Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
29. zář 2009

Ahoj holky!

Tak myslím na Berušku a číhám, kdy se tady ukáže.

Já jsem dneska jak přejetá. Je to asi tou změnou počasí. U nás je zataženo, fouká vítr. Od rána to vypadá, že se spustí pořádný slejvák a ono houby. Bylo by potřeba, aby zapršelo.

Jinak teda válčíme s příkrmama. Karolínka mi tu zeleninu nějak nechce jíst. Mám co dělat do ní dostat pár lžiček. Holky, je to normální? Snad to aspoň s ovocem bude lepší. 🙄

christla
29. zář 2009

Jo a dneska mi přišly dvě kombinézy, co jsem objednávala přes MMB. Teda peníze lítají, ani nevím jak. 😒 Ještě čekám, až dorazí fusak. Snad už budeme mít na zimu všechno. Akorát pak dokoupit nějakého kulicha, máme jen jednoho a rukavice.

zajdla
29. zář 2009

Kde je ta beru.jsem nedočkavá. 😀

Chris,to chce čas.Musí si na to zvyknout.

kremrolka01
29. zář 2009

Ahoj holky, byli jsme na víkend na chalupě. Malej teď po obědě usnul, tak jsem vás dočetla a nestíhám se divit 😕
Tak máme Danečka jo???? Luci moc gratuluju, vzali to hopem, ale hlavně že jsou v pořádku, moc se těším na fotky 😵
O Věrušce vím od Pavlínky, potkaly jsme se v pátek na výstavě. Moc gratuluju a držím pěstičky ať všechno probíhá i dál v pořádku!!!! 🙂

valentynka
29. zář 2009

chris, trpělivost🙂
ze začátku spapají pár lžiček a i to je úspěch🙂

dvě kombinézy? unosíte to ?

já číhám a číhám a Beru nikde ☹

kremrolka01
29. zář 2009

chris jak píše val, chce to trpělivost, mně Kuba nejedl do 7. měsíce a to jsme s mrkvičkou taky začli dřív. Dostat do něj půlku té malé skleničky byl úspěch a pak najednou se rozjedl a teď s přehledem sní tu velkou 🙂 dej jí čas, některé dětičky si potřebují zvykat pomalu

kacena00
29. zář 2009

hoj holky, mám jen chvilku, večer tu dřepěl táta,dnes bude na netu máma 🙂

chris my bojovaly s příkrmamam měsíc, musela sem dycky dát na dva až tři dny přestávku, co vím od kámošek, dycky děti dělali zpočátku bojkot a pak byly jak popelnice, my teda teď doma máme neskutečnýho žrouta 😀

tak sem zvědavá jak ta beruška..se pak sem ještě podívám

zatim pa a pusiky

kremrolka01
29. zář 2009

já teď akorát objednala manducu, starší, ale stejně je to pálka ☹
teď budem potřebovat každou kačku
ještě že tchýně nás zásobuje hadříkama na malýho, kupuje to za pár korun na burze a fakt pěkný kousky, už jsem Báře nabízela mikiny, že nemáme šanci to unosit 😀 a kombinézky se mi tu teď taky sešly tři, ještě jednu mi půjčila kamarádka

rintintyna
29. zář 2009

¨čauuu. jééé takže jste se nakonec na tom fesťáku v tom davu sešli? To je paráda. No v Horních Počernicích je burza v tom našem mateřské centru zrovna teď, jak tam nebudu 😒 ale stejně jsem si říkala, že začnu s nákupy až tak od toho 24tt. Jéé holky zatím mě to nějak vůbec nebere. Včera jsem koukala na tu porodnici v Neratovicích, kde bych asi chtěla rodit, no a přemýšlím, že jako druhou bych zvolila Mladou Boleslav. Totiž v době nepřítomnosti mojí pohádkové doktorky, tam stejně spadám a z našeho kraje Prahy je tam fajn přístup.
joooo jinak jsem v noci dost trojčila, nějak mi připadalo, že mi jde ze zdola víc vlhkosti než normálně a nevím proč se mi drala intenzivní myšlenka úniku plodovky, tak jsem dneska řádila na netu a naznala jsem, že se můžu opět zklidnit, navíc jsem zalovila v paměti a uvědomila si, že jste skoro všechny popisovaly problémy se zvýšenou vlhostí v těhu. Tak snad to bude OK. Není to ani tak hlen, spíš taková vodovatost, ale přes den už je to zase v poho 😵
Baruuuu, číhámeeeee

valentynka
29. zář 2009

no já chci taky koupit kombinezu, musím už pomalu začít hledat 🙂

valentynka
29. zář 2009

rinty, jojo, myslím si,že tě všechny můžem uklidnit,že jsme měly stejné pocity 😀
jsme si kolikrát myslela, že jsme se lehce připočůrala 😀 😀

kremrolka01
29. zář 2009

rinti jj klíd, já měla totéž a taky studovala na netu únik plodové vody a chtěla jít shánět do lékárny činidlo 😀

zirafik
29. zář 2009

Týnuš, jj vlhkost byla, potvrzuji 😉 . Na fesťáku 😀 jsme se srazili jen my dvě s Péťou a manžílkama.

Beruš 😕 😕 😕 😕 halóó

zirafik
29. zář 2009

Péťo, tak to bylo u nás obdobné 😀 😀

rintintyna
29. zář 2009

Peti, myslíš asi čidlo 😀 teda Baruška nikde, tak si jdu zahrát karty, nakouknu pak a pak už pomalu musím běžet. Jsem ostuda, 2 dny jsem nevystrčila nos z baráku, vůbec "pčíkovi" (pracovní název) nedopřávám kyslíku 😕

zirafik
29. zář 2009

téééda Týnuš a takový krásný dny byly 😕

rintintyna
29. zář 2009

no jooo, když já sobotu trávila tou poslední lekcí karet. Už mám diplom 😵 dnes jsem vykládala mamce. Na první pokus nic moc, říkala, že to nepasuje a že tomu nerozumí 😀 no a v nedělu a pondělí nebylo mámě dobře, tak jsem s ní držela basu, ležely jsme a čučely na TV. No nic Freecell už jsem vyhrála a musím utíkat. Tak doufám, že Věruška donese dobré zprávy a večer snad nakouknu. Zatím 😲

jitousek
29. zář 2009

Ahojda zdravíme,

dneska jsme byli na té kalimetizaci odložené kvůli nemoci no hotovo ......nebejt to tady za humny tak bych byla otrávená jak šíp že se musím někde z kotěhůlek harcovat kvůli třem munutám ...že se nějaká bába v zakouřené kukani koukne dítku na pupínek po očkování TBC poznamená sito na kartičku a založí do krabičky 😠
No byla to docela estráda je to v porodnici v suterénu a dneska tam bylo miminek něvrekom a asi to bejvá pořád akoráte dneska zpravovali výtah a já se tam sešla s 6 kočárama a do nákladního jsem se už s holkama nevešla tak jsme čekali až přijede ....a vyfokli mě ho uklízečky s kýblema na vozejku že jedou nahoru 😠 tak jsem zase čekala jak trubec no a nakonec jsem šla na druhou stranu chodby na osobní tam mě ho chtěla ukrást jedna baba že jede nahoru já říkám já už tu čekám asi 15minut rvala se do dveří tak jsem ji odpálila a jela jsem no a ve vejtahu nesvítilo světlo tak jsme jeli po tmě dobrý ne 😵

zajdla
29. zář 2009

Jitu super zážitky,teda 😠

zajdla
29. zář 2009

Beru tak co?????????????????????????????Kde jsi??????????????????,,

tanuki
29. zář 2009

jdu jí napsat sms 😉

katalines
29. zář 2009

Ahoj holky, tak koukám, že jsem prošvihla srazík 😔 sme mi taky některá mohla písnout sms-ku 😝

a co tu jinak nového? vůbec Vás nestíhám 😖

katalines
29. zář 2009

máte fotečky ze srazíku, tak tě aspoň pokochám 😅

beruskaveruska
29. zář 2009

Jé ahoj holky jdu právě včas co??? Katalinko ahoooooj 🙂

beruskaveruska
29. zář 2009

jo a je to OOOOKKKKK HCG roste jak má dneska to bylo skorem 400 tak ještě tak týden a mělo by to být ja má nad 5000 😀

zajdla
29. zář 2009

Ahojky Katalinko. 😀

beruskaveruska
29. zář 2009

jeje Zadluš 😀

zajdla
29. zář 2009

Beru tak po srdíčku si už změníš ten pas na těhulku jasné,ju. 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

beruskaveruska
29. zář 2009

jinak se moc omlouvám, že jsem vás nechala čekat, ale měla jsem u nás synovce byla jsem s ním u dr. a pak okupoval počítač tak jsem neměla kdy se ozvat 😲

beruskaveruska
29. zář 2009

Jo jo Zajdluš 21.10. na mě myslete