Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
18. kvě 2009

a dávám ho do zavinky,takže ta ho taky hzeky drží a on má pak pocit jako že je přitulenej u mě

nemo1985
18. kvě 2009

Ahojky holčiny, tak se po delší době hlásím 🙂

já v neděli s malým přijela od mamky, byla jsem v Chomutově týden u rodičů, mamča měla dovču
týden oni byli u nás a pak já jela k nim,
malej mi ted v kočárku spinká 😉

tuto středu jdeme na vítání občánků, se těšíme 🙂

jinak zoubky zatím nemáme,

stále kojím, příští týden jdeme na druhou dávku vakcíny

pismenko
18. kvě 2009

No nemíku to je dost 🙂 🙂

zirafik
18. kvě 2009

ahoja holky,

Zajdi, nám říkala prim. z neonatologie, že je dobrý dát do pytlíku mouku, rýži nebo něco takovýho a obalit bavlněnou látkou a můžeš polohovat o stošest 😉

Nemíku 😠 , kde trajdáš.... byla tu po Tobě velká sháňka 😉

zirafik
18. kvě 2009

... jinak u mne:

monitor ok, musela jsem malou budit, neb ho zas hodlala s klidem prochrápat 🙄 .... kontrakce zaznamenaný nebyly... Dr. říkala, že jsem otevřená na prst, hrdlo chabé, hlavička naléhá, CS 5... pěkně se to prý chystá a zátka skutečně odešla... udělala hamiltona...tak uvidíme... ve čt jdu opět na monitor a domluvíme se, kdy vyvoláme... nejpozději asi v pondělí 🙄 🙄

zirafik
18. kvě 2009

tahala jsem z dr. rozumy... jakože kdy by to mohlo být... A ona: uvidíme - zítra, pozítří nebo dýl, že se uvidí 😀 ... Říkali jste toho 20., tak tomu začínám věřit 😉

jitousek
18. kvě 2009

no vida žiraf neboooj ono se to pohne uvidíš malé se prostě v bříšku líbí a nespěchá 😎 holky jsou prej na tohle expertky 😀

zirafik
18. kvě 2009

Jitu, nenadělám nic.. žába bude mít určo kolem 4kg 😝 😝 , já za posl. týden nabrala zas kilo 😝, nohy oteklý 🙄

jitousek
18. kvě 2009

užívej si poslední dníky s bříškem pak už bude jenom samá starost ale samo sebou i radost ale ta jedinečnost těch okamžiků s bříškem je neopakovatelná 😵 😵 😵

já už se snad těším jestli budeme mít ještě kdy někdy druhé mimi že si to snad budu moci více vychutnat 😀 ale to nejdříve tak za 3-4 roky dřív bych do toho asi nešla představa mít doma dva pišišvory teďka jeje to by byl mazec 😅 😵 😵 😵 😵

jitousek
18. kvě 2009

třeba ne moje no jak bych ji nazvala od bratránka žena nabrala docela dost za těhu a holčička byla droboulinká měla asi 2.6 kilo nebo tak nějak a tak přenášela 😎

zirafik
18. kvě 2009

😉 ještěže nemáte dvojčata 😉

Jitu, já všem taky říkala... užívej si poslední dny v klidu s bříškem a teď vím, že je to na bednu 😅 🙄 🙄

jitousek
18. kvě 2009

ono to záleží na více věcech 4kilovou bych ti teda nepřála já prostě 4kilové dítě nejsem schopná porodit a to míša měl 3810 a prostě mě to nešlo ☹

pismenko
18. kvě 2009

Já porodila 4050g 😝 😝

valentynka
18. kvě 2009

no taky naše královna,aby to nezvládla že ??? 😀 😀

no já byhc si chtěla zkusit rodit normálka,vzhledem k tomuhle císaři nevím jestli se toho dočkám

jsme zpět od doktorky.
Filípek dostal antibiotika ,nějaký Zinat po 12hodicnáh.
má začínající virozu, možná anginu.
ve čtvrtek jdem na kontrolu.
už i povídá,tak snad to bude den ode dne lepší.

říkala,že to je blbý,když mu ty teploty tak kolísají.
málem se jí tam poblinkal,když mu špachtličkou šahala do pusinky a dívala se do krčku, hned z toho začal brečet 😒

valentynka
18. kvě 2009

odpo jsme měli jít na kafíčko s holkama tady z modrýho koníka.
jdu jen já na kafíčko, manža říkal,že pohlídá.
má mi tam jedna holčina přinést riflovou bundičku pro filípka,tak to nechci oddalovat.
dám si s holkama kafčo a možná štrůůůdlíček 🙂

zajdla
18. kvě 2009

Tak asi půjdu do těch polohpvátek.Kuknu se na netu v bazárku.Nové se mi kupovat nechtějí.

Val tak snad Filípkovi ty antibiotika pomůžou co nejdříve.Malé to zabralo tak už od druhé dávky. 😉

Heli děkuji za tesco nálepky.už jich mám akorát.Ještě mi i jedna zbyla. 😀

Mamča nám přinesla třešně,tak jsem se napráskala.Ve středu jdu na celý den na školení,tak bude mamča hlídat.Netvářila se moc nadšeně,ale co nadělám,když je malá nemocná.Jinak by byla dopoledne ve školce.Zkusím z tama utéct dřív,tak uvidíme.Mezitím si ještě skočím nakoupit v Hodoníně a pro lístek na peníze.A možná stihnu i obvoďačku. 😀 přeci tam nebudu sedět celý den.To bych se zbláznila.Je to od 9-16,30. 😝

zajdla
18. kvě 2009

Heli já číhám,jestli jsem tipovala dobře a bude v bříšku ta princeznička. 😀

helicek
18. kvě 2009

Ahoj, jsem zpět, na ultrazvuku při vyšetření mimčo akorát spinkalo, takže ho stihli vyšetřit, ale když měli začít fotit obrázky pro mě, tak si začalo dávat ručičky před očička. No takže fotku mám, ale až od mé doktorky a není moc kvalitní. Jinak, holky, je to kluk jako buk, prý nejdřív na 90%, ale pak najeli blíž a viděli to tam, krásná dvě varlátka a pindík, takže u nás je to Honzík 😀
Manžel byl trošku zklamanej, ale hold není Kája Gott, jak sám říkal, já si myslím, že hlavní je, že máme zdravé mimčo. Kluci jsou nadšení, že budou mít brášku.

pismenko
18. kvě 2009

Heli tak gratulka ke chlapákovi 😵 😵 😵 😵 😵

zajdla
18. kvě 2009

Jé tak jsem tipovala špatně.Tak gratuluji k chlapečkovi.Ono je to jedno,hlavně,že je zdravý. 😉 😀 Ono je tady stejně převaha holčiček. 😀 😀 😀

helicek
18. kvě 2009

já jsem ráda, s klukama mám zkušenost, aspoň pojedeme stále v modré barvě 😀

helicek
18. kvě 2009

to je hezký

Teda, je to tady, malej už zase hraje fotbal. Škoda, že na ta vyšetření nechodím odpoledne, to by se doktoři pobavili

zirafik
18. kvě 2009

Heli, týjovka ... a já taky myslela, že holčička.... 😕 😕 . Že by další Péťa 😀 😀 ??

Holky, nechcete někdo umýt okna? Já už ty svý myla za poslední 3 týdny po druhé 😝 😝 , neb vyháním o stošest, ale je stejnak prdlajs platný 🙄 🙄

pismenko
18. kvě 2009

tak šup, máme jich jenom 8+balkonovky v jídelně a nějáké střešní 😀 😀 😀 😀 😀

zirafik
18. kvě 2009

Bruntál... tak to mám....400km a 5 hod. cesty.... V 9 jsem tam 😉

Holky, zítra mají být bouřky na Moravě, pak i v Čechách, čt a pátek třicítky a v úterý půjde nahoru tlak.... tak se možná bude rodit o stošest 😕 .... i na chodbách 😝 😝

kacena00
18. kvě 2009

přicházím právě včas!!!to víš že to beru pavli! ke mě to máš stejnak blížjavascript:addEmoticon('😀','vBody')

dnes sem byla na potěhotenské kontrole u zubáka, tývole, to zas byl nářez....3 zubáky vyvrtaný, z toho jedna bílá blomba, nechala sem tam 540 kaček, uuuffffffffff

sem si chtěla koupit nějakou mikynu na sebe, ale tímto stylem asi ztuha 😝

pan doktor si udělal RTG a řek mi, že teda se mu splnilo co očekával 😕 😕 😕 zeptal se mě jestli používám mezizubní karáčky, no tak sem mu popravdě vysolila, že do porodu jo, ale teď sem teda jaksi nepoužívala...a teprve teď když se vše zklidňuje, tak zase začínám, sestřička se na mě za jeho zádama tvářila jako že hihi a to je průser

no paráda, sem si tu hodinu v křesle vylepšovala tím, že sem si furt představovala Cyrilka 😀

kacena00
18. kvě 2009

heli a gratuluju, že ste zdravý!!!! a taky gratuluju k Honzíkovi, toho chtěl manžel taky, ale já mu to zakázala, páč máme kamaráda honzíka a to bych si teda nechtěla dycky vybavit jeho když bych pomyslela na synka 😀 ale stejnak měl větší hlínu z toho, že mě ukecával na cyrilka

jo, jitu, o tobě furt přemejšlím, jak má Míša ten zub, jak jde to kojení? asi taky nic moc, když čtu, jak furt bojujete..

a jitu, doufám, že se Filípek brzy uzdraví, to je teda něco tyhle dětský nemoce..

s usínáním máme potíže od porodu- zrovna teď sem ho dlouze umlouvala a hojdala ke spánku a on furt oči jak pinpongáče, tak sem mu trochu vynadala a on se na mě za dudlikem děsně tlemil, no tak to mě odzbrojil 😀
tak sem vrazila škebli do kočáru, malej mě tlapičkama chytnul za bradu a usnul, vyndám hlavu a z kočáruna mě vejraj vobrovský modrý kukadla, no sranda 😀

kacena00
18. kvě 2009

tak sem tu sama aspoň konečně něco poropbim, pusám kočandy

kacena00
18. kvě 2009

jo a pavlínce přeju brzké rozeníčko 😉 😵 😵 😵 (můj tip (do dnešní půlnoci, maximálně zítra dopoledne tu malá bude)