Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
21. dub 2009

do nožičky.....božíčku, to nepřežiju ☹ 😒 😖 😔 😢 😨

zirafik
21. dub 2009

Holky, kdepak je Lucianas??? Včera měla být na kontrole....

endlessblue
21. dub 2009

Markét... je to tak...malé to bodly do stehýnka!!!! začala hulákat, už když jí ty nohy chytly....aby se neškubala.... poslední dobou sebou mele tak, že mám pocit, že mi spadne z přebalováku 😀

endlessblue
21. dub 2009

To je fakt... že tady Lucík nebyla.... snad je všechno v pořádku .... určitě jo 😉

rintintyna
21. dub 2009

Lucka byla minulý pátek na prvním velkým UTZ a vše je v pořádku, včera měla být podle mě akorát poradna a výsledky krve. Jinak pokud vím, všechno v poho včetně NT prosvícení 😉

endlessblue
21. dub 2009

supr dupr 😉

kacena00
21. dub 2009

tak to je fajn, že sou lucka i mimi v pohodě

rinty, teda ti povim, že se vůbec nedivím, že se ti podvědomí nemůže uzavřít, může to bejt zvláštní, hezký, ale podle toho co píšeš i dost nepraktický 😀 😀 😀 😀

já sem takový zvláštní stavy měla asi měsíc po operaci št. žlázy, pořád sem chodila jak ve snách, byl to takovej zvláštní hezkej stav 😀

holky já už přestávám vládnout tělem i duší 😝 takže postupně:
večer začal rykot jako blázen, byla sem z toho dost vyplseklá, půáč to začalo bez varování, zničehonic u prsa, uspala sem ho, za hodinu nanovo - vypustila sem z něj litr vzduchu a vykadila ho, seděl na michalovi a oba usínali u televize, v 21 30 sem ho nakojila, chrápal do 0 30 - dobrý - ovšem pak se začal budit po 2 hodinách (furt jí jak uplněj maloš, chjo 🙄 )
no a na završení sme si dali budíček na 6 30. kurňik, kdyby se raději chtěl probrat na první noční jídlo v půl jedenáctý, ráno by to vyšlo na 7 30 a to ještě sem schopná fungovat

ráno už nezabere, je děsně nasranej, když ho zkouším uspat, už se těší, až ho rozbalím a on si bude půl hodiny hrát nahatej pod hrazdou, usne až v deset, a to mě se už nechce, takže u nás takhle 😝

je mi hlavně líto michala, je čím dál víc grogy a do práce chodí čím dál tím dýl, jednoho dne nebude schopen vstát vůbec..

market, oni nám zpočátku fungovaly kapky sab simplex, pak byl nutroš, to bylo děsný, hovňousci jak lepidlo, to byl fakt blbý, a pak sme začali plně kojit a kadil co krmení jak novovrozenec, no a po týdnu se mu to břicho zase zbláznilo a děsně se mu nafukuje...se to pořád nmění všechno, spánek, jídlo, kadění, že se v tom vždycky už začínám orientovat a najednou řach a všechno je jinak

kacena00
21. dub 2009

tak já jdu na zahrádku, kurnik, než se vyvalim je poledne, sem jak zpomalenej film, sem zvědavá, kdy to tělo přijme, že prostě nebudu spát tak jak by ono chtělo 😀

endlessblue
21. dub 2009

Baruš.... zkus kojo čaj od firmy LEROX... hele, já mám vyzkoušený, že jakmile je v tom čaji kmín, tak malá chrupe a je jí dobře. Když si ten kojo čaj s kmínem nedám, tak taky mrzoutíme 😉 Tak zkus ještě toto. třeba to alespoň na chvilku zabere.

endlessblue
21. dub 2009

Jinak..mamča už je v nemocnici, ale operace až ve čtvrtek. Pořád se to prodlužuje ☹ ale bude jí operovat primář, tak snad je to tak lepší. Už nervama nevím coby 😒

kacena00
21. dub 2009

endy dík moc, já myslím, že kdyby se nebudil tím chroptěním a rýmou, tak by zaspal dýl, protože teď je schopnej chrápat od deseti do jedný odpo, jenže v noci, jak s ním nikdo moc nemanipuluje a je v podstatě furt vleže, tak je víc zasoplenej a furt to v něm děsně rachtá

no ale ten kmínek vyzkoušíme zase na ty prdánky, horší je, že mi ten lerosáckej vůbec nechutná...ale se šťávou se to dá 🙂

endy to je fakt na palici, snad už je to poslední změna termínu, budeme na maminku všechny zítra moc a moc myslet,

kacena00
21. dub 2009

aj honem jdu baštit, mladej se asi brzy vzbudí - moje prsa slouží jako biolog. hodiny, cítím, že se zase začly stahovat a pracovat a téct 😀 😀 😀 (v to sem např před deseti dny ani nedoufala 😅 😕

endlessblue
21. dub 2009

Baruš... to je fajn, že jste se zase tak krásně rozkojili.... 😉

Já jsem taková popelnice. Mě ty bylinkový čaje chutnaj všechny stejně 😀 😀 😀

endlessblue
21. dub 2009

Jinak v Sama doma je už dneska Kubelková. Herdek, ta po tom dítěti vypadá skvěle 😉

kacena00
21. dub 2009

hm tak v tomhle sem teda zase popelnice já - vypadám, jak kdyby mě z tý popelnicwe vytáhli 😀 😀 😀

sem si to taky řikala, když sem na to koukala, navíc mluví moc hezky, tak mi byla dost sympatická dneska, ale budu se muset podívat na net na dnešní pořad - na jeho konec, páč mi nějak uniklo, proč se tak tlemila ta druhá moderátorka, že ani nemohla mluvit 😀 , prostě se s diváky nerozloučila a tak radši vypli zvuk 😀

jo, endy ještě prej bejvá kojokrize ve třetím měsíci, tak to už máme za pár a začne to nanaovo, ale to aspoň nebudu tolik vyjukaná, předtím sem to vůbec nečekala 😝

kacena00
21. dub 2009

jooo a sluníčko stále spí 😕 doufám, že si náš pacholíček ten režimek neobrátí 😝

helicek
21. dub 2009

baf..........to zase dostanu vynadáno, že sem vůbec nechodim 😀
Ale jsem vpořádku, 18.5. jdu na velký ultrazvuk, včera u doktorky jsem viděla zase srdíčko mimíska, tak mě to potěšilo, 1 kg navrh, se docela držím, jenže mě stále nechutná jíst, ale snažím se baštit aspoň to ovoce a zeleninu a jedno teplé jídlo denně

zirafik
21. dub 2009

jj, heli, to si piš, že dostaneš vynadáno 🙄 🙄 .... takže hudry hudry..... proč za námi občas nepřijdeš 🙄 . Týjovka 18tt, ty téééééda jedeš 😅 ... jenom 1kg?? 🙄 ... já mám už 15 🙄 🙄

zirafik
21. dub 2009

jsem tu z vycházky a obídku - sežrala jsem polévku, hranolky a kuř.medailonky, kávu se zmrzlinou, banán se šlehačkou a čokoládou 😅 😝 😝 , byla to paráda 😵 ... až na to že jsem hodila držku 😒 .... naštěstí nakolena, takže mám odřený koleno, lýtko, trochu kotník a bolí mně rameno.... to víte padat z takový vejšky ... jsem už nějak nemotorná a těžiště těla je posunutý, tak jsem takovýhle trdlo 🙄 🙄 ... do břicha jsem se nebouchla a snad se ani vevnitř nic nepošramotilo tím úlekem a trhnutím 🙄 🙄

zirafik
21. dub 2009

jsem holt trdlo májový ... chudák ta naše princezna 🙄 🙄

Endy, ve čtvrtek budeme mamče moc držet palce.... určitě to dobře dopadne a pan primář to zvládne na 1 😉

pismenko
21. dub 2009

Ahoj baby 🙂 tak máme 5630g a 63cm 🙂 takže je to žížala vcelku hubená, ale prospívá na 1*

Bodanec v klidu, akorát začla ryčet, když ji to sestra vytahovala, ale chvilku jsem pochovala a byl klid. Pak jsme razili na kyčle, tak taky na 1* a už tam nemusíme 😵

no jsem zvědavá, jak to bude večer nebo v noci, máme kdyžtak parelen čípky a když bude mrská nebo bude mít přes 38 tak máme 3/4 dát. tak uvidíme 😒

endlessblue
21. dub 2009

Ahojky Markét.. tak nakukuju, co hlásíš!!! Máte krásný míry!!!!! Skoro jsme vás dohnaly váhově... ale na délku máte teda modelkovský míry.... to my jsme o 3cm menší 😉

My dávaly ten Nurofen... a zabralo to bezvadně.... ale čípek je asi jednodušší, páč malá ten sirup plivala a musela jsem jí to dát na 2x, páč půlka toho skončila na pyžámku 😉

endlessblue
21. dub 2009

Ježíš žiraf... neměla jsi v tý kavičce rumíček 😎 😉 ? ... teď na sebe už musíš dávat bacha. Jeden kotrmelec a už tě povezou 😉 abys pak neměla dubňátko!!!!!!

zirafik
21. dub 2009

Endy, no kdyby byl aspoň rumíček, tak je to na co svéct, ale takto můžu jen říct jaký jsem střevo 🙄 🙄

Markét, já myslím, že jste úplně akorád 😉

zajdla
21. dub 2009

Teda holky vy jedete.

Heli jsem ráda,že jste ok.Jen jedno kilčo,to já už přibrala 4,5. ☹

Endi ve čtvrtek budem mamči držet pěsti. 😉 Jo a ten nurofen je i v čípkách,ale nevím od kolika měsíců. 😉
Já jsem dávala ze začátku jen čípky,protože malá všechno blila. ☹

Žirafíku teda.Dávej pozor.

Písmenko tak super míry.Dorotka je šikulka,že zvládla i dobře očkování.

pismenko
21. dub 2009

Žiraf 😕 😕 😅 ty trdlo májový 😀 😀 , ale neboj airbagy určitě fungují 😉 😉

Veru, taky budu držet pěstičky, ale tady se opravdu špatné zprávy nenosí, takže to bude dobré a v pořádku 😉

Jinak my máme vykoupáno a sladce se spinká, prákticky už od kojení, tak jsem zvědavá, snad to zasspí a ráno bude OK.

Holky a co je s tou Luckou?? ozvala se?? Snad bude jenom bez netu... 😒

zajdla
21. dub 2009

Písmenko,tlumočila Rinty,že jsou Lucka i mimi v pořádku. 😀 😵 😉

pismenko
21. dub 2009

Tak to je super, já jsem moc nedočítala, jen to tak prolítla, takže mi to asi uniklo 🙂

zajdla
21. dub 2009

Tak jsem teď skončila s žehlením.Nějak se to nakupilo.Začínala jsem v 8.To jsem šikovná co?Tak jdu do pelechu.Jsem zvědavá,kdy bude Lucka vstávat.Ráno jedem do Hodonína vláčkem.Malá se už těší.Tak dobrou noc.

kremrolka01
21. dub 2009

ahoj holky
Markét gratuluju ke kontole 😵 máte krásný míry, mě už z toho našeho sedmikilovýho valibuka pěkně bolí záda a to se milostpán musí před spaním uhojdávat na rukou, to jsou muka pro záda 😝
Veru ve čtvrtek to mamče určitě dobře dopadne, budu na vás myslet
Pavlí teda po takovým nášupu bych taky asi padla do nejbilžšího pangejtu 😅 😉 😀
Kubík dneska hezky usnul, brečel jen malinko, hezky jsme ho s beruškou (Jarkou) vyvenčily
tak jsem teď ještě jedno krmení odstříkala do zásoby do mrazáku a jdu taky do hajan
dobrou 😲 😲 😲