Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zuzanka26
23. zář 2009

ahoj,

tak jsem tam hodila nějaký fotky ze srazu. Bohužel jich mám málok, došla mi baterka u foťáku. Ale Peťa určitě bude mít víc a hlavně i společnou. 😉

jitousek
23. zář 2009

jůůůůů bomba první fotečky 😵 😵 😵 😵

písmen kojení nejni kalorické ale myslím si že je to potřeba taky časem odbourat 😉 což je normální než si zvyknou na jinou stravy ....my teda po kaši už nekojíme ani po O ani po polední přesnídávce 🙂....i když teď jak marodí nemá moc chuť k jídlu například obídek vůbec druhý den nejedl 😔tak místo toho kojím ale nedivím se když člověku není dobře moc hlad nemá 😉

my jsme kaši začli dávat taky kolem pátého měsíce protože nám už kojení nestačilo ale nedokrmovala bych ji ještě mlíkem je to blbost a nebrečí Ti třeba žízní například dnes bylo vedro a mlíko není pití ale jídlo .......Míša teď vypil půl flaši na jeden zátach pitnej režim je důležitej a hlavně u nekojenejch dětí 😉

kremrolka01
23. zář 2009

ahoj holky, srazík byl moc fan, všem zúčastněným děkuju 🙂
tady pár fotek: http://petrawe.rajce.idnes.cz/Sraz_konika/
mažu jdeme koupat 🙂

jitousek
23. zář 2009

bomba fotky povedenej srazík 😉

pismenko
23. zář 2009

Kubíček je nej drsoň 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 se mu mezi holkama líbí co??ještě že mu C nelezl do zelí 😀 😀

pismenko
23. zář 2009

A verunka od tanu je krásný sluníčko 😵 😵 😵 😵

kacena00
23. zář 2009

uf...hotovo dvacet, sem vyřízená jen hlásím že sme doma skoukla sem rychle fotky amažu papat, michal mi tu dýchá za zády něco má

fotky jsou supr a holky vy ste všecky tááák báječný, s váma bych se vídala ráda častějc, bylůy ste mi tolik sympatický . fakt mocinky moc!!! 😵 😵

zajdla
23. zář 2009

Jé fotečky,jsou super.Já vám chc vidět taky na živo.Ach jo.

jitousek
24. zář 2009

kuk

jitousek
24. zář 2009

no konečně nešel mě připsat žádnej příspěvek 😒

jinak dobré ráno všem 🙂

u ns je pod mrakem zataženo no uvidíme co s toho bude 😎

zuzanka26
24. zář 2009

ahoj Jitu, dobré ráno
😉
Včera jsem na vás myslela, škoda, že jste daleko, bylo to tam moc fajn. Všechny holky jsou moc sympatický a miminka krásný a hodný 😉

jitousek
24. zář 2009

kdyby jsme nemarodili asi bychom možná i dorazili no tak příště já myslím že na jaře na 100% přijedeme s Míšou do Prahy 😉

zuzanka26
24. zář 2009

tak jo, to už budou všechny děti ťapkat, teda kromě toho od Rinti 🙂

jitousek
24. zář 2009

to ju 😵

jitousek
24. zář 2009

tak kdopak má ještě nějaké fotečky ??? Baru žirafka Veru týnka ještě bych něco zkoukla ráda 😵 😎

valentynka
24. zář 2009

ahoj holky,

tak já teda večer po kaši ještě kojím.
kaši dělám tak ze 170-180ml, někdy,když mi zbyde přesnídávka jablečná,tak jí dotoho šoupnu a nebo mi včera zbyl kouske banánu,tak jsem ho do ní rozmačkala.
O se tím kojením ještě dopapá,případně jen dopije a u prsa hezky usne a já ho jen přenesu do postýlky 🙂

jiank po obědě ani po přesnídávce hned nekojím,až asi tak za 1 - 1 1/2 hodiny, tka jak si řekne.

Pavlí, tak jak malá dneska v noci a co kašička ????

Holky, taky si myslím,že sraz na jaře by byl super, že už fakt dětičky budou chodit a Rinty bude ještě v klídku odpočívat a my běhat za dětmi 🙂

jdu mrknout na fotos 🙂

valentynka
24. zář 2009

jééé hurá, konečně vidím Pavlí-žirafika 🙂

fotky jsou hezké 🙂

moc vám to holky slušelo 🙂 a děti si hezky vyhrály 🙂

Verunka od Tanu je hdoně podobná na tátu 🙂

dobrá fotka kubík alias pet čech 😀

zajdla
24. zář 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tak Lucinka má rýmu,tak půjde k našim na prázdniny.nechci aby to Linda chytla. ☹

JInak dneska jdu na kontrolu podvozku a hlavně si nechat napsat antikoncepci. 😉 😀

Zítra jedu k zubaři a pak na slovensko pro ty probiotické kapky.

helicek
24. zář 2009

ahoj děvčata, teda já sotva lezu, ne že by Honzík zlobil, to ne, občas má teda dny, kdy je nenažranej, ale pak zase je hodný a kojíme normálně, dnes jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, kolik nabral, ale asi hodně, pěkně se zakulacuje. No ale mě nějak zmáhá výroba mlíka a pak ještě skákání kolem zbytku rodiny, včera mě naštval manžel, šli jsme koupat Honzíka a já ho pak šla nakrmit a manžel prohlásil, že príště se nejdřív nají on a pak teprve budem Honzu koupat, tak jsem mu řekla, že uvaříno má, tak ať zvedne prdel a ohřeje si to, že tohle snad nemyslí vážně. No vztekle šoupal nohama, ale pak přestal, tak jsem mu řekla, že se taky může stát, že nestihnu navařit. Prostě nestihnu a to jsem ještě včera lítala po úřadech s Honzíkem a měl lítat manžel se mnou a vyprdl se na to a šel ráno do práce a měl jít na odpolední.
Mě naštval večer s tou večeří, fakt bezrukej.

zajdla
24. zář 2009

Heli uvidíš to se upraví.Tak dej pak vědět míry. 😉

To manža je v tomto chápavý,když nestihnu navařit,tak si vezme,co je v ledničce.Chápe to.Hlavně,když vidí,jak se kroutí,tak raději ani nedutá.A to ještě vezme malou na ruky ať si odpočinu.Ví,že toho mám za ten týden,co jsem s holkama sama dost.

helicek
24. zář 2009

Ale jo, manžel si taky bere Honzíka, abych si odpočinula, ale včera mě teda fakt naštval, kord když to měl skoro pod nosem. Jezdí s Honzíkem i na procházky, no a já třebas uklidím dům nebo vyžehlím, když to nestihnu přes den s Honzíkem. Jenom by mohl prostě s tím jídlem trošku krotit emoce. On ani neumí vařit, takže o to je to horší, co tu neudělám, tak prostě není. Když jsem byla v porodnici, tak už se těšil, až přijdu domů a on bude mít zase teplé jídlo. No snažím se to všechno stihnout, ale hold se občas nezadaří, ale abych mu ohřívala jídlo, to mi přišlo přehnaný

jitousek
24. zář 2009

helí to bude dobrý ono se to poddá u nás to taky vřelo ale teď jsme si udělali jasno a docela to jde 😎

christla
24. zář 2009

Ahoj holky!
Tak my se teprve před chvílí vrátili z Prahy, byla jsem u doktora a pak jsme ještě jeli nakoupit, nějak mě to zmohlo. 😝
Včera jsem Káje přidala trochu kaše do mlíčka, udělala jsem jí takové zahuštěné mlíčko a v noci se probudila jen dvakrát!! Snad to nezakřiknu.... 😒

pismenko
24. zář 2009

Ahoj holky 🙂 Dneska už jsme doma 🙂
Heli, ti chlapi jsou někdy paka a ledacos jim prostě nedocvakne,ale určitě to brzo pochopí 😉 😉

jitousek
24. zář 2009

přidal jsem dvě fota tak se jukněte třeba 😎 kdo má chuť 😵

kremrolka01
24. zář 2009

čau holky, mamka vyjela s Kubíkem ven, tak mám chvilku
díky za pochvalu fotek ze srazu, bylo to vskutku vyvedené 🙂 doufám že příští sraz bude dřív než za rok a půl 😀
to jaro by mohlo být celkem reálný 😉
Barča by měla mít společné foto 😉

heli on si manžel zvykne 😉 Petr z vlastní zkušenosti ví jak je to náročný starat se o Kubu a teda neřekne jedinýho slova když zrovna není doma uklizeno a navařeno, což je bohužel často ☹ mně dostává jeden kamarád, ten je vděčnej za všechno, ona mu manželka k večeři ohřeje párek a on o tom ještě tři dny vykládá jak se dobře navečeřel a jak je hodná 😀 podotýkám, žadné děti nemají 😀

Jituš Míšánkovi to moc sluší 😉

helicek
24. zář 2009

čau, tak poradna ok, Honzík přibral 150g a vyrostl o 2 cm, jdu krmit 😀

helicek
24. zář 2009

u nás to nevře, já si umím včas otevřít hubu, takže si je srovnám pány do latě raz dva. Teď má manžel Honzíka v náruči a já vařím, ještě ale musím nakrmit Honzíka, za chvilku je jeho čas

tanuki
24. zář 2009

ahoj, jojo, včera to bylo bezva, snad se uvidíme častěji 🙂 Fostky super, ta fotbalistická je vtipná! a taky Juli s vrtačkou a v pozadí kukadlo Kristýnka 😀

Jojo, nejvíc mě dojímá, když chlap není zvyklý na péči..a pak..když konečně žena něco uvaří, je z toho paf a chválí a chválí..nebo je to napak samozřejmé, už se ani moc nechválí a je zle, když to není 😠

kacena00
24. zář 2009

ahoj kočenky!!!tyjo, tak včera teda super maraton, jak byla cesta do práglu super tak zpět už míň, maloš byl tak zničen že vytuhnul dokonce i přes hluk, na kterej neni zvyklej - cililink v tramvaji a hlášení paní, jenže se probudil asi za pul hod. ve vlaku, takže sme měli ještě 1,5 hod. před sebou.
ve vlaku vedro jak kráva, já ho ale musela mít v šátku, asi na 20 minut sem ho měla vyndanýho aby větral ale jak byl ochrápanej tak by začal v tom narvaným kupé řvát jak blázen...tak sem ho trpně dala do šátku, lidi na mě čuměli a asi si řikaly že sem kráva, že s ním v takovým vedru cestuju vlakem...

vytuhnul asi 20 minut před táborem, byl by spal ještě i dál, jenže já ho musela vyvázat ze šátku a dát do autosedačky

nesl to ovšem statečně, cestou tlačil a já ho napodobovala a on se tak tlemil, že z toho až přestal tlačit 😀

no dnes dopo na plavčo, teď malej chrápe, já uklidila a půjdu koupat, atd...takže teď jen v malý chvilce píšu:

--- od zítra do pondělí valíme k Novému městu na Moravě a dáváme rodinnou dovolenku, sem na to zvědavá, moooooooc se těším
proto dnes nemám čas, jak sme přijeli z plavča tak sem dávala do kupy maloškovi věci

snad se na mě nebudete zlobit, když nestihnu dát ty fotky - pokusim se o to až bude maloš spinkat - teda už nočně spinkat, teď už se mi každou chvíli probere