Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
17. črc 2009

Ahoj,
tak hlásím se zpět od doktorky, vše v pořádku. I ta cukrovka. Tak naštěstí můžu i nadále jíst sladké. Jupííí!!!! 😵 Už jsem se i objednávala na další velký utz, tak se moc těším.

pismenko
17. črc 2009

Luci, tak to je bezva 😉 😉

nemo1985
17. črc 2009

Ahojky 😉

Lucí....... gratuluji ke kontrole, tak to je super, že je vše ok 🙂

U nás šílené vedro, malej mi usnul ted v postýlce, mám ho v plínce a slabém tričku.

Já jsem zapla pračku. Dnes k obídku jen smažák udělám.

Manžu bych měla mít do 14h max. doma 😀

nemo1985
17. črc 2009

Jůlince a Dorotce Vše nej k půli roku 😲 😲 😲

zirafik
17. črc 2009

čusky fusky 😅 ... zdavime od koja 😀 ,

kočkám lednandám vše nej k půlročkám 😵 😲 😲

luci, kdx jdeš na velky utz?

Nemo a nechodí nějak dlouho ten tvůj manža 😅 😠 😠 ?

my jedeme našim na obídek 😉 .

valentynka
17. črc 2009

ahoj holky,
tak ted se Filípek trošku vyřádil na balkoně v lavoru, napapal se u toho trošku přesnídávky, pak prso a ted je v postýlce.
U nás je zase hic jak cip 🙂
v ložnici jsme ráno měli 23 stupnu a je přitom na sever, vždycky nejchladnější místnost.
takže v obýváku bude tak o 5 více.

jdu si vás dočíst

valentynka
17. črc 2009

všechno nejlepší holkám Dorynce a jůlince k půlročním narozkám 🙂

valentynka
17. črc 2009

endyku, mě taky Filípek bojkotoval samotnou mrkev, kaše mu večer taky jela, že to do něj padalo jak němci do krytu, nestíhala jsme mu dávat do pusy, taky hned vřískla, co se jako loudám.
další zeleninu mi papal hezky smíchnaou s mrkví

christla
17. črc 2009

Ahojky!

Tak já se dneska hlásím od našich. Vypadla jsem, protožesi musím odpočinout. Ani ne tak od malé jako od jiných lidí..... Jsem fakt na dně. Manžel byl dneska ráno tak strašně protivnej, že jsme se zhádali a nemám chuť se ani odpoledne vracet domů. ☹

U nás je taky vedro jako blázen. Val, to se máte, že malý už může do bazénku, to my si na to ještě počkáme do příštího léta. 😅

Chcete zakládat nové téma,jo? 😕

endlessblue
17. črc 2009

HOlky, tady je hic... to je děs.. dokonce mi Julča začala pít i čajít... bryndá u toho jako blázen, ale něco do ní dostanu 🙂

Venku je tak šíleně, že je mi skoro líto dát malou (byť do stínu) ven do kočáru. Je vždycky chudák spocená, až má vlasy mokrý 😕

endlessblue
17. črc 2009

Chris... manžové jsou na draka!!!!! teda občas teda jo!!! 😀

My se ani nestíháme zhádat. Manža měl včera jeden den volna a dneska ráno opět odfrčel a dělá s taťkou někde krbová kamna a vrátí se až v neděli odpoledne. Takže jsem sirotek sirotčí ZASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O víkendu má být hrozně, tak tady budu a nééé že mě v tom necháte!!!!!!

valentynka
17. črc 2009

chris, noo někdy to stojí fakt za prd, ale zase se třeba vyčistí vzduczh a bude dobře.
je toho na tebe hodně a dobrý je fakt si čas od času odpočinout.

já jsme taky ráda,že si chvilku od fildy odpočinu,že jedem k mamče a ta si ho tam užívá, i když já teda taky kolem něj lítám. i manža pak na zahradě povozí,aby usnul a pohraje si s ním v bazénku a já jsem ráda,že ho na chivlku nemusím zabavovat

endy, jéé chudinko,takhle dlouho sama ☹ ☹

mě manža šel včera v poledne a dnes příjde v 15,30, měl šichtu,kterou má vždy po 21 dnech a to spí v Mladé Boleslavy, končí tam ve 22 a začíná ve 4,30 a ted v tom vedru jezdí, ale prý se to zatím nechá vydržet, naštěstí má hrozně rád teplo.

valentynka
17. črc 2009

se na to vy*eru

už mám 18dní objednávku na tu ohrádku http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=992728

tak už jsme psala paní mail,že jakože píše dostupnost 7 dní a já už čekám 18dní.

prý mi pslaa info,že jí má jen v růžové( žádné jsme nedostala ! ) a prý jí má dneska přijít zase zásilka, tak mi napíše jestli tam je ta moje barva.

noo tak jsme jí napsala,že jako jsme myslela,že když si objednám barvu,tak ona si ji od výrobce taktéž objedná a neéé že budu čekat co jakože se jí v zásilce objeví ???? chápete to???

vždyt ví,že chci zelenou,tak proč jí neobjedná ???

písla jsme jí,že teda počkám ten víkend ,jak slíbila,že se ozve.

Jinak pak holyk tu objednávku zruším,ale to jsme jí ještě nepísla,ale abych tady čekala takovou dobu,když není schopná to objednat,to mě sejří !!

endlessblue
17. črc 2009

Filda to má teda žůžo.. bazének. Juli letos bazének asi nehrozí. 😅

valentynka
17. črc 2009

no až se filda vychrupe, tka mu napustím vodu do vaničky a dám ho na balkon.
hodila jsme přes šňůry deku,aby na něj nesvítilo,ale ten lavor mu byl jaksi malej 🙂

už se připravuješ na obídek pro Juli ?

endlessblue
17. črc 2009

Mám od včerejška mrkvičku s MM v ledničce, tak to dám jen do teplé lázně a dneska hotovo. Ale myslím si, že mi dá malá košem 😀 Zítra zkusím brokolici 😉

Jojo, filda už umí sedět, že?? Julča by v tom ležela a to se docela bojím. musela by mít tak 4 cm vody, abych měla klic 😀

valentynka
17. črc 2009

já myslela jakože psychicky 😀

jj, Filípek už hezky sám sedí,ale stejnak u něj někdo musí být i když je v lavoru a do bazénku jsme mu dali taky jen trošku vody.

tak jsme sblazla brambůrky od večera co jsme nechala 😝

dnes dělám zaopečneé těst, s uzeným a k tomu asi rajčatový salát

endlessblue
17. črc 2009

Val.. s tou ohrádkou.. to je síla, takhle dlouho čekat!! 😠 Počkala bych do pondělka a pokud by nebyla ohrádka alespoň na cestě, tak objednávku zrušila!

valentynka
17. črc 2009

endy, přesně tak to chci udělat, se na to můžu vykvajznout s takovýmhel přístupem.

objednám jinde a do dvou dnů to mám doma

lucianas
autor
17. črc 2009

Markét, Peti, Pavli, díky moc.
Na utz jdu až 20. srpna, ale začínám si uvědomovat, jak to vše letí, a jak se blížíme do finále.

Dorotce a Jůlince vše nej k půlročku, je to krásný!!!! 🙂

Chris, tak snad to bude brzy dobrý. Třeba je to jen malý mráček a odpo bude líp. Třeba na něj působí taky to vedro.

valentynka
17. črc 2009

luci, super, že cukr dopadl dobře 🙂

zajdla
17. črc 2009

Hojky.Tak jsem se pěkně nasejřila na sociálce. 😠

valentynka
17. črc 2009

zajdi, copak ???

endlessblue
17. črc 2009

Luci... cukrovka v pořádku...to je super... bez zmrzliny v létě by se špatně těhulkovalo 😀

valentynka
17. črc 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3615733

TAK JSME PO DLOUHÉ DOBĚ zase něco koupila 🙂

super cena že joo?

endlessblue
17. črc 2009

Jinak my máme za sebou mrkvičku. Nooo, ze začátku to byla sranda.. když malá zjistila, co má v puse... tak se úúúplně oklepala, jak kdyby jí bylo zima... rty našpulený... a ukázala mi mlýnek (všechna mrkev ven) 😅
Ale nedala jsem se a narvala do ní minimálně 10 lžiček 🙂, tak aspoń tak. Zítra najedeme na brokolici a uvidím.
Jen nevím, jestli jí mám večer dávat tu slaďoučkou kašičku... potvora... abych si tu zeleninu nezkazila. Ale jíst víc už musí, né jen kojo 😕

kacena00
17. črc 2009

hooooooooooooooooooj

tak včera tu byla kamča jooooooo?? a u nich už je takovej velkej šikovnej chlapák, hm...ale je mi jasný jak mě cyrilkovo tatatatatatata a pomalu nic jinýho bude taky trochu mrzeti 😝

luci gratulka ke kontrole

a holčičky vám taky šecko nej 😵 😵

christla
17. črc 2009

Ono bude zase dobře. Já chápu, že toho má dost, ale já taky.... Ale už dost, nebudu si přeci kazit dnešní den. O víkendu se prý má citelně ochladit. 😒
Malá mi teď spinká, andílek můj milovaný. Jíst má ve 14.30 a pak jdeme s mamčou na návštěvu.

Ségra není doma. Je s nějakým kamarádem na výletě. Chudák se dává dohromady po smrti svého přítele. ☹ Holky, už to bude půl roku, co mi skoro švagr zemřel. 😢 Často na něj myslím a zdává se mi o něm. Hrozně mě mrzí, že se nedožil Karolínky, protože on se na ní tolik těšil. Ale dost smutnění, nic s tím bohužel neneadělám..... 😔

valentynka
17. črc 2009

endy, mě se filda taky oklepal jak kdyby to bylo nevím co,zvedal s emu žaludek a apk mi to taky hodil ven.

je to na začátku boj, to víš, oni znají jenom to sladký mlíčko, tak si musí zvyknout.

zítra to bude zase lepší a pokud tam ještě něco přidáš, tak to bude ještě lepšejší 🙂

valentynka
17. črc 2009

chris ☹ ☹ ☹ ☹