Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
25. bře 2009

Markét,tak to tiše závidím tenpříchod domů, to už na tom budete s nemíkem stejně 🙂

kremrolka01
25. bře 2009

tak já půjdu vařit, dneska dělám rybu podle švagrovky jak to jedí doma v Brazílii, je to mňamka

pismenko
25. bře 2009

To je ten medvěd z vítání občánků 😀

valentynka
25. bře 2009

téééda, bych si hned šla dáchnout taky 🙂
krásně spinká 🙂

mě filípek spinká na balkoně, je tam hezky,tak snad dneska vydrží dýl než jen 2 hodiny

endlessblue
25. bře 2009

Holky, tak to máte hodný manžílky.. když takhle pomáhaj

Já už jsem navztekaná tak, že včera.. když jsem malou kompletně vykoupala, nakrémovala, nakojila a dala říhnout... tak manža řekl "tak já si jí teď vezmu a uspím ji"... no tak jsem mu jí nedala a uspala si jí sama. To, že jí věnuje 5 minut mi fakt nepomůže. Koupání a celá ta procedůra trvá tak hodinu. A to, že se pomazlí s usínajícím, napapaným, voňavým miminkem je spíš odměna... tak jsem mu řekla.. že s touhle třešínkou na dortu fakt pomoct nepotřebuju 😠 😠 😠

endlessblue
25. bře 2009

Jéé Kremrol.. hoď sem receptík na tu rybičku... jéé. tu bych si taky dala 🙂

pismenko
25. bře 2009

Endy ono se to zlepší, počkej, až malá trochu vyroste, budou spolu běhat za balonem, ona mu bude viset na krku a pusinkovat ho a on bude ten nej tatínek pyšnej až na půdu.

endlessblue
25. bře 2009

Doufám, že se to zlepší... je fakt.. že na konci dne toho mám plný kecky, jsem nervózní a potřebovala bych si od malé trošku odpočinout....tak to, že by vykoupal a já se třeba mezitím taky ospršila by mi bodlo. V domácnosti pomůže.... udělá véču atd. Ale na malou jsem fakt sama 😔

endlessblue
25. bře 2009

Proto se zítra odměním a koupím si kojo podprdy 😀 jen musím vyšťárat nějaký dobrý a né zas za takovou pálku

endlessblue
25. bře 2009

jééé... tak to moje telátko, jak šermuje těma packama... tak se škrábla do obličeje ☹ až jí teče krev 😢

zajdla
25. bře 2009

Endy zlepší se to,uvidíš. 😉 Buď ráda,že aspoň udělá véču.

zajdla
25. bře 2009

Můj manža ani sám malou nikdy nekočárkoval.Musela jsem s ním. ☹ Prý ho to samotného nebaví.Ale je fakt,že jak jsem byla v nemocnici,tak se o malou postaral ukázkově.Navařil,chodili na procházky.Ale toho donutilo a malá už je zase rozumnější a šikovnější.Ale když vidím třeba od kamošky manžu,tak si říkám,že je ten můj ještě pořád svatý oproti tomu jejímu.Ten si sám ani neořeje jídlo a když malá plače,tak ji zavolá ať ji jde pochovat,že jí malá řve.A to už mají druhé. ☹

pismenko
25. bře 2009

Dorotka se taky nedávno škrábla do nosánku až na krev 😒

pismenko
25. bře 2009

No a pojedu ve dvě do br protže mi nejde nabíječka na telefon 😠 😠

valentynka
25. bře 2009

zajdi,tak to je teda ta ženská chudák, když jí ještě zavolá,že jí brečí☹

jsem ted aspon dožehlila prádlo, filda pořád spinká.

holky,já musím filípkovi každý týden stříhat nehty na rukou, na nožičkách jsem stříhala až ted poprvé, nějak nerostly 🙂

lucianas
autor
25. bře 2009

Ahojky,
tak jak se vede? Já mám v práci chviličku, tak jdu mrknout, co nového?

Val, díky za aktualizaci tabulky. JInak pozitivní testík 23.2.2009, kontrola další u gyndr. 6.3.2009, NT screening 17.4.2009. Jen když bys to tam chtěla pozměnit.

zirafik
25. bře 2009

lucíku, kontrola spíš 6.4., viď? Letí to holky.... už bude duben... a my s Chris za chvíli rodíme 😕 😕

zirafik
25. bře 2009

Lucí a blíží se Ti narozky 😉 , viď?

valentynka
25. bře 2009

Rodinné konstelace,
firemní konstelace, konstelace traumatu, konstelace Esencí strukturní konstelace, pohyby duše a NLP.

Vztahové systémy a nevědomé emoční obrazy v našem nitru, skryté souvislosti a vnitřní dynamika vztahů. Integrace a doteky duše. Zdroje a motivace.

4.4. 2009
9:00 hod – 19:00 hod

Mateřské centrum VĚTRNÍK, Novoveská 3107, Teplice.

Chcete získat porozumění mezilidským vztahům a poznat více sami sebe?
Můžeme se dotknout vlastního nitra, uvolnit svou osobní sílu a žít svobodnější, plnější a vědomější život.

Chcete něco změnit a stále to nejde? Máte pocit, že přešlapujete na místě? Máte potřebu se pohnout z místa a posunout vpřed? Možná jste nevědomě zapleteni a uvězněni ve vztazích a traumatech rodinného systému.

Dostáváte se do stále obdobných situací, problémů a konfliktů? Můžeme odhalit skryté podvědomé vlivy našich problémů a získat nový pohled na ně. Můžeme integrovat a léčit duševní traumata a jejich následky.

Lepí se na vás smůla, finanční těžkosti, nemoci či úrazy? Máte strach, nechtěné myšlenky či neadekvátní reakce? Mnoho našich pocitů a potíží nepatří nám, ale pochází z předchozích generací rodiny.

Cítíte se zraněni, podvedeni či okradeni a nebo jste sami ublížili a cítíte vinu? Nemůžete nalézt klid,
spokojenost a štěstí? Hledáte svoji motivaci či cíle? Během života není možné nezraňovat lidi, ani své
blízké a tak nenarušovat vztahy v systému, ale lze přijmout danou skutečnost, svou bolest a vlastní
odpovědnost. Získejme kontakt se svými pocity, motivy a potřebami, protože nevědomé emoční vazby mají
zásadní vliv na naší současnou seberealizaci, pro nalezení svého místa v životě.
.

Proces systemických konstelací je jedinečnou sebepoznávací prožitkovou metodou - hrou, která odhaluje vlivy skrytých sil v našich vztahových systémech. Mezilidské vztahy vytváří vztahové systémy, kde fungují určitá pravidla a zákony. Nejsilnějším takovým systémem je rodinný systém. Existuje úroveň pocitů každého jedince, která náleží předchozím generacím rodiny, včetně členů systému, které jsme nikdy nepotkali, kteří zemřeli, či byli z rodiny vyloučeni. Nevědomě přenášené emočních vztahy a vazby v nás pak působí jako živý obraz, který má na členy systému stálý vliv, někdy i velmi nebezpečný, ústící do chorob, nehod či náhlých úmrtí nebo opakovaných narušených vztahů a problémů. Konstelace traumatu integrují naší duši, léčí naše strachy, úzkosti, sexualitu, závislosti a připoutanosti, opakované problémové vzorce, narušené vnímání hodnot a iluze, ošetřují tragické události a ztráty, působení násilí v osobním životě či v rodinném systému. Konstelace Esencí jsou doteky a spojením s našimi zdroji života potřebnými pro osobní životní cestu a další vývoj. Pomocí konstelačních technik se můžeme podívat jinak na důležitá témata, aktuální v našem životě, jako jsou nemoci a zdraví nebo také peníze a majetkové problémy. NLP – neuro-lingvistické programování pracuje se změnou omezujících programů a vzorců v naši mysli, vědomým používáním jazyka a smyslů pro praktický život.

Pracuje se v bezpečném prostředí ve skupině 10-20 osob a je vhodné znát základní informace o své rodině (případně firmě), vč. různých neobvyklých událostí. Pro řešení vztahů v systému postačuje přítomnost pouze jednoho zainteresovaného zástupce. V rámci programu se počítá s přestávkou na oběd. Pitný režim zajištěn v ceně. Je vhodné vzít sebou obuv na přezutí a případně i deku a polštář.

Program provází: Ing. Tomáš Půlpán - Shift Centrum

Má více než 20-ti leté zkušenosti v sebepoznávacích procesech a rozvoji osobnosti či z manažerských pozic malých i velkých firem. Je absolventem Institutu rodinných konstelací® u Bhagata J. Zeilhofera ve výcviku metody rodinných konstelací a pohybů duše podle B. Hellingera, dále certifikován v NLP, kraniosakrální terapii (CST), Bach Flower Therapy a v narativním managementu. Bohaté zkušenosti má v oblasti meditace, relaxace a šamanismu a věnuje se bojovým uměním a hypnoterapii. Současně pracuje rovněž v oblasti firemního poradenství, vzdělávání a koučování a vedení seberozvojových a terapeutických skupin.

cena : 750,- Kč / osobu

Přihlášení na program proveďte prosím u :
Ivy Krajníkové (724 232 298, krajnikovaiva@seznam.cz) či Barbory Sirkové: (774 531 494, barbora.sirkova@volny.cz)
Pozn.: Pro uskutečnění programu je nutná účast min. 10 osob, limitován je ale rovněž celkový počet 20 účastníků.
Bližší informace o metodě systemických konstelací naleznete na adrese: www.shift-centrum.com

valentynka
25. bře 2009

hiolky,kdyby jste někdo chtěl jít,kdo bydlíte blízko teplic

to jsem jen tak odběhla od tématu🙂

nemo1985
25. bře 2009

Ahojky 🙂
Od rána nám tu pořád svítí sluníčko.
Malej mi od 12h chrní na balkoně.

Já mám uklizeno, vypráno a uvařeno.
Za chvíli mám doma manžu.

zajdla
25. bře 2009

Nemo ta jsi šikovná,to já dnes jen navařila a trošku to tady poskládala.Ale zase jsem si skoro hodinku zdřímla. 😀

endlessblue
25. bře 2009

Jojo... však to říkám pořád... nemo = super máma, manželka, kuchařka 😀 😀 😀

kremrolka01
25. bře 2009

tak jsem právě utratila 1600 za plínky, no doufám že už vystačíme s výbavičkou aspoň do jednoho roka, je to hrůza jak roste
endy je to strašně jednoduchý:
asi 0,5 kg filet já dělám buď tresku nebo pangase, nechám trochu rozmrazit, osolím, trochu citrónu, podravky, co máš na rybě ráda, dám předpíct do pekáčku na olivovým oleji, třeba ty tresky pustí strašně moc vody, tak to asi po desti minutách sliju, pokladeš to kolečkama rajčat, proužky zelený papriky a olivy, zasypeš to bramborama, který předtím předvařím (asi 10 minut), posypu kořením (třeba provensálký je moc dobrý na to), zakapu olivovým olejem a dám zapíct tak 20-30 minut než brambůrky trochu zhnědnou 😉

jitousek
25. bře 2009

zdravíme konečně jsem dočetla 😉 uuf jste toho zase nakecalopsali 😎

jitousek
25. bře 2009

Míšánek spinká na okně jelikoš se mě nikam nechce ......včera jsem byla ve městě s mamkou a přišla jsem domu vymrzlá jak drozd ....máme tu novou zimu leží nám tu snížek a je 1C nad nulou no nic moc tedy na to že má bejt jaro nevím nevím 😒

Jinak už nás konečně pozvali na to vítání občánků včera jsem to tam nesla potvrzený že jako přijdem ........ještě nám pošlou v kolik jako hodin to bude 🙂 to s tim jsou taky obštrukce potvrdit účast a pak teprva dostaneme přesnou hodinu ....jen víme že to bude 18.4. 😵 a manža má ten den denní 😒 tak jsem se tam hnala osobně aby mě řekli v kolik hodin to bude a paní mě odbyla že si musím počkat že nám to pošlou poštou 😠 ..........hm tak že možná půjdem bez tatínka když si včas nestihne prohodit směnu jelikoš kvůli hodině si nebude rozhodně brát dovolenou no ju no

jitousek
25. bře 2009

jinak co se tejká mé drahé polovičky musím říci že nebejt jeho asi bych se zbláznila bejt sama na prcka 😎 pomáhá mě jak může koupeme společně přebaluje když je potřeba a taky vaří jelikoš já dopoledne fakt nic nestíhám jsem ráda když se osprším a začnu fungovat bez pyžama nasnídám se a mezi tím vším stále kojím a kojím hraju si s Míšou uspávám a tak podobně .......vařit se mě ještě teda nezadařilo jen oloupat brambory a obalit sejra a manža to musel jít dodělat , jednou upéci bábovku a tu ještě teda musel vyndat z trouby .......já fakt s tím vařením jsem na 4 jelikoš Miška vyžaduje stále buď prso nebo moji maličkost 😒
ještě že máme babičky hodný a ty tu a tam něco donesou a my máme pak navařeno na 2 dny 😵 ........jako stydím s 😕 e ale bohužel je to tak asi jsem si to moc idealizovala myslela jsem že když Míša bude v koši tak že bude dopoledne hodnej ale on se musí minimálně 30min uspávat a pak se ještě budí nebo vůbec nespí a člověk si s ním musí hrát jelikoš on si sám hrát nechce a hned zase bulí a porád dokolečka tak že uvařit něco je nadlidskej výkon .....mohla bych jako po O od těch 13h do 16h o něm jako nevím pokud s ním zrovna nejdu na prochajdu .....jene člověk je z toho dopoledne tak vvotahanej že je rád že nabere nové síly na další kolo než se probudí ....tak že tak 😎

kacena00
25. bře 2009

jituš tak jak si pročítám tvé dopoledne, sme na tom uplně stejně...někdy to uspávání trvá i hodinu, on vytuhne ale pak se najednou probere brečí a je nešťastnej...jako rozhodně se nedá říct, že by sem si to svý dítě rozmazlila, ale je prostě živej a vyžaduje společnost jinak by strašně řval a kdo si dělal dítě pro to aby ho stresil vlastním pláčem že..zkrátka tímto způsobem to u nás probíhá cca od nějakého 9.dne

já někdy uspávám jak popisovala endy. jenže...Cyrilek se najednou
zničehožnic se probere a má uplně vykulený oči, jako by ho něco vyděsilo...prostě si to vysvětluju tak, že v bříšu byl relativní klídek a každý dítě se s ruchem tohoto světa vyrovnává jinak, prostě to moje dítě je tím vším nějak víc iritovaný a já sem tu pro něj a rozhodně mu pomůžu spíš klidným slovem a konejšením než že ho nechám vyřvávat v postýlkce..jen doufám, že jestli bude druhý, tak bude víc pohodář, protože to už bych se mu asi tak věnovat nemohla a ten pláč by mi asi utrhl srdce

kacena00
25. bře 2009

ježiš péťo objednání plen mě čeká..no a budu z toho mít hlavu jak pátrací balon, asi nějaký haipa daipa tvarovaný plíny, ale nevim nevim...slyším nějaký vrčení, malej se asi protahuje, jdu se kouknout, papa