Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
26. led 2010

homeo rozpustit na lžičce vody sice to trvá ale jde to 😎

pismenko
26. led 2010

to homeo se rozpouští ve lžičce vody a může se podávat několikrát denně

no myslím, že nejhorší je to proříznutí, Doře ty klofáky porostly od té doby docela dost a něják neprotestuje...myslím, že Juli se vyraší hned v zápětí vedle, ono je to bolí třeba 14 dní před tím, než ty si něčeho vůbec všimneš...no ale dá se to zvládnout.Dorka byla taky protivka

jitousek
26. led 2010

já jdu zítra na cvíčo taky chodíme jednou týdně 😉 a sama samotinká taky nemám nikoho na kočárkování ....i když chodíme s kámoškou z porodnice cvičit stále ona je někde v pejru a nemá čas nikoho jiného tu nemám 😔 jenom Vás na pokec ........jinak kamarádku nemaminku ta s náma byla v sobotu ale ta je vytížená až běda .........babičky moje mamka občas přijede a tchýně no ta taky někdy přijde ale víte jak 😎 no tak že tak asi píšu taky inzerát 😅 😎

pismenko
26. led 2010

počkejme na stoličky a špičáky, to bude peklo 😕

pismenko
26. led 2010

tak to já mám ve škole sociálního vyžití nad hlavu a jsem ráda, že mám doma klid.

valentynka
26. led 2010

holky, tak já teda o šatníku pomlčím, mám teda hafo věcí,jenže jsem doooost nakynula a nemůžu to nosit, takže ted mám pár hadříků co se dá nosit, ale jinak narvanou plnou skřín 😀
si furt říkám,že určo zhubnu a ono prdlajs ☹
ale jsou to věci třeba už 12let starý, co jsem začla chodit do práce,ale jsou ok, takže se s nima nechci loučit, plno sukní,světříků,triček a nemá to kdo nosit ☹
levně mají v KIK
mě dotoho ted manžel nekecá,si to kupuju za své prachy, tak co. On má teda taky plnou skřín v chodbě 😀

Baruš, já si nemyslím,že to jsou zuby, to bude něco střevního a asi má chudinka taky podrážděnej žaludke z toho blinkání ☹

Veru, my se zubamaa neměli žádný problémy, jen asi dva dny byl v noci takovej ukňouranej,že se furt převaloval,ale jinak pohoda

valentynka
26. led 2010

tak to já taky trpím sociální izolací 😀

moje mamča zajde obden tak na hodinku až dvě, ségra jedno za týden
1x za měsíc si dáváme spicha s holkama v kavárně pro děti

kámošku mám,ale ta už má větší děti a ta druhá taky, chodí do práce,takže čas nemají ☹
aspkn,že chodíem s těma holkama jednou za měsíc

kacena00
26. led 2010

já vidím, že sem asi za hysterku 🙂 ale u nás se zuby nikdy takhle neprožívaly, jen u jedniček byl nerudnej a nasranej přes den a blbě spal, a v noci to samý, ale jak řikám, kdyby to bylo zubama vožvejkával by co by mu přišlo pod zuby a to už neudělal od neděle, resp. naposledy siněco sám od sebe žužlal v sobotu...takže mi spíš přijde,že to nedělá, protože mu je zle

no nic, nebudu dělat vlny, uvidíme, každopádně myslím, že zuby sou moment. posl. co nás trápí

jo a to homeo myslím ještě jiný...já ho rozmačkám mezi lžičkama a dám s trochou vody polknout, veru písnu ti jaký homeo mi bylo doporučeno, každopádně myslím, že oučinek to mělo max pro mě psychickej že se snažím něco udělat

a ten neklid přestal ve chvili kdy zub v celý šířce prolezl dásní a pak když už roste tak je klid- aspoň u nás

kremrolka01
26. led 2010

Veru oni rostou pomalu
třeba tohle je fotka asi 14 dní po tom co se mu "prořízli" jakože tam měl výstupek ostrej na dásničce
http://petrawe.rajce.idnes.cz/Kubicek_11._mesic...
teď už to jsou klofy pořádný, ale kouše s tím všechno možný jenom né jídlo 😀 už mi prokousnul tepláky, dvě trika, ale když má v jídle nějakej větší kus, tak to ne to on kousat nebude 😠 aspoň že nehryže při kojení, to zkusil jednou a víckrát ne 😀
u nás byl se zubama malinko problém že se častějc v noci budil když se prořezávali ty spodní, horní problém žádnej a teď se klubou dolní dvojky a taky zatím v pohodě
od nemoci jí tak o půlku míň než toho snědl předtím, ale nijak to neřešim, nenutím ho, to už mě varovalo hodně lidí, že kolem toho roku můžou začít jíst míň
Baruš u vás bych se taky divila kdyby to bylo zubama, jsem zvědavá na ty výtěry co vyjde, no snad bude prďolka zase brzo v pohodě
jdu do hajan, dobrou 😲

beruskaveruska
27. led 2010

ahoj krásné ránko 🙂

já přišla od našich jsem zmrzlá tak jdu zase zalézt do svého pelíšku. máme tu -14 to je hnus. tak se opatrujte a až se vyspím nakouknu

endlessblue
27. led 2010

Dobrý ránko... tak už taky vstáváme o něco dřív a né v 9 😀

Díky za tipy s těma zubama holky. Tak já z toho udělala Julči zub a on jí kouká takovej střípek, asi tak 5x menší, než má Kubíček na fotce 😀 😀 😀 😀 😀 No neva, ale já už tomu říkám zub. 🙂 Jde to fakt pomalu, už 2 dny nic moc změna...zato dítě je na zabití... pořád mrčí... asi se zbláázníííím 😠

Dneska máme plavčo.... ale venku je zatím -16 tak asi kočárkem nepojedu, ale pojedeme autem.. páč po koupání do tý kosy, to by asi nebylo dobrý.

valentynka
27. led 2010

ahoj holky,

Baruš, ty určo nejlíp víš co by to mohlo být 🙂 bo s ním jsi, někomu to může připadat na zuny, někomu ne.
neřekla bych že jsi za hysterku, máš obavy a to je přeci jasný!
já bych asi bláznila,kdyby mi takhle blinkal a kakal vodu 😖 😖

držím pěsti na výsledky

kremrolko, ti rozkousal věci joo? noo tak to má teda pořádný klofáky

endlessblue
27. led 2010

Nazdárek kočky..... asi ještě budu otravovat se sedačkou. Až malá vyroste z té 9-18 co se potom kupuje???? Další autosedačka,... nebo už jen ten podsedák????

valentynka
27. led 2010

no tam asi myslím záleží taky na výšce,ale řekla byhc,že se pak ještě kupuje autosedajda,
no musím se po tom podívat

valentynka
27. led 2010

http://www.odpovedi.cz/otazky/kdy-podsedak




Dětské autosedačky 15-36 Kg a podsedáky.
Dítě je již poutáno pouze bezpečnostním pásem auta.

Autosedačky kategorie 15-36 Kg se dají rozdělit do 2 skupin:

I.Celá autosedačka
II.Podsedák
Celá autosedačka
Charakteristika
Doporučujeme nepodléhat mínění, že dítě je již velké a postačí bezpečnostní pásy auta!

Menší děti – 15-25Kg
Pokud jste doposud použivali autosedačku kategorie 9-18 a chcete pro díte maximální bezpečnost, jednoznačně doporučujeme celou autosedačku, kdy je dítě dodatečně chráněno proti bočnímu a zadnímu nárazu.
Máte jistotu, že pás auta vede ve správném místě. ( děti si rády s něčím hrají, a pas auta je po ruce 🙂 )
V zatáčkách (kdy se stává nejvíce nehod) dítě pevně, rovně sedí a nenaklání se .
Některé autosedačky mají i nastavitelnou výšku opěrky hlavy.

Možnosti upevnění v autě:
I.upevnění prostřednictvím bezpečnostních pásů automobilů
II.upevnění prostřednictvím „nohy“ a bezpečnostních pásů automobilů nebo ISOFIXU - lze do všech automobilů – s i bez isofixu
III.ISOFIX - upevnění pouze v automobilech se systémem isofix, výhodou je rychlá instalace do auta. Pozor: autosedačku s ISOFIXEM zpravidla nelze instalovat do auta bez ISOFIXU
Podsedák
Vhodný pro velké děti, kdy kromě splnění zákonné podmínky používání dětské autosedačky do 12 let nebo 150cm, zajišťuje to, aby dítě, které je poutáno bezpečnostním pásem auta, pás neškrtil a vedl ve správném místě.
Přídavná bezpečnost oproti běžnému zabezpečení v autě pro dítě žádná...

Autosedačky 15-36 kg vynikají moderními vzory, které se budou líbit Vám i Vašemu dítěti

kremrolka01
27. led 2010

veru určitě tu 15-36 kg
výborný jsou ty cybex a už ani toliko nestojí
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8322-cybex-soluti...
paní v prodejně říkala, že ty podsedáky jsou na prd, resp. to už může dítě bejt jenom připotaný a vyjde to nastejno
já jsem si říkala, že jestli budem mít druhý, tak to akorát tak vyjde, že půjde do Cosiny a Kubovi se koupí nová 15-36

kremrolka01
27. led 2010

dneska je venku jak v Mrazíkovi 🙂 každá větvička ouplně bílá, modrá obloha, sluníčko, ale teploměr pořád ukazuje -12, tak ven asi nepůjdem, pochybuju, že to odpoledne nějak výrazně stoupne
včera Kuba usnul ve čtyři a spal až do sedmi 😕 tak jsme čekali večer ještě na taťku než přijde z večerního lyžování
dneska jsem se smála 😀 my s Kubou děláme s hřebínkem čísi čísi, nejdřív já jeho a pak češe on mně, dneska vyhrabal smetáček a dělal si čísi čísi 😀

valentynka
27. led 2010

Kremrolko 😀 😀 když on ten smetáček taky vypadá jako hřebínek 🙂

Filípek taky dělá čísi sobě i mě 🙂
a už se začíná mazlit s plyšákama,když mu řkenu at udělá mazliky,tak se hned přitulí, to je tak kráááásný 🙂

u nás taky svítí sluníčko, uvidíme taky s prochajdou, ted chodíem na boby
včera přišla mamča a vzala si filípka sama na boby na hodinku, tak jsem ještě douklízela a uvařila, bylo by to fajn,kdyby si takhle nědko občas fildu vzal ven 🙂

endlessblue
27. led 2010

HOlky...tak to joooo, já myslela, že pak ve 3-4 letech budeme kupovat další sedačku za 4000,- 😒

Tím pádem ty cybex budeme jednou potřebovat 2 že??? 😀

Jo a Péééti, poslední otázečka. Když máš tu Cosinu v autě. To jí tam máš pásama upevněnou nastálo a pak do toho jen vrzneš Kubíka a zapneš ty pásy na sedačce. Nebo to pokaždý vyděláváš i z těch tříbodových pásů v autě????

endlessblue
27. led 2010

Hehe.. čísi čísi se smetákem... 😀 julča mi zase smetáček pěkně vožvejkala 😅 .. no buduju přirozenou imunitu dítěte, no ne???? 😀

kremrolka01
27. led 2010

veru máme jí nastálo 😉

valentynka
27. led 2010

endy, proč dvě sedačky ?

endlessblue
27. led 2010

Tý jo, ale na ty Cybex je teď na těhle stránkách fakt mega akce... jinde se ty sedačky 15-36 pohybují skoro zase ke 3000,- 😖

valentynka
27. led 2010

holky, co dnes vaříte ??
jsem vyndala kuřecí prsní a nevímc o mám udělat, asi udělám řezanku a k tomu bramboráčky

endlessblue
27. led 2010

mno.. zákonná podmínka je, že dítě musí jet v autosedačce až do 12ti let.. takže nakonec budeme mít několik let v autě dvě ty sedačky... 15-36kg 🙂

valentynka
27. led 2010

ááá tak Filda se mi nečekaně vzbudil po hodine a čtvrt ☹ normálka psinká dvě hodinky
jsem myslela,že jako jdu ted vařit a ona prdlačka ☹

kremrolka01
27. led 2010

ale třeba tady 1550, chce to hledat 🙂

valentynka
27. led 2010

joo takhle jsi to myslela, tak to joo 🙂
no aby jsi tam nevozila nakonec tři sedačky 😀 😀 😀

kremrolka01
27. led 2010

já vařim i s malým, on si sedí v kuchyni a na lednici má magnety a to je vám zábava sundavat je a zase dávat zpátky na ledničku 😀

kremrolka01
27. led 2010

já mám ze včerejška naloženou vepřovou panenku, tak si jí jen hodím na pánev a k tomu salát
Kuba jí bude mít s dušenou mrkví a bramborem