Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
29. čer 2009

no jo Val, co dneska nevymyslí 😀 😀 😀

tom valí na odpolední, dorotku vozí sousedka a já jsem zančně nervózní, když ji nevidím 😕

valentynka
29. čer 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

valentynka
29. čer 2009

matko, nestresuj 😉 Dorču budeš mít za chvilku zpět 😉

pismenko
29. čer 2009

joj, před chvilkou jsem je viděla z okna, tak snad Ok....tady totož nejsou chodníky a jenom silnice, tak je to takový blbý no 🙄 🙄

valentynka
29. čer 2009
pismenko
29. čer 2009

Super Val 😉 😉 , já hledám dřevěnou a pokud možno dost velkou a levnou 😅 😅

pismenko
29. čer 2009

právě jsem zaplatila hopsadlo 🙂 Snad budu spokojená

pismenko
29. čer 2009

Jo a v srpnu nebo začátkem září pojedeme do jižních čech...co Kremrolko a Báro???

valentynka
29. čer 2009

markét, dřevěných je na mmb hodně.

to hopsadlo vypadá náramně 🙂 nejvíc bude spokojená Dorča 🙂

vařím vajíčka a ještě jsem dala vařit kedlubnu,mrkev a kousek květáku.

dneska bud emít filípek kedlubnu s vajíčkem.

to ostatní dám do mrazáku.

včera měl kuřecí masíčko s kedlubnou,ale měl to spíš jako polívku,bo jsem tam nechala hodně vývaru při mixování,ale papal pěkně 🙂

mrkvička s bramborem mu nejela vůůbec, to furt měl otevřenou pusu,aby to nespolknul ,aby to vypadlo, lišák jeden 🙂

tak dorazil manža,tak jdem jíst.
filípek se po 2 hodinách probudila,ale ještě si hraje s medvídkem v postýlce.

mějte se, zatím pa
nakouknu večer, jdme pak na prochajdu

endlessblue
29. čer 2009

Ahoj holky.. jsme zpátky z kontroly a venku začlo tak neskutečně lejt, že s Julčou musíme zůstat doma ☹

Kontrola dopadla v pořádku, Julinka při hexe skoro ani nepípla, jen broukla a pak si mi v náručí trošku pomrmlala 😅

zajdla
29. čer 2009

Tak to je dobře Endi,že je malá taková šikulka a zvládla pichanec. 😉

Tady se taky mračí.Musím hlídat,jak začne pršet,letím pro prádlo.Mám tam opranou tu autosedačku a boudu na kočár. ☹

pismenko
29. čer 2009

u nás je azůro, sbírám prádlo, žehlím a dorča zkoumá hrací deku 🙂 🙂 🙂

A kolik g vero?

endlessblue
29. čer 2009

Azůro, jo???????? Tady je tma.. hromy, blesky.. slejvák 😠

6600g.. ale před vážením Juli dneska sosala 4x.. obvykle jen 3x.. ale dneska je nějaká nenažraná 😕

pismenko
29. čer 2009

No tak to máte super váhu, to my určitě tolik nemáme 😕

endlessblue
29. čer 2009

Markét, ono je to asi opravdu trochu zkreslený, to by nabrala 700g za měsíc..... no, víc jak měsíc. Jen jí kojím a z těch mých 75B se to přece vysosat nedá 😀 😀 😀

pismenko
29. čer 2009

No i kdyby jste měly cca o 200g méně tak my 6400 nemáme určitě 😉 Ale to je fuk,. hlavně, že jim chutná 🙂 a na velikosti nezáleží 😀 😀

jitousek
29. čer 2009

zdárek konečně jsem Vás dolouskala 😉

já jsem se dopoledne zdejchla do města potřebovala jsem nutně napsat pudr a moje kožní mudr měla dovolenou tak že jsem musela k obvodní a tak už ho mám sláva 😎

no ale musím se podělit s mojí dnešní šikovností 😠 ráno jsem si nachystala kočár Míša si hrál a tak je to vždy operace když člověk jde sám a má odemikat sklep a ještě člověk táhne dítě a peřinky tak že jsem si pěkně nachystala kočár do chodby a dítě si šla uspat ven s vysílačkou a že se pak půjdu obléci a vypravit na cestu do města ........hvězda jasná uspala jsem dítě zapla vysílajdu natáhla síť na kočár a zjistím že nemám klíče 😕 no debil jsem naštěstí byl manža po noční tak jsem na něj zvonila měl radost si dovedete představit *že jsem si zabouchla asi klíče doma mu říkám * jenže doma nebyli tak jsem si vzala jeho a šla je hledat kolem baráku a představte si kde byli ? v kočáře ležel na nich Míša 😎 no fakt trubka vodovodní jsem 😅

a další perla dneška šla jsem si vesele do města a ve městě zjistím že nemám peněženku naštěstí tchýně hlídala Míšu když jsem šla k tej mojí mudr. tak že mě založila ale vopravdu dneska jsem hvězda jasná 😀

jitousek
29. čer 2009

jinak s těma sedajdama jak tu píšete to jsou fakt šutry bacha na to !!!!!!!!!! radči se 3x kouknout než člověk vyjede kor když člověk je takové pometlo jako já 😀 😎 😵 😵 😵 😵

jitousek
29. čer 2009

jo apropo vím že se to tu už řešilo nejméně 2x ale jituška nedávala pozor a nevěnovala tomu ani ždibec času jak jste na tom s opalovacíma krémama pro prcky já jsem dneska chtěl něco koupit a čumím mezi regálama na krémky a tápu ???? Nivea Astrid nebo v lékárně Vischy a pod. UV jakej fakt si nevím rady a hlavně ty faktory koukala jsem jako z jara že maj třeba 50+ no ale jestli fakt tolik ten krém má 😎

pismenko
29. čer 2009

http://www.lekarna-net.cz/shop.php?action=show_...

my máme tento a dobrý 😉 😉

Jinak story klíče je vtipná 😀 😀

jitousek
29. čer 2009

a normálně jsi ho koupila v lékárně nebo přes net ??? 😉

jitousek
29. čer 2009

teď jsem si deset minut dáchla na gauči koukala jsem do časáku a nechce s mě nic dělat Míša je venku s tatínkem a už se hlásej vysílačkou že se blíží k domovu že mám být v pohotovosti 😎

pismenko
29. čer 2009

Normoš v lékárně, zrovna byla nějáká akce a dostala jsem k tomu pleťový krém Aquila 🙂

pismenko
29. čer 2009

už bouříííííííííí ☹ ☹ bojim bojim

endlessblue
29. čer 2009

Holky, až budu mít čas.. tak vám popíšu perné 2 hodiny, co jsem právě prožila 😒

pismenko
29. čer 2009

Veru 😕 😕 😕 😕

zuzanka26
29. čer 2009

ahoj holky tady zatím žádná bouřka 😕 za to protivný miminko tu je 😠

pismenko
29. čer 2009

nápodobně zuzi 😠

pismenko
29. čer 2009

jdu chystat koupačku..... 😝