Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
2. čer 2009

jdu mrknout na frintu, pusáče a spol 😎

kremrolka01
2. čer 2009

Markét mně taky doktor říkal udělat mu nemléčnou z vody kdyby měl večer hlad, u nás tím že mlíko nemůže tak je to jedniná varianta, buď z vody nebo z MM 😉

pismenko
2. čer 2009

Peti a zkoušeli jste?? Asi ne, že?

kremrolka01
2. čer 2009

ne, kaši ještě ne
ale dneska jsem mu dala líznout mrkvičky k obědu, celkem mu to chutnalo 😉

kacena00
2. čer 2009

no já přesně vim, proč je řev u nás, protože chce spát, jenže...já ho dávám, ale on nemůže zabrat - včera o půlnoci po jídle ho probrala škytavka už nemohl usnout a skoro hodinu ječel jak blázen, přes den nevim už který kojení si zase mohutně krknul a to ho probralo a přetáhnul se a nemoh zabrat a byl z toho řev jak kráva, večer už skoro spal a projel okolo kluk na motorce už nezabral a řev jako kráva nebo je to kohout jako historka z min. týdne nebo něco, kurnik ale já ho nemůžu držet v akvárku, svět je plnej vzruchů a ruchů, ale ty jeho reakce na to...chjo, mě to sere i kvůli němu, protože on je celej den uplně v křeči ale jako co mám dělat, vygumovat kohouta škytání krkání ani lidi okolo kvůli cyrilkovi nemůžu

ph, du si dát to víno

tož matky držme se, však oni nám to zase dětičky bohatě vynahradí, když se na mě to moje sluníčko usměje taky bych ho sežrala, ale nějak mě posledních pár dnů prostě sejří a tak sem si to vyventilovala, holky ne že bych vám to přála ale trochu uklidňuje, že na to nejsem sama

tak pusám, jdu se napít a valim na to vinčo asi 😀

kacena00
2. čer 2009

ježiš já sem furt za debila ale kdo je frinta pusáč a spol???????????????????????????? 😅 😅 😕 😕

zajdla
2. čer 2009

JJ je lepší dítko přes den nechávat spávat u rádia nebo televize.Aby si zvyklo,že je trošku hluk a přes noc už v klídečku.U nás to tak fungovalo a malá se tolik nelekala.Pak klidně chrálapa i u hlučné televize. 😀

Bolí mě zub jak pra...Zítra ráno valím k zubařce.Ach jo.Držte pěsti. ☹ 😒

kremrolka01
2. čer 2009

Baru 😀 😀 😀 tak to vím i já tentokrát... Ordinace 😎 😎 😎

tak u nás na to jak byl protivnej přes den, tak večer zlatíčko, sice usnul jako obvykle až v půl desátý, ale byl hodnej, žužlal si prstíky, táta mu tam něco četl nahlas a byl spokojenej a pak vytuhnul

já mám teď dožehleno a jdu ještě odhlasovat pro Kristýnku a do hajan
ještě bych možná mohla něco do zásoby odstříkat... se mi nechce, ale ať mám nějakou zásobu s dietou

jitousek
3. čer 2009

dobré ráno u nás už se straší budíček jak blázen......ráno o půl páté kojení a ještě jsem myslela že usnem ....jenže Míša mě udělal jaksi čáru přes rozpočet než jsem ho stačila zvednout na odříhnutí zeblil se jak Amina hodil šavli namě na sebe mě do postele no hrůzaaaaaaaa holky já nevím co teď tak od neděle blindí jestli to má k zoubkům jelikoš je porád nevrlej rve si tam obě pazourky a bak se s nima začne dávit 😢 😠 😠 😠

jitousek
3. čer 2009

jinak už mám dnes odhlasováno tak že holky zase jedeeeem 😎 😎 😎 😎

jitousek
3. čer 2009

jinak baru přesně vím o čem píšeš tohle období máme za ssebou věčné řevy kvůli spaní 😎 a už jsem si na to tak nějak pozvykala že když řve že už mě to nijak nerozhází teda pokud jsem odma sama je to na palici ale když je se mnou manža dá se prostřídat no ju snad nám s toho Ti kluci vyrostou 😵 😵 😵 😵

Já se taky nemůžu nikam s ním vydat jelikoš je nepředvídatelnej ....chtěla jsem chodit do mateřského centra maj tam program s kojencema jenže cááák já někam můžu když tam pojedem s kočárem budeme tam coby dup tak že když ho vytáhnu bude nevyspalej a začne řvát jak tygr a ostuda jak noha dlouhá 😅 😵 😵 😵 😵

helicek
3. čer 2009

Dobré ráno, jdu hlasovat 😀

jitousek
3. čer 2009

už mám druhý hlas 😉

pismenko
3. čer 2009

odlasováno 🙂

Pěkné ránko

nemo1985
3. čer 2009

Dobré ránko holky 🙂

Tak dnes jsme vzhůru od 6 30h.

Malej dostal včera po koupání tu kašičku (vypil mi 100ml) a spinkal mi až do 22h,
pak jsem ho nakojila a pak se probral kolem 3h.

Jitoušku......... no tak to jste také ranní ptáčata.

No malej mi to samé dělá, pořád ručičky do pusince cpe, už také
každou chvíli čekáme nějaký ten zoubek.

pismenko
3. čer 2009

Nám už Dorot cpe ruky do pusy od 2měsíce 😅 😅

Nemo a ty mu to dáváš s flaše??Co je to za kaši??To je řidký nebo jak??

pismenko
3. čer 2009

http://www.novinky.cz/domaci/170327-cesti-romov...

já se picnu 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

A o tom letadlo to je masakr, co??

jitousek
3. čer 2009

to je hustý s těma romcikánama 😎

jitousek
3. čer 2009

jo jo jen kdybych tam přiletěla já tak mě naložej a šupky dupky nazpátek 😝 😅 😔

jitousek
3. čer 2009

holky já to dítě dneska přetrhnu už se zase zeblil a porád hučíííííííí kňourá to už od tej doby co otevřel oka chjoo 🙄

endlessblue
3. čer 2009

Odhlasováno.... 😀
Dobré ránko všem 😲

endlessblue
3. čer 2009

Holky na Kubíka nám chybí 60 hlasů 😅 to teda musíme makat, makat... ale jemu to tam přibejvá neskutečně, fakt!!!

Žiraf, rozhoď ještě sítě.. třeba na květnovou diskuzi, ať tě květňátka podpořej!!!!!

jitousek
3. čer 2009

to by chtělo endy ještě nejmíň deset lidí co by hlasovali každou hodinu 😉

nemo1985
3. čer 2009

Markét....... poprvně jsem to malému dávala lžičkou, ale pak jsem zkusila dát do láhve,
a tak se mu to papá lépe.

Ono to husté není, krásně to vytáhne.
Jinak já mu to dělám z Nutrilonu. 🙂

Dorotka je krásná ještě víc s těmi naušničkami 🙂

endlessblue
3. čer 2009

Tý jo.. vy už všechny kašičkujete.... já o tom nic nevííím!!! To zas z vás budu tahat rozumy, až na to najedeme 🙂

odhlasováno 😉

helicek
3. čer 2009

bod, hihi, dostaneme ho, nebojte 😀

endlessblue
3. čer 2009

Heli.. super 😀

Já vím, že vždycky ve 20 každou hodinu můžu dát hlas 😀

endlessblue
3. čer 2009

ještě 57 hlasů rozdíl !!!!!!!!!!!!!

nemo1985
3. čer 2009

Ted jsem hlasovala pro Kristýnku 🙂

Endy........ tak ty kašičky prodávaní mléčné a nemléčné.

Ty nemléčné se rozdělávají do mléka, a mají příchutě broskev, jablko a banán.

Já koupila broskev, a ta malému moc chutná, ještě zkusím koupit to jablko
možná i babán vezmu a uvidím.

Cena nemléčné bezpříchutové je 35,-

Cena nemléčné s příchutí je 40,-

nemo1985
3. čer 2009

Pošlete mi odkaz na Kubíka, na to hlasování 🙂

Předem děkuji