Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
12. únor 2010

holky dík 😀 je teda fakt, že kdo ho viděl třeba před měsícem a půl tak nestíhá z toho jak se šíleně proměnil, z mimina už je prostě klouček 😀

zajdi že tě vidím, zapomněla sem se tě zeptat už tuhle jak si psala že malý dáváš pamykon..vy už zase rýmujete? to máte skoro pořád od porodu viď? achjo...

market proč bys měla bejt hrozná matka? jako za to, že se tyhle baciláci posraný šířej vzduchem fakt nemůžeš... vyprdni se na stresy navíc si děláš výčitky zbytečně, doruška tě teď bude hrozně moc potřebovat, tak neplakej a buď s ní.. a ta antibiotika bych jí teda taky dala...uleví se jí a budeš mít jistotu že se jí nepřitíží..na co chce její doktorka čekat? až bude mít dorče čtyřicítky?

pro sraz sem taktéž a klidně i pro jiné místo než prágl, já z panoramat pražskejch s cyrilem až tak odvařená nebudu..a z těch lidí co se kolem mě budou hnát šílenou rychlostí už vůbec ne... bych třeba i někde přespala, dát si spolu večer až smradi usnou vínčo..to mi nepřijde marný 😅

musm za svým řvoucím hadem, tak pa

kremrolka01
12. únor 2010

tak Velikonoce jsou 5. dubna

pismenko
12. únor 2010

Tak jsem pro ty antibiotika byla a dora už je má v sobě 😒 😒 v poledne měla nurofen a stejně má momentálě 39.8, tak te´d budeme čekat zda zaberou.Mluvila jsem o nis s paní lékárnicí a řekla, že to jsou léky s rychlím účinkem a že se ji brzo uleví. každopádně nejí, teď jdu zkusit trochu přesnidávky. Prakticky celý den spinká buď na mě nebo na Tomovi, je tak hrozně odevzdaná, až mě to děsí 😢

pismenko
12. únor 2010

Tak v 16:00 dostala ATB, před chvilkou jsme naměřili 40,3, trochu jsem ji očáchla, dalal čípek Panadol a jdu hledat číslo na pohotovost, protože propadám panice. Ona je úplně mimo, už ani pít nechce ☹ Taky jsme udělali zábal na nožičky a opět spí......

holky, kde ste

valentynka
12. únor 2010

markét, zábal na nohy NE !!!!!!!!!

valentynka
12. únor 2010

vyhledám ti jak se správně dělají zábaly

určitě jí tu teplotu srazí, vydrž momentík,hned to sem dám juu?

valentynka
12. únor 2010

to nemůžu najít

ale pokud děláš zábal,tak nesmí být nidke žádný igelit, mokrý ručník by měl mít něco kolem 17st, tak nějak, nesmí to být příliš studený, na to pak suchý ručník.
nesmí se dávat zábal na ručičky a nohy, musí se vydržet 20minut, pak sundat a za dvě hodiny znovu,pokud to teplotu nesrazí, nesmí se ale srážet o víc jak jeden stupeň

valentynka
12. únor 2010

ale pokud už dorynka ani nepije, tak bych raději na pohotovost jela,aby ji prohlídli

tanuki
12. únor 2010

jej ☹ studený zábal nebo klidně opatrně sprchovat

valentynka
12. únor 2010

holky,Filípkovi se udělala taková krupička mezi prstama u ručiček, nevíte z čeho by to mohlo být ??

v pondělí s ním půjdu kvůli té žloutence píchnout a hned jí to ukážu,popřípadě zajedu ke kožní, ta to rozpozná hned

měl před dvěma dny půlku kiwim,ale nemyslím si že by to bylo z toho a taky poprvé se oprudil,ale v třísle pravým, tak to mažu imazolem a vypadá to na dobrý cestě, neměli jste to taky někdo ??

pismenko
12. únor 2010

Tak jsme na 39,0 tak asi čípek zabral, spinká tady na zemi v dekách u tv

pismenko
12. únor 2010

vypínám pc, at to tady nehučí, ráno podám hlášení.
všem díky za podporu 😲

zuzanka26
12. únor 2010

Markét chudinka Dorotka, držte se. Chudáček. papa

tevina
12. únor 2010

Písmen ted to čtu,chudinka dorinka ☹
dáváš čípky po 3 hodinách?střídat se mají dva druhy,třeba panadol a nurofen a taky jsme dávali studené obklady na kotníky a na zápěstí.žínku namočit do studené vody a přikládat,na zabal jsem si netroufla,

jitousek
12. únor 2010

markét a dory držteeeeeeeeee se holky juj je mě Vás líto a snad bude zítra lépe chju chju naprosto soucítím a to jede manža na ty hory jo??? Bych ho asi nikam nepustila a dostal by kouli železnou na nohu páč si vzpomínám jak jsme měli virozu a já celou noc byla doma sama Míšánka jsem nosila na rukou a on plakal plakal vždy ně usnul na chvíly v náručí když jsem ho chtěla položit začal znova nic nepomáhalo hrůůůůzaaaaaaaa a já se modlila ať už se začne rozednívat ☹ nic pěknýho když ty naše prdelky mají nějakou bolístku a není jim dobře ☹

tak snad zítřejší den ukáže a bude fakt už lépe držíme palečky a posíláme pohlazení a pusinku malému nemocínkovi Dorušce 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
12. únor 2010

šmarjá Markét tak držíme palečky, kdyby se ti nezdála tak radši ji vezmi na pohotovost, ale snad ty antibiotika zaberou, chudinka malá ☹ my dělali zábaly podle toho odkazu val a fakt teméř hned klesla teplota o dva stupínky, to měl taky čtyřicítky, namočila jsem plínku do vlažné vody a zabalila hrudníček, nohy a ruce volné

tak já jdu ještě pobalit kosmetiku a jídlo a zítra ráno vyrážíme, tak snad tam někde nezapadneme, tady celý den sněží
mějte se tu krásně a hlavně ať jsou všichni marůdkové brzy zdraví 😲 😲 😲

pismenko
13. únor 2010

Dobré ráno 🙂

Tak noc byla kupodivu vcelku dobrá, ale stejně jsem byla s každým zavrtěním a kašlem vzhůru. Dora se pere statečně, teplotu má už jenom 38.3 🙂 a už vymýšlí lumpárny, ale pořád je taková lítostivá a ukňouraná.
Ráno vypila 90ml mléka, tak jsem ráda, že do sebe dostala nějáké tekutiny. Za hodinku vyzkouším půlku přesnidávky a na oběd trochu polívky. no myslím, že mám velký oči, ale třeba aspoň něco do sebe vpraví. Teď mi tady něco velice vypráví a je jak nakřáplý hrneček 😅

zuzanka26
13. únor 2010

Ahoj,Dobré ráno. 🙂

Markét myslela jsem na vás, tak to jsem ráda, to vypadá,že to už zabralo, tak hurá a to jídlo to se časem spraví. Ty jo, tak to jste si užili, to teda byly horečky!!! Te´d už to bude jen lepší. 😉

pismenko
13. únor 2010

Kremrolko, užij si dovolenku 🙂

beruskaveruska
13. únor 2010

ahojda

Kremrol krásnou dovču 🙂

Markét hlavně , že teplůty pomalu ustupujou držím palce at se malé Dorince brzo uleví.

valentynka
13. únor 2010

ahoj holky,

Kremrolko,hezké hory 🙂
my frčíme za týden 🙂

Markét, tak snad už bude Dorynce dobře.

jsme byla ted přidělat sedačku do auta tu novou,tak snad jsem to tam dala správně, filípek spinká a MM jel do práce v 10 a příjde po půlnoci.
až se filda probudí,tak pojedem k mamče aspon na chvilku a půjdem se s Filípkem projít, včera s ním byla kolem baráku a ušel velkej kus, šikulka 🙂

tanuki
13. únor 2010

Markét, tak to je bezva, že už je líp. Jojo, je to děsný, že ty děti se vlastně vyleží až když jsou skoro na smrt, jakmile mají jen 38, tak už vymýšlejí lumpárny 😀

pismenko
13. únor 2010

to jo, řádí tady jak černá ruka....snědla trochu přesnidávky a celé 4 piškoty 🙂

christla
13. únor 2010

Ahoj holky!

tak my jsme opět marodi. To jsme byly v úterý na kontorle, všechno O.K. a od včera má Kája horečky. dneska jsme radši zajeli na pohotovost a má zánět nosohrtanu. 😢
Už bych do všeho kolla, vážně. Mám ze všeho už depky, protože nemůžeme už třetí týden na krok z baráku.

christla
13. únor 2010

Jo a chtěla jsem se vás zeptat.
Když jsme přijeli z té pohotovosti, tak se Kája pokandila. Když jsem jí rozbalila, měla to takové hlenovité a měla v tom krvavé nitky. Ale z čeho????? Kravské mléko jí nedávám!!!! 😕

jitousek
13. únor 2010

chris obávám se že je to průjem ☹ to asi bude souviset s tím krkem mám pocit že ba to mohla bejt viróza střevní 🙄

jitousek
13. únor 2010

teplota i s tím nosohltanem může bejt předchůdcem průjmu nebo obojí dvojí dohromady teď to řádí 😔
máš doma .........jako hleny a krev je prostě u mimíse docela hnusnej průjem ...to by Ti mohla vyprávět Baruška s Cyrdou maj to za sebou a .......a my máme z léta za sebou ☹

jitousek
13. únor 2010

Markét hlavně že už je líp včera byla krizovka a teď už bude zase dobře uvidíš 😉

Kremrol pěkné sněhování na horách užijte si to tam 🙂

já jedu v pondělí na týden k našim .......už jsme tam na tak dlouho nebyla asi 3 měsíce tak že vyrážíme s Míšánkem už se moc těším na změnu je to potřeba 😵 😵 😵

beruskaveruska
13. únor 2010

ahoj tak už jsme doma z Prahy v Ikee jsem si bomba nakoupila a ted jdu odpočívat mám toho plný zuby 😀