Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
12. led 2010

Jitu 😵

jitousek
12. led 2010

copak 😵

pismenko
12. led 2010

nic nic, jenom, že jsi to tak pěkně napsala 🙂

pismenko
12. led 2010

dojaté matky 😀

jitousek
12. led 2010

doajté matky už nedojnice 😀 😀 😀 😕 😅 😎

pismenko
12. led 2010

jj.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mi tady smrdí Domestos, sem vytírala chodbu a smrdí tím celej barák 😝

jitousek
12. led 2010

létající kachna se rozletěla po baráku jo 😀 😀 😀

jitousek
12. led 2010

že by ty Míšova kaše co jsem mu dnes vařila byl vtipná 😀 jsem trošku ujedla byla dobrá 😅 😎

pismenko
12. led 2010

no snad zaútočí na všechny bakterie 🙂 😝

Tom má taky odpolední, tak jsem sama samotinká ☹

pismenko
12. led 2010

já Doře taky užírám 😀 😀 😀 😀

jitousek
12. led 2010

a že jsou ty kašičky výborný 😉 😎 no ještě aby ne že za ty nekřesťanské peníze .....nám už se zásoby z Alberta za dobrej peníz ztenčují budu muset opět vyvalit peněženku a nakoupit krabice
😎

pismenko
12. led 2010

mě teda všechyn nechutnaj a taky to dost střídám,ale většina je dobrých...mě nejvíce chutnají od Sunarky

beruskaveruska
13. led 2010

ahoj krásné ránko 🙂 nějak mi to zas nechce odesílat příspěvky 😠

valentynka
13. led 2010

ahoj holky,
dodatečně Nemíku všechno nej ... 🙂

Jitu, no prosím tě, vy teda máte pech !!
to byc htělo nějaké elektrikáře neee ??? raději

díky za chválu výzdoby, jsem si toršku hrála s papíry, dodnes máme na zácloně FILIPEK 🙂 a furt na to ukazuje a já mu to musím vždy přečíst a on mává ručičkou 🙂

Jitu, my měli oslavu o dva dny dříve, tak to třeba udělejte o nějaký den později

valentynka
13. led 2010

jitu, ty nemáš DM poukazy ? tam jsou taky kaše a máš na ně slevu ,i kdžy malou ale joo,.¨

jsou tam super výrobyk, ted jsem koupila pack 4ks ubrouskl vlhčených, kde na to byla sleva 60kč,takže ty 4balíky po 80ks vyšli na 60 🙂 a jsou tam dva kupony.
pak nějakou drogošku, dvacka ke dvacce a ušetřila jsem 200,-

zuzanka26
13. led 2010

ahoj holky,

u nás noc naprd, v půl pátý na mě dělala Sárinka z postýlky mňaaaauuuuuuu, to jsem fakt myslela, že mě odvezou!
Přidávám se k těm co dojídají kaše. Já teď večer dělám krupicovou kaši z Nutrilonu, moc jí to chutná.
Ale mám tucha, že nám rostou další zuby, protože to je trhání sebou a pláč v noci. 😖 😕 🙄

valentynka
13. led 2010

tak já kaše neujídám a ani nedojídám.
když nesní, jde to do záchodu,ale dělám pořád stejně,takže to vždy smlaskne, jedna báseň 🙂

kremrolka01
13. led 2010

ahojky, tak u nás noc byla taky příšerná, sice hezky usnul v osm, my ještě něco s Petrem řešili na baráku a když jsme se chystali do postele v půl dvanáctý tak se Kuba probudil a řádil skoro do dvou do rána 😖
on byl včera celej nějakej nesvůj, pořád se vztekal, když jsem mu něco zakázala nebo mu něco nešlo tak jak on by si představoval, ale jak, až jsem z toho byla přešlá, on byl pořád tak hrozně hodnej a včera najednou takovej vztekloun uřvanej, doufám, že ho to přejde
byla jsme v tom papírnictví tak mám nakoupíno, doufám, že val nebude vadit když se budu opičit 😝 když já na takovýhle věci nemám fantasii 😅 tak jsem koupila girlandu, balónky i barevný papíry 😉

kremrolka01
13. led 2010

holky, asi jste slyšely, ale raději posílám dál
http://www.novinky.cz/domaci/189047-vadna-sarze...

kacena00
13. led 2010

brý den!!!!
tak o najednou stačí jeden klik, druej klik a já tu sem!!..nehápu..nechápu, ale hlavněže sem se sem konečně dostala!

hle tak oni ledňáčci budou mít velký oslay!!!fíha! tak to znamená e senám to už taky blíží, hihi, sem si vzpomněla jak na mě šlo psycho před rokem- jéééholky přede mnou porodily, už budu na řadě já, a pak mi kremrlka chtěla nechat pochovat jakoubka v porodnici a já se táááák bála ho vít do ruky, chichi, to už je rok, téda to je něco!!!

kouknu co píšete a třeba stihnu ještě i ěnco napsat ež se dráče probudí

valentynka
13. led 2010

Kremrolko,taky budeš vystřihovat jméno joo?
nevadí mi,že se budeš opičit 😀😀

já ani nevím jak mě to napadlo, chtěla jsem prostě nějak zdůraznit toho Filípka a myslím si,že tím nápisem jsem to zdůraznila hodně 🙂

jinak ten vadnej nurofen mám doma, nenačatý, kupovnaý v prosinci,jak měl filda ty horečky, naštěstí jsme dodělávali to starší balení.

kacena00
13. led 2010

holky já už vím prd co se tu napsalo 😀 koukla sem na video bobisty chodičky Julinky, ta je teda strašně moc šikovná, pusinka 😵 a jak se změnila, z tý je teda holka jak lusk, krásná 😵

vzpomněla sem si, že se tu řešil prevena, my byly na 1.dávce- prý si to vzal po patronát stát a z původních 1700 Kč teď stojí jedna dávka 1200, daší nám dá na narozeninovovu prohlídku a za rok další dávka a ta by už pak měla působit celožitvotně, takže ne 4000 jak psala nemo myslím..

cyrda tam ukazoval hodiny nad dveřma a řikal tata a doktorka na něj: táta no ten už musel do práce a já říkám, no on ukazuje hodiny,že dělaj tik tak - většinou to zní jako tatak nebo tatatyk, když to někdo nezá myslí si, že mluví o tátovi 😀, a to samý když řiká tachtach, jako kač kač, všecko zní jak táta 😀

jak píše kremrlka u nás je to to samý, už teda deší dobu, když se ráno probudí už mi ukazuje a říká- toje toje totoje a čeká e to ze sebe všechno vychrlim cotoje, když pije snídani, sahá mi pořád a nos, oči a pusu a dokola mu musím říkat že je to pusinka, očička, nosánek, no prostě hlína a večer než jde spát už je unavenej a má dudla v puse tak aspoň ukazuje a říká místo toje "k" a ukáže azse "k" a ukáže něco jinýho aby honem eště stihnul nějký zpravodajství před spaním 😀

prostě koblih 😵 máe to štěstíe je mazílek odjakživa ale teď je to kort vtpný, když to na něj přijde, místo pusiny je to jak píše market hotový voblíznutí 😵 😀 😀

a jináč vím prdlačku a musím jít vařit oběd

kacena00
13. led 2010

a hlásím se k dojížděčum kaší, my furt jedeme bez příchutí a ty sou prostě ňam 😀

zirafik
13. led 2010

čusík holky, tak jsem tu po odmlce 😖 . Moc moc vás zdravím a vězte že na vás často myslím, ale lítám jak čamrda
😖. Něco novýho tady???

Já mám teď zkouškový, tak nějak nestíhám 😝 .

Malá je občas hodná, občas zlobivka 😅 . Problémy máme s těma zubama, raší jí čtvrtej a ona to nějak blbě snáší... rve si vše do pusy, slintá, řve a v noci se budí ☹ . Homeo čípky v celku pomáhaj, ale ty dávám jen občas... no na dnešek jsem nedala a bylo buzení 00, 02, 5,30-kojo... ale hezky se naučila, že v noci prostě prso nedostane 😵 a večer už většinou sama usne 😵 ...
No ale přes den spánek 🙄 - 30-45min dopol. usne u prsa..... odpol. 30min. v kočáře...

zirafik
13. led 2010

Jitu, Míšovi vše nej k zítřejším narozeninám 😵 😵 😵

Markét kráááááááásně jsi to napsala....... člověk by řekl jeden blbej rok, ale jaký velký rozměr vnesl do našeho života.....je neuvěřitelné, že z novorozence máme za tak ,,krátkou" dobu osobnost, která chápe, co jí říkáš a dokážeš ji zahrnout takovým citem, který nelze vyjádřit slovy"

endlessblue
13. led 2010

Nazdárek kočandy... dneska se tu pěkně scházíme...

připojuju se do klubu, těch.. .co nestíhaj.
Zítra mi přijde poštou další kuklička z Merino vlny od šikovný holky tady z koníka, tak se těšíííím!!!!!!!!

Zároveň začínám zjišťovat jakou koupit autosedačku. Jsem marná... nerozumím tomu.. chjo chjo chjo. Nevím, jestli má naše auto ten ISOFIX... a nevím za jakou cenu mám koupit sedačku. 4000,- mi přijdou pořád dost velký peníze. 😉

Joo a mamča bude zajištovat Juli dort k narozkám... bude na něm její fotka. 😀

endlessblue
13. led 2010

Jo a mé roční "miminko"... nemá stále ani jeden zub 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😕

christla
13. led 2010

ahoj holky!

Tak nám furt nějak blbne net, chvíli jde, chvíli ne... 😖
Já dneska dávala ještě dohromady manželovi papíry, odpoledne jsme se byli projít. Ty dny horzně rychle utíkají. Kdyžjste tady tak hezky psaly....
Je to neuvěřitelné, když má člověk svoje dítě..... Na Káje je ted taky vidět každý den, jaké dělá pokroky, co už vyluzuje za zvuky a kolikrát to už zní jako slovo. Nejradši má ale stejně "máma". Tak se tetelím. 😀
Nevěřím tomu, že ta tři měsíce už budeme slavit rok..... 😕
Připadá mi to všechno jako včera.

jitousek
13. led 2010

dobrý večer jdu pozdravit ....dneska jsme byli na cvíču pak přijela mamka tak jsme se prošli odpolko jsem lítala kolem prádla mamk hlídala no a už máme večer Míša už spí byl hotovej ......jinak jsem zjistila s tím jak se vztekal a nechtěl chodit spát že nesmíme spát dopoledne a chodit spát jen po O a to tak kolem 1h aby si schrupnul maximálně dvě hoďky a pak ho do večera udržet bdělého jinak by nespal až v deset nebo v jedenáct ....tak že to jsou nejnovější poznatky ohledně našeho spaní ........já vím je to individuální a hlavně my ten spánek máme od narození podivnej když už si člověk myslel že je vše jak má být přišlo nové období a nové zjišťování .....ale což nějak se s tím poperem no 😉 😎 😵 😵 😵

jo a jinak jestli někdo má v mezičasech čas na knížku tak vřele a s chutí doporučuji všem co jste tu knihu co mě donesl ježíšek .....Matka z cukru a oceli aneb degenerace, kterou na mě spáchalo mateřství..... 😎 čte se to samo hlavně jsou to takové blogy nebo fejetony na dvě až tři stránky což není na hluboké ponořování a čtení prostě akorád na mezičas když není do čeho píchnout ...ehm já teda mám stále co dělat ale na tohle jsem si čas našla 😉 😎

jitousek
13. led 2010

http://www.nakladatelstvi-millennium.cz/knihy/m...

tady je jak ta kniha vypadá a je tam i ukázka 😉 🙂 🙂