Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
5. bře 2010

beru já taky nekupoju a nekupovala jsem balenou ale třeba někde je voda špatná a někdo raději kupuje páč by měla bejt lepší než no ale když pak napíšou tohle tak to je fakt jako síla no

kremrolka01
5. bře 2010

dneska mi přišel balíček z MMB tak mám radost, objednala jsem mu čepičku plátěnou s tou ochranou na krk aby měl k móři a dvě tríča s krátkým rukávem a paní mi navíc posala dvě tríča s dlouhým a kraťásky, tak jsem nadšená 🙂

zítra má přijet mamča s taťkou, mám nakoupený kuřecí stehna, nemáte někdo nějakej dobrej recept než oobyč pečený s kořením?

jináč děkujeme za pochvaly 😉

tanuki
5. bře 2010

Kamčo, dobrý tip, Zodac v domácí lékárně fakt nemáme 😔
Kremrol, fotky báječné, taky bych byla pro větší sraz, klidně nějaký víkend 😵 ať si dětičky taky užijou.. a na ten Váš víkend nikdo děti nebere?

valentynka
5. bře 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5001121

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5001102

tak jsem po sto letech dražila

je to od jedné paní, takže za jedno poštovné

valentynka
5. bře 2010

kremrolko, tak taky super kup vid,.
ty kšiltovky jsou dobrý,že mají chráněný krček proti sluníčku

udělej ty stehna na zelenině, normálně pokrájej na kostičky mrkev, petržel, trošku celeru-nemúsí být, cibuli, na to hod ty stehna, podlej to a je to dobrý jako příloha a k tomu ještě brambory

valentynka
5. bře 2010

já na sraz jedu, s holkama od nás, co taky koníkujeme.
jedem zase do toho josefova dolu a je to na tři noce

jitousek
5. bře 2010

valentýnka dražila oooo to je pěknééé super 😵 😵 😵 😵

já jsem si koupila teďka nextovku taky na jaro tady u nás v sekáčku a je taky moc pěkná a nebyla ani drahá v kik jsem pořídila super vestičku taky za pár kaček tak že jsme na jaro vybavený jen ne a ne přijííít no 😎

beruskaveruska
6. bře 2010

ahoj u nás je totálně bílo se z toho fakt pos.... 😠
a co vy??? co prckové??? je to lepší??

pismenko
6. bře 2010

Ahoj holky 🙂 U nás teda bílo není, ale je zima.Ovšem svítí krásně sluníčko, tak snad se udělá i trochu teplo 😎

Zběžně jsem Vás prolétla, já vím, že Vás opět zanedbávám, ale něják nestíhám 😝

Předně musím pochválit všechny nové fotečky, na ty jsem mrkla 😵

Beruško 28tt 😵 no super, to se tak rychle kutálí 😵

valentynka
6. bře 2010

ahoj holky,

Jitu, děkuji za pochvalu vydražených věciček 🙂
určo Filípkovi vydrží i přes léto a kalhoty jsou super,že se dají srolovat při případném teplu 🙂

u nás bílo, po sluníčku ani památka, bejvávalo a už mě ten sníh pěkně sejří 😠

Filípek spinká, v papiňáku se mi dělá řezanka 🙂

endlessblue
6. bře 2010

Brý skoro-poledne....
tak mi manža chtěl pláchnout dopoledne na lyže..... ale byla jsem drsná... a pomohl mi trochu doma.

V troubě se dělá kačena s nádivkou... tak jsem si ho koupila zpátky... ale luxovat, vytírat podlahy, služba dole na chodbě, koupelna... to bych zkrátka za dopoledne nestihla. Tak mi alespoń udělal ty podlahy a odfičel teď před obědem do posilky. Malá spí... tak jdu loupnout brambory... a bude hotovo.
Polívku jaksi nestíhám.

Odpo jdeme k ségře na narozeninky, to zas bude veselo 😀

valentynka
6. bře 2010

ahoj ahoj 🙂

my byli odpo u tchýně a pak jsem šli nakrmit kačenky a pak nakoupit do prioru a hurá domů, zpátky už busem,bo byla dneska fáákt zima.

Filda měl spát a né a né usnout, tak jsme ho před chvílí vyndala z postýlky, ted si s tátou hrají a půjde v 7 chrupat, je od 1 vzhůru

jitousek
6. bře 2010

brý sobotní večír my dneska jsme malinko slavili Manžův sváteček byli tady naši a uděli jsme si dobrej obídek no a odpoledne pěkně Mišoutek spinkal dvě hodinky vyhajal se do růžova a pak s našima řádil a pěkně si pohráli a teď už šel hají a manža šl na nočku tak že jsme samy 😎

nalila jsem si sklínku červeného a relaxuji 😵 😵 😵

christla
6. bře 2010

Ahojky!
Tak já jsem s Kájou sama doma, manžel šel do hospůdky, tak jsem zvědavá, kdy se vrátí.
Dneska jsrm tady měla rodiče, tak mi to hezky uteklo.

Jinak u nás je taky bílo, ale venku přes den nemrzlo, tak to taje. 😝 Já měla takovou radost, že je tady konečně jaro a ono prd. 😒

Beruško, ty se nám hezky blížíš do finále!!! 😵

christla
6. bře 2010

Jo holky, chtěla jsem se zeptat, jaký dortík jste měli k 1. narozeninám? Nás čeká oslava příští měsíc (!) 😕 a nevím, jaký dortík takovému ročnímu dítky dát. Když jsem se dívala ke Kremrolce do alba, tak se mi líbil ten jejich.
Kremrol, to jsi dělala sama nebo jste ho kupovali? Pokud jsi ho dělala, napsala bys mi recept?

Nebo holky kterákoliv z vás! Díky moc!!!! 😲

beruskaveruska
6. bře 2010

AHOJ

teda Val to má Filda dobrou výdrž co???

Markét mě to moc teda neutíká 😀 chci jaro pak to pojede 😀 😝

Verun zkoukla jsem konečně fotky a malá je fakt jako princeznička a Petruška jak dávala fotky tak taky nádherné jen bych nepoznala panáčka cyrdouška 😀 Kubíčka jo to je celej tatínek , ale panáček je ouplně jinej 🙂 stejnak je to krásný jak se ty miminka mění co???

já ted zkouším hýbat pupíkem a budím mladou jsem zvědavá zda se zadaří dneska je potvůtka nějaká línější, ale asi už to tak bude - méně místa. v úterý jedu na kontrolu tak jsem zvědavá 🙂

jo a natáhnu fotečky a hodím pupíka 🙂

zuzanka26
6. bře 2010

Ahoj holky,
tak u nás už dva dny bez teplot, zato teď začal nějaký kašel, tak doufám, že už nemoci skončily, no my furt někde trajdáme, tak to asi bude tím.
Já dnes jen upekla jablečný koláč a udělala jednu pomazánku, zítra přijedou babičky a děda na návštěvu potěšit se s myškou.

jitousek
6. bře 2010

huráááááá bude fotos já už se těším 😵 😵 😵 jo a Chris by nám mohla taky ukázat svojí už málem roční kočku už jsme jí taky neviděli ani nevím 😎 😉 😵 😵 😵

zirafik
6. bře 2010

ahoj holky, já taky relaxuju 😵 ... válím se u tv s notbookem ... dnes se hodlám konečně vyspat 😝 a tak spím v obýváku a manža s malou v ložnici.... jídlo na ráno mají předchystáno 😉

zajdla
7. bře 2010

Ahojky pěkný den.

Zuzi tak snad už bude malá v pohodě.

Val super fotečky. 😉

Beru kde jsou ty fotečky?Nevidím je. 😀 😀

Včera u tchýně v pohodě.Pak přijeli naši s Lucinkou,tak Lucka pak byla pořád u mě.Bylo vidět,že se ji už moc stýskalo.
Navečer přišli sousedi na utopence.Rozdělala se minibečka s pivem 14%. 😀 BYlo tam 10 piv a všechno se vypilo.Utopenci byli pochváleni,tak jsem ráda.Dokonce si i dětičky baštily jak o závod. 😀

Dneska udělám jen kuře a asi pozveme ještě naše na utopence,protože jich ještě dost zbylo.No uvidíme. 😀

zajdla
7. bře 2010

Jo a z Lindy máme ráčka,couvá pořád.Na kolínka jí to ještě moc nejde,ale snaží se. 😀 Zatím ji vytahuji z pod gauče nebo z pod topení. 😀 😀 😀

pismenko
7. bře 2010

Dobré ráno 🙂 Tak u nás taky nechumelilo 😝 😝 Táta ještě spí, jde na noční 😝 😝 😝 a já se tady snažím něco podělaqt, ale jaxi Dora mi nedává šanci 😀 Momentálně rabuje koš se špinávým prádlem 😅

pismenko
7. bře 2010

Zajdi, to je malá šikula 🙂 🙂

zajdla
7. bře 2010

Já mám taky hory prádla.Teď mám zaplou myčku,ještě hodím pračku a začnu vařit.

zajdla
7. bře 2010

Rinty malá je krásňoučká. 😉 V té zavince není skoro ani vidět.Drobeček. 😀 😀 😵 😵 😵 😵

zuzanka26
7. bře 2010

Dobré ráno,
tady je krásně, sluníčko, ale dost zima. I tak mám dobrou náladu. Maličká se rozhodla dnes vstávat v 6 😕 tak to teď už zalomila, asi bude spát dnes dvakrát.

Já čekám dnes návštěvu našich obou babiček a dědy. Tak půjdu vyvářet. Koláček už mám upečený ze včerejška.

zajdla
7. bře 2010

Holky,kdy se může dávat oliv.olej a máslo do jídla?už jsem to zapoměla. ☹

pismenko
7. bře 2010

Zajdi, já jsem začla, když jsem Doře začala vařit.

Zuzi, užijte si návštěvu 🙂

jitousek
7. bře 2010

bré nedělní dopoledne u nás je sluníčkově nádherně je teda zima ale krása 😵 😵 😵

Míšánek usnul v 11h a ještě spí pak si dá obídek my jsme už po O a pak asi půjdem na procházku koukací do kočárku 😵

jitousek
7. bře 2010

zajdi já tyk jak píše písmenko 😉

hele zajdi teď jsem si vzpoměla někdy jsi tu psala že dáváš malé mlíčko večer tak mě vyvstala otázka jestli nekašujete ??? a pak jsem to zapoměla napsat a zeptat se 😎