Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
30. kvě 2009

Jsem doma, ovšem jenom s malou, protože Tom tam zůstal....tak jsme se pohádali a já odjela s brekem.Fakt nechápu, proč mi nemůžeme být normální rodina - spolu přijít, spolu odejít.Ale jinak to tam bylo fajn, Dorotka byla moc hodná,luxusní laskominy 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Jandi, no tady těžko radit ☹ ☹ Každopádně by měla kamarádka bojovat za to, na co má nárok a nenechat se vyhazovat nebo sebou něják manipulovat.Někteří chlapi jsou fakt idioti(když slyším takové příběhy, tak vždycky přemýšlím nad tím, jestli se vůbec vdát chci 😖 😖 )

pismenko
30. kvě 2009

Ono je asi v této situaci celkem důležité vědět, jak to vlastně s tím barákem mají..., ale než tam za každou cenu zůstávat a on by jí dělal peklo, tak pokud má kde jinde složit hlavu, ať klidně odejde.Musí přece myslet na toho kluka a na to malé v bříšku a musí být v klidu.Buď to něják přejde, oni si promluví a pomalu spolu začnou znovu, nebo to už nepůjde a pak to za ně rozhodně někdo jinej, nejspíš soud 😒

zuzanka26
30. kvě 2009

ahoj holky,

natočili jsme zase nějaké video, konec je hezký, tak jestli máte náladu, koukněte. 😵

http://n-joy.cz/video/tata/5cx8zo1xf3aqsu3e

zajdla
31. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Jandi v tomto teda neporadím.Ale jestli jsou spoluvlastníky nemovitosti,tak nemám právo ji z tama vyhazovat.Možná by bylo lepší,kdyby tam zůstala bydlet,kvůli tomu malýmu.Může to být pro něj stres.Hlavně nic před ním neřešit,dětičky jsou hrozně vnímavé,co se děje.POkud to toho chlapa nijak nezaskočilo,tak by mě nepřekvapilo,kdyby jí už podvedl několikrát.Já vím,že se má odpouštět,ale pokud to bere takto,tak bych asi neodpustila.Raději bych zůstala se 2 dětma sama.Já vím,bude to mít těžké,ale já už bych neměla k tomu chlapovi důvěru. ☹

Zuzi super video.Malá je šikulka. 😉 😀

Teda takovou fotku na tablu jsem teda neměla. 😀

jitousek
31. kvě 2009

zdarec palec tak jsem Vás v rychlosti dočetla

Baruu moc Ti to sluší s Cyrdou a s Kubíkem od Kremrolky 😎 supeeeer fotečka 😵 😵 😵

Markét Dorotka má krásné naušnice je to prostě kočanda okatá jak má bejt 😵 😵 😵 😵

jitousek
31. kvě 2009

jinak já nestíhám jako již tradičně máme před pátým měsícem a máme růstoví spurtík 😎 včera jsme kojili a kojili a stejnak jsme museli dát 4x 100váka sunaru jelikoš to nestačilo ......a to dokonce i včera ve 4h ráno a ta noc s pátka na sobotu to byl nářes tak že jsem odpoledne malinko dospávala jelikoš jako již tradičně manža šel večer na noční tak že jsem potřebovala načerpat něco málo energie abych to tu zvládla sama nu a docela to šlo tak že jsem se dneska trochu vyspala kojo jen 1.30 a 4.30 a vztávali jsme v 6.30 tak že tak 😵 😵 😵

endlessblue
31. kvě 2009

Gut móning..... sanšajns 🙂
Tak tady pro změnu prší 😖

Zuzi, bezvadný video 😀 Sárinka je šikulka... a ta patchworková deka je fakt nádherná, odkud jí máš?? 😉

Joo, miminko co maturuje.... FAKT DOBRÝ!!! Taky jsem takový tablo teda neměla.. a doufám, že Julča nikdy mít nebude!!!! 😠

zuzanka26
31. kvě 2009

ahoj,

endy to vyrábí moje kamarádka, dělala všem těhulím z práce tyhle deky, je to bezva protože miminko pozoruje jednotlivý obrázky, sárinka je hladí nebo je jakoby chce vzít do ručičky 😉

zuzanka26
31. kvě 2009

markét je mistr v hledání speciálních alb 😀

endlessblue
31. kvě 2009

Ty jo Zuzi... kdyby si kamarádka chtěla vydělat nějakou tu kačku, tak bych si klidně nějakou tu deku koupila. Je opravdu krááásnááá!!!!!!!! 😉

pismenko
31. kvě 2009

Dobré deň 🙂 🙂 🙂 Tak u nás pro změnu taky prší 🙄 🙄 🙄 🙄 taky máme tichou domácnost, takže jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet, ale já jsem zabejčená, takže to bude zajímavé.

Zuzu, Sáruš je kočka šikovná a za chvilku bude povídat všechno 😵 😵 😵 😵 😵 Tu deku chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😉 😉 😉 😉 😉 😉

valentynka
31. kvě 2009

ahoj holky,

zuzi, Sárinka je teda krásńoučká a ten konec opravdu nemá chybu.
už se těším,až Filípek začne říkat první slovíčka 🙂

Jj, Markté to je googlistka 😀 😀 ta vždycky objeív něco spešl 🙂

a Baruš to mooc sluší 🙂 se těším na tu fotečku,až půjde zprovoznit zařízení v pičitáči

joo a ta deka taky musím říct,že je moc hezká-ta patchworková

endlessblue
31. kvě 2009

hopláíááááá na první stranu 😉

jitousek
31. kvě 2009

koukal jsem jak jste tu řešili rodičovskou dovču tak já už mám papíry doma od ledna jak jsme žádali o příspěvek na dítě kterej jsme stejnak nedostali jelikoš máme peněz prej dost podle výpočtů ale to je jedno nu a proč to píšu ......zjistila jsem že to že si ženská může vybrat je sice možná v "vkách"pravda ale jen poloviční jelikoš to abych mohla bejt doma dva roky bych si musela vydělávat asi ca 16tic měsíčně což teda jsem opravdu ale opravdu ve svém zaměstnání na poště neměla tudíš moje volba je nucenná a jasná 3 roky a basta knedlík 😎 tak že jakej pak výběr ????A co se tejká 3 let rodičáku tak když udu chtít nastoupit do práce kterou mě drží zaměstnavatel tak musím dřív než padne Míšovi 3rok a to 13.ledna 2012 a vlastně když nastoupím do práce tak aby mohlo dítko chodit do školky stále přijdu nespíš o rodičák a nebo si musím sehnat hlídaní jelikoš Míša bude moci do školky na 4h v týdnu nebo 5dní v měsíci 😠 😠 😠 trošku prekérka

No ale ještě jsme na tom Bájo jelikoš v Číně by mě zkončila mateřská po šestinedělí byla bych bez práce jelikoš tam hnedka jak jde člověěk od válu už za ním stojí deset lidí tak že docela si tu žijem na pohodu 😵 😵 😵

jitousek
31. kvě 2009

jinak mě rodičovská začne až v srpnu protože budu ještě vybírat 40 dní dovolené tak že za chvíly si budu dovolovat 😵 😵 😵 😵 přemešlím kam na těch 40 dní odletím 😀

endlessblue
31. kvě 2009

Hele Jitu a není to tak... že dostaneš od zaměstnavatele proplacenou tu dofču a k tomu dostaneš rodičák, ne???

zuzanka26
31. kvě 2009

jo holky tak já řeknu té kámošce že je zájem, ale kolik byste za to byli ochotné zaplatit?ono je to docela drahé kvůli tomu že se musí nakoupit hodně různých látek, ale jak říkám pro miminka super! 😉

kremrolka01
31. kvě 2009

čau holky
jsme byiy na vééééélké procházce, koupit dlaždičky do koupelny na chalupu a pak se stavili na starým městě v cukrárně a pak ještě na výstavě kvetoucích kaktusů a tři si rovnou koupili domů 😀
malej celou dobu chrněl jak zabitej, tohle počasí mu fakt dělá dobře

jiťu jj jak píše endy, dovolenou ti platí zaměstnavatel a rodičák sociálka, můžeš čerpat oboje najednou!!!!! jediný omezení u rodičáku je ta doba kterou se musíš starat o dítě jak píšeš 😉
jinak pokud chceš tu dvouletou a nedosáhneš na ní, jde to napsat i na manžela, pokud ten má větší peníz 😉

kremrolka01
31. kvě 2009

jandi no tak to je radost ☹ no ale řekla bych, že právo jí vyhodit nemá i kdyby ten barák byl jeho, určitě by jí musel sehnat náhradní bydlení, ale to se beztak asi bez právníka neobejde
když to vidím co musí někde řešit, jěště těhule chuděra, já su tak šťastná že mám to co mám!!!!

pismenko
31. kvě 2009

Na tu dvouletou variantu si musíš vydělat více jak tuším 508,- za den.Mě to tam vyšlo něják o 3,-...zítra si to jedu zařídit, tak vám pak porefejuju. jinak je u nás pořád nálada na bodě 0 🙄 🙄 😠 😠

kacena00
31. kvě 2009

http://n-joy.cz/video/pochazime-z-opice/g4t0ttr...

inspirovala sem se u Sárinky a Zuzky 😀

valentynka
31. kvě 2009

ahoj holky,

jitoušku, jojo přesně jak psala kremrolko.
Zažádej si u zaměstnavatele o čerpání dovolené,ale zároven budeš pobírat rodičák.
zaměstnavatel by ti měl poslat nějkaý papír o tom,kolik dovolené ti zbývá.
měla by jsi mít v tomhle roce nárok na celou dovolenou.

a s tím rodičákem je to opradu prekérka, bo já i kdybych chtěla na 2 roky, tak u mě je to taky tak,že bych nemohla, bo jsme si 17tisíc nevydělala.
myslím,že je to v hrubém,ale i to jsem neměla 😠 😠 😠 😠

takež já jdu také na 3 roky.

holkýýý já musím někde pohledat ty vyplněné papíry na sociálku kvůli rodičáku, bo mi mateřská už skončila začátkem května.

kremrolko, nemělo by mi to nějak propadnou že ?
přinejhorším zajdu znova pro papíry a znova do práce,aby mi vyplnila výši mateřské.
jenže se tak nějak obávám,že ta naše " šéfová " mzdová,aby mi to nevypočítala blbě, už se jí to párkrát stalo,že to blbě spočítala a prodavačce pak něco pdole toho blbě vypláceli 😒

joo a holky ,opět se mi začala odkrvovat bradavka pravá, ta bolavá 😠 je to k vzteku,bo si kozu pak musím vytáhnout ven a čekat až se rpokrví,jenže za chvilku je to zase zpět

valentynka
31. kvě 2009

Kaci, mooc krásné videjko 🙂

Cyrdík je už teda velkééj chlap a hezky povídá zvířátkům 🙂

endlessblue
1. čer 2009

Přepište dějinýý.... jsem prvnííííííííííííííííí 😀 😀 😀

jitousek
1. čer 2009

dobré ráno 🙂
no mě zaměstnavatel sám od sebe napsal že mě mateřska zkonči 21.6 a těch 42 dní dovolené budu automaticky čerpat od tohoto datumu až do 19.8 a 20.8 mám nastup na rodičovskou takhle m to přímo napsali tak že tak 😉

jitousek
1. čer 2009

nazdárek endy copak že tak brzy 😎

jitousek
1. čer 2009

u nás se dovolená neproplácí musím si ji vybrat a mě to nakonec nevadí 😎

jitousek
1. čer 2009

my máme za sebou půl hodiny brutálního ranního křiku 😠 😖 ☹ asi nás bolej zuby chjo chjo ale byl to nářes teď jsme ussnuli a vrtíme se v koši

endlessblue
1. čer 2009

Val...myslím, že to nevadí. Na to vyřízení rodičáku jsou nějaký delší lhůty. Jen podle instrukcí sebou musím mít papír o výši mateřské. A nevím, jestli to chtějí jako za den, nebo měsíčně. Páč se mi to každý měsíc lišilo ☹ No a pak ještě ten papír na to, kolik jsem si loni v průměru vydělala že? A to zase nevím, jestli měsíčně nebo denně!!!! 😠 Ale vzhledem k tomu, že jsem byla už od května na nemocenské, tak se obávám, že my to na tu 2 letou variantu nevystačí 😒