Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
19. črc 2009

šmarja, vyprdněme se na to 😉 😉 😉 😉 myslím, že borka se musí docela bavit nad tím, jak ji tady omílame.takže milá radko bežte do prdele, nechte nás žít a šmitec.

valentynka
19. črc 2009

já se teda taky bavím 😀 😀

zajdla
19. črc 2009

Prvně zdravím paní Radku. 😀 😀 😀 😀 😀

valentynka
19. črc 2009

tak jsme si udělala kávičku a dala punčák 🙂

zajdla
19. črc 2009

Tak jsem si schrupla po obídku.Teď se půjdu podívat na zaheadu,co tam náš táta dělá s plotem. 😉

JInak jsme byli reklamovat dvd,protože nepřehrávalo to,co my jsme chtěli.Kupovali jsme ho včera. ☹ Tak jsem zrovna udělala nákup v tescu za 1000 korunek a jelo domů se domů.

Naši se už zítra vrátí,tak se už docela těším.Třeba si vezmou malou na celý den,ať si ji užijí. 😀

zajdla
19. črc 2009

Val ty dělách chutě.Punčák bych si dala taky nebo větrník.Nemáme doma nic. 😠

valentynka
19. črc 2009

paní se stále dohaduje, no joo, blbý lidi se pořád ještě najdou

valentynka
19. črc 2009

prý když jí budu psát vy, tak at to píšu s velkým V, si asi myslí, že je nějaká hvězda nebo coo ?? 😀 😀

endlessblue
19. črc 2009

Vy se píše, pouze prokazujeme-li úctu a respekt.. 😝

endlessblue
19. črc 2009

Jinak bych si holky nafackovala. Juli usnula v 11h a v 14:30 už jsem si říkala, že to dítě spí nějak dlouho. Pak kouknu na chůvičku, a já TRUBKA!!!!!! jsem jí ani nezapla!!!! 😠 letěla jsem do ložnice jak šíp.... Juli byla pochopitelně vzhůru a pobrekávala!! Jak dlouho tam plakala nevím... obvykle spí tak 2 hodiny 😔 no děs.... i kdyby tam vřískala jak o život, tak bych jí v kuchyni neslyšela...

No a ten můj miláček byl už tak vyhládlej, že půlku skleničky brokolice do ní zahučel jak nic a pak jsem jí ještě dokojila. No, večer dostane kašičku, tu jogurtovou... za odměnu.. ta jí hrozně chutná 😀

valentynka
19. črc 2009

endiku 😅
nebud z toho smutná, to se někdy stane.

já byla v kuchni a nad námi dělali bordel a já ho taky neslyšela, musel začít víc křičet,abyhc ho uslyšela

pismenko
19. črc 2009

Taky někdy zapomenu zapnout chůvu, ale když je D v ložnici nahoře, tak kdyby začla jo ječet,tak bych ji slyšela určitě,

valentynka
19. črc 2009

tak jsme dala filípkovi kouske nektarinky, držela jsem mu jí a on si z ní cucal štávičku a zoubkama si ji ohlodal 🙂

endlessblue
19. črc 2009

Teda Val... vy krásně experimentujete... asi tak před 2 týdny jsem jedla banán a měla jsem kousek na špičce prstu.. takovou tu kašičku.. tak jsem dala Julče líznout.. no málem mi uhryzla i prst 😀

pismenko
19. črc 2009

Veru, tak jí zkus dát třeba trochu rozšmelcovaného banánu.Tím nic nepokazíš.

valentynka
19. črc 2009

jsem právě četla už asi před týdnem na prosincovkách, že to holyk zkoušely, tak jsem taky okusila a filípkovi to chutnalo, vždycky to vtáhl do pusy jako prso a tahal 🙂

příště zkusím banán naškrábat 🙂

valentynka
19. črc 2009

holkýý kde jstéé?

filípek šel spinkat, si 2x breknul a je klid 🙂

něco pro královnu :

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20243092&tab=1

pismenko
19. črc 2009

Dikec val, napsala jsem,tak uvidíme 🙂

valentynka
19. črc 2009

🙂 není zač.
nevěděla jsme ,jeslti je to dobrá cena 🙂

pismenko
19. črc 2009

no to je ta samá

valentynka
19. črc 2009

to je, ale jiný prodejce 🙂

endlessblue
19. črc 2009

Holky, tak Julča leží v lehátku... potřebuju doklidit kuchyň... a malá normálně čučí na bednu 😀 dneska výjimečně... až bude větší, tak jí to zatrhnu 😉

endlessblue
19. črc 2009

Jojo.. já s tím ovocem asi měsíc počkám. Teď jí chci opravdu naučit na tu zeleninku. Navíc po banánu se kazí zuby... i když zatím žádné nemá........ 😅 tak jí nechci zadělávat 🙂

pismenko
19. črc 2009

Holky nevíte, čím bych odstranila vrstvu vodního kamene z hrnece??my jsme měli na kamnech přes zimu hrnec s vodou(novodobý zvlhčovač) a je tam vrstva jako prase 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

pismenko
19. črc 2009

Jinak u nás se už spinká, zvalila svou porci večerní kaše,zungla prso a úplně mi u něho usnula, jak když byla miminko 😵 😵 😵 😵 ....novorozené 😅 😅 Snad si zase nestřine ten noční dvou hodinový hysterák 😒 😒 ☹

valentynka
19. črc 2009

já bych na to zkusila nalít fixinelu

no filípek si ted hraje, protože se probudil o půl sedmé,takže to devátá jistí do postele, dřív mi neusne

kacena00
19. črc 2009

hoooj!!! chris nechci strašit, ale před dvěma měsíci měl c. jen nevinnou vystouplou bouličku, doktorka si pochvalovala jak dobře to vypadá a doteď mu to hnisá a nebyl kvůli tomu očkovanej 🙄

kacena00
19. črc 2009

adámku všecko nejlepšííííííííííííí 😵 😵 😵 😵

valentynka
19. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53133

trošku vám navnadím chuťové pohárky 🙂

vyzkouším 🙂