Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
26. srp 2009

no ta savička je asi větší a většěí dírka coo? no aby se nezalkla, já nevím jaký je rozdíl v té na 4. měsíc a na 6.
já sjem koupila od 6. a nepoužíváme jí,protože mu to dávám od začátku lžičkou

a jak dneska papala ??
ani vodu převařenou nechce? nebo nějaký čajíček do ní taky nedostaneš?

valentynka
26. srp 2009

i to se můžes stát, to nevím jak to na ní bude působit...

kdyžtak zkus zítra zavolat doktorce a řekni jí kolik má počůraných plenek za den a ona ti řekne.
myslím,že by měla mít aspon 8 plen počůraných.

christla
26. srp 2009

No, teď po dvakrát vytáhla lahvičku až do dna a čajík si taky trochu dala. Tak uvidím zítra, jak to bude a kdyžtak půjdu do té kaše....

christla
26. srp 2009

Já zkusím ještě zítřek, to budu sledovat i ty pleny a pak to budu řešit dál.... Fakt mě to dost trápí. 😒

christla
26. srp 2009

Ale díky moc za rady!!!!!

valentynka
26. srp 2009

to věřím,ež tě to trápí.
zítra spočítej pleny a saž se jí ten čajík dát.
a ted v tom mámbordel, bo nevím jestli kojíš nebo je na um 😅

valentynka
26. srp 2009

tak já pádím udělat další chlebíčky,ale nejprve vykoupat filípka a dát kašičku a spinkat 🙂

mějte se papa 🙂

christla
26. srp 2009

Val, my jsme na Nutroši. 😉

pismenko
26. srp 2009

Chris, já začínala na hami http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vse... a určitě bych zkusila fakt jenom tu 50.A dala bych jí to v poledne nebo tak dvě hodinky před koupáním a zkusila bych obden,ať vidíš, jaký to bude mít efekt. ono jí to pravděpodobně moc chutnat nebude, prootže je to bez příchutě.Třeba za týden bych jí do toho frkla kolečko banánu nebo kousek jablíčka.Dora teda jede od začátku ve lžičce, ale savičky na kaše existují taky, ale s tím zkušenost nemám 🙂

kremrolka01
26. srp 2009

chris snad to bude dobré, oni prostě někdy nemají hlad, zvlášť v tomhle vedru
my jsme teda dneska měli opět hysterák před spaním, a to tak krásně na chalupě usínal, se mi tam nestalo, aby v osm nespal, bez breku,... a šup doma zase ☹ jenže tady je fakt na padnutí, přes 26 stupňů, už se celkem těšim až začne být zase normální počasí 😠 a asi i ta změna prostředí 😒
těch plínek by mělo být 6-8, ale teda třeba Kuba má ráno plínku snad kilovou jak se nalohní na noc a třeba ještě v noci pije a pak přes den teda čůrá znatelně míň a hlavně nejradši na přebalováku když ho rozbalim
tak dobrou, jsem z toho dnešního večera už taky hotová

kremrolka01
26. srp 2009

jo jinak my teď papáme tuto kaši a moc mu šmakuje
http://www.lekarna.cz/hipp-kase-nemlecna-bio-ob...

jitousek
27. srp 2009

Bré ráno 😉 ,
zdravíme po dlouhé týdení odmlce včera večer jsme se vrátili od našich a bylo to bájo náramě jsem si to užila
trošičku si odpočinula a máme samé žhavé novinky 😎
chcete vědět jaké ???? 😵 😵 😵
No tak první je že náš Míša začal brebentit a první slovo bylo Bába stalo se to v sobotu dopoledne pořát hučel bába bába bába bába no a odpoledne v sobotu k tomu přidal táta ležel na hrací dece držel si zrcátko před sebou a pořád opakoval táta táta táta každýmu to hnedka vyprávěl dudákovi večer v postýlce svému hracímu měsíčkovi no je to dámy strašná legrace .....byla jsem s ním za ženskejma v práci a tam taky bába táta no předvedl se pěkně .......a ještě jedna žhavá novinka tutéž sobotu jsem objevila v jeho krásné papulindě dole bílí hrboleček máme zuba hurááá a představte si že to není řezák ale špičááák 😕 😎 😎 😎 😎 no tak že taťka bude muset dát na šaty když máma objevila zoubek😝 😀 .........a Co jinak tady nového???

christla
27. srp 2009

Dobré ráno!

Holky, díky za tipa. DNeska jedeme do Globusu, tak se tam po té kaši podívám a koupím si jí domů, ať jí mám, kdyby dneska zase stávkovala.

Kremrol, tahle kaše taky nevypadá špatně. 😉 Fakt moc díky, holky!!!!! Večer vám napíšu, jak dnešek vypadal, jo?

Jitu, tak blahopřeji k prvnímu zoubku a taky k první slovíčkům!!! 🙂

christla
27. srp 2009

Kremrol, jinak nám tohle období trvá už 10 dnů. Taky jsem si myslela, že postě nemá hlad z toho vedra, ale tohle mi přijde už dlouho..... 😒 Mám pocit, že jí fakt ten Nutroš přestává šmakovat.

christla
27. srp 2009

Markét a chtěla jsem se zeptat, jak jsi psala o tom banaánu a jablíčku, to jí do toho mám rozmixovat, jo? Nebo mám třeba rovnou koupit ut kaši ochucenou? Nevím, co je lepší..... 😕

christla
27. srp 2009

Jo a ještě jsem koukala, že Hami vyrábí už hotové mlíčko s kaší, ale to asi kupovat nebudu, když pijeme Nutrilon, co? To by byla i změna mlíčka a to by možná špatné snášela....

lucianas
autor
27. srp 2009

Ahojky,
zdravím a přeji krásný pohodový den. 🙂

kremrolka01
27. srp 2009

chris buďto mu do tý kaše rozmačkám banán nebo chvíli povařený jablíčko,... anebo tam dám třeba půlku přesnídavky - hrušky, broskve,... ale to až bude kája větší
jituš ahoj, gratulujeme k zoubku, tak konečně je venku a taky k prvním slůvkům 🙂 to je míša šiklulka

kremrolka01
27. srp 2009

to je celkem dlouho 10 dnů, já bych se asi poradila s doktorkou co jí dát 😉

helicek
27. srp 2009

Hojky holky, u nás byla v noci taková mlha z lesa, no nebylo vidět na krok, teď už se to vybralo a já zase v noci byla 7x čůrat, to je hrozný, ale beru to jako trénink na brzké kojení Honzíka 😀 😀 😀 Jenom doufám, že nebudu kojit 7x za noc 😀

zirafik
27. srp 2009

ahoja holky, tak my dneska ráno zlobení, vztekání až hrůůůůůůza.... teď se spinkalo 20minut v křesílku a to je asi vše 🙄 🙄

Jitu, to je supr 😵 , už se taky těšíme na první slůvka 😉

christla
27. srp 2009

Holky, ještě se zeptátm, kolik lžiček mám dát té kaše na 50ml mlíčka?

zirafik
27. srp 2009

Chris, to je uplna alchymie s těma příkrmama 😕 😕 ... to zvědavá a sebe 😝

christla
27. srp 2009

Pavlí, to mi povídej!!!! Jsem z toho krapet zmatená. 😉

valentynka
27. srp 2009

ahoooj holkýýý

já tu mám ještě návštěvu, ted šli k babičce,tka mám chvilku klid. Dožehlila jsme prádlo a Filípek konečně spinká.
V pračce jede daší,ale je to tu v pokoji jak po výbuchu všude věco a kufry, se těším až to zase všechno uklidím a bude čisto
oběd nakonec nevařím, bo jedou prý s mámou na oběd a to řekli až ráno a já včera ještě koupila kotlety.
tka manžovi udělám smážu a mě konečně ty buchtičky se šodo at se to zlikviduje

valentynka
27. srp 2009

¨noo Chris, tak pokud už to máte 10dnů, tak bych teda nelenila a zavolala doktorce a domluvila se s ní.
Možná opravud jí nejede ten nutroš.
když dnes jedete na nákup, zkus koupit tu Bebu, hrozěn si jí ženský vychvalujou,když děti právě odmítají ten nutroš!

Jitoušku,vítej zpět 🙂
gratulka k zoubku a k prvním slovíčkům 🙂 je to opravdu krásný to slyšet.

Filda to říkal jen párkrát bába, a od té doby nic, jen si tak mrmlá.

kremrolko, určo na kubíka bude působit ta změna z chaloupky domů a taky ty hicy v bytě ☹

chris, noo dej kaše podle návodu a rozpočítej to, i když já to nedělám podle návodu ale od oka,aby to bylo takové akorát, néé husté a néé řádké,ale asi bych to udělala víc ridší.
ale opravdu bych zkusila změnu v tom mlíku na bebu.

jitousek
27. srp 2009

bré popoledne 😉
tak jsme dneska byli ve městě na nákupu fuj to se udělal hic ráno mlha a chladno a te´d je tam palermo jak blázen 😵
koukám že chris má problémek s papáním mlíčka Káji já jsem slyšela že ten Nutroš v určité fázi dokrmování dětem přestane chutnat a chtěj něco jiného tak že bych se nebála experimentu a jak píše val Baba je dobrá lepší jak sunar apod .........zrovna dneska jsem dělala ráno maloučko Míšovi .......holky to je jedlík já už jsem nešťasná já musím před ním jídlo schovávat co on za ním dělá jak pominutej 😎 ........na přesnídávky i na zeleninu otvítá pusu předem a když náhodou dávám pomalu tak hučí jak hučidlo že se loudám se lžičkou 😎 .......a včera jsem ho nakrmila a pok jsem chtěla jíst já a co on dělal když viděl moje jídlo chtěl taky měla jsem tvarohové knedlíky plňené .........nedala jsem mu nic ale hučel a natahoval se že chce taky a to samé dneska u snídaně no mazec asi se budu muset schovávat někam do koutka a po tají jíst nebo když spí aby mě neviděl otesánek jeden 😎

jitousek
27. srp 2009

teda Beba na Baba to už mám od Míši ba ba ba ba 😀

jitousek
27. srp 2009

Jinak stále kojíme v noci a odpoledne ale ráno jsem poněkud vysátá a třeba zrovna dneska hučel že ještě chce tak jsem mu namíchala tu Bebu 🙂 do odpolka se zase něco udělá no už to asi nejni žádná sláva když chce tolik jíst ale což aspoň že si podudá a něco málo popijea dobrý 😉

kremrolka01
27. srp 2009

tak u nás je to +- zhruba takto:
7 - kojení, 9:30 ovoce, 12 zelenina + kojení, 15 kojení, 17:30 kaše s ovocem, 19:30 kojení + za noc 1-2x kojení
jituš tak hlavně že mu chutná 😉 horší je když fakt do něj nemůžeš dostat lžičku jídla, já mám radost že se to naše dítě rozjedlo, taky za ani ne 2 týdny na chalupě přibral 20 dkg, to co za celý měsíc předtím
chris zkus se poradit s tou doktorkou, třeba by pomohla ta změna mlíčka, ty kašičky se dávají spíš když má dítě hlad nebo málo přibírá,... jinak na těch 50 ml mlíka bych jí dala necelou lžíci kaše, ať to nemá moc husté, přihustit to můžeš dycky, já to teda taky dělám od oka aby to bylo tak akorát