Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
2. črc 2009

Jinak Kája mi furt nekaká. 😢
Dneska jsem to říkala doktorce a nic pořádnýho mi na to neřekla,a korát abych jí zkusila vařit heřmánkový čaj, že je projímavý. To je fakt rada. Jinak nevím, co mám dělat. Dnesa jsou to tři dny a nevypadá, že by se chystala se vykandit. 😒

pismenko
2. črc 2009

Tak jen co jsem to dopsala o tom frigi, tak se za mnou objevil tom nahej 😅 😅 😅 a to jako nekecám a bylo vymalováno 😀 😀 takže já tam momentálně do toho klubu nepatřím 😝 😝

pismenko
2. črc 2009

No tom heřmánku:jak dorys nekaká, tak jsem ho začla pít já, bo kojím a po týdnu se včera vykadila a dneska ráno taky boban, takže bych to nezavrhovala 😉 😉

christla
2. črc 2009

Markét já jí vařím čajík na bolavé bříško a ten taky obsahuje heřmánek, ale asi ne tolik. Zaúkolovala jsem manžela, aby ho koupil, tak večer udělám.

rintintyna
2. črc 2009

čau, aby jste se nezlobily, že Vám nehlásím novinky 😉 :
no jde to trochu stresy, původně jsem dělala fory, že to tady zatím nebudu psát, ale jedná se o to, že manžel od září nastupuje v pražské pobočce, takže nás čeká v nejbližší době stěhování. Bude to dost akce hurá, hledáme si nějaký pronájem a zároveň chceme pronajmout náš byt v Brně, takže šoky. Naše rodina to ještě neví, řekneme jim to v sobotu

valentynka
2. črc 2009

mě filíepk nekakal jen včera,ale dneska si to vybral, měl to až na bříšku a samozřejmě jak jsme rozbalila plenku,hned si chtěl šahat na pindíka a šup, ruka od hovňousů.

markét, tak jste měli veselo joo?
ty se k nám ale zase přidáš do klubu frigi nee?

valentynka
2. črc 2009

no nazdááárek Rinty,
no to je dost,že jsi se taky ukázala.

tak to budete mít teda o zábavu postaráno co? takhel na rychlo ☹

rintintyna
2. črc 2009

tak to Ti povím Val 😉 každopádně, kdyby jste měli nějaké tipy, nebo známé, kteří pronajímají byt, tak sem s nima 😅 sháníme okolí Černého mostu, nejlépe 3+kk, zatím to plánujeme max na 2 roky a pak návrat, ale osudy jsou někdy nevyzpitatelné, kdo ví, jak vše nakonec dopadne. Jinak já náhodou občas nakukuju, ale opravdu se nemám s čím zapojit. Jinak kdo po mě touží, jsou mu brány mého IP otevřeny 😀

zajdla
2. črc 2009

Holky s tím sexem je to asi po porodu u všech stejné.Já taky nic moc.Ale jak začal jezdit pryč,tak jsem musela využít každý večer kdy byl doma. 😀 Teď sex nic,má slíbeno až po 36 tt. 😀 😀 Už asi odpočítává dny.

Rity tak to je mazec,tak narychlo. ☹

Chris ten heřmánek by měl pomoct.Nevím od kolika měsíců se může ten švestkový nápoj.Ale asi až od 4 měs.To nám zabíralo nejlíp. 😀

Písmenko tak to máte zatím dobrý,že můžete kdykoliv.Až bude malá větší,tak už to nepůjde.To bude pořád mamí,tatí.Tak toho využívejte dokud to jde. 😀

rintintyna
2. črc 2009

kočky, co Ty smutný ksichtíky, já to beru jako výzvu, ono to nějak dopadne 😉 😅 takže, žádný smutnění, to nepřináší štěstí 😉

pismenko
2. črc 2009

No ahojky rinty 🙂 🙂 🙂 🙂 jasně že nesmutníme, jsi hodná, že jsi přišla nakouknout.Držím Vám palce, ať to v té Praze ustojíte a kdo ví, třeba tam nakonec opravdu zůstanete.
A co karty?stále se tomu věnuješ??

pismenko
2. črc 2009

Jo ten Hipp švestka je od ukončeného 4měsíce, taky ho máme doma, kdyby bylo nejhůř, ale asi ne, protože ráno jsem si dala heřmánek a teď jsme malou sprchovali 😀 😀

kremrolka01
2. črc 2009

rinty ahóóój, tak z tebe bude Pražanda jo? 🙂 🙂 🙂
tak zase nějaká změna v životě 😉

val Kuba si teď taky furt šahá na pinďu když ho rozbalím, jenže on má takovou sílu, že mám strach aby si ho neutrhnul 😅

Markét takhle polední sexík jo? 😀
tak u nás je sex v poho, řekla bych lepší než před těhu 😕 akorát na to není čas, jak malej usíná až kolem desátý po tříhodinovým řvacím maratonu už na to prostě není síla ☹ takže není tak často ale za to to stojí za to 😵
jo akorát mi teda Petr nesmí sahat na prsa, to mám nějakej blok nebo co že je to Kubíčkovo papání 😀
ono je to s těma chlapama těžký, já teď Petra taky skoro nevidím, má moc práce, chodí až po koupání, ráno zase mizí v šest, dokonce se odstěhoval do obýváku, aby nás ráno nebudil budíkem a rachocením 😅 což bývá spíš naopak, že se chlapi stěhujou aby se vyspali 😀
no ale teď má 14 dní dovču tak se konečně trochu užijeme

rintintyna
2. črc 2009

Market, věnuju se teď kde čemu a ničemu pořádne 😅 na dovči jsme se seznámili s léčbou pomocí tibetských mís, tělových svíček, a nechali se zasvětit do 1.stupně Reiki 😀 taky jsme si nechali věštit z karet. Bylo to na současný stav a budoucí dva roky. Moc jsme se ale nedozvěděli, ony ty karty ani nedávají exaktní odpovědi. No ale prý se budu realizovat spíše v zaměstnání než v rodině a mělo by to být něco kreativního a v pohybu. Já a pohyb??? 😕 😅 😀 😀 😀 Jinak se krom jiného u jednoho rozboru za pomocí automatické kresby ukázalo, že u mě převládá mužská energie, tak jsem se pak karet ptala, jestli se mi podaří jít cestou ženy a vytáhla jsem si těhotnou paní 😵 😵 😵

valentynka
2. črc 2009

kremrolko,
no co Filda objevil,ež má něco mezi nohama, tak ho prostě chytne a tahá ho,že mám taky strach,že si ho utrhne, nebo si ublíží ☹ hlavně ve vaně, no snad si nemůže nic způsobit

valentynka
2. črc 2009

rinty, tak to bude krásná cesta 🙂 🙂 🙂

rintintyna
2. črc 2009

😀

pismenko
2. črc 2009

ještě, že si dorča nemá za co tahat 😀 😀 😀

zajdla
2. črc 2009

JJ výhoda holčiček. 😀 😀

pismenko
2. črc 2009

JJ Rinty, změníte prostředí a třeba.... 😉 😉 se narodí malá pražanda, protože ty prostě budeš mít mimiholčičku, já to vím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajdla
2. črc 2009

Holky já udělala svíčkovou,a všechny jsme se jen oblizovaly.Linda si v břichu asi taky pošmákla,protože začala škytat.chuduinka.Dokonce Lucka snědla 2 knedlíky a ségra 3. 😀

valentynka
2. črc 2009

holky normálka včera jsme četla na prosincovkách, že jedné mamině klučina vyblinkal mlíčko po spánku a když ho šla přebalit,tak měl v plínce krev.
tak s ním šli na pohotovost, nechali si ho tam a šel hned na operaci- 7měsíční miminko. měl něco s tenkým střevem,že se zasouvalo do tlustého.
leží chudinka na jipce a musejí čekat,co to střevo udělá. naštěstí mu nemuseli nic odebírat,takže to vypadá dobře.

takže kdyby náhodou jste něco takového objevily, tak hned šupajdit.
tuhle nemoc má prý hodně dětiček ☹

valentynka
2. črc 2009

já dělám květáček obalený

filípek spinká už půl hodinyk, dala jsem mu velkýho plyšáka sebou do postýlky, tak si ho drží a spinká 🙂

kremrolka01
2. črc 2009

val no to je hrůza ☹
se na to musím zeptat doktora až půjdem s Kubou na půlroční prohlídku jestli nemůže mít něco podobnýho
přece jen ty naše žilky už trvají pěkně dlouho, 2 měsíce diety a nic, žádná změna, no možná malilinko lepší
ale zase doufám kdyby měl na něco takovýho podezření tak nás snad někam pošle, to by si snad na triko nevzal

já taky dělám květák, ale zatím jsem si ho jen předvařila a k obědu udělala z vývaru jen zeleninovou polívku a k večeři udělám mozeček ať to má i Petr čerstvý

tevina
2. črc 2009

jéé ahoj Rinti,tak moc držím palčky at ta změna prostředí přenese ovoce 😵 Já být náhodou bez dětí tak se na takovou změnu mooc těším.

tevina
2. črc 2009

My máme na oběd vinou klobásu 😵

kacena00
2. črc 2009

jé týnka..tyjo, tak se třebas někdy setkáme osobně, páčto do praglu se dostanu spíš než do brna 😀

kacena00
2. črc 2009

vinnou klobásu bych si dala...achjo, ta mi dycky chutnala, ňam, škoda že nevim, jak se dělá...

kacena00
2. črc 2009

žjoooooooooo sem se koukla po dlouhé době k tevi do alba a zíráááááááááám, tyjo, když si vzpomenu, jak ste se za náma byly podívat v porodce a už je Áda takovej kluk šikovnej velikej tééééééééda!!! 😵

tevina
2. črc 2009

Jéé kači,já jí jenom smotám do šneka,propíchám párátkama aby držela a opeču.Ještě se dělá obalená na řízek ,ale my jí máme rádi jen tak opečenou.