Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
22. říj 2009

Val, nevím, jestli je to blbost..... Ale myslím si, že něco takového by v těch velkých nákupních centrech možné být mohlo..... Jestli je to smyšlené, tak je to ale dost blbá sranda!!! 😠

jitousek
22. říj 2009

hoaxům zdar 😵
nazdááááár ve spolek 😎

tak dneska jsem byla na kontrole na ušním ještě to není OK ale já se Ok cítím ale podle nálezu kultivace je tam ještě nějakej hajzl co způsobuje po zánětech plíseň 😖 no tak že stále mám kapat do konce týdne a pak vysadit a když se mě to vrátí budem muset přejít na antibiotika ☹ no jo no tak snaaad proboha ty kapky zaberou a bude klid 😎

christla
22. říj 2009

No ale teda dostalo mě to dokonale!!!!! Fuj!

christla
22. říj 2009

Tak teď tady budu za debila.... 😅

kacena00
22. říj 2009

no já myslím, že na takový blbiny se nachytá víc lidí, mě teda když si čtu ten seznam od val zase nějak nedocvaklo že retrívři by mohly bejt kravinam, je fakt,ž e dycky přijdou zlatý a málokdy třeba voříšci 😀

holky musim se vám pochlubit - náš c. po obědě neblindil!!!i když lozil po břiše!a to sem ho dycky chudinku držela dobu v křesle aby se mi nemohl poblít a stejnak zvracel strašně i klidně 2,5 hod. po jídle...tak kéž by nám to takhle vydrželo!

jináč supr chris, že bylo nějaký zlepšení a hlavně že na ty rhb je to fajn,...co já dycky čtu od budějaček, tak sou dycky akorát spruzený když přijdou z rhb

jitousek
22. říj 2009

chris dooost blbých srand na těch stránkách najdeš je otázka jestli tomu člověk podléhá čte to a nechává se tím ovlivnit 😉 občas je lepší tychle kraviny hnedka vymazat když přijdou do mailu a ani to nečíst nebo když už to někde vidí asi to ani nikam nešířit dál 😎

nemo1985
22. říj 2009

Ahojky Všem .

Tak dnes jsme šli po 9h do poradny a dorazili domů po 12h, hrůza dnes 😠

Máme 8,30 kg a 72cm 😉

Jdu dám malého spinkat.

valentynka
22. říj 2009

ahoj holky,

Endy, tak jsme se musel azasmát, jak jsi psala o tom spinningu, že po 20 minutách. Noo to se mám teda taky na co těšit, asi to taky jako nedám najednou,ale budu si muset odpočinout,ale už se těším až začnu chodit 🙂

markét, se taky moc těším na fotečky 🙂
taky chceme udělat nějaký profi tak kolem roku 🙂

endy, no na Filípka se kožařka koukla asi z metru,ale opravdu věděla a krém druhý dne zabral na 100%, tak snad určila diagnozu taky dobře a bude to ok.

na tom balení se píše : dexamethason+ambiderman
nemáš to samé ?

valentynka
22. říj 2009

nemíku, vy jste nějaký hubenďouři nee?

filíepk má 9,60 ,ale nevím kolik měří, musím už vytáhnout ten metr a změřit ho.
obvod hlavičky má47cm, fííha, téén bude chytrééj 😀 😀

rintintyna
22. říj 2009

čau kočky, ještě jednou moc díky i za tipovačku, tak DVD už mám doma a začali jsme s manželem číst betálnou knihu Hovory s nenarozeným dítětem 😵 Baru, tak snad se to Cyrdovi bez následků zahojí, příště jí fakt řekni, že si nepřeješ, ať mu s ním manipuluje a raději dá doporučení k odborníkovi, jestli se jí cokoli nezdá. Endy, taky si zvykám, že někteří doktoři léčí přes obrazovku počítače, ale souhlasila bych s Val, že snad ví, co dělá 😉 Chris jj to už je fakt hodně dlouho kolující smyšlená povídačka, ale nic si z toho nedělej, kolegyně z práce se zase chytila na ty retrívry, a vzbouřila celou firmu, kdo může, ať si pejsky vezme, druhá kolegyně jí na to kývla, už se doma těšili, hlavně děti, a pak se zjistilo, oč se jedná 😒

pismenko
22. říj 2009

Ahojky všem virtuálním přítelkyním 🙂 🙂 🙂 🙂

letmo jsem dočetla,ale nestíhám na nic reagovat, protože Dora dneska hučí jak pyliňák a nedá mi chvilku voraz 🙄

pismenko
22. říj 2009

nebo piliňák 😀 😀 nevím

pismenko
22. říj 2009

blbá úča 😀

rintintyna
22. říj 2009

čau market, tak vyjmenovaná slova jsou: dyk, dygitálky, dylina, pylina........ 😀 kočky, za kolik a jakým způsobem jste pořídili kojící polštáře? Jinak my dnes letmo nakoukli do Chicca, bo jsme byli vedle a protočili se nám panenky. Spoustu věcí asi švihnu přes mimibazar, ale ještě s ním neumím, poradíte pls nějaký vychytávky, jak tam postupovat, na co si dát pozor atd? dík 😲

valentynka
22. říj 2009

nazdárek " ůčo "
to ještě zakončím kroužkovaným u 🙂

Rinty, já kupovala za 600, i s poštou, noo moc jsem ho nevyužila.
na kojení asi tak 10x, pak na opírání filípka,když začal sedět, nejdřív v tom taky hajal, ted je ve skříni ☹

musíš hodně hledat ,aby jsi věděla za koilik se to tka prodává no,aby jsi to nekupovala zbytečně dráž než by jsi musela.
jinak problémy jsme tam žádné neměla

endlessblue
22. říj 2009

Rinty.. já si ho nikdy nepořídila 😀 .... takže velice levně 😉

pismenko
22. říj 2009

Já jsem ho dosatala od masešky, ale využila jsem ho asi tak něják podobně jako Val 🙂 , ještě jsem tím vždycky obmotala doru, když byla malinká, aby se třeba nepřekulila.

pismenko
22. říj 2009

od macešky tam mělo být 🙂 🙂

valentynka
22. říj 2009

já mám přesně stejný co markét,ale v modrém 🙂
je to ten velký s kuličkama co se dají doplnovat.

takže záelži rinty na otbě,zda ho pořídíš a pokud ano, tak bych asi neinvestovlaa do nového, bo ti třeba nebude vyhovoat.
já pak u kojení ležela a vlastěn ležím dodnes, jen pár vyjímek je v sedě, někde na kávě, návštěvě a tak

zajdla
22. říj 2009

Holky hodila jsem do albumku jak se krmí u nás. 😠

zajdla
22. říj 2009

JInak kojopolštář jsem neměla,tak nevím. 😀

Vrátili jsme se ze solné jeskyně. 😀

jitousek
22. říj 2009

kojo polštář jsem si koupila tady na koníkobazu za 300 už použitej využila jsem ho maximálně spala jsem na něm ke konci těhu (podkládala jsem si břicho nebo záda jak kdy) ale byl pohodovej a na kojení jsme ho používali asi do 5 měsíce tak že u nás maxumum využití teď je pod postelí schovanej na další použití 😎 😵 😵 😵

valentynka
22. říj 2009

zajdi, hezké krmení u vás probíhá 🙂

u nás Filípek v židličce a na stolku padesát tisíc věcí a háže je na zem a já jen sbírám 🙂 někdy se teda zabaví jednou prkotinou,tak je to dobrý, ale pokud začne házet a nebo ukazovta,že něco chce, co mu ovšem dát nemůžu,tak je to katastrofa 🙂

zirafik
22. říj 2009

ahoja,

Zajdi, to je sranda, to krmení s medvídkem 😀 ... a jak na něj malá čučí 😀

Chris, mě pár takových kravin přišlo xkrát na mail... jak je tam pošli, pomoz, nedá mi to neposlat... atp., tak rovnou mažu 😠 ... nechápu, že to těm lidem za to stojí- vymyslet to a těm dalším to přeposílat.. já mám 2 kamarády a to jsou fakt ulítlí spamisti 😠

Týnuš, já ten kojo poštář taky tolik nevyužila a o babyvaku nemluvě 😒

JO a na spiningu už jsem taky byla (už před opupínkováním 😝 )... ale šetřila jsem se, takže jsem to celkem zvládla ... n 😝

Jinak u nás tichá domácnost 🙄

zajdla
22. říj 2009

Val tak to je mazec.Tolik věcí.To je snad lepší nic nekupovat. 😠

zajdla
22. říj 2009

Babyvak já využívám když jdu pro malou do školky.Ale jen když jdu do třídy,jinak se ke školce veze v kočárku. 😀