Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
23. led 2010

tady asi nějaké to aktuální 😵 foto luciánasů https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

rintintyna
23. led 2010

jééé to je moc krásná fotka LUcianasů, tak je povedená 😵
mě to prostě baví sem přijít po dlouhé době a udivovat svýma tt 😀

valentynka
23. led 2010

ahoj holky,
tak jsem tu narazila na smilenu, jak prodává kuklu 🙂

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

valentynka
23. led 2010

tééda Danielek je už velkej 🙂

noo rinty, fakt udivuješ, u jen 7týdnů, fíha 🙂

tanuki
23. led 2010

Val, jojo, to je přesně ona 😵 akorát když se s ní domluvíš, tak to neudělá z akrylu, ale nekousavé vlny 😵

tevina
23. led 2010

Ahoj holky,

Žiraf Kristýnka je krásná a teda vůbec nejste pozadu,adámek taky ještě v 8m nelezl a nikdo nic neříkal.

Rinti krásný tt 😉

Holky my byli dneska u zápisu,takže už máme doma skoro školáka 😕 No styděl se takže tam z něj toho moc nedostali.A měli ho fotit na památeční list no a co myslíte?Nevyfotil se takže nemáme nic 😠

Jo jinak kluci jsou nastydlí oba,adámek kašle a tomík k tomu ještě má hroznou rýmu.

zajdla
23. led 2010

Tak vidím,že nesme samotní nachlazení.Ale pěkně mě to štve.Hlavně,že je Linda naočkovaná.

Rinty teda,za chvilku to může být.Hoď další foto pupu,ať vidíme,jak krásně rostete. 😉

Luci by sem mohla taky nakouknout a poreferovat,co je u nich nového.

Tevi teda to letí.Z Tomíka už bude školák.Teda.Škoda,že nebude fotečka.Tak až půjde 1 den do školy,tak musíš fotit o život. 😉

pismenko
23. led 2010

Ahojky 🙂 u nás svítí sluníčko, tatínka máme na horách 😝 , dítě spí a já jsm uklízela uklízela a uklízela 🙄 🙄 🙄 a to nemám koupelnu..se mi do ní nechce 😝

Tevi, tak to začnou zase nové starosti se školákem, ale určitě se mu tam bude líbit 🙂

Všem marodům 😲 😲 a těhulím taktéž

kremrolka01
23. led 2010

čauky, u nás teplota žádná, vyrážka taky ne, akorát trochu kašleme a to všichni
u nás to ta šestá nebyla, spíš viróza, po tý oslavě na to skoro všichni doma lehli s horečkama
rinty šak nás to zajímá 🙂 jsem zvědavá kdy tady začne druhý kolečko 🙂

kremrolka01
23. led 2010

Pavlí krásný foto, na tý jak se směje mi přijde celej manža 😉 a je šikulka, nechtěj toho moc, u nás na cvíču jsou třeba dvojčata holky a ty začly lízt minulej měsíc takže v 10 měsících a u doktora jim nikdo nic neříkal, každý dítko má svoje tempo, podívej Julče se taky moc lozit a vstávat nechtělo a jako první z ledňáčků chodí 😉

kremrolka01
23. led 2010

luci to na společné fotce moc sluší a Daneček je krásnej, celá maminka 😵

jitousek
23. led 2010

zdravíme u nás též bylo sluníčko a já jsem byla vyvětrat sebe a Míšu nádhera 😵 mrazivo ale krásně 😎

hlavně že už je Kubíkovi líp 😉 a nemá teplotu 🙂

týnka to má teda za pár už se nemůžu dočkat nových miminek

jo a apropo kremrol druhé kolo už se přece začalo 😉 Evitka přece 😵 😵 😵 😵

jitousek
23. led 2010

jo a luci má krásné fotečky v albíčku a ani neřekne teda 😎

valentynka
23. led 2010

Tevi, týý jo, už skoro školáka joo?
škoda že není fotečka,ale jak píše Markét, první dne až se půjde, tak to bude fotek 🙂

no já jsem taky zvědavá,kdo začne další kolečko těhu 🙂 abych to nebyla já 😀 😀 😀 😀

áá ted dočítám, jojo jitu máš pravdu ,druhé kolo nečekaně založila Evit 🙂 ta byla ooooopravdu hoodně rychlá 😀 😀 😀

Filípek mi začal taky lézt na 9,5 měsíci

rintintyna
23. led 2010

holky díky, nový pupu pořídím asi příští týden, nijak zvlášť neroste, tak možná až v úplném závěru, jako to bylo u Tanuky 😀 jj taky jsem zvědavá, kdo bude následovat Evit, jestli tu náhodou už nějaká taková není a nemlží 😵 neměly bychom tu dělat takové mezery.

kacena00
23. led 2010

hojahoj!!!tývoe rinty já za měsíc rodila 😀 😀 😀 😀 😀

už se to blíží, paráda zase bude minimimísek na obdivování 😵 😵 😵 😵

pájo, já fakt nemyslím, že by malá byla nějak pozadu, náš mrňous se začal aktivně převracet na břicho ve 3,5 měsících a do 7 měsíců nepředvedl nic novýho a už mi tu lozí okolo nábytku jak drak a někdy se ve stoji pouští a zkouší stabilitu..s tím jak je malá dlouhá, tak je lepší že si třeba začne stoupat dýl (kvůli zádíčkum) všakkaždý dítě je jiný a musí jinak využít toho svýho potenciálu, svaliků, temepramentu a tak, ona určo ví co dělá 😉 😀

kacena00
23. led 2010

holky a co e-mimino? jde tam uzavřená skupina, nikdo se tam nedostane, když se dáme zamknout a je to podstatně ovládatelnejší než FB..na ten teda taky nemám...

jitousek
23. led 2010

val to jak jsi mě poslala s tím pavoukem teď jsem na to koukala 😖 jsem myslela že se pobleju fuj fakt mě to natáhlo 😝 teda ta ženská je odvaz a prase fuuuuuuuuuuuuuuuuj ani za auto bych ho nesnědla brrrrrrrrrrr 😝 😝 😝 😝 😝

valentynka
23. led 2010

Jitu, fakt tě to natáhlo joo?
no já na to koukala se zatajeným dechem teda a otevřenou pusou 😀 😀

já bych to taky nesnědla, raději bych byla bez auta

jitousek
23. led 2010

no faaakt se mě zvedl dvakrát kufr brrrrrrrrrrrrrrr 😎 😝 😝 😵 😵 😵

beruskaveruska
23. led 2010

🙂 holky nepoužíváte některá z vás mancudu????? a názor na ní ?? manža nechce šátkovat tak se poohlížíme po nějakém nosítku vhodném už od miminka. jako miminko tam moc času trávit nebude, ale něco na fofr cesty potřebujeme děkuji berušky moje 🙂

tanuki
23. led 2010

Beru ahoj, no tady manducujeme my, Kremrolkovi, žirafkovi..zapoměnla jsme na někoho? 😀 a jsme spokojení, nebo je teď fajn levnější liliputi. Jak se máte? Až ěnkdy budete mít v Praze víc času, zajděte do Brány k dětem, jsou tam látkové plenkos..a nosítka..za ceny jako na netu..

beruskaveruska
23. led 2010

Tanu já už se do porodu do PH nedostanu. Jezdím do Ústí , ale tam je to na otočku. bránu k děten znám z netu koukala jsem tam na olenky. pustila jsem se do šití vkládaček 😀 jsem zvědavá jak nám to látkování půjde 🙂

beruskaveruska
23. led 2010

na plenky 😉

tanuki
23. led 2010

jasně, šikovná mamina ušije ledacos, ještě záleží na materiálu.. 🙂 jé a můžeme se pak na Vás přijít podívat, až...? 🙂

beruskaveruska
23. led 2010

až co???

tanuki
23. led 2010

až schodíš ten pupek 😀

beruskaveruska
23. led 2010

tanu šiju z bavlny a z flanelu to jsem se dočetla, že flanel dobře saje. dělám 3,4, vrstvé tak uvidím. nic mi to neudělá látky doma jsou , stroj taky a ruce snad šikovný mám 😀 ještě musím ušít náhradní povlečení do košíku.

beruskaveruska
23. led 2010

já přijedu do PH i s karličkou neboj určitě uděláme v létě srazík 🙂