Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
25. črc 2009

Nazdáreček...

Téda... Dorčátko je opravdu krááásnýý!!! A co má čepiček.. a krásnýho oblečení..... no fešanda, par excellence!!! 😀

Jinak, my jsme již stále 3tí den bez kakání ☹ Malá nijak netrpí, prďlánkuje, ale je to divný, když baští zeleninu a kaše. Jen jsem přemýšlela, že mrkev i rýže je na průjem a "staví" stoličku. Tak jestli jsem jí tou mrkví a rýžovou kaší neutemovala 😖

Jitu, Míšánek je teda macííík!! 😉 S tím kojením, je to asi fakt.. naše mladá i po 130ml kaše si vynutí ještě kojení... ani moc nesosá, ale zkrátka je to třeba 🙂

pismenko
25. črc 2009

Baru, rozsekne to jen ten TT, nic víc a já ti přeju, aby to dopadlo jak chceš ty 😉 😉 😉 😉 😉

Jitou, to se Míša s těma prsama snad nebude loučit dlouho 🙂

pismenko
25. črc 2009

Dora taky prakticky veškerý příkrm dopije ceckem(krom oběda, to někdy nechce), ale třeba za hodinu si dá

endlessblue
25. črc 2009

Baruš... no to je fakt halooo.. 😉 Hele, já budu v pondělí na dovče.... písněte mi někdo, jak tohle dopadne, ju??? 🙂

pismenko
25. črc 2009

Tak až bára testne, tak ti písnu 🙂 to je dobrý:v pondělí budu na dovče 😀 😀 😀 a kde jsi prosím tebe teď???? 😀 😀 😀

jitousek
25. črc 2009

no myslím že naše loučení s prsama bude dlouhý 😀 to víte chlap 😅 😵 😵 😵

endlessblue
25. črc 2009

už 6 měsíců doma jak vězeň na Bezdězu 😀

endlessblue
25. črc 2009

Jitu... chlap se s nima nerozloučí nikdy 😉

kacena00
25. črc 2009

endy dyk máš dovoélenou, co bys chtěla??každopádně jako my všechny 😀 😀 😀 du taky na dorotku

kacena00
25. črc 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ty děti se nám ale táááááááák hezky vyloupli!!! nene, tam má být asi vylouply ne? já na té dovče z nicnedělání výrazně hloupnu..

valentynka
25. črc 2009

ahooj holky 🙂

Endy, mě ještě nedorazila mrcha, tak v tom jsme spolu 🙂 a zatím j iteda nechci ani vidět, si to bez ní hezky užívám 🙂

jinak slovo pařit, taky neznám ☹ ☹
ale plánujem na 14.8. sraz třídy, tak si zase trsnu 🙂

valentynka
25. črc 2009

ted čtu o tom spaní venku.
v těhc vedrech jak ted byly, tak filípek spinkal v kočáře taky jen v plínce, jinak naháč a přikrytej plínou,aby měl lepší pocit a byl za barákem,kde nebyl žár a spinkal v pohodě.
ten bude teplomil po manžovi.

Endy, já normálně mix ,kde je bramobra mrazím a nepříjde mi,že by to bylo nepoživatelný, kápnu dotoho ještě torchu svařený vody, at to není tak hustý a jiank ok.
¨dnes měl bramboru s mrkví a bylo to dobrý

Kubíčkovi taky přejeme s Filípkem všechno nej k svátečku 🙂 😲

valentynka
25. črc 2009

Dorynka se opravdu krásně vyklubala 🙂
mooc hezké 🙂

pismenko
25. črc 2009

Holky, děkujeme...jste hodné 😲

Ale tady přece nejsou ,,škaredé"miminka.všechny máme nádherné děti 🙂 🙂

jitousek
26. črc 2009

bré ráno první 😉
teda mě dsneska bolí hlava jen jsem otevřela oči 🙄

endlessblue
26. črc 2009

Dobré ránko... tak stále nemám sbaleno 😀 to je jak výprava na Severní pól 😀

HOlky, my pojedeme i do Rakouska. Musím mít malou někde napsanou, nebo sebou nějaké její dokumenty? Aby si nemysleli, že jsme jí s manžou ukradli 😉

jitousek
26. črc 2009

měla by jsi ji mít v OP nebo v pase 😉

jitousek
26. črc 2009

podle mě teda 😎 jiný dokumenty asi neberou ☹

valentynka
26. črc 2009

ahoj holky,

endyku, asi by jsi měla mít malou zapsanou.

mylsím,že Tanu někam jela a musela mít malou v pasu, nebo teprve chce někam jet.
ani neívm jak to dopadlo.

ale vy jí asi napsanou nemáte co ? aby jste se nevraceli zbytečně z hranic ☹

pismenko
26. črc 2009

Ahoj holky, Dora si dneska cucla o půl1 a pak vstávala až 7:30 😕 😕 😕 asi byla z toho včerejška dost rozpařená 😀 😀

taky myslím, že musí být dítě zapsané v pase

valentynka
26. črc 2009
jitousek
26. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

tady je diskuze na toto téma 😉

jitousek
26. črc 2009

tam píše jedna holčina že by mělo být dítko asi v pase v Op je to prý jen informace pro tebe .........to teda nechápu myslela jsem že OP a pas jsou téměř totožná doklady když se na OP dá vycestovat stejně jako s pasem 😎

jitousek
26. črc 2009

každopádně asi si to brzo udělám taky do toho pasu abych náhodou pak před odjezdem nezjistila že můžeme jet akorád tak k čáře a na zpět 😒

valentynka
26. črc 2009

jdme se oblékat a razíme k babi, manža je v práci a přijede pak za námi.

je tu clekem hezky, snad se to zase nepokazí.
včera to bylúplný apríl, sprchlo, pak zase suníčko, pak zase déšt, noo hrůůza

ale jak máme v pátek jet do těch Mariánek, tak má být ten víkend hezky a teplíčko, tak se už moc těším 🙂

zatím se mějte hezky papa

valentynka
26. črc 2009

joo a Veru, přeju šťastnou cestu a hezkou dofču 🙂

endlessblue
26. črc 2009

Holky, takže do Rakouska se nejede 😀 Opravdu musí mít malá buď svůj pas (to bych chtěla vidět tu fotku 😀 ) a nebo musí být zapsaná v mém pase. Občanka stačí jako cestovní doklad pro držitele ale né pro jeho dítě 😅 No neva... měli jsme jet jen na 2 dny... tak zůstaneme celou dobu na jižní moravě.

Ve čtvrtek se vracíme domů, přebalím a v pátek razíme dál 😀

Tak pápá, mějte se krásně... a dejte vědět jak zítra ta Barča, ju???? 😉

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

jitousek
26. črc 2009

krásnou sluníčkovou dofčuuuuuu endy 😉 páááááá užijte si to tam a dáme vědět neboj já myslím že Cyrda nebude mít brášku či ségru pro zatím ale necháme se překvapit 😵

jitousek
26. črc 2009

no teeeedaaaaaaaa holky kde lítáte všeci posouvám nás na první stranu 😕