Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
20. říj 2009

Val, tak to píšeš naorosto přesně. já to taky tak měla a divila jsem se, jak mi ty dny nestačí, že jsou krátké.

lucianas
autor
20. říj 2009

Beru, tak to jev škoda, že už se nestýkáte. Kdybych bydlela blíž, tak hned bys měla s kým kočárkovat a pak chodit s dětičkama ven. Já jsem taky zvědavá, jestli budu chodit s někým, nebo si vystačím jen s malým, manželem a pejskem.

beruskaveruska
20. říj 2009

tak jsem po snídani a jdu vyžehlit těch pár kousků at to mám z krku a pak upeču buchtu přijde kolegyně z práce tak zatím pa pa budu na vás průběžně jukat 🙂

kacena00
20. říj 2009

holky vy ste mě po ránu rozesmály 😀 😀 zajda s tím úvěrem a tanu s tím akvárkem a planktonem, prý týranej manžel 😀
jináč u nás dobrý, michal se mi omluvil, já se mu omluvila za přehnanaou reakci a dobrý, taky umim bejt štěkna a chlapje splachovací - bohužel někdy to na mě nepůsobí dobře, ale ještě víc mě nasírá jeho ledovej klid 😀

ale od jistý doby nám zlobení na sebe nijak dlouho nevydrží, ale jak píše val a vlastně všechny sme se na tom shodly, je to furt dokola 😝 😝 😝

beru na den dva bych se ponudila, ale to je jasný, když sem měla břuch tak sem se taky už nechtěla jen tak nudit na mateřský 😀

kacena00
20. říj 2009

na nemocenský 😅

tyjo ty děsně ráda uklízíš se mi zdá..bych potřebovala kousek tvojí uklízecí povahy, nemám ráda bordel, ale dvakrát mě to neba teda...

zirafik
20. říj 2009

ahoja holky,

tady je zas tak hnusně, to by se jeden zbláznil 😖

Beru, třeba přibude kamarádka, která bude čekat druhé, třetí 😉 .

Luci, pozdravuju Daníka 🙂 .. týjovka on už mu bude pomalu měsíc 😲

Holky, existuje vlastně nějaký ideální chlap? Já jak to tak pozoruju kolem sebe, tak bych s jiným asi nevydržela 😝 . Každej je asi v něčem hráblej 😀. Ten můj je blázen do aut, posilovny a taky je nerad když mu uteče nějaká ta společenská akce... to pak slyšíme, jak je s rodinou a že pomáhá a jiný se baví na večírku 😝 ... kopnout do zadnice a vystřelit na měsíc 😖

lucianas
autor
20. říj 2009

Beru, žehlení mě taky čeká. Ale moc se mi do toho nechce. Jakou děláš buchtu?

Kači, aspoň, že se to urovnalo a je dobře.

zirafik
20. říj 2009

Kaci, mě to taky neba... to uklízení .. 😝 .. ale kolikrát bych uklízela, až bych brečela 😀 .. .kdyby si vzal někdo ven nevrlé dítě 😝 .. já bych tááááááááák uklízela... dneska to zatím ťuk, ťuk celkem jde.. jen pokašláváme a pořád máme trošku rýmičku ☹ .. už skoro 3 týdny ☹

lucianas
autor
20. říj 2009

žirafík, taky jsem si právě říkala, jak to letí. že už mu bude měsíc. mi to ani nepřijde. ... Daník děkuje za pozdrav, zrovna ho držím na odříhnutí, což se nám nedaří. ... s těma chlapama je to pravda. až jsem se musela smát. ale musím zaklepat, ten můj zatím pomáhá jak může.

lucianas
autor
20. říj 2009

Ať se Kristýnka brzy uzdraví. ta rýmička a kašel jsou fakt síla. zvlášť u těch našich dětiček.

zajdla
20. říj 2009

tak vyžehleno.Ale už zase vrčí pračka.

Pavli my máme ještě taky trošičku rýmu. ☹

Ještě chci dát do krabice malé věci.To je hrůza,pořád je jí něco malé. 😀

lucianas
autor
20. říj 2009

Zajdli, na nás zatím vše visí 😀

kacena00
20. říj 2009

jo, pájo, tak s tím uklízením je to u nsá stejný, já potřebuju, abych ěmla trochu klid v duši mít i uklizeno okolo sebe...potřebovala bych aby si ho vzal ěnkdo na dýl, než michal na tu hodinu co stihnu aspoň vysát a vytřít, okno v kuchyni posraný od ptáků...atd atd, abych to zgruntu všechno udělala co bych potřebovala a chtěla, vyžadovalo by to aspoň 3 hodinky a to mám teda smolíka 😝

jo je to srovnaný, ale jinak zůstáváme u toho, že prostě mám smolíka co se jeho času týká, takže nám tu neustále tiká časovaná bomba a bude stačit zase jedna jeho přiblblá poznámka typu, alejá si myslel že když to jsou jen dvě hodiny...že ti to nemusim řikat dopředu (pro mě 2 hodiny znamenaj fakt hodně vzhledem k tomu, že ho za tejden pomalu nevidět, nehledě na to,ž e se jedná o pátek, kdy sme si dohodly že on bude mít aspoň na chvíli kluka a já vysadim a nehledě na to,ž e hlavní činnost bude probíhat od rána do večera v sobotu a to tam s klukem nepojedu, protože tam bude každý druhý dítě s nudlí a v tomhle počasí, ne nepojedu, takže sečteno podtrženo - k těm všem starostem sdtačí jedna debilní poznámka a kastrol letí do dřezu 😀 😀 😀 )

endlessblue
20. říj 2009

Moc zdravím Beruškůů... a letos se opět těším na nějaké ty vánoční prdelky 😀 😀 😀

Holky, za chvilku jsou vánoce... Já už začínám pomalu pokukovat po dárkách... v prosinci to bude mazec, něco shánět s tou naší dračicí 😀

Val.. mýho manžela nikdy cestování neomrzí... s tím budu bojovat celý život 😠

kacena00
20. říj 2009

holky tak ať se nám ty prďousci brzy uzdraví..sem zvědavá jak dopadneme my zejtra, teď má zase blinkací období, takže mám pocit,že všechny léky letěj z jeho bříška ven.. 😒

endlessblue
20. říj 2009

Jojo, koukám, že to všude marodí... malá už má téměř po rýmě... odsát se nedá nic.. ale pořád vykašlává, hlavně v noci. Dávala jsem jí do sunaru Stoptusin.. výsledkem je průjem 😠, takže jsem přestala.. a te´d nevím, co na ten kašel jinýho 😕

zajdla
20. říj 2009

Endi to nevím,ale v lékárně ti určitě poradí.

Linduš se zase u krmení kroutila.Ach jo.Zkusila jsem jí dát menší dudlík,aby nespolykala tolik vzduchu.Tak uvidíme,jestli to pomůže.Od pátku byl klid a už je to tu zase.Ach jo.Doufám,že to rychle přejde. ☹

christla
20. říj 2009

Ahoj holky!
Nedočítám, takže se předem omlouvám..... jen jsem příspěvky tak letmo přeběhla.

Co se týče chlapů.... Já nemusím asi nic psát, samy více moc dobře, žě mě můj drahý manžel prudí každou chvíli.... 😀

Jinak u nás noce stále na prd, vstávám snad stokrát, ale fakt jsem si už zvykla, ani už nejsem nervní. 😀
Rýma nás už přešla, tak doufám, že se zase dlouho neukáže. Příští týden máme poradnu a druhou HEXu, takže bych ocenila, kdybyb byla malá zdravá, aby jí naočkovali.

Zajdli, já mám taky pocit, že nedělám nic jiného než že vyřazuji malé věci a nakupuji stále větší a větší.

Teď jdu dát dohromady manželovi účetnictví a poslat vše účatní.

Jo a malou už začínám učit pít z hrníčku s tím sosáčkem a docela jí to jde. 😉

kremrolka01
20. říj 2009

čau holky, já teď nějak nestíhám, teď si Kuba žužlá velkej piškot tak mám asi minutu 😀
aspoň že jsem v mrazáku našla pytlík zamražený hovězí polívky, jinak bych byla zas na sušenkách 😝
koukám, že je to doma skoro všude stejný, ať už zlobící prťousové u jídla nebo manžové na facku 😀
Baruš já jsem si taky říkala jak potřebuju několik hodin na úklid abych to tu dala do pořádku, takže když přijela tchýně, tak jsem fakt každou chvilku využila na uklízení, vydrabaný snad všechno, no a teď je to tejden a vypadá to tu zas jako kdyby se uklízelo naposledy loni na Vánoce 😠

beruskaveruska
20. říj 2009

no holky co jé já si stihla i chrupnout 😀 u Las Vegas ještě, že to mám na DVD jinak bych z toho měla prd. Usnu u 8 dílu a vzbudím se u 12 😀

dělám si oběd a pak mám plánu pokračování v pelíšku 🙂 aspon my ta nemocenská líp uteče 😀

beruskaveruska
20. říj 2009

mám volno volníčko přichystejte děti do kočárků a já budu drandit a to by bylo aby tu už nebyl ten 35tt já bych vozila až by se ze mě kouřilo 🙂 v které části republiky mám začít 😀

jitousek
20. říj 2009

dobrý podvečer ve spolek 😉
nechce se mě dočítat mám na kvalt mám tu rozžehlené prádlo a lozící dítě 😵
jen jsem prolítla konec endy my jsme měli na kašel dětský mukosolvan a taky před tím když byl menší ambromene sirup nebo jak se to píše 😎

beruskaveruska
20. říj 2009

no holky co to je???

pismenko
20. říj 2009

Ahoj holky 🙂

zítra odpoledne nám držete palečky, jsem s Dorou objednaná do profi ateliéru na fotky, tak se modlím, aby z toho něco bylo a dora nebyla mrsklá a protivná 😅 😅 😅

Jinak u nás všechno OK, zuby nemáme, zato lezeme o 100péro a je rychlá jak srajda 😀

K úklidu se vyjadřovat nebudu,jako pracující jsem prostě hendikepovaná dvojnásobně 😀 😀 😀 😨

kremrolka01
20. říj 2009

Markét tak to už se těšíme na profi fotky 😉

endlessblue
20. říj 2009

Tak a stále uspáváme Julču... asi mě mrskne 🙄

kremrolka01
20. říj 2009

Veru tak hodně sil. Spí ti aspoň dlouho ráno?

beruskaveruska
20. říj 2009

jé Verunko tak at brzo zabere 🙂 abys neusla dřív ty než Julinka.

Markét jak je v práci? Hele já ani nevím, že jsi se do ní vlastně vrátila teda proč tak brzo 😲

Kremrol a u vás se spinká?

kremrolka01
20. říj 2009

jj u nás se spinká 🙂

beruskaveruska
20. říj 2009

tak dobrou jsem nějaká přešlá asi na mě něco leze a pěkně jsm si uklidila teploměr a nemůžu ho najít pa zítra