Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
22. čer 2009

markét, tka vidíš,
už je z ní taky spící andílek 🙂

pismenko
22. čer 2009

už tři dny nekadila, tak nevím 😕

valentynka
22. čer 2009

jdu pokračovat 😠 😠

tevina
22. čer 2009

Tak to taky nevim,ale každý dítko to může mít jinak,adámek má průjem,ale tomík ho taky neměl,kadil mi jednou za 3-4 dni.

pismenko
22. čer 2009

No však ono ji to dříve nebo později přejde..snad na ni něco neleze, ale to se mi nezdá..

jdu do šopky pro dřevo, asi dneska zatopím v krbíku, je zima 🙄

zirafik
22. čer 2009

Markét a co zkusit rourku nebo teploměr ??

Holky, berete antiko? Já jdu za 14 dní na kotrolu, tak nevím... moc se mi do ní nechce 😖 . Se mnou vždy celkem zamává... a ani sex mně pak nebaví ... 🙄 . V těhu a před těhu mně "to" bavilo víc...

Jo a berou nebo brali vaše mimča baby calm na prdíky? Hodně ho na netu chválej, tak ho možná taky zkusíme, až by bylo nejhůř.

pismenko
22. čer 2009

No prdy to 100% nejsou, my s tím prblémy nemáme a v jídle se hlídám od začátku.

My babyclam braly 3 měsíce a super...

Antiko neberu,máme kondom, nevadí mi 😉

jdu si zkusit taky lehnout, v postýlce klid a kdyby jste viděly tu polohu 😅

endlessblue
22. čer 2009

šmarjáááá juli je protivnáááá

jinak my bobek tak 1x týdně 😕 😕 😕 ale až na záda 😕

endlessblue
22. čer 2009

http://verkuc.rajce.idnes.cz/13._Na_vylete_do_K... sláva nazdar výletuuu, nezmokli jsme už jsme tuuu, už jsme tády!!!! 😉

endlessblue
22. čer 2009

ptáček super 😀 😀 😀

tevina
22. čer 2009

Veru krásný fotečky,a ty jsi teda pěknej hubenour,závidim 🙂

nemo1985
22. čer 2009

🙂 Endy............krásné fotečky, malá je kočanda, celá mamča 🙂

endlessblue
22. čer 2009

no joooo... hubená... ale stejně se to třapláááá jak aspik 😅

tevina
22. čer 2009

jo ptáček,je super,akorát jsem zkoumala jak se ta hra hraje 😀

tevina
22. čer 2009

Veru jak se jezdí s kočárkem,my máme ten samej,ale trojkolku a do terénu teda rozhodně neni 😒

tevina
22. čer 2009

ale to asi žádná trojkolka

endlessblue
22. čer 2009

jde tooo!!!!! stabilnííí, ale myslela jsem že bude houpat víc 😉

christla
22. čer 2009

Pavlí, já už beru antiko asi tři týdny...... No brát ji musím, nerada bych teď otěhotněla..... 😖

tevina
22. čer 2009

taky beru antiko 🙂

helicek
22. čer 2009

Jo o tom tandemovém seskoku jsem slyšela, manžel u něj dělal kurz skákání, ale s ním nešel, šel rovnou sám, tak jsem mu včera řekla, že nechci slyšet o tom, že by šel někdy ještě nahoru, kord když tu bude další syn, který ho potřebuje

valentynka
22. čer 2009

Veru, super fotečky 🙂
a ty panorámata 🙂

my s Filípek za chvilku yvrážíme směr kavárna, máme pidi srazík s holkama ze střední, budem teda jen 4 🙂 jedna ted porodila, druhá bude rodit a třetí má už velké děti 🙂

vykukuje sluníčko, tak že býýýýýý 🙂

valentynka
22. čer 2009

já neberu nic

helicek
22. čer 2009

nejosvědčenější na prdíky je fenyklový čaj, nebo přímo rozdrtit fenykl a udělat z něj odvar, fakt, já to dělala Péťovi, páč mi na prdíky dost trpěli a když jsem mu ho zapomněla dát, tak řval až hrůza, takže preventivně fenykl

jitousek
22. čer 2009

zdárec palec
hlásím se zrehabilitovaná 😀 bylo to super mám skvělou rehabku fakt super holčina a šikovná a dobře se s ní kecá dneska jsme měli protahování na stole mě pěkně protáhla holky to by jste nevěřili jak já mám ty záda bolaví a zatuhlí no běs děs hrůza stará hajtra handra 😔 ..........pak mě udělala laisrem a elektriku a hajdy domu jela jsem na kole tak že jsem byla za hodinku nazpátek paráda manaža hlídal Míšu a docela to prej šlo až na jeho brutál řev že hce spát ale nakonec ho převalil v koši na bok a dal si říct a usnul když jsem se vrátila byl jak sluníčko 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
22. čer 2009

jinak endy super vejletek a z něj i Vaše fotečky 😵
Lucíku máš bomba vejbavku plnou skříň panečku 😵
Karolínka pěkně roste kočanda 😵

jo a helí ten tvůj šéf je teda pěkný hovado musím to tak napsat šla bych na neschopenku a to nekompromisně a hned nemáš to zapotřebí dovídat se drby o sobě za zády a vůbec stresovat se nějakejma debilníma připomínkama ať si na vaření kafe sežene ficku a na nošení objedů oběedníky a svého osobního obědáře debiiiil jeden 😠 😠 😠 😠

helicek
22. čer 2009

😀 😀 😀

zajdla
22. čer 2009

Ahojky

zajdla
22. čer 2009

Já jsem nemohla psát žádné příspěvky.Jen pročítat.už je to OK.

pismenko
22. čer 2009

Se asi všechny opalujete ne?? je tam pařák jak cip 😝 😝 😝