Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
23. únor 2010

Holky, nebojte, třeba to nebude tak dramamtické 🙂 držím palce, ale pokud jste rozhodnuté, tak to chce fakt nevyměknout a vydržet to.

tevina
23. únor 2010

Holky ted jsem viděla tenhle film a přes slzy nevidím na oči,dočtu zítra.

http://www.csfd.cz/film/253027-je-to-i-muj-zivo...

beruskaveruska
24. únor 2010

ahojda

koukám, že jste se krásně titulovaly 😀

Jituš vy si taky musíte přivézt každý ho... jen co někam jedete vid?

Evičko hlavně, že je ti líp a malej to ustál já musím mooooc zaklepat všechno toto se mi vyhýbá 🙂

no a jaká teda byla noc bez dudanů???

a co unudlánci???

hele hele Baru chudák panáček joooo koukej ho vozit pořádně 😀 plakal moc? chuděrka ☹

zajdla
24. únor 2010

Ahojky pěkný den.

teda tady to večer jelo.U nás to nejelo vůbec.Já vytuhla na gauči a dokonce jsem chrápala i nahlas,že jsem se tím chrápáním vzbudila. 😠

Jitu ať to Míšu brzo přejde ta rýma je to hnus.

S dudanem to znám.Luckla na něm byla dlouho.nakonec nám ho odnes čert.Příště ji pošlu ke tchýni,ta ji to odnaučí brzo.Bez flašky tam byla 1 noc a od té doby ok.Takže,když chcete někdo něco odnaučit,pošlite dětičky k naší tchýni. 😀 😀

janda79
24. únor 2010

ahoj, pěkné dopoledne!
tak mám v krku nějaké pupeny, asi čepy nebo já nevím. některé jsou bílé, jiné červené. a krk mě bolí, z nosu mi teče 🙄
včera jsem si objednala něco na www.brumla.cz. naposledy jsem tam objednávala, když se narodila Míšenka, takže jsou to asi tak čtyři roky. dala jsem si to do rezervace a až přijde zboží, ještě tam třeba něco přihodím. Míše jsem vzala krásné šaty na léto, košili s krátkým rukávem, dvě bolérka s dlouhým rukávem k šatům a sobě bílý lněný kabátek-asi za 130,-. švagrová má ten samý za 800,-, takže jsem nadšená!
u nás svítí sluníčko, škoda, že je Veruška nemocná, vyrazila bych s kočárem na prochajdu.
Veruška se v noci poblindila. je zahleněná. strašně jsem se vyděsila, protože se začala dávit. a když se dávila podruhé, tak se zblindila. ještě že máme my matky tak lehké spaní.

janda79
24. únor 2010

jé, smí se sem vkládat www stránky? 😕

endlessblue
24. únor 2010

Brý ránečko....

vítám zpátky ztracené dcery 😉

tevi... už si stahuju ten filmek 😉

Koukám, že všichni ledňáčci už chodí... tak gratulujuuuu!!!!!!!!!!!! 😉

janda79
24. únor 2010

jé, to jsi mi připomněla, že jsem na to chtěla taky kouknout. tak jsem si přečetla, o čem to je, to bude asi mazec.!

janda79
24. únor 2010

nekoukala jste některá tady na tu reklamu na Hippsy -ochrana pasu? je to jako pro těhotné, ale určitě to bude super. jen ta cena... 😅

janda79
24. únor 2010

jé, ženský sestřenici odešla hlenová zátka, tak bych to tak do týdne viděla 😵 😵 😵 😵

endlessblue
24. únor 2010

Jandi... jaký Hippsy????

janda79
24. únor 2010
endlessblue
24. únor 2010

jojo, je to hezký.... jen mám pocit, že by se mi to sjíždělo z boků do pasu a bylo by opět holo 😀 Mě se každej nátělník při chůzi vykasává nahoru a boky mám holý... já fakt nevím, to to mám za figuru 😠 😠 😠 😠 😅

endlessblue
24. únor 2010

jééjda, to bude dojáááák!!!!!!!!!!!! No, to budu muset koukat bez manži.. jinak bych si to neužila 😉

janda79
24. únor 2010

jáááááá jsem vyžehlilááááááááááááá 🙂 😉 😎 😲 😀 😝

janda79
24. únor 2010

Endy, to já mám taky, jen když si to zastrkám do kalhot, tak je to ok, ale to se mi teda zase vždycky nechce a kolikrát to ani nejde vzhledem k délce trika

kacena00
24. únor 2010

hoj, jdu vařit, ale chci pozdravit!!

dnes jdeme na roční prohlídku, tak sem zvědavá na ty údaje, především na kiláž 😀

jandi o vkendu fakt nepekávám, ale peču na to 😀

kremrol, já nahraju až budu mít nabitý baterky, jak nadává ten náš, to se dycky musim tlemit, a ještě u toho dost hrozí, někdy vypadá že praskne jako vyloženě z něj jde velkej strach 🙂 😀 😀 😀

janda79
24. únor 2010

holky, potřebuji přeložit do aj pár vět. je tu někdo, kdo to umí? já jen německy 😒

janda79
24. únor 2010

Dobrý den,
v pátek jsme zaslali zálohu. Došly již peníze na váš účet?
děkuji

zajdla
24. únor 2010

Holky tak Vám písnu písničku,co Lucka zpívala:..........koníčku stane se neštěstí a bude z tebe mrtvola.......To jsou písně.Nevím,kde na to chodí. 😀 😕

janda79
24. únor 2010

jé, zajdo, ty máš ale romantickou dcerku 😀 . buď v klidu, my máme taky písně, že bych někdy pukla smíchy 😎

endlessblue
24. únor 2010

PRO JANDU

Hello,
we sent cash advance on Friday to your bank account. Has it arrived yet?
Thank you.

janda79
24. únor 2010

jé, díky moc!!!

janda79
24. únor 2010

vařím vepřovou kýtu a k tomu rýži, kdo chce? 😝

tevina
24. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Kamčo krásnej kočárek,ale asi by u nás neprošla ta cena 🙂 Jinak my golfky máme,starší,půjčený tak jsem chtěla sse spojenou rukojetí.

Evit to jsi si chudinko užila,tak hlavně že je líp.

Jitu gratuluju k první krůčkům 😵

Veru tak dej vědět až ten filmík zkoukneš.No já u toho řvala až jsem se zalykala.Tomáš nebyl doma,ale nakonec přišel,tak jsem se schovávala,aby neviděl jak jsem uřvaná 😀 je to strašně smutný.

zirafik
24. únor 2010

šmankote, tady je nějak klíííííííííd. My byli u kámošky a pak jsme měli návštěvu, takže blázinec 😝

V noci: buzení 4,5,6, 7hod., vždy jen zakňourala... ve 4 teda dýl, to až skoro do breku, ale pak usnula 😉 . V 7h. jsem dala sunar. Pravý prso ale pěkně bolí ☹ ... včera jsem dala tvaroh a studený obklad a ráno trochu odstříkla... zkoušela jsem dát malý cucnout a světe div se, ona už to ani nechce 😕 😕 ... tak jsem jí to odstříknutý dala do flaštičky a to vyžbluňkla 😉 ... uvidíme, jak to bude dále... bojím se zánětu, ale zítra jsi jdu pro homeo na zastavení laktace... holky, ale já jsem tak ráda, snad to zvládnem i dále...doufám, že už konečně něco přiberu a že se celkově dám dohromady 😝

janda79
24. únor 2010

ahoj Žiraf, zkus prso pomazat slivovicí, to je starý recept od porodní báby
jak se stahuje ten film?

janda79
24. únor 2010

Žirat, tak to bude brzy noc bez probuzení, jsi dobrá, žes to vydržela!