Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
5. led 2010

zuzi, ahá, tak to já bych chtěla spon do těch 25kg, to Filípek asi mít v první třídě 16kg nebude mít 🙂

http://www.zbozi.cz/items?q=Maxi-Cosi Priori XP...

tu je nejlevnější na netu,ale já bych potřebovala koupti v kamenným obchodě,aby na to byl příspěvek od pojištovny

valentynka
5. led 2010

ahá, tak ten babyspektrum to nějak neukazuje☹

zuzanka26
5. led 2010

aha vidíš, to jsem ještě vůbec nezjišťovala, jak to je. no uvidíme, každopádně nevím, jak tuhle sedačku budu cpát k někomu jinýmu do auta, nejlepší by bylo už jí nechat napevno v našem, ale často někam jedeme s někým jiným 😒

beruskaveruska
5. led 2010

Jituš ty pytle mohu jen doporučit jsou super. mám v nich na střídačku letní a zimní věci. nedostanou se tam moli a zabere to maloučko místa 🙂

pismenko
5. led 2010

http://www.skrblikshop.cz/autosedacka-cybex-pal... já ještě pokukuju po této, ale ta cena 😝

zajdla
5. led 2010

Tak já mám autosedačku vajíčko,pak 0-18 a poslední 15-36.Můžu říct,že do té 0-18 se Lucka už nevleze,protože jí tlačí ten pás mezi nožkama do pipky a kopala hrozně do přední sedačky.Už se jí prostě nevlezly nožky mezi ty sedadla.Tak už používáme tu největší.JInak má 16 kg a 100 cm. 😀 😉

zajdla
5. led 2010

Holky,je možné,že Lindu bolí břuch z kaše? ☹

kacena00
5. led 2010

ahoj holky, no tak krom písmenek mi ještě nešlo celej včerejšek a dnešekl přihlásit chjo

teda to video je drsný...a což teprve až bude eliška větší a bude se jí na posteli při přebalování točit jak na obrtlíku...to mi hlava nebere jak to budou dělat, já mám obě ruce zdravý a u přebalování a převlíkání se opotím jak myš!!!

písmen teda jak vy to děláte...já se s tím sexáním asi do fromy nedostanu bo co🙂

autosdačku máme romer 9-18 z 4000, přnes nám ji ježíšek, ale cyrda je do ní teda ještě krátke 😀 😀 tak eká na svůj okamžik slávy

pláče tak zase musim, to je děs toto, když už se přihlásim, nojo no, zkusim to zajtra přes den a to bude třeba i s odkazem na edajdu

kacena00
5. led 2010

http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

tak už nebulí ak sem to našla, mám tuhle- teda aspň myslím 😀

kacena00
5. led 2010

jdu hají pa

kremrolka01
5. led 2010

zajdi je to klidně možný
no my půjdem taky určitě do 9-18 kg, ty 9-36 kg my přijdou hodně "univerzální" a ne moc bezpečný
můj favorit je táto: http://www.detskyraj.cz/zbozi/8262-romer-king-p...

kremrolka01
5. led 2010

jé tak koukám že to je akorát starší model, njn máme stejnej vkus, stejnej kočár, stejná sedajda 😀

zirafik
6. led 2010

První?????????????

zirafik
6. led 2010

holky, my za chvíli mastíme k dr.

Tak jen krátce.... noce se začaly zlepšovat, ale pak přišly zas zuby 😠 ... už máme 3 a 4.se dere... takže to zas bylo na houby. Nicméně pořídila jsem na radu homeo čípky viburcol a ťuk, ťuk... zdá se, že je zase o něco líp 🙂 . Na dnešek jsme spali : 20 kojo 02 chvíli kňourání, 5,30 kojení 9,00 kojení.

Jináč skoro nic nestíhám a s láskou vzpomínám na válečku v těhu 😅

nemo1985
6. led 2010

Ahojky holky.

Ta zima už mi leze krkem, dnes ráno -7 stupnů.

Klube se nám 8 zub 😉

Dáváme malého očkovat na PREVENAR, schváleno zdarma to mají děti narozené od sprna 09,.
takže si to zaplatíme, dr. říkala, že dostane 2.dávky takže dáváme 4000,-

Dnes nevařím, protože máme ze včera fleky zapečené s uzeným.

JInak jsem od manži dostala k Vánocům notase, takže ted Vám píši z něho 😀

christla
6. led 2010

Ahoj holky!
Tak dneska jsme koupili sedajdu. Máme tu, co sem dávala Zuzka, ale tu XP. Je černá a má červené lemování pásů. No cena.....4990..... 😔 Je to palba, ale mě ty Maxi Cosi přijou nejhezčí a takový bezpečný a pohodlný..... Takže Kája už bude jezdit ve velké sedačce. Už jsem jí tam zkoušela dát, tak v ní tak jako důležitě seděla.... 😀

jitousek
6. led 2010

teda koukám že to je palba za ty autosedajdy .....my jsme naštěstí vyřešili předvánoční paniku jak jsem tu psla že máme od bráchy a že nám na ní nejdou sepnout ty pásu ....holky my jsme telátka brácha nám to musel jít předvést páč jsem mu hubovala že to zrovna nevihodil a cpe nám rozbitej krám a že si teď budem muset něco na rychlo shánět že Míša se už nevejde do vajíčka .........no a sedajda funguje prostě trdla brdla my jsme to do sebe secvakávali je tam pět součástek do jedné spony a musí se to tam dát prostě dobře do sebe aby to cvaklo 😵 jsem ráda že to fachá páč mě pojímali mrákoty na to naše neježdění nám tahle sedačka faaaaaakt udělá maximum služby Bráchův klušina v ní jezdil asi do 9let je od 9do 36kg náš Míša je habán a je už teď jak 1.5letej 😎

jitousek
6. led 2010

holky a ty pytle se pak když se to z toho vyndá tak asi už nejdou znova použít že 😎 ?Jinak se mě to líbí páč já mám věcičky v krabicích a zabero to moc místa 😉 😒 😎

valentynka
6. led 2010

ahoj holky,
Markét,ta sedačka taky vypadá dobře a myslím,že tu někdo na nějakou podobnou už dával odkaz že ?

Nemíku, super dárek od manži 🙂 to je jiná pohodička u notase než dřepět u stolu u pc coo ? 🙂

My dáváme Filípkovi tři dávky synflorixu, ta třetí bude ve dvou letech, ted nás to stálo 3100,- ty dvě dávky,ale jistota je jistota, bych se pak asi zbláznila,kdyby se něco stalo ☹

holky ty autosedajdy romer jsou nejlepší v testech,ale taky ta řacha za ně coo ?
ale už to zase nějakou dobu vydrží

kremrolko,dobrej favorit 🙂

Jitu, ty pytle můžeš použít 1000x klidně, dokud ho nějak nezničíš.
nahoře ny pytli je takové víčko,kterým to zaděláš až odsaješ vzduch z pytle a nahoře je takový svár se sponou,kterou jen přejedeš ten uzávěr a je to,
takže až tobudeš chtít vyndat, jen ten svár otevřeš a je to,okamžitě ti dotoho jde vzduch a je to zase jako pytel a zase znovu dotoho dáš věci a zase vysaješ a tak pořád dokola dokolečka 😀

jitousek
6. led 2010

děkuju za užasné představení vakuového pytle asi půjdu do nic hjen nevím které jsou dobré 😎

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

jitousek
6. led 2010

docela se mě líběj těch deset kusů za 340kč 😵

jitousek
6. led 2010

teda ať už jsme na jiné straně páč sem zase někdo dal mega odkaz dlouhej a to zobrazování je děs 😠 😎

jitousek
6. led 2010

klik klik klik 🙂

jitousek
6. led 2010

ještě ne ach ju 😒

valentynka
6. led 2010

jitu, mě ta stránka nic nedělá 😀 😀 😀 😀 😀

soráááč 🙂

valentynka
6. led 2010

jitu, neporadím s pytlem, bo jis dala odkaz ,kde jsou nové výrobky a tím pádem se to stále mění.
musíš odkaz přes hledač výrobků

valentynka
6. led 2010

jo záleží na velikosti těch pytlů, já mám myslím ty 60x80 cm, záleží kam to pak chceš uskladnit a co dotoho chceš uskladnit,ale na mimi oblečky super velikost, dala jsem tam filípka oblečení za 3/4roku

beruskaveruska
6. led 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20232926&tab=0
ahoj holky já tyhle pytle kupuju u nás u vietnamců a jedne je cca za 30,-Kč

zajdla
6. led 2010

Hojky.

Tak Linda dostala další kapky do nosíka.Pořád frká.Ach jo.Udělala ji výtěr a s výsledkem pak půjdeme na ORL. ☹