Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

rintintyna
17. pro 2009

čau kočky, já věděla, že Věrka nezklame 😵 tolik druhů snad ani neznám. Letos udělám navíc asi jen jedno nepečené a na druhou stranu se asi vyprdnu na esíčka, bo toho máme i tak dost a esíčka jsou takový jalový, bez náplně bez ničeho 😝 jinak jj pohybujeme už o sto šest, zrovna včera v čekárně jsem si říkala, že to možná bude ta holka, bo se tam snad kadeřila a malovala nebo nevím, jsem myslela, že mi z toho břicha vyskočí, ale paní doktorka tentokrát nekoukala. Nevadí příště už budeme zase dělat velký UTZ (30tt). Jinak pohlaví stále tajemstvím a opravdu si to nechceme nechat říct 😀 i když se nás neustále někdo vyptává, jestli jsme si to nerozmysleli 😕

kacena00
17. pro 2009

no tak koukám, že se absolutně nedá včerejší spis číst, písmenka mi nefungujou jen na nosenideti.cz a tady, jinak to jde - nerozumim tomu, takže vám to kopíruju ještě raz, protože když už sem se ozvala aby to dávalo hlavu a patu...::

čau holky hlásím se jen že žiju, na pc není kdy, máme ho jakoby u sousedů, doma se nemůžu jít ani vyčurdit, malej se hned nalepí na dveř a pláče, jenže ty dveře se otvíraj dovnitř, takže pak dycky stepuju na chodbě a snažím se dostat dovnitř nějakou minutu, když sem doma, tak se malej o všechno opírá a staví se, vrávorá nebo padá, takže času nazbyt není moc, přes den člověk dělá krom vaření a podobnejch ptákovin i třeba objednávání dárků pod strom což vyjde na jedno spaní a pak šmitec, večer už toho mám dost vyřídím jeden dva maily projedu něco co potřebujeme a jdu dožehlit plínky a tak furt dokola

možná kdyby byl net přímo v bytě ale to nejni, a tak mě ta internetovo-diskuzní závislost už celkem opouští
mám v plánu veký šití a chci ho sihout než domarodí cyrda- chci udělat vsadku do bundy abysmme mohly nosit i v zimě a pak nějaký takový zateplovací kravinky jako přešít bundu, ušít takovou vestičku nosící, no na to se těším, nápadů teď mám a insprace, že hořím nedočkavostí

a zase to bude něco jinýho než čuru a ham a šikulka a to je: tik tak , …uto brrrrrrrrrm brrrrm, ano kravička dělá buuuuuuuuuuu apod

jináč cyrda je furt nyny pusinka, jen jeteď trochu protivnější protože má rýmu a navíc se po minulým plavču ospal- já kráva si zapomněla svůj mandlovej nobilis oej a půjčila si teď pozor: sebamed mlíko a teď musim kapat antihistaminika, protože měl v místech, kde sem ho mázla krupici jak blázen chuderínek malej

kacena00
17. pro 2009

jo a s tou krupicí to bylo taky psycho... ve čtvrtek nekoupu, jak je umytej z bazenu, v pátek večer už bylo jasný, že rýminka opět bude výživná- kaká mimo plenku a pokaždý mu prďku umyju, takže sem ho zase neumyla, protože ani v moči moc přes den není jak spolu čurkáme do kyblíku nebo umyvadla a tím pádem sem si toho všimla až v sobotu, protože sem ho jen tak narychlo převlíkla do pyžama a ten krém mu působil přes dva dny, takže pak mu ta krupice jen hořela… bylo mi z toho docela zle, jaká sem zase matka a jak sem to zanedbala a že sem si nevšimla dřív…

no a co tay? ste zdraví v rámci možností? já večer zkusim juknout

jo a poraďte mi please: mám linecký a rohlíčky, chěla bych poradit něco pečenýho, ale co bude fakt dobrý a nebude to těžký, jo a na co se dá krom pusinek využít zbylý bílek???

endlessblue
17. pro 2009

Holky jen nakukuju..... nestíhám.. ... včera doma byla italská domácnost... no škoda vyprávět!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

A zároveň hlásím, že to moje dítě ignoruje nočník.... v plínách se jí evidentně líbí... tak jí asi bude nosit bůh ví jak dlouho.. začínám rezignovat a asi to začnu zkoušet po novém roce 😠 😠 😠 😠
Takže u nás tak, ..no..

lucianas
autor
17. pro 2009

Ahojky,
tak hlásím, že mám hotových devět druhů. Ještě jsem se rozhodla pro jeden nepečený a asi to bude vážně už všechno.
Zítra se konečně chci vypravit s malým do práce se podívat, tak doufám, že bude pěkně.

Nemo, nevíš, na jaké stránce jsme vzaly ty rámečky, co jsme použily v albech. Si nemůžu nějak vzpomenout a najít. .... příjemné přípravy narozenin.

Endy, ta italská domácnost mě mrzí. U nás je to teď taky takový nahnutý. Mám nějaké nálady, většinou večer, kdy jsem totálně k.o. No, snad to manžel pochopí. .. jinak neboj, nočník se naučí. Možná je ještě brzy, vždyť jí ještě není rok.

Kači, já bych věděla nepečený. Košíčky. Moc chutnají, je o ně velký zájem. Jsou z čokolády a kokosové náplně. Ten bílek nevím, napadli mě právě jen pusinky.

Týnko, to vážně letí. Už tě čeká velký utz, a pak co nevidět budeme čekat, kdy nám porodíš. To je úžasný. ... to ti schvaluji, že to pohlaví si nenecháte říct. Je to vážně moc pěkný pocit, se to dozvědět, až jak mimi vykoukne na svět. A co jména, máte?

valentynka
17. pro 2009

3.strana ☹

ahoj holky,
tak jsem k obědu nakonec dělala bezmasé jídlo, jen smetanové brambory se smetanou a bazalkou, přišla mamča na chvilku,tak jí taky chutnalo a pak jsme šli ven.
zašla jsme si na poštu,pak do lékrány pro heřmánek-právě se luhuje a budem před koupelí máčet piňdu
a pak jsme šli ještě do sparu nakoupit a byli jsme pěkně zmrzlý, pěkně to foukalo. Filípkovi bylo nejlíp,ten byl v teplíčku,zabalený

valentynka
17. pro 2009

Baruš, zbylý bílek se dá využít na kokosky

250g cukru moučka,250g kokosu, 5 bílků.

ve vodní lázni nebo v pískáči- ušlehají se bílky společně s cukrem do pěny a pak se přidá kokos.

pak se dělají hrudky na pečící papír a peče se jen do růžova,aby nebyly vysušené a tvrdé

valentynka
17. pro 2009

mi něco uniklo o italské domácnosti u Endy ??
jsem si nevšimla ☹

endlessblue
18. pro 2009

Nazdáreček děvenky... jen průměrná vichřice 😀 nic vážného. Nicméně jsem měla pocit, že si nikdo neváží mé práce, tak abych to demonstrovala.. tak ... a teď se neděste!!!!!! .. spláchla jsem své 3 napečené druhy cukroví do záchoda 😝 . takže nemáme nic... budu na štědrý den dělat dort a na cukroví se můžu tak akorát... víte co!!!!

valentynka
18. pro 2009

ahooj holky,
tak za hodinku jedem s kámoškama opět z koníka na kafíčko a filípek si hrát.

ale venku je asi dooost zima, tak se pro jistotu mrknu na bus.

Endy,vichřice u vás byla joo?
to u nás je taky občas, já jsme za vichřici 😀
tééda ale pěkná demonstrace, to bych asi neudělala 😀 😀 ale druhá polovička asi zírala cooo??

jitousek
18. pro 2009

dobré dopoledne 😉

teda Endy ty jsi číslo se s tím plácat a poslat tu do hajzlu 😎 na protest ale jsi dobrá a co na to druhá polovic ??? 😀 😀

jitousek
18. pro 2009

to jsou ty předvánoční exploze a erupce vulkánů 😀 😒 u nás je teda zatím pohoda 😎

jitousek
18. pro 2009

a snad bude nepřeju si se zhádat na Vánoce se letos těšíme jako malé děti přijde Ježíšeeeeek 😵 😵 😵

endlessblue
18. pro 2009

No co na to druhá polovic???? Bylo jí to fuk... tomu komu to bylo pak líto jsem byla já... páč jsem se s tím mazala 3 večery,... nepočítaje zdobení perníčků a mazání lineckého.. 😒 ... manža kouknul do záchoda.. a řekl...a kam se teď bude chodit na záchod???.. páč cukrovího byla plná mísa až po okraj!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

endlessblue
18. pro 2009

mno..tak jsem v klidu.. já myslela, že je Jůlinka exot, když nechce na nočník v 11ti měsících 😀
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

zirafik
18. pro 2009

ahoja holky, jdu vás v krátkosti pozdravit.... je toho nějak moc a když člověk nemá v domě babičku nebo večer manžela, tak je to blázinec 😝 . Takže když mám hlídání jdu aspoň zacvičit, abych si trochu pročistila hlavu.

Naše malá má teď nějakou virozku. Neb mi pokašlává a je zahleněná. Naštěstí už to není tak hrozné jako první noc, kdy to z ní teklo proudem ☹ .

Včera porodila kámoška a já se těšila, že se poňuchám s malým miminečkem a on zákaz návštěv ☹ . Rodila prosím pěkně na 5 zatlačení, bez nástřihu!!! Ráno jí nebylo nejlíp, občas nějaký bolesti, tak jeli k dr., ten řekl že už je otevřená na 5 prstů, tak ať jedou do porodky. Dorazili tam ve 12,30h., osprchovala se a víc nestihla... neb ve 13,45hod se malá narodila 😵 ! Tichá závist 😲

Jinak cukroví žádný nepeču, nijak zvlášť neuklízím a je mi to šumák 😎 . Včera jsem nazdobila stromeček, aby se nepovaloval na chodbě a těšila se co na to malá a tu to bavilo asi tak 3 minuty... ostatně všechno nás baví tak 3 minuty 😝 .

Jo a byli jsme spolu na Vánočním obědě od býv.práce a všichni obdivovali jak je hodná a roztomilá.... no, to ona je... když jsou kolem lidi, povídají jí a chovají... to se ani nezlobilo, i když už se mělo spinkat 😲

jitousek
18. pro 2009

žiraf jestli je malá zahleněná tak jak chodíme na cvíčo tak nám poradila že na odhlenění je dobré míčkování což znamená malím míčkem masírovat hrudníček směrem nahoru ke krku prý se prckům ty hleny uvolněj a lépe vykašlávaj .....ještě nemám ozkoušené a le kámošce to fungovalo ...my zatím nepotřebovali 😉 😵 😵 😵

valentynka
18. pro 2009

ahoj holky,

noo Endy, tak to teda od manžela byla hláška, se nedivím,že ti to pak bylo líto, možná ještě víc coo? ☹
ale třeba to pročistí na delší dobu vzduch a bude zase dobře.

já jsem s těma nervama na mateřský taky na štýru, hned mě všechno točí 😒 😒
ale pak je zase hned zase dobře🙂

Pavlí,tak at je malé co nejdřív lépe ,at je brzy zdravoučká 🙂
taky tichá závist kamarádce 😅

endlessblue
18. pro 2009

Jojo Val... já naopak držím docela dlouho.. nechám na sobě dříví štípat.. ale jakmile pohár přeteče, tak jednám tak impulzivně, až se sama divím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Budu na rychlo péct znova vanilkový rohlíčky a udělám kuličky rafaelo.. potřebuju jen něco mega-rychlého... a hotovson!!!

Ve městě už jsou vánoční trhy...tak to na mě nějak dolehlo 😀 konečně. Už i doma poslouchám koledy... 😀

rintintyna
18. pro 2009

čau kočky, teda Endy, to jsi teda musela být pěkně v bodu varu, doufám, že se manžel nad sebou zamyslel a aspoň trochu pochopil. Já měla takovou osobní asi první těhu schýzu tento týden. Jak jsem byla v Brně, tak už jsme si ke konci lezly s mamuš trochu na nervy, ale pak jsem přijela sem a jaksi i z tohoto prostředí jsem byla vytočená, tak jsem nechápala a rozbrečela se jak cip, že jako momentálně nemám místo, kde bych se opravdu cítila doma a v pohodě, pak přišel večer manža a donesl mi kytku, to mě rozbrečelo na novo, bo mě to dojalo. No asi jsem potřebovala upustit páru, teď už je to zase v poho 😉

jitousek
18. pro 2009

týnko to jsou těhu návaly emoce no jo neboj to přejde a nastane výměna poporodních emocí 😒 člověk si moc nepomůže ale pak se to srovná 😵 😵 😵

jitousek
19. pro 2009

dobré sobotní zasněžené ráno u nás sněží jak o život 🙂
máme zamrzlé okno v ložnici normálně ledové kytky ny okně o už jsem hodně dlouho neviděla 😎 už včera teda byli tak jsem to vyfotila a dám to na FB až bude čas
😉

endlessblue
19. pro 2009

Nazdárek holčičky.. teda tady to vázne. To bude tím, že všichni gruntujou a pečou, že???? Mno... já nedělám ani jedno. Dneska bylo plavčo a focení... a bylo to fantastický!!!! Až budu mít výsledek, tak to hodím na FB.
Teď tu s Juli poklidíme.. já si dám čajík s rumem a nadekóruju větvičky do vázičky a ozdobím.... 😉

tanuki
19. pro 2009

zdravím, jsem tu asi jediná vyjímka- negruntuju letos ani nepečo, zato pořád balim a vybaluju, už mě to neba..dnes jsme se přesunuli po 5ti týdnech z chalupy dom. Chjo, fakt jsem si tam zvykla 😔
Endy, hustý počin! To já bych spíš rozbila talíř 😉 no, dokud ho nerozbíjím o manžela, tak dobrý 😀

No já pořád čekám, kdo další bude mít // a zatím nic? 🙂

kremrolka01
19. pro 2009

ahojky, jdu vám jen všem narychlo popřát krásné svátky, užijte si je pokud možno v pohodě, ať se prckům líbí stromečky a dárečky... 🙂
my už jsme od včera v Praze, zítra jedem na chalupu, kde není net, huráááá 😀
bylo to fakt hrozný tenhle týden, v rychlosti dokupovat dárky, pak jsem je do noci balila, balení na skoro 10 dnů jak na Sibiř,... manža doháněl práci, takže všechno na mně, taky jsme se pěkně rafnuli 😒, no jak jsme sedli do auta padla na mě hrozná únava, ale i úleva, teď už se budeme jen těšit na Ježíška 😀
mějte se krásně pohádkově 🙂

zajdla
20. pro 2009

Ahojky,pěkný den.

Včera jsem myslela kolik toho neudělám a neudělala jsem nic.Tak musím dneska víc máknout.

Dneska bude na oběd kačena a dušené zelí,manža si poručil.Pak musím vyžehlit tu horu prádla a trošku to tady zase poklidit.

Včera jsme byli chvilku na procháce a super.Škoda,že ten sníh nebude i na vánoce. ☹

Tak jdu něco dělat.

Jo a ještě něco:Lindulka už začíná krásně baštit.Dávám jí Lactobacilky baby a asi pomáhají.Chce kolikrát flašku i za 2 hodiny. 😀

Tak papa,večer kuknu. 😉

endlessblue
20. pro 2009

Nazdárek kočky... tak já včera gruntila a budu dneska... v úterý se udělají všechny podlahy a nazdar bazar!!!!
Dnes ještě uděláme vánoční nákup.. a hotovka. Zítra zabalím všechny dárečky a snad mám hotovo!

Mamča mi přiveze od sousedky domácí cukroví, tak něco na štědrovečerní tabuli bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanuki
20. pro 2009

hohohohoooo, Berušce všechno nejlepší!!! ať si užije těhulkování a až přijde správný čas, ať holčinka vykoukne 😉 ať jsou obě zdravé 😵 😵 😵 😵

pismenko
20. pro 2009

Ahojte holkýýýýýýýýýýýýý 🙂

Zapnu PC a na Icku mi bliká, že beruška má narozeninky 😲 😲 😲 Přidávám se k Tanu a přeju moc moc zdravíčka a brzo v náruči uzlíčka ...nebo uzlinku ?? 😵 😵 😵 😵

valentynka
20. pro 2009

ahooj holkýý.

tak nejprve :

Beruškoooo všechno nejlepší a hodně zdravíčka a taky at máš brzičko mimi už u sebe 🙂