Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
1. říj 2009

ahoj Evit
jéje, toto teda uteklo, jako voda.
přeju Adámkovi hrozně mooc zdravíčka a štěstíčka a přeji pěknou oslavičku 🙂

evitkamalicka
1. říj 2009

dakujeme a Adamko posiela pusinku 😉

kremrolka01
1. říj 2009

taky se přidávám s gratulací k prvním narozeninám 🙂

tevina
1. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Evi,Adámkovi vše nej nej nej k prvnímu ročku,hodně zdravíčka a štěstíčka... 😵

Koukala jsem na fotečky Danielka,no a je krásnoučkej,ještě jednou gratuluju Lucince 🙂

A Berunce taky velká gratulace k potvrzenému těhu,supééér 😵 😵

rintintyna
1. říj 2009

čau kočky, Evit Adámkovi vše nej, hlavně, ať je kluk zdravej a usměvavej 😀 koukala jsem, že jsi na různých diskuzích, chápu dobře, že je brzy na plánu Adámkovi nějaký sourozenec? 😅 Já jsem baba zvědavá na mě bacha 😀

evitkamalicka
1. říj 2009

rinti ano pomaly zaciname planovat druhe, ale este musim par kileciek zhodit...aspon mam dobru motivaciu

kacena00
1. říj 2009

týna pozorovatelka 😀 😀

Adámku taky ti přeju vše nej a nejhezčí a mamince ať jí to hubnutí jde tak akorát, ne moc rychle ale zároveň s radostí 😉 a ať se zadaří co nejdřív po tom, co se začnete snažit 😉

beruskaveruska
1. říj 2009

ahoj

Evi Adámkovi vše nej... k prvním narozeninám 🙂

no a co tady prdelky co nového? Kdypak pustí domů Lucinku? Nepsala jste jí některá???

zuzanka26
1. říj 2009

Ahoj holky,

Rinti tak kdy zajdeme na kávičku? 😉

jitousek
1. říj 2009

zdárek 😉
já dneska nestíhám jsem rozlítaná jak papír už od rána .....byla jsem ve městě koupit něco k snědku a Míšovi jsem koupila fešnou podzimní vestičku z druhej ruky v sekáčku 😎 za super peníz no a teď odjeli naši a ještě se tumá zastavit brácha a doma jsem dělala podzimní výzdobu a nestíhám koníkovat 😔 😎 😵

jo jinak Adámkovi též přeji vše nej nej nej ať je stále zdravej a veselej 😵 😵 😵

jinak deska jsem si zrovinka říkala že teď to půjde pěkně po pořádku jedny narozeniky dětiček za druhýma 😵 😵 😵

a za pár let budeme zase čekatelky na druhé mimnko možná jestli se nám do toho bede ještě po těch porodech chtít 😅 ale asi jo ne 😉 ?

valentynka
1. říj 2009

mě se rozhodně do druhého bude chtít 🙂
ale ráda byhc rodila teda přirozeně a né žádný císař 😠 😠 😠

zajdla
1. říj 2009

Ahojky.

Evitko moc gratuluji k 1 roku.A obdivuji tě,že se chcete už tak brzo pustit do druhého mimča.Jsem ráda,že už je Lucinka velká,protože si představit mít dětičky po roce nebo 2 je pěkný záhul.

zirafik
1. říj 2009

ahojík holky,

tak my bychom chtěli druhý asi tak do 2 let 😉 . Mateřskou si dávám na 2 roky, tak by to tak nějak navazovat 😅 . Chceme začít v létě nebo na podzim 😀. No ale člověk míní a osud mění, tak uvidíme... problém je, že bydlíme v bytě 2+1 a na pozemku ještě není ani základová deska 😒

Dneska jsme byli u dr., dělala nám vytěry krk a nos a brala krevní obraz. Trošku nás trápí rýma a malá má drobné modřiny na kolínkách (nevím od čeho ☹ )- ale možná nedostatek-kr.destiček??! Jinak na rýmu máme Libenar, nasivin a odsáváme vysavačem, ale jen ráno a večer, jinak naštěstí ťuk, ťuk nemusíme.. tak snad jen drobná virozka.

zirafik
1. říj 2009

Zajdi, nestraš.... to se zvládne 😎 (musí 😀) ... aspoň si děti budou spolu hrát, když si budou blízké věkově 😎

beruskaveruska
2. říj 2009

ahoj krásnépáteční ráno 🙂

já už peru zase nemůžu spát chjo to by mě drblo. 😀 né, že mě tu ukamenujete, že vy se někdy vyspat nemůžete kvůli prckům a já nespím neb nemůžu 😀 😀 no zase budu strašidlo co brouzdá po netu 😉

jinak je mi stále fajn před 12 jdu pro ty výsledky nna tu internu tak mi držte palce pak podám info 😉

no a co vaše krřátka jsk se vyhajala?????

beruskaveruska
2. říj 2009

Jo děvčátka co plenkujete látkujete potřebovala bych nějaké info a zkušenosti děkuji do IP to bude nejlepší 😉

zuzanka26
2. říj 2009

ahoj holky,
u nás docela dobrá noc, vstávání asi jen 2x, ale od 5 nějak lezla v postýlce, dvakrát jsem jí musela pokládat, aby ještě spala 😉

Jinak jsem fkat prdlá, zdálo se mi o Rinti ! To je jak jsem tady psala jestli půjdeme na kafíčko, tak se mi v noci zdálo, že jsme se spolu přihlásili na kurz korálkování (!) 😅 a pak že jsme šli do bílý labutě na Václaváku ( která už ve skutečnosti ani neexistuje) a stěžovali jsme si, že tam nemají pořádný korálky. A pak jsem Rinti jako najednou zase potkala a oan mi říkala, že má svojí pekárnu a dala mi do ruky horkou houstičku! 😀

Beruško, já ti asi moc neporadím, já jedu od začátku jen v Pamperskách, protože jiný mi prostě nevyhovujou a je to úplně v pohodě, nikdy jsme neměli opruzeninu a v noci v tom vydrží asi 11 hodin.

valentynka
2. říj 2009

ahooj Beruško,
noo vidím,že ted opravdu za námi chodíš častěji,to je dobře.
Na výsledky držím pěsti !!!

já látkuju, i když ted už méně přes léto,bo jsme furt někde cestovlai a tak jsem používala pampers.
záleží co tě zajímá 🙂

helicek
2. říj 2009

ahoj holky, teda ten kluk mě snad vycucne, někdy má dny, kdy by pořád jen jedl a já si pak myslím, že mu to nestačí a pak zase usne na tři hodiny, tak já nevím, buď je to fakt chlap, kterej nedá pokoj, dokud se nepřežere, nebo mám doma otesánka

helicek
2. říj 2009

já látkuju přes den a přes noc pamperskuju, protože mladej má v noci nějakou sravou, takže by to měl až za ušima 😀

helicek
2. říj 2009

jo a stihla jsem upéct Péťovi dort, sme s Honzíkem prostě šikovní, sice jsem ho dělala dva dny, ale je hotovej https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

beruskaveruska
2. říj 2009

no zajímalo by mě jakou si pořídít výbavu před porodem a pak už se dokoupí co bude třeba, ale takový ten základ víte třeba jako bambusky, vlnáčky a tak ...

zirafik
2. říj 2009

ahoja, tak hlásím, že noc celkem ok, kojo 20,30 01 07 😉

Beru, já používám taky jen papírovky.... huggies premium, tesco ty fialový-supr 😵 , happy 🙂

Heli,tak ty máš malý mimi, látkuješ a ještě pečeš dort 😕 😕 ??? Já jsem byla na začátku ráda, že jsem si vyčistila zuby, učesala se a za pochodu něco zhltla 😅

zirafik
2. říj 2009

Beru a držím moc palce na tu dvanáctou hodinu... a hned se ozvy 😉 ... synovečky na pc v tu dobu nepouštět 😝

christla
2. říj 2009

Ahojky!

Holky, to naše dítě už zase dvě noce skoro nespí. ☹ Jsem vysátá. Nic na ní nepomáhá. Kdybych aspoň věděla, co je příčinou, ale fakt nevím. K večeři dostane mlíčko zahuštěné kaší, takže to hlady není..... ☹

christla
2. říj 2009

Jo a co se týče plenek, taky jedeme v papírovkách. Osvědčily se mi nejlíp Huggies. pampersky nám protékaly, když byla Kája malinká, ale teď jsem koupila opět Pampersky, ale jsou to už s označením Active baby a ty mají pružný pas a jsou v pohodě. Jinak ty Tesco jsem taky zkoušela a ztotožnuji je s Huggiskami.

jitousek
2. říj 2009

dobré dopoledne,
tak u nás se dnes vychrupávalo do 8h 😕 😵 teda s 2 kojeníčkama za noc což jde 😉

Helí dortík je nádhernej jsi hotová cukrářka to já bych nezvládla ještě s prckem vážně jsi šikulka 😵

jinak Míšánek si už pěkně obratně sedá akorád někdy přepadne ale tlemí se tomu tak je to v poho 😵

dneska by už pomalu mohli pustit naši lucku z porodnice s mimískem že ??? 😎

jitousek
2. říj 2009

Já chtěla látkovat obyčejnejma plínama a vzdala jsem to hnedka na začátku hnedka jak jsem to viděla že bych to prostě se s vým exémem nezvládala máchat a namáčet hodinu co hodinu v kýblech plíny ☹ tak že jedem taky v papírovejch Pamprsky, Huggisky, a teď i Happy se nám osvědčili nejlépe 😎 😉

jitousek
2. říj 2009

jinak látkovky jsme dávali jen mezi nožičky kvůli kyčlím první měsíce po 2 kusech a taky jich bylo docela dost na praní když nám protekla plína a pod měla jsem taky co dělat a žehlit 😎 ale ty moderní plíny ty kalhotkové vlněné se žehlit nemusej ale je to věda ale zase když na to člověk má čas a chuť proč ne 😵 😉

zirafik
2. říj 2009

Chris a ona Kája spí hodně přes den?