Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
6. srp 2009

Jinak Markét děkuju za zprávičku o Zajdle a Lindičce. Zajdla mi psala z porodky, tak už jsem byla informována a napsala jí 😉 ale stejnak díkes 😀

Linduška je teda macíček... ještě že vykoukla na svět dřív, že??? 😉 No, těším se fakt na fotečky!!!!!!!!!!!!!!!!

Julča papká teda podobně, akorát my nemáme ty dopolední kaše 😉

Ještě jsem jí nedala ovoce a začnu příští týden i masko... máme od tchánovců králičí maso, tak to je super... 😉
Holky, když mimoušům dáváte ovoce... vaříte všechno? Nebo i čerstvé??? Prý na zácpu jsou dobré meruňky, tak bych je Julče chtěla dát.. ale asi je musím uvařit, že??
Joo, a loupete slupku, nebo všechno sakum prdum ?????

zirafik
6. srp 2009

kuk, tady je zas mrtvo jejejjjej 🙄

Holky, ve městě jsem potkala holčinu, co má mladou o 2 týdny starší... jsou teda na UM a dává jí už pár týdnů čajíčky-hl. fenyklový a šťavičky z ovoce, tak jsem koukala jak jeliman 😕

zirafik
6. srp 2009

... jo a mladá se dnes zesrajdila až za krk... fakto kompleto 😝 ... kadí mi teď tak 1xdenně za to nálož jak hrom 🙄 ...

christla
6. srp 2009

Ahojky!

Tak jak je? Pavlí, já dávm Káje už taky jakou dobu čajíky - feniklový a heřmánkový!
Jinak my stále bojujeme s kakáním a hnisajícím ouškem. ☹

zirafik
6. srp 2009

ahojda... to ouško pořád hnisá ☹ ? A dáváte framykoin? Se budu bát na ty naušnice jít 😖

Mně malá čaj ani dudlíka do huby neveme 🙄

zirafik
6. srp 2009

a neni to třeba reakce na ten kov na naušnici?

zirafik
6. srp 2009

Nejlépe prý pasuje vysokokarátové zlato a chirurgická ocel ...

zirafik
6. srp 2009

kde stéééééééééééééé 😖

zirafik
6. srp 2009

no vy na mě kadíte z vysoka 😝 😝 ... jako 6 hodin, to je snad rekord 😖

😵 😵 😵 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

endlessblue
7. srp 2009

první?????? v osm ráno??? 😀 😀 😀 😀 😀

endlessblue
7. srp 2009

To moje zlatíčko papalo v 8 večer, v půl desáté si ještě cucla.... no a chrupala do 7:30 😀 😀

jitousek
7. srp 2009

brééé ráno tak my dneska poprvé spinkali samy v postýlce bez velikejch tyátrů večer a v noci kojili jsme až o pů4 po večerní kaši 😵 a já jsem teda jednou byla dát dudlíka asi ve dvě no prostě bájooo 😎 a spinkali jsme až do 7h 😵 😵 😵 😵 no jen abych si to nezakřikla 😔 tak že pššššššššššššššššš 😉 ale mám radost 😵 😵 😵 😵 velikou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😎

endlessblue
7. srp 2009

Jitu....tak to je žůžo.... že se vám to už takhle zlepšuje... bude líp a líp 🙂

zirafik
7. srp 2009

Jituš, tak to je fajné 😵 , jen aby to vydrželo 😵 😵 😵 ťuk, ťuk

Já měla taky včera zlatíčko 😵 , tak jsem zvědavá na dnešek.... 😅 . Jediný brekot byl u koupání, neb nebyl doma tatínek a se mnou se jí to moc nelíbilo 😠

Mládě spalo 3 hoďky odpolko a pak navečer v kočáře když jsme byli s kámoškou na kafíčku 😵

zirafik
7. srp 2009

Hele, kde jsou všici?? Tuším, že Markét a Tanu jsou někde v J.Č., ale ten zbytek??

zirafik
7. srp 2009

jo, někdo tu psal jak se dělají ty mezery v albu.... neporadí někdo ??

nemo1985
7. srp 2009

Ahojky holky,

Noc u nás 19h - 2h - 7h 🙂

Jitoušku........tak to malej taky krásně spinkal 🙂

Horko dnes je pěkné teda, mě ted malej usnul, jsem si pračku zapla.

Dnes čekám to chodítko objednané, včera nedorazilo, tak uvidím, zda dnes.

Jinak jsem dnes objednala do pokojíčku záclonu Medvídka Pů s 50% slevou jen za 290,-,takže super.

A na aukci jsem vyhrála velikou samolepku medvídka Pů, no prostě chci vše sladit, máme i tu borduru Pů 🙂

valentynka
7. srp 2009

ahoj holky,

Endy, ovoce oloupat ! můžeš ho povařit a pokud bude měrunka měkčí,tak jí jen rozmixuj.
filíepk jí ted měl mixovnaou s banánem.
včera měl broskvičku umyix,ale bylo to kyselejší,tka jsme tam šoupli dva piškoty.

jiank maso začni dávat,protože je to potřeba pro vývoj.

skleničku jsme zkusili 3x a to v mariánkách a jendou doma kvůli změně,že jsme koupila s králičím masem.
jiank teda pořád vařím z domácích zásob ze zahrádky 🙂 a baští to jak divej.
hodně mu chutná bramobra s mrkví, dala jsme dotoho žloudek a tyk baštil

dnes frčíme zase k mamče s ekoupat po poledni a manža jede do práce,ale přijede pak za námi a přespíme u mámy,aby jsme furt nependlovali.

holky mějte se papa

valentynka
7. srp 2009

markté, dory ti krásně teda bumbá

filípek to nechce 😠 😠 😠 😠

christla
7. srp 2009

Téda, my jsme až na 3.straně!!! 😕

JInak zdravím při pátku. Venku je hnusně, takže jsem s Kájou radši doma, protože venku bychom se upekly. 😒 Za hoďku ale jedeme na návštěvu, tak aspoň vypadneme.
Jinak jsme byli s manžou ve městě, tak jsem byla v Kiku a nakoupila jsem tam Káje spoutu věciček. 😅 Jako by to toho měla málo..... Káju hlídlaa tchýně, takže jsme jí nemuseli tahat.

Vrátím se ke včerejšku.

Pavlí, naušniček se neboj, každá holčička na to holt reaguje jinak. Moje mamka říkala, že mě se ouška hojila měsíc!! Se mám na co těšit! 😠 O té chirirgické oceli jsem to slyšela. My teda máme zlatý, ale přemýšlím, že za nějaký čásek je vyměním.

christla
7. srp 2009

Jo holky, chtěla jsem se zeptat, žačali jste dítkům dávat např. přesnídávky od toho ukončeného 4.měsíce nebo až dýl? Nám e to kvapem blíží, tak sonduju co a jak.... a co ještě od toho uk. 4.měsíce dávat kromě přesnídávk?

jitousek
7. srp 2009

Ahojda chri pokud nekojíš tak může začít mrkvičkovou šťávičkou já jsem Míšovi dala ochutnat taky na konci 4 měsíce šťávu z mrkve na lžičce 😎

tevina
7. srp 2009

Ahoj holky 😉

Jitu no vida jak krásně Míša spinkal 🙂

Chris začíná se zeleninkou,ale holky co kojí tak začínají s příkrmy až od 6m.My začali mrkví,pak brokolici,pak jsem přidala brambor a nakonec i masíko 😉

kremrolka01
7. srp 2009

ahoj holky, já nějak ten net vůbec nestíhám, jsme tu samá návštěva, furt někde poletujeme nebo odpo vyrazíme s mamčou na nákupy a Jakoubka hlídá děda
endy tak my jsme na tom podobně jako vy, jenom ani tu kaši k večeři nedávám, zkoušela jsem asi 2x a ani mu to moc nejelo a stejně já nevím mně ty kaše přijdou hrozný betonárky na střeva, už hodně maminek o tom psalo, že mají prckové problém s kakáním, takže já dřív než v 9. měsících neplánuju
a čaj mi taky nepije, včera dal asi 20 ml za celej den, ale jako hlavu si s tím nedělám, hodně kojím, každý 2-3 hodiny a i oběd zapíjí mlíkem
k obědu mu vařím zeleninu, ty skleničky mám fakt jen ve stavu nejvyšší nouze a když už tak bio, všude je tam rýžová mouka, kukuřičný škroby apod., tuhle jsem dokonce koupila něco s kravským mlíkem (psáno malinkatým písmem ve složení a prý od 4. měsíce!!!!!) no moc velkej jedlík to není, víc jak 100 ml tý zeleniny mi nesní, někdy i třeba 5 lžiček a nechce, ale nenutím ho
teď zkoušíme ovoce k svačině, udělala jsem z letních jablek přesnídávky nebo prostě jabko povařim a rozmixuju, včera měl broskvičku, to mu chutná o něco víc než zelenina, ale jako taky žádnej zázrak
s masem nepospíchám, myslím, že když je dítě kojený a prospívá, tak od roka stačí, ale uvidíme no
teda Dorče je pěknej jedlík, to nás brzo s váhou doženete
jitu tevi krásný vložky, asi taky se nechám inspirovat, mně se líbí ta Ivet maskáčová ta by nám k tmavě modrýmu kočáru šla hezky

tevina
7. srp 2009

hi hi ve 13.26 3 příspěvky najednou 😅

kremrolka01
7. srp 2009

jinak s těma čajema, oni až prckové budou mít tužší stravu tak začnou i víc pít
kamarádka kojící teda poprvé vařila malýmu čaj v 15 měsících 😅 a nijak netrpěl, dehydratovanej nebyl, čůral o sto šest

kremrolka01
7. srp 2009

jé teď koukám že jitu má taky tu maskáčovinu, já koukala prve jem na tu obrázkovou, no pěkné 🙂

jitousek
7. srp 2009

no jasně kremrol máme maskáč 😎 z jedné strany jsme za mimíska a z druhé strany za drsoňě 😵 😵 😵 to až bude sedět v sedajdě až s toho udělám sporťák tak budem maskáčovat 😉

jitousek
7. srp 2009

já jsem se dala dneska do úklidu a pečení a praní tak že nestíháááám 😵

jitousek
7. srp 2009

a to tu mám mamku a ta se mě dala do zahrádky máme to tam jak džungli až se stydím 😔