Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
4. zář 2009

no je to možné Markét... kéž by jí to ale aspoň chvíli vydrželo ... kámošky holčina tam byla spokojená několik měsíců... nicméně tím, že je to z druhé ruky za 1800, tak to můžu třeba za 1500 poslat dál a myslím, že zájemci budou 😅

pismenko
4. zář 2009

jasně pavli, nebo necháte pro druhé mimčo 😉 😉

Přidala jsem po dlouhé době nějáké fotečky, tak komu je libo, nechť vstoupí 😵 😵 😵 😵 😵

zirafik
4. zář 2009

tak konečně do pelíšku 😵

Dorotce to moc sluší, jako obvykle 😵 . S tím spinkám "naštorc" v postýlce máme už také určité zkušenosti 😅

zirafik
5. zář 2009

brej den... tak to jsem ještě nezažila 🙄

cožéééééééééééééé 😖

zirafik
5. zář 2009

😕 😕 😕 😕 😕 královno pomóóc !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕

zirafik
5. zář 2009

holky, co máte mimča už od zimy... do čeho jste je balili? Jo a mám dotázek na holky s kočárkem FIRKON... Máte na kočárku nánožník? Od té pani co je šije? A pod ten nánožník se dává ještě fusak??

jitousek
5. zář 2009

jeje nic se tady neděju ........to poudám královna musí zjednat pořádek nebo se jí dvorní dámy rozutečou ☹ a kde je vůbec druhá šlechtična cák já si nemůžu vybavit ten titul prostě naše Endy ta to tu vždy zahraňovala když bylo naše veličenstvo v nedosahu 😀 😎

jitousek
5. zář 2009

koukám žiraf že už zimuješ .....no dneska tam je pěkná kláda my tu máme jen 12C 😕 teda myslím venku doma je teplo 😅 a prší tu 😒 a to máme jít dneska na kolaudaci no se mě teda v tom někam chce štrachat ale uvidíme třeba za dvě hoďky přestane 😎

jitousek
5. zář 2009

já teda Firkona nemám ale Vydeko je to podobný model no a nánožník máme od výrobce a v zimě jsme dávali pod něj fusak a když byl ještě malinkatej tak do fusaku ještě slabou zavinku ale to už teď nebudeš potřebovat stačí fusak pořádně teplej a nánožník si myslím maximálně v -30 bych ještě zvažovala deku 😝 😎 😵 😵 😵

valentynka
5. zář 2009

ahoj holky,
no koukám jaká je to tu slabota v účasti.

taky myslím na Endy a říkám si,kde je?, vždyt už jsou tak dlouho přestěhovnaý, tak snad je vše v pořádku.
asi jí písnu sms 🙂

jinak já už pomlau balím, nějaké věci připravené an posteli, jen to pak naházet do tašek.
nejvíc toho má filípek, musím počítat se vším 🙂

tanuki
5. zář 2009

My teda už od narození kombinézkujeme..plus fusak když je zima.

Kremrol, jestli mi ta cesta do Tábora vyjde-budu se cítit lehounce trapně... 😀 Kamarád jedoucí za holkou, co si našel na facebooku (nechápu jak) a já, co jedu za maminama z internetové dikuze. Tohle někomu říkat.. 😅 😅 😅

zirafik
5. zář 2009

no táááááááák to je hustýýýýýýýýýýý tady 😕 😕 😕

tak aby ste věděli zítra vám odjedu ...bastafidli 😅 na Šumavu ... 😎 ... snad tam nebude kosa... 😲 ... máme tam být od neděle do středy, tak snad tam neumrznem 🙄

a holky nelítejte po jiných diskuzích... a buďte věrný naší starý, dobrý nakoníkovský 😵

zirafik
5. zář 2009

ahoj Tanu, tak holky pozdravuj 😵 , snad je taky někdy uvidím ☹ .... a kámošovi přeji ať tam vidí na vlastní kukadla to co na fotce 😅 😅

zirafik
5. zář 2009

jinak houpačka zatím funguje bezvadně 😎 ... malá je v ní do 5 minut v limbu 😅

tanuki
5. zář 2009

žiraf, už se viděli, už za ní jezdí jako za holkou...asi měl štěstí 😉 nebo jsou oba už zoufalí? 😀

My teď taky plánujeme kam odfrčet, pořád pokukuju i po moři. Jsem chcípák přes plíce... Ale za ty prachy mě žádná nabídka neoslovila ☹

zirafik
5. zář 2009

jo dneska se asi ani jinak seznámit nejde... každej sedí doma u PC... a jede ... facebook, lide, libimseti... atd. No nevím... já této formě moc nedůvěřuju .. přece jen pohybuje se tam určitá skupina lidí, která se vydává za někoho jiného ... (mám určité zkušenosti- rok a půl zpátky .. ale o tom víte 😅 ). Jinak my s manžou jsme se seznámili na diskotéce... což jsem vždy prohlašovala, že tam nejde potkat partnera pro život 😅

Tanu, my byli asi před 5 lety v Itošce v Lignanu a moc se mi tam líbilo... 😵 .. dá se tam dojet autem asi za 9 hodin. No a pak se mi taky líbilo ve Slovenským Ráji.... no a Maďarsko je taky fajné, tam jsou supr lázně 😉

valentynka
6. zář 2009

ahooj holky,

jdu se s vámi rozloučit, za chvilku vyrážíme do Beskyd a ve středu se vracíme.

mějte se tu hezky papa

zirafik
6. zář 2009

já se také loučím.... frčíme na Šumavu 😉 a vracíme se taky ve středu 😅

papa a nezahybejte v jiných diskuzích 😝

zajdla
6. zář 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Včera bylo vítání.Malá dostala zlatý přívěšek,já kvítko.Trvalo to naštěstí chvilku,protože malé vycházelo zrovna jídlo.Naštěstí to bylo bez řevu.
Pak jsme šli k nám na oběd i s našima a tchánovcema.Bylo nás 8 bez Lindušky.Pekla jsem kuřata s rýžou a dědkům brambory.Ti rýžu nejí.
Zbylo i na dnešek ,tak nevařím.Tak jsem stihla vytřít kuchyň a schodiště a ještě povysávám.

jitousek
6. zář 2009

🙂 teda teda tady to uvada jak květinka beeeeeeeeeeeeeeee

zajdla
6. zář 2009

Holky po císaři.Kdy jste sexovaly?čekaly jste až skončí šestinedělí?nebo i dříve? 😀 😵 😵

zuzanka26
6. zář 2009

ahoj holky

Zajdli určitě počkej na konec šestinedělí. Já měla trochu problém i s jizvou, tak i potom mi to trochu vadilo. 😉

christla
6. zář 2009

Ahojky!
Tak vás zdravím po zrovna né vydařeném víkendu. ☹
V pátek večer jsme zjistili, že nemáme ve studni vodu, jak dlouho nepršelo, tak jsme prostě bez vody. Teď nějak vyřešit, jak se budeme koupat a hlavně jak a hlavně v čem koupat malou.... Takže od včera jezdíme k našim se vykoupat a načepovat vodu do barelů. takže večer ohřívám vodu na sporáku a Káje dávám do vaničky vody tak, abych jí ošpolouchla. Jí je to samozřejmě divné, protože byla zvyklá se rochňat a cákat a teď má ve vaničce vody jen trochu. Navíc prostě mytí lahviček...... Záchod splachujeme kýbly s vodou.... Připadám si jak ve starověku ne v 21. století. ☹
Navíc dneska je Kája tak strašně protivná, že momentálně teď už padám na hubu a to máme před sebou ještě koupání....
Je to fakt boj a nejhorší je, že člověk neví, jak dlouho takhle bez vody budeme...... 😢

pismenko
6. zář 2009

Ahoj kočeny 🙂 🙂 my měli víkend pracovní,ale zase se něco rýsuje a snad příští víkend už budeme mít jídelnu a obyvák dle vlastních představ.No už se těším 😵 😵

Chris, nezoufej, já vím, je to blbé,ale jsou na světě horší věci.Hlavně že jste v pořádku a voda bude, neboj 😉

Zajdi, ty jsi ale mlsná 😀 😀chvilku po porodu a už chce sexovat 😎 😎

Jitu neboj, nenecháme to tady zvadnout 🙂 🙂 🙂 🙂

Tanu, val a žiraf, užijte si výlety.... 😲 😲 😲 😲 😲

pismenko
6. zář 2009

jdu za tomem, nalila jsem nám červené, tak jdu odpočívat, mrně spinká, dneska byla k neutahání 😝

kacena00
6. zář 2009

hoooj, my asi budeme mít zubáka!!! 😀 😀 😀 už se mu prděravuje dáseň 😀

jitousek
6. zář 2009

pane jo to to teda berete hákem kači a ne jako my už od třetího měsíce nalité dásně .....a nic nic nic a teď jeden špičák ale je porád maloučkej lehce ostrej ale nic převratného ..........palečkama hoblujeme vrchní dásínko ale stále tam nic nemá ☹

jitousek
6. zář 2009

jinak já jsem tenhle víkend takřka prolítala včera na kolaudaci u kamarádů večer bylo opíkando ale my jsme si opekli buřta ochutnala jsem ražňo a mazali jsme dom na koupání v 20h jsme už byli doma ....včera teda bylo pěkné kosiště a dneska sice svítilo slunce ale taky nic moc teplo a ještě foukalo

Nu a dnešek jsme projarmarkovali s našima teda odpolko 😎 Míšovi jsme nakoupila čepky jelikoš nám už je všechno malé a zima na krku nu a ještě jsem mu koupila dřevěnou berušku .....takovej ten hudební nástroj jak má v sobě kuličky a hrká se s tím já nevím jak se to jmenuje jsem neznalec tak přesně tak vypadá ta beruna je pěkně do ruky a je z ní unesenej porád ji tahá a hrká s ní a kouše to držátko brousí si o ní zoubky 😀

jitousek
6. zář 2009

hehe zoubky spíše jeden zub a dáseň 😀