Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
11. bře 2009

no sem se nějak sebrala tak jdu za těma klukama aspoň dát večeři a vyžehlit, tak dobrou noc a klidné hajinkání všem miminkům 😉

zajdla
11. bře 2009

Kači,tak to bylo těma rohlíkama.Měla bys jíst jen staré pečivo a když ani to nepomůže tak zkus ty racio chlebíčky.Známá byla jen na nich asi 4 měsíce.Malá měla pořád hrozné koliky.

zirafik
11. bře 2009

tak jsem si k tomu našla názor jiného dr.: Jsou informace o tom, že jestliže se užívá blízko termínu porodu (tj.třeba dva týdny před porodem), mohl by v některých případech vyvolat hemolýzu (rozpad červených krvinek) plodu. Pokud jste ve 33.týdnu těhotenství, tato komplikace je málo pravděpodobná. Nicméně obáváte-li se jakýchkoli komplikací, lze lékaře požádat o změnu antibiotika za jiné (opět doporučuji požádat ho osobně).

zajdla
12. bře 2009

Dobré ráno.

Zirafíku,tak to pěkně využívej ,ať máš od toho pokoj.

Dneska jdeme do jedkyně,tak doufám,že mi to pomůže od té hnusné rýmy.Malá začala škaredě kašlat,tak dostane kapky a doufám,že se to brzo zlepší nebo ty vakcíny budu mít na h....

tevina
12. bře 2009

Ahoj holky,
Hlásim že jsem nemocná,je mi dost blbě,asi nějaká chřipajzna a do toho mě hrozně berou záda.Doufám že nikdo nerodí nebo tak podobně 😀 Dočítat nebudu asi bych tu nevydržela sedět 😖

tevina
12. bře 2009

Jo a taky zvažuju očkování proti chřipce.Nemáte někdo zkušenost,je to vůbec k něčemu?Ty poslední dvě chřipky byly strašný,tohle jsem nikdy nemívala ☹

zajdla
12. bře 2009

Tevi je hodně druhů chřipky a nikdy se neví,který ten druh zrovna zaútočí v tom roce.Ale říká se,že to zmírní aspoň tu chřipku.Myslím si,že lepší než se očkovat je jíst hodně vitamínů a začat před chřipkou užívat homeopatika-oscilococinum,jednu tobolku 1x týdně.Může se to užívat dlouhodobě.Malá už to baští od prosince.A žádnou chřipku nedostala.Mohou to užívat i miminka půl tobolky.

tevina
12. bře 2009

Zajdi dík,něco už musím podniknout.

pismenko
12. bře 2009

Dobré ránko 🙂

Tevinko, tak se pořádně vykurýruj, ať se to nerozjede 😉 😉

Val: 19:00-04:00-7:00 😝 😝 😀

pustila jsem si tady na plné kulky Kryštofy v Opeře a musím uznat, že jako jo 🙂 🙂 ten Krajčo je dost dobrej 😵

zajdla
12. bře 2009

Holky jak vy to děláte s těma dětičkama,že tak pěkně spinkají,to teda nevím.jsem zvědavá,jestli bude mimi hodné. 😀

pismenko
12. bře 2009

Já to prostě přisuzuju tomu řádu, je to pevně večer dané včetně opakujících se procedůr a ona je prostě tak zvyklá a seká latinu....má respekt od malička 😀 😀

kremrolka01
12. bře 2009

Dorotka zase trhá rekordy? 😀 😀 😀

zirafik
12. bře 2009

ahoja holky, zajdi no snad už se to přeléčí.... 😒 . Známá mi říkala, že mám buď ležet nebo stát, že při sezení si to tam stlačuju a to je pro zánět jak dělaný, což mně teda jaksi nedošlo, ale pravda to je... No ale řeknu vám holky, kdyby mělo něco malé být,tak to budu svádět na ty ATB, co jsem musela brát... 😒

Tevi, já taky hlasuju spíš pro ty homeopatika nebo je dobrý Preventan. Já bych si chřipku naočkovat nedala. Neví se jaký kmen chřipky sem příjde a má to i nežádoucí účinky.

pismenko
12. bře 2009

pavli, tak raději ležet 😀 😀 😉 😉 Už se ti to krátí 😵 😵 vydrž

kremrolka01
12. bře 2009

holky jj vydržet, za dva měsíce máte berušky u sebe 😉

zajdla
12. bře 2009

Pavli ten furantoin je fakt dobrý.Uvidíš,že ti dobře zabere.

nemo1985
12. bře 2009

Ahojky holky.

Tak dnešní noc nic moc, byli jsme každou chvíli vzhůru, trápilo nás bolení bříška

☹ Dnes se mi opět došel vykadit tíky rource, a to chodil i 3x za den. 😒

Ted mi spinká na balkoně a já vařím, dělám polévku a jdu dělat řízky.

pismenko
12. bře 2009

nemo a nezkoušela si nějáké ty kapičky?? my dáváme tena Babyclam a úplně na pohodu 🙂

kacena00
12. bře 2009

čauholky!!!já s chřipicí hlasuju pro preventan 😉
tak my sme v noci spali 5,5 hodiny, pak teda se probral po 2 hodinach, ale jak měl tu dlouhou pauzu tak sem se probudila dvakrát uplně durch, moje levé ňadro bylo ouplně děravý a já se během hodiny samovoln+ě vykojila 😀 😀 😀

už aby se to nějak upravilo 🙂

ver.kuc
12. bře 2009

Bré ránko... teda skoro poledne.. nicméně já jsem stále v pyžamu 😔

pismenko
12. bře 2009

No bóóóže 😀 😀 😀

ver.kuc
12. bře 2009

Holky, se picnu...ta Dorotka fakt trhá rekordy... to je 9 hodin spánku, ne??? To je mazec 😉

My měly noc naprd.. 23:30, 2:30, 6:00, 9:00 UFF..ona v noci prostě musí jíst co 3 hodiny, jinak by zbořila postýlku 🙂

nemo1985
12. bře 2009

Markét my berem kapičky SAB Simplex a nikdy problémy nebyli.
Dnes ráno jsem vypila půl litru mléka, docela málo ted i piji, 😉

ver.kuc
12. bře 2009

Holky, nemáte to taky??? malá má v podpaždí a v lokýtku červený pupínky, tam jak jsou faldíčky. V podpaždí je to dokonce takový bílý mázek... chjo chjo... ona má ty pacinky pořád přitulený k hrudníčku, i když jí koupu, tak nadzvednout podpaždí a umýt jí ho... je skoro lámání končetin... nevím.. co na to použít.. zbavili jsme jí potníčků a teď zas tohle 😖

kacena00
12. bře 2009

tak to nevim...a můžu se taky poptat zkušených matek? hygienu děláte před jídlem? já si nedovedu předastavit, že dvakrát denně absolvuju hygienu před jídlem, když je hladovej - probudí se a začne ryčet, uplně od nuly a prořve celou hygienu... ale zase když ho najím, udělám hygienu, mezitim vyhládne, dostane najíst, jí po hodině a pak ho potrápí břuch...tak nevim, budu ráda za cenné rady zkušených maminek, dík

kacena00
12. bře 2009

jinak veru nás do těch podpaždí pustí jedině díky fukaru, jak mu na to začneme foukat teplo, sklidní se a uvolní a poustí nás i do těchhle míst

kacena00
12. bře 2009

já jdu baštit než se mi probudí drak a prosím poraďte mi s tím režimem ju, dik moc

pismenko
12. bře 2009

Veru, ten mázek se dělá z nedostatečného osušení po koupání, může to být i na krku a třeba za ušima, prostě tam jak jsou faldíčky. To normálně umyješ(nebo to teď normálně stáhni plínkou nebo prstem) a musíš důkladně osušit po koupání právě tady ty všechny záhyby 😉 😉 😉

valentynka
12. bře 2009

ahoj holky🙂

Markét 😠 😠 😠 a mám skažené poledne 😀 😀 😀 😀
prosím tě, jak to že ta Dorynka tak spinká ? to není možný, já to snad nepochopím 🙂

u nás dneska 21,30- 2,30 - 7,15 takže taky docela ok 🙂
šla jsem spát o půlnoci 🙂

ver.kuc
12. bře 2009

Markét díky... asi máš recht... ona vždycky u té kosmetiky tak ryčí.. že já dělám všechno fik fik fik.... a šup do pyžámka a šup k prsu. Teď bude moct holka ryčet jak chce a vysuším jí dokonale...