Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kamcule
17. únor 2009

ahoj,
tak mi taky hlásíme pořádnou fujavici, ani se me nechce s prckem ven ale snad to přejde a budeme moct vyrazit 🙂
Noc byla docela dobrá ale to naše dítko snad má radar kdy si jde mamka lehnout a od té doby to jede 😠

pavis
17. únor 2009

Dobre rano,
tak u nas necekane taky nasnezeno, jeste ze dnes rano nikam nemusime. Jedem az odpoledne a to snad silnice prohrnou a posoli.
Kamci, chtela jsem se zeptat, vcera jsi psala, ze mimi nemuzou kusky, jake lusky (fazole nebo hrach) a proc ne?
Kremrol, takovou noc jako vy jsem nezazila ani nepamatuju, docela zavidim! 🙂

pavis
17. únor 2009

neee kusky, ale lusky 😀

christla
17. únor 2009

Dobré ráno!
Tak já jsem dneska nějak aktivní, už mám vyžehlenu kopu prádla. Na sušáku mi ovšem visí prádlo, co jsem prala včera, takže do konce týdne mě ještě jedno žehlení nejspíš čeká.
Teď jsem se docela nakrkla. Volala jsem, abych se objednala na toho 5.3. do poradny a na ten UZ ve 30.tt. Zatím jsme byly jen s doktorkou domluvené na toto datum, protože rozpisy na další měsíc mají až po 15. Tak tam dneska volám a recepční mi říká, že paní doktorka ma tohl datum už úplně plné. Tak mi spadla čelist..... Nabídla mi, že buď půjdu v tom týdnu, ale k jinému doktorovi, což se mi teda vůbec nechce a nebo pak ke své dktorce, ale až 12.3., ale to už budu 31+2, tak nevím, jestli to není dlouho. Docela mě to naštvalo. 😖

kamcule
17. únor 2009

ahoj pavis, takový ty zelený dlouhý lusky, a proč to nevim, našla jsem to na netu když jsem si stahovala jakou zeleninku a u těch lusků tam bylo nepodávejte ale nestihla jsem to vyčíst.
Myslím že tam bude nějaký časový údaj, třeba jako píšou u dýně 6-7 měsíc.

meggi10
17. únor 2009

jéééééé ahoj chris téééda ty zachvíli rodíš to letí jak blázen🙂
jinak neboj se ten utz v 30tt se má dělat 30-32tt 😉 a mě ho dr.dokonce dělal 32+4 😀
tak kdybychom se už neviděli tak přeju pohodový porod 😉

christla
17. únor 2009

Jé ahoj Meggi, to jsem ráda, že mi napsala. 😉
N jo holka, letí to letí. 😉 Už se na malou mc těšíme, ale jen ať si v bříšku počká hezky do května.
Tak se měj hezky a snad se ještě "uvidíme" 🙂

zirafik
17. únor 2009

ahojík holky, kde ste kdóó??

Tak hlásím, že u nás taky nasněženo.... jak tak koukám tak je bílo v všude 😕

zirafik
17. únor 2009

Chris, já má také v průkajdě, že velký UTZ 30-32tt, takže 31+2 je akorád 😉 . Aspoň Ti to pak lépe uteče k porodu, neb od tohoto UTZ už asi nic moc nebude 😒 .... snad jen monitor

christla
17. únor 2009

Ahoj Pavlí.
Tak to bude teda tak akorát. Jáse objednala teda na toho 12.3., tak uvidíme.

Jak se máš? Nenudíš se doma? 😉

zirafik
17. únor 2009

zatím to jde... 🙂 , plním pár restů do práce a uklízím, ale příští týden už to bude asi horší 🙄 🙄 . Snažím se pořád něco domlouvat a navštívit ty, co jsem dlouho neviděla, neb pak už nebude čas. No a pak taky plánuju, co vytvořit v domečku, kterej chce v létě či na podzim začít stavět... a za 14 dní mi začne zase škola 😒 😒

jitousek
17. únor 2009

Ahojda zdravím v novém koníkovi7 😎

nějak stále nestíhám tu vysedávat a jestli jet kdy budu 😉 Míša mě zabere půl dne a když chci něco stihnout kolem nemůžu na net jinak bych tu vyhnila a domácnost by stála 😵

tak co Baru-Kači nechystáš se už rodit ??? Koukala jsem v pase už máš 39tt pane ju to to teda ulítlo ....vzpomínám si jak jsi jela prvně k mudr vlakem a ještě odpoledne my tu napnuty jak kšandy jestli se potvrdí těhu a teď už stojíš na prahu před porodnicí 😀 😀 😀 😀 teda teda to jsou věci 😉

žirafík a chris taky pane ju skoro 30tt holky vy si to snad posouváte v těch pasech 😎 😎 😎

ver.kuc
17. únor 2009

Nazdáreček... tak tady taky sněží o sto péro... ani nebudu moct ven s kočárem, páč v takových závějích ani náš offroadovej kočár neprojede 😅

Noc byla fajn.. malá vytuhla ve 22:00 a papala až v půl třetí a to jsem si jí vzbudila 😅

Teď tu třídím mimioblečení do plastových krabic podle velikostí, abychom to stihli všechno odnosit. Jen má ta naše popelka samý starý poděděný hadry. Asi jí zítra ve městě koupím něco fešáckýho. páč máme jen pár pěknej kousků, co jsme od někoho dostali.

Jooo, ještě se vám musím přiznat. Nebaví mě vařit jen pro sebe... (manža nerad teplý večeře, vždycky chce jen salát, chleba nebo ovocnej salát..), tak si nechávám papů vozit.... 43 Kč, polívka a druhý jídlo (výběr z 5ti variant).. to je super, néé??? Včera jsem to ani nesnědla. 😝

ver.kuc
17. únor 2009

Dneska je vlastně Markétka s naší Dorotkou na kontrole, že??? Jsem zvědavá, kolik holky nabraly... (teda Markétka asi nenabírá.... 😅 )

Nás čeká zítra taky poradna a navíc kyčle 🙂

ver.kuc
17. únor 2009

Joo a pro póóó´... dneska je nám přesně měsíc 😉

Všechno nejlepší k měsíčním narozeninám Dorotko 😉

zajdla
17. únor 2009

Tak gratuluji Julince a Dorotce k mini narozeninám. 😉

jitousek
17. únor 2009

kuk jo tady taky pěkně sněžákuje ven se taky nedostanem jeliko i solidně mrzne a nechci ryskovat pišišvorovo a svoje zdraví 😒 tak že hnijem doma

ve čtvrtek nás čekaj taky kyčle tak jsem zvědavá 😉 snad to bude v poho a za tejden poradna po 6nedělí 😀

jitousek
17. únor 2009

taky gratuluji k mini narozkám my je oslavili v sobotu pořádnou baštou s taťkou doma a Míša si pak dal z prsejčka ode mě 😀 😀 😀

jitousek
17. únor 2009

jinak mě stále pálej bradavky někdy míň někdy víc .........když sedím tak to jde ale jak se hejbu no děs ....při kojení taky obas trpím 😢 ........etla jsem že to může bejt syndrom bílejch bradavek 😖 jako že se špatně prokrvujou při kojení a pak když to pustí žene se tam hodně krve a pak to pálí tak vám teda nevím ale už tomu pomalu začínám věřit jelikoš na to trpěj ženský co se jim patně prokrvují končetiny což mě se teda nedokrvují 😠

kacena00
17. únor 2009

čus holky, ani nedočítám, jen se ženu se zprávama jak je to u nás, psala sem marketce, ale jaksi sem nepostřehla, že zrovna dnes mají taky poradnu, takže infošky přináším až teď já.

budu informovat jen krátce neb se mi vedle škvíří guláš a bublá porkačka

takže pokrok od minulého a předminulého týdne - žádný, byla sem poprvé na pioradně v porodce - paní doktorka mluvila o špičce prstu, což odpovídá CS 4-5 co sem měla teď podvakrát u Lidušky..

no ale to není vše- v průkajdě mám červeně psáno - GDM - gestační diabetes melitus, už minule se mě na to doktorka (ale jiná, když hodnotila monitopr) úptala a já ji ukazovala průkajdu z dia poradny a tam je proškrtnuto, že nejsem na žádné terapii, na žádné dietě, nicméně mě upozornila, že diabetičky se nenechávají doí termínu, ale že já to mám v pořádku a uvidáí se co a jak dál

no a dnešní doktorka mi řekla, že se u diabetiček nečeká do termínu, já na ni že kontroly proběhly ok, ukazovala sem jí výsledky, mluvila o tom, že Cyrda měl na 32 tt akurát váhu a nebyl přerostlej, ale opna si trvala na svým, na další poradnu mám přijít už v pond+ělí a vzuhledem k tomu, že se tam doktoři střídaj, tak mám na to upozornit, a že je možný, že mi zacedou v pondělí prostaglandinovou tabletu, v úterý tam půjdu znova a podle toho jak to dole bude připravený, tak mě začnou vyvolávat pord

úptala sem se jí asi dvakrát, jestli je teda pravděpodobné, ačkoliv to bylo vše v poriadku až na tu jednu krev že bude ten porod vyvolanej a ona řekla že jooo

odešla sem odtud vyklulená jak poledne!!!

rintintyna
17. únor 2009

noooo Baru, to jsem teda taky vukulená, tady je vidět, že co doktor to názor, jsem sama zvědavá, když se tam střídají, co schálně řekne ten pondělní, me připadá, že svět gynekologů porodničních je nějakej moc jinej než těch z ordinace a že tam až moc hrajou na nějaká tabulky, normy atd. a vůbec neposuzují člověka individuálně 😠 viz Tvoje výsledky. Zkus to ještě promudrovat se svým diabetologem, nebo s Tanu, nebo na netu v nějaké dia diskuzi. Myslím, že by byla škoda, kdyby Cyrdu vyháněli dřív, jen aby si kryli záda, ale nejsem doktor, nerozumím tomu ☹

kacena00
17. únor 2009

tak guláš i polívka zajištěný, a jdu na drb

no já taky ne, taky nevim co je lepší, je fakt že mě s tím postrašila už ta první doktorka při prvním monitoru, ale jen to tak plácla a vzhledem k tomu, že bylo dost času, tak to nechala být..jenže oni prostě asi všeobecně nenechávaj přenášet holky jako já, jenže já sem přesvědčená, že ta druhá hodnota byla stejnak kravina

jo a gol je, že jak sem si tak hledala info, tak sem zjistila, že teď už se OGTT má provádět spíš nalačno a po dvou hodinách..no a já měla tu hodnotu blbou po hodině a po druhé už poriadku, no a takhle je to prej spíš postaru 😅

tak fakt nevim...nejhorší je, že na tu diabetologii se nikdy nedostanu dál než na křesílko v sesterně, ale v ten čtvrtek si asi vyžádám konzultaci s doktorkou, ať mi k tomu řekne názor i někdo jinej. ono není nikde psáno, že se to do tý doby nerozjede samo, i když to zatim nevypadá, ale taky se mi nechce cyrilka vyhánět násilím, když je mu zatim u mě dobře 😉

rintintyna
17. únor 2009

Baru rozhodně se nenechej odbít a hodit do pytle "diabetička" jestli nejsi. Já jsem volala teď si na výsledky odběrů (dělají je každej půl rok) Už tři roky mě tam pozorují a doktor koukal do počítače a hlásí: Tak cukrovku nemáte, máte radost??? 😕 Vůbec se nekoukl, proč a s čím tam chodím a že jsem tam začínala s opakem cukrovky, ale mě už to je jedno, hlavně, že tam nemusím na kontrolu, mě stačí, že teď jsou ty hodnoty dobrý. Ale štve mě to ten neosobní přístup 😠

kacena00
17. únor 2009

hm...to já taky nemám ráda, to je teda forik, jakože si ani nepročte tvoje papíry a jen něco mektne...hm, jako kdyby šlo o to jestli jabka nebo hrušky, tak dobrý, ale jde asi o tvoje zdravý, tak by si někdo mohl dát tu práci a přečíst si aspoň část z tvojí karty 😉

nojo, uvidíme, taky by se měli podívat aspoň kolik cyrilek váží, aby nebyl naopka nějakej extra mrňavej, to bych ho nedala 🙂 😀 teď si s tím nebudu dělat hlavu, připravený teda jsme, tak uvidíme ve čtvrtek se poradím s tou doktorkou a v pondělí se uvidí

rintintyna
17. únor 2009

jasňačka, však uvidíš, akorát by Ti měli umět rozumně vysvětlit, co, jak a proč 😉 no on ten můj je děsná kapacita a asi už mu to přerůstá přes hlavu. No až budu těhu, tak si budu trvat na konzultaci, bo to mám jednou černé na bílém, že mě mají pozorovat, tak to si nenechám ujít, ale takhle mi to fakt přišlo vhod, bo tím pádem musím ten den akorát na sono a endokrinologii 😅

kacena00
17. únor 2009

jo, já sem strašně nervozni, když mě kdokoliv vysvětlí před hotovou věc a neřekne mi proč to, a to nemusí jít ani o doktory 😀

a u tebe to určo vhodný bude, to lítání po doktorech co? někdy si přijdu jak stará baba 😀

Jitu teda ty si na to takhle pamatuješ ju? já sem zrovna tuhle vzpomínala jak to bylo, jak se to Michal dozvěděl a jak sem to tajila před rodičema a míjela se tu s Michalovým tátou nebo mě o víkendu tchyně když k nám přijela nachytávala v pelechu jako spící zombínu 😀 😀 😀 a takhle sme to před nima pytlikovaly měsíc, byla to sranda a teď už jedu do finále...neuvěřitelný! 😵 😵

kacena00
17. únor 2009

Jitu a ještě mě napadlo, byla u tebe kvůli kojení porodní asistentka??? kamarádce hodně pomohla!

Peti Barunka byla ťuťu, hrozně moc hodná, žádnej řev, hezounká, no prostě bego bájo těšení se na miminko 😵 😵 😵 😵 a s Kubíčkem vás budem očekávat to je ajsnačka, já budu netrpělivě čekat na teplíčko, abysme se zase setkaly tentokrát už ve čtyřech 😀 😀

kacena00
17. únor 2009

monology monology a kdovíjak je na tom guláš, tak pa

rintintyna
17. únor 2009

no já jsem si připadala jako hypochondr, bo když hledal ty výsledky v komplu, tak mu tam vyskakovaly ty z endokrinologie a hematologie, bo to chodím vše do jednoho špitálu a mají provázaný systém a když se mi fakt pak doooost ironicky zeptal, jestli mám radost, že nemám cukrovku, tak jsem si fakt přišla jako blbec, ale to si hold nemůžu všechno tak citlivě brát, to bych z toho pak nevyšla 😉

kamcule
17. únor 2009

čauky děvčátka,
tak jsme zpátky z procházky, zima hnusná ale aspoň se malej trošku vyvětral (a maminka dost omrzla) 😝

Kačí to je divný pocit když víš předběžný termín akce viď!!! 😕
- ono se to stejně rozjede samo, uvidíš!!! A třeba zrovna dneska v noci 😉