Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
25. únor 2010

Nene, holčička...holčička, holčička!!!!!!!!! 🙂 teda myslím 🙂 🙂

pismenko
25. únor 2010

chlapeček 😝 😝 😝 😝 😝

evitkamalicka
25. únor 2010

chlapcek 😵

pismenko
25. únor 2010

no nic, jdeme svačit a šupajdíme ven, je tam nádherně 😵

endlessblue
25. únor 2010

ty jo, to jsem asi jediná.. kdo si myslí na holčičku, že??? 😀

Jinak malá k obědu snědla asi jen 10 lžiček... chjo. A to svačinku ani dneska nestihnem 😕

tevina
25. únor 2010

Holky tak bude miminko jo,no paráda 😵
Tipuju kloučka 🙂

Koukla jsem do diskuse na termínu a Rinti snad prdla plodovka,ale byla bez kontrakcí takže jí porod budou asi vyvolávat.

janda79
25. únor 2010

já jsem pro kluka🙂

zuzanka26
25. únor 2010

Tak je to tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanka26
25. únor 2010

od Rinti:

ahoj tety konikovky, jmenuji se Klárka Dvořáková, narodila jsem se dnes 12:50, vážím 2290 g a měřím 44 cm. Mamce brali placentu pod narkozou.

kacena00
25. únor 2010

týneškoooooooooo gratuluju jé gratuluju, to je bobinka majinká...teda tip mi nevyšel, ale je mi to ukradený, hlavně že je ta košišta v pořádku..juuu já sem zas dojatá, slzičky na krajíčku...

klárinko tak tě hezky vítám do toho světa, určitě se ti tu bude líbit, ať krásně bumbáš, ať krásně přibýváš a mamince a tatínkovi ať děláš radost, a neboj že si majinká, to brzy doženeš a když tak tu máš spoustu větších kamarádů, oni tě nedají, oni tě budou chránit

pusiky pusiky, už se těšíme na fotečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
25. únor 2010

a tanu má narozky jo??? jo tak to gratuluju a přeju všecko nejkrásnější, neumím originelní přání a tak přeju to zdraví, pohodu a ať se daří verunce a vám oběma n¨studium a tak všechno dobrý 😵 😲

kacena00
25. únor 2010

jo a veru, malej ty sandálky už udržel asi 15 minut, musaela sem se teda zatra safra snažit, ale pak na to jakoby zapomněl po nějaký menší scéně a dokonce s tím i lezl a jednou se postavil, tak snad..teď jen aby mu ta botka byla co platná, aby ty svaly taky nechtěly nějaký cvičení...

kacena00
25. únor 2010

jé týnečka už je maminka 😵 😵 😵 to je super!!!!!! a teď už je řada na beru 😀

pismenko
25. únor 2010

Veru...BINGO 😵 😵 😵 😵 😵

tak Klárince vše nej nej do života, ať je zdravoučká a hodňoučká a dělá rodičům jen samou radost 😲 😲 😲 😲

endlessblue
25. únor 2010

Jéééé... já to věděláááá!!!!!!!!!!!! 😀

endlessblue
25. únor 2010

Tak hodně štěstíčka a zdravíčka Klárinkoooo!!!!!!!!!!!! To je tady pěknej babinec 😀 Kluci budou mít z čeho vybírat 🙂

janda79
25. únor 2010

Téda, Klárinko, všechno nejlepší do života a mamce a taťkovi pevné nervy, protože se za tebou budou určitě otáčet všichni kluci!
Endy, ty jsi to trefila!
Veruška spadla, má na čele jojo jako blázen 😒 , ale je ok

zirafik
25. únor 2010

moc moc blahopřeju Týnušce a malou princeznu Klárku vítám na světě 😵 ... (jinak když jsme tipovali, tak já jasně viděla holčičku 😉 )

a tak jde zkrátka život ..... nám odešel dědeček 😔 😔 a jiný človíček se narodil 🙂

tevina
25. únor 2010

Jééé už je to tady 😵 Moc gratuluju a přeju hlavně hodně zdravíčka 😵 😵 😵
Ta je malinkatá.

Tak jsem se sekla,tipovala jsem klučíka 😅

beruskaveruska
25. únor 2010

juppppííííííí moc gratuluju a přeju vše nej nej nej 🙂 🙂 🙂 🙂

beruskaveruska
25. únor 2010

Tanu taky přeji vše nej k narozkám teda to ti Týnka dala krásný dáreček co??? mě ho tenkrát dala Nemo je to krásný pocit 🙂

kamcule
25. únor 2010

taky moc amoc gratulujeme 🙂 🙂 🙂

tanuki
25. únor 2010

ahoj, díky za přání, jo, to je dobrý datum 😀 velká gratulace!!!

kremrolka01
25. únor 2010

ahoj holky, já nějak vůbec nestíhám, když nezamačkávám Kubovi boule tak zase řešíme problémy s kamarádkou po telefonu 😖 chjo
a tady zatím takové noviny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moooooc gratuluju Rinty k holčičce!!!!!! to je překvápko
tanu všechno nej nej nej a zirafiku vám upřímnou soustrast 😔
u nás se prso odbourat v noci nedaří, řve jak tur, vždycky ho uspím ale za půl hodiny je zase vzhůru, takže ve tří abych se konečně vyspala to vzdám a dám mu napít a spí až do rána
baru to jsou nějaký speciální botičky? Kuba na noze dlouho taky nesnesl nic a pak na Vánoce neměl na výběr, prostě na chalupě je binec a hlavně zima, takže bez bačkůrek nikam, prostě je ráno dostal na nohu a večer se sundaly a zvyknul si, teď je nosí moc rád, ráno mi je vždycky donese ať mu je nasadím, líp se mu v tom chodí
teda le to chození je hrůza, dneska má dvě pořádný boule, jednu ze zadu a jednu zepředu

zajdla
25. únor 2010

Jupí Klárka je moc krásné jméno.Ale je to teda drobeček.Hlavně,že jsou holky obě v pořádku. 😵 😵 😵 😵 😵

Tanu všechno nej k narozkám. 😀 😉 😵 😵

Pavlí je mi líto dědečka.Upřímnou soustrast.Ale jestli už byl na tom tak špatně jak píšeš,tak to už bylo pro něj vysvobození. ☹

beruskaveruska
25. únor 2010

Pavlí já to ani nedočetla . Upřímnou soustrat. Už jsi tu o dědečkovi několikrát psala já vím. Tak se drž holka a vzpomínej na krásné časy s dědečkem .

Kremrol teda vy jste stále obouchaní co?

zirafik
25. únor 2010

Holky, díky. Je to těžké, ale nedá se nic dělat.... člověk si sice říká, že to tak bylo asi lepší, než kdyby se nějak trápil, ale trošku hryžou pochybnosti o kvalitě péče v nemocnici... on už měl jít domu, těšil se na Olympiádu ☹ ... hodně se zlepšil a pak dostal nějakou sepsi a úplně mu selhal organismus 😢 .

jitousek
25. únor 2010

tak koukám že jsem asi poslední kdo to dneska ví že se narodila princezna Klárka prvnííí 😵 😵 😵
nádherné jmého jste jí vybrali a tak jí přejeme s Míšánkem do vínku jen to nejlepší co si člověk může přát lásku štěstí a hlavně zdraví teď už 3řem Dvořákům přejí 3Šubrti 😵 😵 😵 😵 mám z Vás radost jak psala Baru zamačkuji slzičky štěstí v oku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
25. únor 2010

dal to vědět někdo Valentýnce ???? 🙂 😵 😵 😵 já že bych jí třeba napsala 😎

beruskaveruska
25. únor 2010

já jsem psala Nemo 🙂