, že s chalapama to tady řešíme dost podobný problémy, u nás to teda spíš je jako u tevi, po práci práce a já sem pak furt nasraná..

jinak průjem mám furt, mlíka málo taky a rozhodla sem se že mu budu obden dávat UM. v pondělí ji koupim, protože nejen že tím budu ubližovat sobě ještě víc, ale co mu do thoo mlíka asi tak jde, když živiny jdou doslova do hajzlu...chjo, sem taková kunďaba, kdovíjak dlouho to bude trvat..

no nic jdu vařit, ale teda v hlavě budu mít furt maovou a mimčo...

valentynka
6. čer 2009

ahoj holky

chudinka malej Matýsek, jen 660g, snad to všechno zvládne a bude to silnej kluk!

holky u nás zase prudí ta autoškola, vůbec jí nemusí jezdit, peníze máme.
včera třeba jezdil od 8 až do 15,30, místo toho aby byl doma s náma,tak jde jezdit. sice tři dny s námi byl to jo, tak pak si vyhradí jeden den pro autoškolu 😠 😠
furt s tím bojuju,ale on si jede svoji lajnu a to ty chlapi prostě tak dělají,že jim dotoho nebude nikdo kecat a když teda začnu remcat,tak na just to prostě neudělá tak jak si topřeju,ale třeba až za pár dní,aby nebylo vidět,že to teda změnil 😅

valentynka
6. čer 2009

tak jsem si přečetla maovy příběh, ach joo chudinka, má to ale fakt někdo těžký, to je k nasrání , jsou ženský,který si toho fakt nevážej a mají to bez problémů a pak ženská která yb za dítě dala nevím co na světě,tak takhle trpí, acho joo.

holky, pokud budete něco vědět,tak to sem vždy písněte juu? budu na ně myslet ☹

zirafik
6. čer 2009

já jsem porod dočetla až teď, museli jsme napojit dravou zvěř. Řeknu vám, hormony zapracovaly a já to obulela 😢 😔 😔 . Snad to dobře dopadne.... 😔

Holky, já s chlapem taky bojuju... z práce chodí kolem sedmý večer, 3x týdně do posilovny- t.j.1,5-2hodiny, 1x na pivo a pak za zábavou... dnes přišel ve 2,30 ráno ..... 🙄 . Před 2hodinama jel něco shánět na auto a aspoň nakoupit 😒

zajdla
6. čer 2009

Ono je to s těma chlapama asi všude stejné. ☹

christla
6. čer 2009

Ahoj holky!
Pavlí, chtěla jsem se ředn zeptat, zda ti chodí v pohodě mateřská. Já podaa žádost už v dubnu a do dneška mi nepřišla mateřská za květen. Volala jsem na sociálku a tam mi pní řekla, že mám asi něco špatně v té žádosti. Jako že by se třeba ozvali sami????? 😠

Pak jsem vám ani nenapsala, že jsem včera byla akutně na gyndě. Zase se do mě dala nějaká kvasinková infekce - už je to zase tady..... ☹
Tak mě doktorka prohlídla a hrozně se divila, že mám ještě všechny vnitřní stehy, tak mije vyndala a pa mi vyndala z čípku nějaký krvaý polip. ☹ No, bolelo to teda dost, jak do mě dala ta zrcadla a když jsem viděla ty velký nůžky, kterýma mi ten polip vyndavala, padala jsem máem do mdlob. Od porodu mám z těhle nástrojů husinu. No a dostala jsem dvoje globule, tak je beru. Dneska ráno jsem myslela, že umřu, protože díky tomu šťourání jsem zase začala krvácet a do toho ty globule, tak mě celý spodek, bolel, svědil a pálil dohromady. Jo a už zobu antikoncepci. 😉

lucianas
autor
6. čer 2009

Žirafík, chodím sem jen občas, někdy nejdu na koníka vůbec, někdy jen dočtu, někdy něco napíšu. Ale v obraze se snažím být stále. 😉 .... užij si taky srazík. Super, že to máš kousek, že se můžeš kdykoliv obrátit a zajet nakrmit.

Kači, to se vůbec nedivím, že v hlavě budeš mít Maovu a Matyáška. Taky na ně musím pořád myslet a hlavně držet palečky. Ale věřím, že to zvládnou. .....taky bych šla do UM, bude to tak lepší pro vás oba. A třeba bude i víc nasycený, než mlíčkem jen tvým

Val, pokusím se sem hodit každou informaci, kterou nám napíše do tématu říjen 2009. Snad to budu stíhat sledovat. Jsem napnutá a musím na ně stále myslet.

Chris, tak hlavně, ať ta infekce brzy přejde a ty jsi brzy fit. ... Jinak mateřská za květen? Nechtěla jsi napsat jiný měsíc? Protože za květen si myslím, že je ještě čas, přeci jen je teprve šestýho.

valentynka
6. čer 2009

holkýýý tak nám asi začalo zoubkové období, Filíepk byl odpo nějaký mrzutý a plakal a nechtěl spinkat,ani dudlíka nic, pak jsem ho teda unosila přimáčklýho na sebe,ale spal hodinku, pak kojení po 1 1/2 hodině a ted usnul, jen tak laežel a koukal na lustr až usnul.
taky poslední dobou kaká 2x za den

tanuki
6. čer 2009

Baruš, nakonec budeš ty probiotika potřebovat ty, viď 😉 😔

Náš taťka byl tenkhle týden na mateřský, nestěžoval jsi, ale myslíte, že něco uklidil? naopak, bordelil a přišla jeho babčka..no, to bude zase řečí, jaký tu máme binec ☹

Verča když teď pláče, tak říká máma 😠 tak teda nevím, zda mě tím volá a docela mě mrzí, že to neřekne i v jiné souvislosti 😝

zajdla
7. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Chris,tak ať se brzo vyléčíš.Ty si teda užíváš.Ale antikoncepce se může hodit po přeléčení. 😉 😀
JInak za květen máš ještě čas na mateřskou.Ta chodí kolem 8.Aspoň u nás.Taky už ji vyhlídám. 😀

Val tak snad zoubky brzo vykouknou,ať není Filípek dlouho mrzutý. ☹

Tanu tatínci sice pohlídají,ale ten binec už neiklidí.Ale pak jsou geroj,že to zvládají úplně s přehledem hlídat dítě.Ale,že ty u toho uklidíš navaříš,to je už vedlejší.