Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
16. říj 2009

nám teď dopo taky nešel proud, zas se mi namrazí lednice 😠 ještě že na oběd se to rozběhlo, jinak by ho měl kuba studenej

kremrolka01
16. říj 2009

na cvičení ta fyzioterapeutka teda taky silně nedoporučuje chodítka, my teda určitě pořizovat nebudem, už teď skoro chodí
na boty se musim příště zeptat, co poradí, už jsem chtěla teď ale zapomněla jsem
u nás jsem fakt zvědavá, protože cokoli mu nandám na nohy tak řev a urputně se to snaží sundat
jinak měla by být kotníková a pokud možna certifikovaná - boty se žirafou
už jsem tady něco naštudovala: http://www.detskaobuv.cz/o-detske-obuvi/

jitousek
16. říj 2009

teda holky než vás dočtu posílám odkaz hrůůůůůůůzaaaaaaa ☹ ale dobře to dopadlo zázrakem nechápu a je mě s toho špatně 😖

http://zpravy.idnes.cz/dite-v-kocarku-spadlo-po...

endlessblue
16. říj 2009

šmarjááá... mě se udělalo úplně špatně, jak tam ta mamina šílí, páč neví, co dělat...děěěs!!!!!!!!!!!!§

zajdla
16. říj 2009

Ahojky.Pěkný den.

Holky máte ale šikovné eětičky.Ta naše slečna se na nás zatím jen culí.Ale je to krása,tan bezzubej úsměv.
Ale nevím jak dlouho nám ještě vydrží bezzubej.Neboť dole máme 2 bílé čárky,slintáme a rveme si ruku do pusiny.Ale doufám,že ještě chvilku ti zubáci počkají.

Jinak dnes u nás prší nějakých 7 st.Tak je to lepší.Byli jsme na výletě na Slovensku pro kapičky.Koupila jsem zrovna 3 balení.Jedno vyšlo na 10 euro,při kurzu 25 kč/euro se to opravdu vyplatí si pro to zajet.

Koupili jsme Lucince na narozeniny velkou sadu lega zoo.Mají už vánoční akci v pompu.Viděla to v katalogu a moc se jí to líbilo. 😀
JInak máme vybraný ještě i budík,ale ten jim ještě nedorazil.Prý až ve středu,tak příští týden tam zajedeme a okukneme ho.

Jinak dnešní noc super.Malá usnula v 6.ve 12 bylo mlíčko a pak zase až v 6.Takže super.Ani se už tolik nekroutila.Ona asi fakt nepapala,že neměla ty probio kapičky.Včera už začala prďákovat a dneska zatím krásně baští.Prý to boleníčko mohlo být než si tělo zvyklo ,že už nemá ty probiotika.

Ještě jedeme jednou nakupovat odpoledne s Lucinkou.Musím jí koupit zimní boty a sněhulky. 😀

valentynka
16. říj 2009

baruš, Filípek taky máma neříká.
to řekl jen jednou,když volal z postýlky o pomoc, se tam nějak šprajcnul.
od tý doby ticho po pěšině 🙂

furt bábuje a vavavava a občas to táta

endy, no měli by tam mít na prst místo,aby se jim nožička mohla odbře pohybovat, je to důležitý u prvního chození a hlavně zpevněnou patičku.
my jdem dneska do obuvi,tak se mrknu po těch bačkůrkách

zajdla
16. říj 2009

JJ holky jak píšte.Hlavně pevná obuv.My jsme ze začátku chodili do zdravotnických potřeb.Kupovala jsem malé sandálky a měla to na doma.Na prvních botičkách určitě nešetřit.

valentynka
16. říj 2009

Péto, jojo, obuv s atestem, to je jasnačka.

my kupovaly ty první botky ve zdravotnických a kojeneckých potřebách, jsou kožené ,kotníčkoé a s atestem té žirafky. tam mě to paní dobře vysvětlila a poradila s výběrem, musí si do té botičky stoupnout

zajdla
16. říj 2009

Jitu to je hrůza.Vypadalo to fakt hrozně.Hlavně,že se nic nestalo. ☹

christla
16. říj 2009

Ahoj holky!
Tak my byly dopoledne venku. Kája usnula v kočárku, ale byly jsme venku jen 1/2 hodinky, protože začalo dost pršet a je tam fakt nechutná zima. Tak jsem jí i kočárkem dala do chodky a tam se dospala. Teď jsem jí dala mléko a šoupla do postýlky, měla by spát, ale zatím to teda na spánek nevypadá....
dneska jedeme k našim a zůstaneme tam do zítra. Káje je už líp, tak odjíždíme, musím si odpočinout. Jsem pořád jak mátoha. 😒
Bavíte se o bačkůrkách.... No, my si na ně ještě nějakou dobu počkáme, ale vím, že první botičky chce kvalitní. Já třeba nechápu, jak někdo může koupit malému dítěti boty od čímanů.... 😖

christla
16. říj 2009

No to video je fakt šílený!!!!! 😕

jitousek
16. říj 2009

juuu kremrol čteš mě myšlenky s těma botičkama musím taky naštudýrovat 😎

u když máme botí po mě zachovalé kotníčkové a ještě po bráchovejch klukách taky pěkný kožený no musím je zkouknout a prozkoumat 😉

jinak jsem dnes byla na kontrole na ušním tak našli mě tam z výtěru nějakého stafilokoka co způsobuje zánět středního ucha ale podle audia je to lepší chtěla mě dát antibiotika ale já jsem je odmítla jelikoš kojím a nezdá se mě že by to bylo horší poctivě kapu a dohodli jsme se na další kontrole v pondělí tak se uvidí

valentynka
16. říj 2009

mě to nejde pustit ☹
ale jak jí tam mohl sjet kočár panebože ???

zajdi,tak to je super, že jste dobře pořídili a máte už ted aspon dáreček k vánocům 🙂

christla
16. říj 2009

Val, ona ten kočárek na chvíli pustila a asi tam je křivé to nástupuště a prostě jí ten kočárek sjel......

Co se týče dárků k Vánocům.... zatím to nebudeme přehánět, protože Kája z toho stejně ještě nebude mít rozum. POdle mě jí bude zajímat hlavně svítící stromeček.... ale něco pro ní už má vybraneého. Nějaké hračky od Fisher Price. Takový hrnec s kostičkama, ten je už od 6 měsíců, tak ten a ještě něco vyberu. Vhledem k tomu, že tady máme opravdu maličko místa, tak nějaké větší hračky musí počkat až do baráčku.

Jo a bavily jste se o chodítkách. Nám nabízela jedná známa chodítko, tak jsem ho odmítla, protože ani nemám v plánu ho kupovat, právě proto, že ho dotkoři nedoporučují.

endlessblue
16. říj 2009

jojo...botičky.... budu muset taky poshánět. 🙂 Ale zatím jen pevný bačkorky na doma a capáčky teplý do fusaku... chození, to je u nás ještě běh na dlouhou trať 😀

Dala jsem nové fotky, mrkněte 😉 www.verkuc.rajce.net

valentynka
16. říj 2009

jituk,jéjda ☹
tak snad to vyléčíš antibiotikama

Chris, tak si doufám u mamči trošku odpočineš

kremrolka01
16. říj 2009

teda toje hustýýý ten kočár 😕 😕 😕 chudák mamina 😖 hlavně že to dobře dopadlo

christla
16. říj 2009

Val jo jo, už se těším, jenže malá má teď nějaké blbé období. Ona na každého brečí a uklidní se až u mě v náručí, tak jsem zvědavá, jestli to, že jedeme k našim, k něčemu bude, že si teda aspoň trochu odpočinu.

jitousek
16. říj 2009

je val já nemám antibiotika jsem je odmítla jelikoš kojím a není to tak tragické podle dnešního audia nekonec jsem se dohodli že mě je nedá a v pondělí jduj eště jednou na kontrolu pro jistotu 😉 😎

jitousek
16. říj 2009

je chris má novou fotečku v Ipu 😵 😵 😵 pěkná pěkná pěkná

pro val: ten kočár je mazec ještě teď mě je s toho na nic nomálně se povytahovala kalhoty ta mamina a kočár pustila asi tak na 3 vteřiny rozjel se jí z nástupiště přímo do kolejiště pod přijíždějící vlak nestačila nic udělat brrrrrrrrrrr ale tam píšou že 30metrů ještě ten kočár vlak s dítětem vlekl nechápu že to to dítě přžilo fakt se jim znova narodilo a má druhý narozeniny brrrrrrrrr proto já kočárek brzdím všude kde zastavíme skoro teda 😔

valentynka
16. říj 2009

jéé jitu, já chtěla napsat,že to vyléčiš kapičkama co máš 🙂 a napsala jsem atb 🙂

chris, tak si malá aspon zvykne, uvidíš noo

jitousek
16. říj 2009

veruuu super fotoos teda ty závěje máte exkluzív 😵 😵 😵 na říjen maso sádlo uzenina fakt 😎

endlessblue
16. říj 2009

děkujem
jojo....a stále padá.. a to už dneska nemělo 😠 😠 😠

jitousek
16. říj 2009

u nás hustě sněží a zatím se to moc neudrží je to mokrý jak houba jela jsem na kole a byla jsem jak hasič no ale za to jsem byla relativně brzo doma než se harcovat MHDčkém nebo pěšmo 😎

holky jak jste na tom s komboškama ???Já chci Míšovi koupit novou teda naši jí chtěj zasponzořit ale teď jsem koukal ve městě a býda s nouzí nic moc nemaj a hlavně nevím jak velkou jelikoš jsem viděla 86 a zdál se mě akorát nebo spíše už za měsíc malá ☹

jitousek
16. říj 2009

koukám na ty capáčky pane fjůůůů to je darda 730kč 😕 no na to že je to na 2-3měsíce docela mazec 😒

jitousek
16. říj 2009

dneska ven ani nejdem je tam mizérie a hnus fialovej kdo by se štrachal s kočárem Míša usnul teď v postýlce tak paráda vyspí se doma a bude 😵

endlessblue
16. říj 2009

já mám poděděný 3 kombinézy po ségřiných dětech... takže OK 😉

Botky jsem ještě neřešila... ani nevím, jaké přibližně na doma koupit 😒

kacena00
16. říj 2009

http://n-joy.cz/video/jak-cyrilek-tatuje/wpgwwx...

jediný co je na tom votravný je to moje mletí, jinak cyrilek je prostě úžasnej šikulín 😵 😵 😵 😵

kacena00
16. říj 2009
jitousek
16. říj 2009

juuuuuuuuuu Cyrda je kouzelnej 😵 😵 😵 😵 a to táta je božííííí 😅 😵 😵 😵 😵