Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
2. lis 2009

Kačí, díky moc za radu. Jen mě štve, jak ve víře, že je bezlepková jí malé dávám a pak toto. 😢
No, nebudu to řešit. Díky moc!!!!

kacena00
2. lis 2009

hele, to nevypadáš, já víc trpím na splíny a sem ospalější, jakmile se slunko začne schovávat, což je cca od půli září, blbě se mi spí a mám dny, kdy mě nic netěší (i když teď je velký těšidlo cyrilek), ale ono to tak působí asi na dost lidí, tak neboj že budeš vypadat jak labil..

já bych třeba cht+la do bytu světlovody, protože mě ten jeskynní způsob života bez slunka prostě ničí 😝 😝 😝

kacena00
2. lis 2009

no oni u toho co lepek neobsahuje to vyloženě píšou, jak je to naopak nevim, ale myslím, že tam prostě nenapíšou nic než složení - myslím takovýhle kaše a přesnídávky

kacena00
2. lis 2009

to nevim, není takovej lék po poradě s lékařem? abysis spíš neuškodila..

christla
2. lis 2009

Baru, já to už s dotorkou konzultovala a můžu ho.... 😔 Jsem taky taková, že jakmile začne být tohle počasí, je to pro mě utrpění. 😒

na té kaši prostě nepíšou zda je nebo není s lepekm..... Šmejdi.....

christla
2. lis 2009

Já právě taky v noci hůř spím a tak..... Mám dny, jak píšeš, že mě nic nebaví, nejradši bych zalezla do postele a nevylezla, ale to s dítětem nejde.... Samozřejmě, že Kája je pro mě to sluníčko, co mě drží nad vodou!

zajdla
2. lis 2009

Chris měla by tam být značka na krabici ,že je bez lepku.

Já mám taky splín,to je to hnusné počasí.Jen bych pořád spala.Doma bordel.Ach jo.A už je skoro zase tma.To je deprimující úplně.Už ať je sluníčko.Dám holkám šatičky a budeme lítat po venku.

zuzanka26
2. lis 2009

ahoj holky
já myslím že to tak nějak padne na každýho když je takhle hnusně a nedá se ani pořádně jít ven apod. Nesmutněte, hlavní jsou zdravé děti, ostatní věci se srovnají. 😉 My jsme pořád nastydlé, Sárinka má už týden rýmu fakt hnusnou a teď i kašle, byly jsme u mudry, vše je v pořádku, jen je zahleněná...

nemo1985
2. lis 2009

Ahojky Všem 🙂

tak dnes jsme na kontrole byli

antibiotika dobereme a jsme ok
ven nesmíme

celý den u nás prší, hrozné počasí. 😠

nemo1985
2. lis 2009

Koukám, že každý je tu také nastydlí.

To dělá to počasí u nás doma taky, nejprve já, pak malej a ted i manža 😒

Ted už to lepší nebude, mlhy, déšt,...

Když člověk nemusí ven, raději ani nevylézat.

Markét....... Gratuluji k zoubku 🙂

Endy..... snad jste si hezky dovču užili 🙂

Zuzi..... at se Sárinka co nejdříve uzdraví 😉

kacena00
2. lis 2009

holky my asi budeme mít doma upírče 😀 , zdá se že mu rostou horní dvojčičky 😀 😀 😀 😀

valentynka
2. lis 2009

dočítám 🙂

Rinty, to se opravdu vrat nohama na zem,že budš mít půl roku 3kg miminko 🙂

zajdi, prevenar se stopro platí, měl by být něco kolem 1900 jedna dávka.
my měli synflorix za 1550,-

Kaci, tak at se Cyrdík brzy uzdraví 🙂

Endy, my máme židličku z ikei a spokojenost, už musím dát kšíry, Filda začíná přoicházet na to,jak se z toho může vykroutit ven.
2 tisíce se mi za židličku dávat nechtělo

jiank mi mamča ted dělaal hovězí polévku pro filípka,ale jen masyko a zelenina, hlavně hodně mrkve a baštil jedna báseň🙂
dnes měl vývar s mrkví a s kapáním z vajíčka a padalo to do něj taky slušně 🙂

zajdi, prosím tě u jaké jsi pojištovny ??

zajdla
2. lis 2009

Jsme u 211,min.vnitra.

Malá má teplotku.Je to reakce na to očkování.Tak jsem jí dala nurofen čípek.Snad brzo zabere.Ach jo. ☹

zajdla
2. lis 2009

Kači,tak to bude pěkný upírek. 😀

valentynka
2. lis 2009

jééé zajdi, tak já taky 🙂
supééér, na jednu vakcínu teda 400 ?? a na sedajdu 1000?

já to měla od nich ten letáček,ale vyhodila jsme ho a na netu to už nemají napsaný.
jen vím,že dokaldy z toho roku se musí podat v tom roce a nejlépe najednou.

jen ted nevím kde ty dokaldy od toho mám ☹ snad mi to neteř nevyhodila,když mi uklízela stůl u pc, no jdu se po tom mrknout.

jo a to info o proplácneí máš čerstvé ?

valentynka
2. lis 2009

no na těch kaších je vždy takové kolečko,kde je psáno - bez lepku -

pokud je s lepkem, nepíší nic

zajdla
2. lis 2009

JJ,teď jsem se dívala na jejich stránky,hodím ti odkaz

valentynka
2. lis 2009

jéé Zajdi, jsi skvělá,asi jsme to přehlídla , díky moc.

jo a prosím tě, nemusíme být v tom klubu pojištěnců že ?

zajdla
2. lis 2009

Nene,nemusíš 😀 😉

valentynka
2. lis 2009

super díky moc 🙂

vyhrabu doklady a pádím k nim 🙂

zajdla
2. lis 2009

😀 😀 😀

Já je musím od někoho půjčit.Aspoˇm za tu autosedačku.

valentynka
2. lis 2009

taky dobrý 😀 😀 😀

tak zajdi Zajdi do obchodu,at ti něco napíšou 😀 😉

kacena00
2. lis 2009

holky já vám musim říct, jak mám úžasně hodný dítě – jako malá už mi nechce dělat, pusu to už taky nechce dávat mě, ale dnes si žvejkal broučka a dycky si zavrzal o dáseň a pak mi nabídnul abych si taky žvejkla – to trvalo asi deset minut, požužlal a nabídl, požužlal a nabídl to je pusinka, takhle se rozdělit o kousadlo , hihi

zirafik
2. lis 2009

ahoja,

holky, tak jsme dávali 5 dní... mrkev, pak mrkev s bramborou a dneska jsem dala blbka blbá... - brokolici-první lžičku ... no a malou hrozně bolelo bříško ☹ ... já sem kráááva... 😠

Holky, já nevím, ale tyhle příspěvky měli rušit... v rámci úspor 😒 . Já to honila, abych to stihla do konce srpna, neb pak to alespoň u tý naší pojišťovny rušili. No a kámoška říkala, že to tak bylo u všech pojišťoven 😒

Kači, to muselo být roztomilý 😵

kremrolka01
2. lis 2009

čau holky, tak se sem taky dostanu, pořád teď jen malujem domeček 🙂
Baruš to je roztomilý 😵 mně Kuba zas dává dudlíka 😀 vytáhne si ho a dá mi ho jako že si mám taky zadudat 😀
a pusinky teda rozdává všem, mně, tátovi, méďovi 😀
už se pěkně rozchodil, dneska to bylo tak nejmíň třikrát kolem dokola stola la la la
já jsem u vzp a ty teď zrušili snad úplně všechno 😠 , nějak nejsem schopná se přehlásit, už to plánuju asi 2 roky k VOZP jako je MM
s tím škrábancem mě to sejří neskutečně ☹ myslím že mu tam jizva zůstane, chjo 😢
dobrou všem 😲

zirafik
2. lis 2009

Péti, na hojení je dobrý traumaplant 😉 . . čistý kostival... 😉

christla
3. lis 2009

Prvníííííííííííí

Dobré ráno!
Tak dítě ještě spí a já už sedím u poče. 😉
pavlí, kolik té brokolice jsi Týnce dala? Kája byla v pohodě, ale jak jsem jí dělala o víkendu tu květákovou polévku, tak po té jí asi bříško bolelo. Kroutila se, v noci taky, prděla jako blázen..... Jenže těm dětem bys to dávat měla. samozřejmě v nějakém malém množství. Do začátku stačí třeba dvě tři lžičky......

Co se týče škrábanců, tak mě se stává, že káju podrápu na stehýnku, když jí přebaluju a ona chvíli nepoleží, tak se mi často podaří jí škrábnout. Z toho mám pak taky výčitky. A to nemám nijak dlouhý nehty!!!

endlessblue
3. lis 2009

Zdravíííím.

Tak zkusím s Juli zase zajít do solné jeskyně, jdu si to objednat. Úplně se děsím těch chřipek.... s malou kromě plavání nebudu chodit mezi lidi. Žádný nákupní centra, žádný nákupy ve městě. Jen na procházku, plavčo a doma.

Pořád sháním tu židličku... je to děs. Nemůžu si vybrat. Taky nechci utrácet miliony. Asi se kouknu na MMB nebo na Aukru. Ale fakt nevím.

Jinak už s Juli zkoušíme nočníček. No a výsledkem je, že jakmile jí tam posadím, tak začne ječet... jak kdyby jí to bolelo, nebo co.. čůrání nebo bobek pochopitelně nic 😖

endlessblue
3. lis 2009

Tady to spinkáááá!!!!!!!!!!!