Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
10. bře 2009

Zuzi, malá je rozkošná a hezky hačá 🙂 a krásně pase 🙂

valentynka
10. bře 2009

jééé Jůůlinka je taky rozkošná,
holky jsou to krasavice 🙂

lucianas
autor
10. bře 2009

Val, ahoj. Taky koukám, jak ty mimča tady pěkně rostou a stále do krásy. Však mají po kom, ne?

pismenko
10. bře 2009

Ahoj holky,
tak máme 4930g a 59cm...no je to kousek 😀 😀 😀 Závěr: Zdravé dítě - pravil doktor 😵 😵

Kyčle taky super, má je v naprostém pořádku, tak jsem happy, ale taky dost vyflustnutá, dělala jsem ještě velký nákup, malá byla u mamky, tak jsem měla čas oblítat masnu, drogerku, pak kaufland, no znáte to 🙄 🙄

lucianas
autor
10. bře 2009

Markét, gratuluji ke kontrole!!!

nemo1985
10. bře 2009

Markét........... tak to malá taky krásně měří a váží 🙂

kremrolka01
10. bře 2009

Markét gratuluju ke kontrole!! To má Dorotka úplně na gram přesně jako Kuba před týdnem u doktora 😀 akorát byl o centimetr kratší 😀
val nám tohle přitahování do sedu ukazoval doktor už teďka že máme cvičit 😕 😕 😕 no tak doufám, že mu tím neubližuju, ale přitahuje se, hlavička mu jde teda trochu do záklonu a přesně se u toho chechtá jako Verči Julinka

lucianas
autor
10. bře 2009

Ještě jednou pro jistotu se ptám ...... nevíte někdo???

lucianas • snž • Dnes v 18:12

Která pravidla porušuje: | Zruš Můžu se zeptat:
Nevíte náhodou někdo, zda ještě platí to, když má někdo dítě do 6 let, zda je možné dát výpověď zaměstnavateli ihned, případně do konce daného měsíce? Jednalo se o paragraf rodinné důvody.

kremrolka01
10. bře 2009

ještě jsem zkoukla miminka, no všechny jsou moc krásný a šikovný 😵 😵 😵
já taky fotim, ale někam se mi zatoulal kabel a nemůžu ho najít tak mám fotky zatím jenom ve foťáku

pismenko
10. bře 2009

No Luci to nevím, možná Kremrolka??

kremrolka01
10. bře 2009

luci já myslím že to nejde, ale nevím to na 100%
měli by platit ty dva měsíce

kremrolka01
10. bře 2009

tak nám dneska pišla pozvánka na vítání občánků a zrovna se trefili přesně na čas kdy jse objednaná na gyndu 😠 tak se budu muset přeobjednat

pismenko
10. bře 2009

Vy to máte přes týden??

lucianas
autor
10. bře 2009

i tak holky díky. zkusím ještě někde pozjišťovat.

lucianas
autor
10. bře 2009

Kremrolko, snad to bude v pohodě a přeobjednají tě

kremrolka01
10. bře 2009

jj, příští týden ve středu ve čtyři

kremrolka01
10. bře 2009

luci jukla jsem i do zákoníku práce a žádnou takovou výjimku jsem tam nenašla 😒
ten náš brouk dneska asi spát nebude, ale aspoň je hodnej, vrní si a buší do plyšáků

lucianas
autor
10. bře 2009

Kremrolko, díky, jsi moc hodná. I když je to škoda, že nic takovýho není. Hmm, co naděláme. 😒 .... snad to Kubíkovi vydrží a bude tak hodný a brzy usne.

Já jdu taky si lehnout. Ještě dám sprchu a ráno musím vstát dřív a umýt si vlasy, nějak jsem to nestihla. ... dobrou noc!!

janda79
10. bře 2009

ahoj holky!
tak dneska se Míša vylepšila, jsem šťastná, ale pořád to není ono, nějak se nechce podřídit autoritě(jakože mně 😀 ). když po ní chci jenom takové běžné věci, tak dobrý, ale najednou se zasekne a je hotovo.
Zajdi, ani vařečka nepomáhá, to mladou dámu chytne hysterák a je konec, to není to pravé ořechové, ale kdysi to zabíralo 😅 .
no nevěřily byste, ženský, co zabírá! normálně prachy, to bych se picla. Manža dává malé do kasičky drobáky. a včera, jak zlobila, tak jsme se před ní domlouvali s manžou, že jí tam jako nic nedá, protože Míša zlobí a je to špatný. nevěřila bych, jak jí to sebralo. když nezabírá nic a toto ano. takže, milé dámy, hanba nám, že na to jdeme krz peníze, ale jináč to fákt nejde, jsme úplně přešťastní, že fungujeme celkem v klidu a pevně doufáme, že bude den ode dne líp a líp. ÁMEN!!!
jo a od noci mě bolí v krku jako prase, tak stříkám bioparox, snad zabere!

janda79
10. bře 2009

jo a dneska jsme byli s naší fenkou u ženicha a snad budeme mít za dva měsíce štěňata, takže kdyby některá z vás chtěla hladkosrstého foxteriéra po lovecky vedených rodičích, máte možnost ho mít 😎

nemo1985
11. bře 2009

Dobré středeční ránko Všem 😲
Zatažený a deštivý den tu máme u nás 😠

S malým jsem vzhůru od 7h.
Dnešní noc : 20h, 1h, 6h 🙂

Už od rána tu brebtá a je vidět, že je mu lépe, že je vykaděný 🙂

zajdla
11. bře 2009

Ahojky dobré ráno.

U nás taky prší.Ach jo.

Jinak já skončila večer na ušní pohotovosti.Bolelo mě ucho jak blázen.Mám zánět zvukovodu.Dal mi atb mastičku a dnes už je to lepší.Jsem ráda,protože to bylo nesnesitelné.Krk už bolí míň.Septisan zabral.Rýma se už taky pěkně rozjela,tak snad to už brzo skončí.Ach jo.Malá už taky smrká,tak snad stihnem to očkování.

kremrolka01
11. bře 2009

zajdi tak to je mi tě líto, hlavně že se ti už trochu ulevilo 😒

my měli noc zase na jedničku 21:45-3:45-8:15 a už zase chrupká 🙂

jandi 😀 tak to abysme už začli sbírat drobný 😀

zirafik
11. bře 2009

ahojík,

tak se mi holky vcelku od včera ulevilo ... vypila jsem asi 4,5 litru nápojů, papkala brusinky a uroval a ono to asi vcelku zabralo.... Nicméně ráno jsem zase trošičku pálení cítila 😒 ...asi jak jsem přes noc neproplachovala... Kolem poledne mají být výsledky z moče. Předpokládám, že mi ta ATB stejně nasadí, aby se to řádně zaléčilo.... 😒 Jojo, štve mě to, takové patalie, chudák malá 😒 ... aby to po mě nepodědila ☹ . Býv.kolegyně na to trpí fakt hodně a její malá to má už asi taky, leželi ve špitále 😒

Zajdi, tak to si taky teda užíváš 😒

zirafik
11. bře 2009

Holky ☹ , jako by těch blbých zpráv nebylo dost tak jedna květnovka přišla o mimi ☹ . Nikdo neví, jak to přesně bylo.... ale nějaký náznak, že snad úraz 😒 . Ale je to fakt hrůza, ani nechci pomyslet, jak se holčina musí cítit 😢

jitousek
11. bře 2009

Ahojda zdravím v pyžamovém dopoledni 😀

od rána tu poletuji v pýžu a asi ještě budu teď drndám koš nouhou hauuuu to naše dítko je čertík porád potřebuje kolem sebe někoho na pozorování ......ajni zvířátka mu nestačej maminka jedno velké zvíře musí bejt furt na dosah jinak bulíme a vyžadujeme si stále dělat nějaké kraviny aby jsme se smáli od ucha k uchu ......do očiček bych si dala nejraději sirky v noci nic moc od 23h do 2h hotová sova pálená byl když zrovna nebroukal tak mu vypadl dudák a bulel tak že jsme se takhle propracovali až k dalšímu kojení místo spánku no mazec ...ráno jsem si chtěla poležet cááák to jde? Mišulín si broukal a pak se poblil a řval tak že jsem vztala a už bude skoro poledne chjuuuuuuuu teda maminy já nevím jak to děláte ale já mám pocit že nic nestíhám.......jen jsem se nasnídal a pověsila plíny a tím to hasne ......už jsem zpacifikovala babi na vození tak snad se odpoledne trošku zkulturníííí náš bejvák a já si chvíly orazim 😎

jitousek
11. bře 2009

aaaa mladý pán usnul jdu se kůlturnit než bude sháňka po prsu 😀

jitousek
11. bře 2009

tak jsem přidala pár foteček .......Míšulka spííí nestačím se divit 😎 a já se stihla převléci ustlat a naložit ještě jednu pračku 😎 obídek mám připravenej v lednici jen ho ohřát ale každou chvíly se určo vzbudí tak že to nechám na potom až ho nakrmím a vypravím babče na prochajdu ..........te´d tu krásně svítí svítíčko ale je zima a napadl opět sníh .....no jaro jak vyšité doufám že to už jen bude strašákovat a bude brzo teplíčko 😉 nemůžu se dočkat 😵

ver.kuc
11. bře 2009

Nazdárek holky...

Žiraf... to je fajn že je líp!!!!! 😉 Té květnovky je mi líto. Je síla přijít o mimi takhle pozdě.. to je fakt šílený!!!

Zajdli... tý jo...bolest v uchu. Měla jsem to jednou a je to děs... od tý bolesti člověk neuteče 😒

Holky, vy máte asi opravdu extrémně šikovný miminka. Zkoušela jsem naší mladou vzít za ty ručičky. No, hlava jí šla tak do záklonu, že jsem jí musela položit, páč bych jí snad zlomila vaz. Ona jí vůbec neudrží.
Dneska ráno jsem zkoušela koníky. Položila si jí na sebe.. takže to nebyla úplná rovina, pacinky pěkně pod její prsíčka a chvilku, asi tak minutu pásla. Pak jí ta těžká hlavinka žďuchla dolů.. naštěstí mě na prsa, takže celkem do měkkého 😉

ver.kuc
11. bře 2009

Jitu..máš to fakt náročný. Já malou nakojím, přebalím.. pak povídáme trošku a pak už chce vždycky spinkat. Asi tak 2x za den je vzhůru mezi kojením, ale to si vystačí sama v lehátku s hračkama. Ale snažím se jí v téhle době věnovat a asi prudit s tím pasením 😅