Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
30. pro 2009

ahojky koukám kdo, že se nám to sem naboural 😠 to byl naprostý úlet co????

tak já dnes opět u doktorky mám nějaký sirup na 5 dní tak jsem na to zěvdavá. V pondělí budu mít i výsledky dělala mi výtěr z krku tak uvidím.

jitousek
30. pro 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26075341&tab=0

tak koukám na ty odrážedla teda to je krámů já fakt nevím co kopit ještě se jukno tady u nás v hračkárně asi 😎

rintintyna
30. pro 2009

ahoj při dnešku, věruško, tak ať se brzy uzdravíš, já teda musím mohutně zaťukat, že co jsem těhu, tak žádná nemoc, tak snad to tak vydrží.

pismenko
30. pro 2009

Ahoj holky,

u nás funguje jako odrážedlo židle 😅
Val, tak to nevím s tou 6 nemocí..nemá to delší průběh??

rintintyna
30. pro 2009

děcka, prče se dnes asi mohutně chystá na zítřejší rozlučku se starým rukem, vypadá to chvílema na nějakou přestavbu přinejmenším 😅

pismenko
30. pro 2009

Máš pařbu v břiše?? Já na to vzpomínám a počkej tak na 40tt 😀

kacena00
30. pro 2009

jůůůůůůůůůůůů pařby v 30 tt ty bývaly nádherný, ěm to bříšo furt ale furt hybí...já se těším, jestli někdy bude druhý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jináč marůdkum přeju brzké vyzdravění a val, n preventan je pro děti až od 3let, takže kdybych byla kojilka, ráda bych toho využila, i když teď už sem na tom byla tak "dobře že ani preventan nepomohl,
jináč včera sme měli dotorskej den, já dostala další atb, s tím, že těm na 3 dny nevěří, to samý michalovi řekla dětská doktorka když byl s cyrilem na kontrole jestli je malej zdráv- má „jen“ zarudlej krk, vzhledem k tomu, že sem začala laryngitidou (teď už to mám hlavně na průduškách) a on to má v krku červený, máme dávat velkýho majzla, kdyby začal mít štěkavej kašel, protože laryngitida je u prcků hrozně nebezpečná
já jak už sem psala mám hodně zasažený průdušky, dnes porpvé v noci sem nekašlala a to jen díky těm novejm atb
jináč furt jím paraleny,brufeny, protože hlava mě bolí jak střep už od toho 25.prosince, nevím, jestli to teda je migréna nebo ne, ale asi jo, protože počasí se mění neustále

tž tak u nás

kacena00
30. pro 2009

hergot proč mi to tady furt vynechává ta písmena když jinde není probém??? to vám toho napíšu, když už jednouzajdu 😠 😠 😠 😠

zirafik
30. pro 2009

ahojík holky,

tak předně přeji Barče a Verušce brzké uzdraveníčko 😉 . Kurňa ta zima je fakt hrozná 😝

jo.... pařby v bříšu, to byla pohoda 😀

Jinak u nás probíhá aplikace vyřvávací metody...bohužel, jinak to nešlo 😒. Opět jsem kilo zhubla a ráno jsem byla jak mátoha 🙄 .Takže večer dám kaši, pak nakojím, dám do postýlky a většinou se řve tak 15-20min... po 5 -10 chodím milým slůvkem ukonejšit 😝. V noci odbourávám kojení, neb hlad mít nemůže, sní většinou tak 180ml kaše a pak ještě kojení... v 1hod. tradičně kvílení... já dělala, že tam nejsem, pak jsem jen ukonejšila milým slovem, řev 20 min., ale pak světe div se, spalo se až do 5 😉.... tak snad se to bude zlepšovat 🙂

Chris!!! Kdepak se touláš? Dlouho jsem Tě tu neviděla....

zirafik
30. pro 2009

jo a Helíček a Nemo tu taky dlouho nebyli 😲

valentynka
30. pro 2009

ahoj holky

jsem byla odpo na pojištovně s nějakýma dokladama, co mi jako proplatí.
Myslela jsem,že nám aspon dají něco na ten synflorix, jenže pokud chci uplatnit něco na dítě, tak musíme být u pojištovny všichni pojištěný, ale manžel je jinde ☹
tak pak paní říkala,že by šlo to plavání jako na mě, ale pak jí tam vadilo na dokladu,že je psaný Filípek a tím vlastně by to nešlo proplatit.
tak jsem šla do bazénu,jestli by mi to nevystavili ještě jednou,ale s tím,že to bude na moje jméno a napíšou jen plavání, bo pojištovna proplatí nějaké peníze na plavání.
naštěstí byla paní hodná,ani se neptala a napsala mi to. jim o nic nejde, peníze jsem jim tam nechala,tak co že ?
takže proplatěj balíček pro těhotné a kojící 1000,-.

měla jsem sebou ještě i doklad na kojo podprdu,ale ta byla jen za 300 a víc jsem toho na sebe neměla.

manžel od nového roku přejde taky k vnitru,bo tam pak jsou pro rodinu lepší balíčky, tak at aspon něčeho využijeme, nikdy jsem to nedělala.

pak jsem sjela do kaufu,kde na parkovišti bylo milion aut ☹

valentynka
30. pro 2009

Baruš, koukám,že to s těma nemocema nemáte jednoduché a kort když marodíte všichni ☹
nejhorší je,že je nemocný Cyrilek, tak hlavně at to není ta laryngitida

Pavlí, tak at se daří v metodě 🙂snad dnešní noc bude lepší

u nás ted noce nic moc, bo asi lezou zuby a jeho spaní je takový,že se každou hodinu budí a tím i mě,bo je s námi v posteli, div mi neleze po hlavě,když se tam točí, pak nechce usnout ,jen u prsa 😠
tak snad to brzy přejde,ale už se vyklubala konečně dvojka vpravo nahoře,ale asi se klube ještě někde něco,ale nevidím ☹

noo nebylo tady hodně holek.
Pavis už pěkně dloooho ne,už asi na nás zapoměla ☹

mě nejde icq,takže nevím jak Nemo,ale když mi fungovalo tak byla na icq každý den a sem nechodila, tak jí to asi také přestalo bavit ☹

ale že nás tu bylo coooo? pěkná partička 🙂

endy si užívá na Moravě, ty se mají.

my zítra odpo jedem k mamče a večer jdem na silvestra tančit, bude nás tam 17 lidí, mamča se těší že bude hlídat 😀

zirafik
30. pro 2009

jj Val, máš pravdu byly jsme tu pěkná partička 😒 ... ale co už, kdo chce, přijde.... Ale holky by teda aspoň jednou za měsíc mohly napsat, co je nového a tak ... to je škoda.

Holky, tak teď se řvalo asi 1 min. a světe div se po druhé, usnulo se 😵

jééééééé, ona je v bedně Marfuša 😅 spí v kolíbce a dumlá lízátko, tak snad díky vyřvávací metodě, takhle nedopadnem 😀 😀 😀

my na Silva asi nikam nejdem ☹ ,ale snad si aspoň pěknej večer uděláme 😎

kacena00
30. pro 2009

hoooj, jdu vypnout pc tak ještě něco písnu, alë za výsledek neručím, i když vypadá to, že už nezloběj písmena jedny!!!
pájo, držím palce, určo nemá malá hlad, mě se teda malej takY budí, ale to jen že je v mokru a chce přebalit nebo chce čurdit jako např před minutama , takže když se vycvrdliká, zase to zalomí, na tohle on je pašák, ač mě přes den zlobil, taks nočním řvaním po 4.měsíci máme pramalé zkušenosti, držím palce ať se dílo zadaří, určo holky potvrděj, že čím dřív noční kojení odbouráš tím líp, jak já to vidím u toho našeho vyčuránka po 8. měsíci se něco těžko odbourává..nebo určo mnohem hůř..

jináč s cyrdou to naštěstí vypadá tak, že to větrání- mohla bych říct až hysterický - po každým zakašlání, během dne jen tak, že už se nevětralo třeba hodinu dvě, i v noci i když se mi nechce se k tomu donutím, přináší své ovoce a vypadá to, že až na lehký pokašlávání cyrda z toho vyvázl zdravej, ťukťukťuk

jé písmena komplet, bombaaaa

přeju ješt berušce brzké vymarození, ta angina je asi taky dost nepříjemná co?...

a hlavně že filípek už tak nehorečkuje..

nemo1985
30. pro 2009

AHOJKY HOLKY 🙂 🙂 🙂

Všem přeji hodně štěstíčka a zdravíčka do Nového roku 2010 😲

K Vánocům nám dal Lukášek krásný dáreček, 22.12. udělal sám první krůčky, přešel celý obývák, 😀 takže už krásně sám cupitá 🙂

Vánoce jsme měli pěkné, malej si krásně dárečky rozbaloval. 🙂

Máme venku 6 zub.

Vážíme 9kg a měříme 74cm.

Nějaké novinky?

beruskaveruska
30. pro 2009

ahoj Petruš 🙂

beruskaveruska
30. pro 2009

holky já musím valit do pelechu ráno musím před 7 vstávat. 😝

jinak též nemocným přeji at se brzo uzdraví a dětičky at jsou fit.

jinak my jdeme na silvíka ke známým bude nás tam 6 jsem zvědavá v kolik to u nich zalomím 😀 nebyl by to první silvouš, kterýho jsem prochrněla 😀

Tak berundy do Nového roku jen to nej....,zdravíčko, štěstíčko atd..., snažilkám brzské //, těhulkám zdravá miminka a maminkám škoulou se zaobírajíc pevné nervy na zkoušky. 😀 no a po Novém roce opět nashledanou...................... 🙂 🙂

beruskaveruska
30. pro 2009

Lukášek je pašák Petruš to bylo radosti co? 😉

zajdla
31. pro 2009

Ahojky,pěkný den. 😀

zajdla
31. pro 2009

U nás bude taky slezina.Přijdou známí se 2 holčičkama a pak přijede ještě švagr se švagrovou,takže tak akorát. 😀

Teď jdu dělat pomazánky a vyžehlit prádlo,manža dnes vaří,tak mám klídeček.Manža dělá játra,umí je výborně. 😀

Budu dělat 3 pomazánky,mám 30 rohlíků,tak uvidíme,jak to vyjde. 😀

Dítě dnes spalo do půl 8,taK jsem ok.

snow.angell
31. pro 2009

chci se zeptat 2 dny bazálka 37,3, předevčírem 37,1, včera 36,6 a dneska 36,9 myslíš že by mohlo jít o zahnizďování vajíčka?

rintintyna
31. pro 2009

ahoj, tak hlásím, že jsem šla spát až někdy o půlnoci a to jsem i v tuto hodinu nemohla usnout, pak jsem co hodinu lítala na záchod a nakonec v sedm vstala, bo už mě to v posteli fakt nebavilo a zapnula jsem si snídani s Novou. Takže už jsem nasnídaná, vykoupaná, vyžehlila jsem si těhu obleček pro dnešní den a brzy půjdu dělat chlebíčky, pokud tedy na mě nepřijde dřímota a nebudu raději dohánět tu noc. Jinak mám pocit, že si prče do bříška pozvalo nějakou společnost a pořádá tam už od včera nějakou divokou párty 😕 No jo, asi cítí, že se blíží Prči rok, tedy rok, kdy se narodí 😵 všem přeju krásný a pohodový den 😲

valentynka
31. pro 2009

ahoj holky,

Nemíku, to je Lukášek šikulka 🙂
dodatečně všechno nejlepší k prvním narozeninám 🙂
máte je teda těsně před vánoci 😅

Rinty, taky musí mimi oslavit nový rok, se už těší ven 🙂

Holky všem hodně zdraví a štěstí do Nového roku a at se Vám všem splní co si budete přát 🙂

mějte se hezky a v novém roce papa
posílám pusiny 😲 😲

tanuki
31. pro 2009

ahoj, tak si užijte večer a celý příští rok, žiraf držím palce, já tu správnou dobu prošvihla - když už volá máma, máma..nemám srdce. Doufám, že to sama brzo překoná 😔
když jste u toho chlubení, tak se taky musím pochlubit- Veru odvčera začala zpívat 😵 položí nánu do postýlky a zpívá "hají, bejí, hají, bejí" 😀

evitkamalicka
31. pro 2009

ahoj babulky.....zelame vam vsetko dobre v Novom roku

tevina
31. pro 2009

Ahoj holky 🙂 🙂

Tak přeju všem krásného silvestra a vše nej do nového roku.Vám,dětičkám i vašim rodinám 😵

Nemíku Lukáškovi taky dodatečně vše nej k prvnímu ročku 😉

Tanu to je hezký 😀

katalines
31. pro 2009

Tak je to tu zas, další rok v davu mizí, a s ním něco v nás, ten nový zdá se cizí. Tak je to tu zas, ten čas letí, zakmitá se jak konečky řas, vymete z koutů smetí. Tak jsme o rok starší a s námi celý svět, nové dny už raší, nebuďme netrpěliví, rozvité nemohou být hned. Zítřek je neznámá, zítřek je naděje. Dobrý celý příští rok 2010 😵 😉

zirafik
31. pro 2009

ahojík holky,

za chvíli frčíme na moment za kamarádama, tak vám jdu jen popřát VŠE NEJ, NEJ DO NOVÉHO ROKU 😵

Nakonec nám mamka na chvíli pohlídá, tak aspoň na chvíli vypadnem 😝

Jinak dnes se u nás spinkalo 20.30- 5,15 😵 😵 ... tak snad to vydrží...ťuk,ťuk 🙂

zirafik
31. pro 2009

Katy a co u vás nového??

jitousek
31. pro 2009

též přicházím popřát příjemnou zábavu a doufám že v Novém roce se tu budeme více scházet a uděláme nějaký pěkný jarní srázek v Praze třeba .........hlavně přeji hodně zdravíčka jak maminkám tak i miminkám i těm nenarozeným juuuuuu mějte se krásně 😉 😵

já su doma sama jen s Míšou manža má noční ☹ tak že pro mě je to den jako každej jinej ani jsme si nepřipili páč když jde do práce tak je to blbí a vůbec dneska mám nějak náladu pod psa ☹ ..........já doufám že u Vás je líp tak snad zítra bude líp 😉 😎